Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
8. říj 2009

Míšo - hm, Lukymu nohy zvedá i v látkovkách! Jen v otočení mu možná trochu vadí, i když ten jeho těžký zadek . . . 😅 No ono se to dětem nelíbí, když jim bráníš v tom co chtějí oni a ty ne. 🙂

jmisa
8. říj 2009

Mel, on nožičky zvedá, ale když chce a ne když chce dr. Zrovna tak ruce, strčí si do pusy, když chce, u dr. to vypadalo, že je tam nestrká nikdy 😀

grej
8. říj 2009

Ahoj holky,
teda, vy jste toho nakecaly 🙂

Takže: Já byla v pondělí u doktorky a nechala jsem si napsat papír na rehabilitaci a na gastro.
Kačka totiž až do té doby, co jsem se na tu rehabku objednala nepásla téměř vůbec. Hlavičku udržela nahoře jen když byla vyspalá a to jen chvilku. pak padla nosem na podložku a konec. Sstejně jako u tebe, Kay.

Samozřejmě jen jsem jí objednala, tak mi předvedla ukázkové pasení 😀 Teda ukázkové na ní, samozřejmě.

Cvičit jsme byly ve středu. Doktorka řekla, že sice pase, ale blbě na to, kolik jí je. Dostaly jsme jeden cvik. Kačka u něj řve jak tur 😕 . Ale doktorka mě ujistila, že jí to nebolí, jen prudí. Takže to jsem zvyklá, jí prudí skoro všechno 😀 Musím při tom cvičení hrozně tlačit a používat sílu, protože Kačka má sílu jak bejk. I doktorka byla překvapená.

Máme přesně ten fald na zádech, o kterém tu psala jmis. Ten jí hodně vadí při tom pasení, právě. Břišní svaly má vymakaný super. No jo, taky se pořád zvedá, protože je zvědavá...

Blbý je, že se nesmí cvičit 4 dny po očkování. Na tom jsme byly hned včera po cvíču, takže budu moct cvičit až o pondělí. Snad to nezapomenu.
Dávaly jí včera první várku Prevenaru.

TAKY JSME měly první reakci po očkování. Hexy zatím v pohodě. TeĎ měla Kačka včera i dnes teplotu přes 38 a byla dnes přes den nezvykle hodná. Skoro nebrečela, takže jí asi fakt bylo ouvej...
Včera jsem dala panadol a dnes nurofen a myslím, že nurofen jí zabral líp.

grej
8. říj 2009

Kay - buď v klidu. Já tohle měla doma čtyři měsíce. Jen jsem jí dala na záda, tak řev příšernej. Nebavilo jí to prostsě. Chytala hysteráky a nepomohlo nic. Prostě řvala v kuse třeba půl hodiny.
Jak jsem tu psala, probrečela třeba 80% dne. Bylo to šílený.
Nervy jsem měla na pochodu, stejně jako ty jsem zvyšovala hlas a tak. Hrůza.

Ale přejde to, neboj!!

U nás jak mávnutím proutku asi tak před 14 dny. Najednou je to miminko jako všechny osstatní, brečí jen když má hlad, je unavená nebo jí něco nebaví hodně moc. Vydrží i chvíli ležet na dece, v lehátku nebo i v postýlce.
Já jsem z toho vedle a konečně si začínám to mateřství užívat 🙂

Na to cvíčo jdi, za to nic nedáš a ubdeš v klidu, žejsi nic nezanedbala. Já řekla pediatričce, že tam chci poslat a ona mě poslala. Já si sama vybrala kam půjdu. Moje doktorka totiž ani nekontrolovala, jak kačka prospívá, jesti dělá všechno co mál. Jen doktor, co jí zastupoval při kontrole ve 3. měsíci zkonstatoval, že je tlustá a proto jí asi to pasení nejde. A to bylo všechno...

jankatr
8. říj 2009

Tak my máme za sebou půl roční poradnu a druhý očkování. Kluci mají 8,64kg/67,5cm a 7,26kg/65,5cm Takže už ubíráme plyn - už přibrali jen trošičku
Jinak jsou moc šikovní - Kubík už se začíná pohupovat na kolínkách a plazí se jak Meresjev - ale když něco potřebuje tak nasadí rychlost málem kosmickou
Matýsek je sice trošičku pozadu - nicméně pečlivě sleduje a snaží se to dohánět. Taky už začíná tahat prdelku nahoru
Teď zas ještě řeším očkování na pneumokoka - doktorka nám radí Synflorix - že má širší pokrytí jenže jsem teď zjistila že ta naše pojišťovna ho nemá na seznamu - tak teď nevím. Ještě taky zvažuju jestli teď v 7 měsících nebo až v roce. Zrovna třeba u toho synflorixu by to pak znamenalo o vakcínu míň - tudíž v našem případě o dvě. Tak nevím jak to nakonec pořeším.
Psala jsem teď ještě dotaz na mail jestli to třeba aspoň nemají v nejbližší době v plánu zařadit - tak jsem zvědavá jestli a co mi odpoví.

jmisa
9. říj 2009

Ahoj všem.
Alexek dneska prvně spal ve spacáčku, ani ho nepoblil 😀 A ani se nevzteka, asi byl ucvičenej. Spal až do čtvrt na 6 v kuse, tak nádhera. Chtěla jsem ho jen nakojit a šoupnout do postýlky a on se pokadil, takže jsem ho musela jít přebalit, na přebaováku se pokadil ještě 2x. No měl zásobu, od oběda nekadil 😀 Jenže já se probrala a dostala hlad, tak snídám a už jsem aktivně naplnila myčku a i jí dokonce zapla 😀

m.e.l
9. říj 2009

Míšo, bré ranko. 😵 Lukýsek se mi prochcal na MOJÍ postel. Měl chudáček po očkování nějakou špatnou noc, tak jsem si ho vzala k sobě, necítím záda. 😝

jmisa
9. říj 2009

Mel, to je tedy chcavec 😀 A co pročůral? Jako myslím plíny. Doporučuji Ti ty "hamburgry", když koupíš tři, tak to budeš akorát stíhat prát a sušit a fakt to vydrží celou noc, navíc ten flíz drží prdku v suchu. A vydrží i na druhé dítě.
Já koupím ještě jedny, musím je ale nějak propašovat dom 😀

m.e.l
9. říj 2009

Míšo, no měl tu tuším bambusovou vkládací a čtvercovku, ale já ho asi blbě zabalila a nebo tak chcal? Nevím. . . 😝 Hamburgry mám v plánu, ale musím nejdříve spočítat jak jsem na tom s penízkama, propašovávání nemusím tvořit. 😵 Hele tak řekni, že jsi je dostala od kamarádky, která je nechce. 😉

jmisa
9. říj 2009

No to já se s tím zase tak párat nebudu 🙂 Když koupím se stejným maskáčovým vnitřkem tak muž nepozná, že máme dvoje 😀

m.e.l
9. říj 2009

Míšo, no jo pravda. . . 😀 A ty je kupuješ kde a za kolik? Že bych si tam vyslala bráchu a nemusela objednávat a platit poštovné.

jmisa
9. říj 2009

Já chodím do www.latkovky.cz mají otevřeno jen občas, vždy to mají na stránkách napsáno, je to u nás na sídlišti. Jinak je budou mít i na branakdetem.cz tam je shop kousek od Mánesa, ale tam je mají myslím za víc. Se kouknu.

jmisa
9. říj 2009

Jo tak u nás jsou za 335 a v bráně za 379. Těch 335 jsem platila i na veletrhu, ale odečetli mi těch 10%, takže to bylo míň, ale těch 335 je cena dovozce, takže za míň už asi nikde nebudou.
Ještě je shop vbavlnce.cz kousek od Florence, ale tam nevím, jestli je maj, sice jsem tam byla, ale jistá si nejsem, leda jim poslat emajl s dotazem.

m.e.l
9. říj 2009

Hm, tak když na to tak koukám, tak na tom nijak neušetřím. Rovnou si tam koupím větší svrchňáče až Luky dosáhne těch 11,5 kg či 12,5. . . Všude to píšou jinak. Když praská plot ať praskne i zahrada. 😀

jmisa
9. říj 2009

No a to si představ, že já je mám u nosu, jsem ráda, když maj dovolenou 😀 😀

m.e.l
9. říj 2009

Míšo, no to věřím, protože začínám různě "zkoumat", ještě že plánujeme druhého sviště. . . No to i tak bude peněz na "dopořízení", protože tu menší velikost do 7 kg vlastně nemám.

m.e.l
9. říj 2009

Tak super, mám v košíku zboží "jen" za 2618 Kč, hlavně že ušetřím na poštovným. 😀

jmisa
9. říj 2009

No tak do 7 kil stačí nějaká HD pastelka, ty jsou jednovelikostní a nemusíš to řešit. Navíc, jestli to bude oibřík po bráchovi 😀

jmisa
9. říj 2009

Mel, ty si dobrá, co sis nakoupila?

m.e.l
9. říj 2009

4x svrchňáče L, 3x hamburgry a 1x prefoldy. . .

jmisa
9. říj 2009

No jo no, to pak jde rychle 😀 A koupila sis Thirsties nebo i jiné?

m.e.l
9. říj 2009

Koupila jsem si Thirsties, případně pak ještě až někde uvidím a ošahám jiné tak třeba koupím. 😀 Do 11,5kg ještě Lukymu tak 3 chybí. . . 😀

jmisa
9. říj 2009

Jdu si ještě schrupnout.

Jsem poslední dobou nějaká zpocená, asi jsem v přechodu. 😀 😝

macous
9. říj 2009

Ahoj holky,
Janko, tak to se klukům pěkně daří, že jsou takhle pěkňoučcí 😵

No holky, koukám, že nás cvičí vícero, a téměř s identickým problémkem, záklon při pasení a z Vojtovky římskou I 😀 Je mi Matyho pěkně líto, alespoň že u toho neřve ráno, to to ustojí, odpoledne fňuká a večer ječí 😀 vždycky na mě kouká chudinka s tím výrazem "maminko, proč mi to děláš" ☹

Míšo, jsi mě pobavila s tím přechodem 😀

Holky, mě bylo včera třicet 😕 😅

jmisa
9. říj 2009

Macous dodatečně gratuluju, mně bude v sobotu podstatně víc 😀

Macous a co máš za cvik?

m.e.l
9. říj 2009

Mací, dodatečně vše nej k narozeninám, hlavně hodně radosti z Matyáše. 😉
Míšo, no a tobě dopředu vše nej k zítřejším narozeninám. 😉

jmisa
9. říj 2009

Tak náš mladej právě promrhal dvě hodiny co měl chrnět, tak si jdem dát cvičení, už 3 dneska a pak kojo a pak pokus a spánek, chca nechca musím žehlit.

m.e.l
9. říj 2009

Míšo, já si žehlení teprve vyrábím - peru jak o závod. Musela jsem i dát prát plíny, nějak jich v tom kýblu bylo hafo. 😝

luzza
autor
9. říj 2009

Ahoj holky 🙂
včera manža objednal NTB, takže už jen počkáme, až dorazí 😉

holkám bude v neděli pět měsíců 😵 😵 na rehabce nás moc chválej a sestřička říkala, že jsme ten vývoj tím vojtou nějak urychlili 😅 to otáčení na bříško prý stačí až v půl roce a holky to už zvládají tři týdny 😀 takže jsme s cvičením museli trochu přibrzdit 😀 😀 holky jsou převážně na bříšku a hrajou si se vším možným...
jinak holky spějí dvakrát dopoledne a dvakrát odpoledne...ale vždycky jen 45 minut... večer jsou tuhý v osm a vstávají v půl sedmé...to už trvá taky tři týdny,tak už asi najely na nějaký svůj rytmus...
s kýlou jsme dopadly dobře 😵 😵 na operaci zatím nemusíme 😝
v pátek jdeme na třetí hexu...
jen mi dělá trochu starost ta jejich váha... nela se už blíží k sedmi kilům a eliška má asi 5,30 😕 je o dost drobnější a kratší...takl snad to nic neznamená...
no a Domča měl včera večer 39,6 😖, tak doufám, že to nebude nic vážnýho...dnes vypadá líp...
myslím na vás na všechny 🙂 🙂 🙂 zatím pa pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru