Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
18. říj 2009

Ahoj.
Na porodný po mně OP manžela nechtěli, ale na vyzvednutí rodného listu jo. Ale v těch lejstrech na rodičák je vyloženě napsaná, že OP všech podepsaných, takže obou.

jmisa
18. říj 2009

Mel, co ta hodina 😕

m.e.l
18. říj 2009

Míšo, co asi. Náš hodnej chlapeček nám "nahradil" ty dvě krásné noci.
Na porodný jsem taky nepotřebovala OP, a rodný list přišel do vlastních rukou na manžu. Jsme přijeli z porodky a vytřeštěné oči co to přišlo tak úředního.

jmisa
18. říj 2009

No to víš 🙂
Alex dneska spal až do 4, pak do 7 a teď se probudil v půl 9, tak se tu placatí na dece, už se poblil 😝

m.e.l
18. říj 2009

Míšo, jo Lukýsek se už taky stačil zblejt. . . A tohle dostal k svátku http://holubacek.galerie.cz/3823862-6-mesic#552... bodýčko díky jedné hodné tetě koníkovce, punčocháčky, chodícího krtečka a čepičku s krtečkem.

jmisa
18. říj 2009

Mel, ten je tak velkej 😕

m.e.l
18. říj 2009

No to víš, žádné mimino. 😵 Nic jdu toho teroristu oblíct a jedeme ke tchánovic.

macous
18. říj 2009

Ahojky,
Melíku, Lukýnovi všechno nejlepší k dnešnímu svátku 😉

počasí se snad trošku moudří, tak budeme snad zase hezky kočárkovat, u nás všichni chrní už od půl jedné 😲 😵

no já mu dala půlku paralenového čípku - stovkového, takže vlastně cca padesátku paralenu, měl jen lehce zvýšenou teplotu, ale plakal - měl nateklou nožičku a tvrdý otok, tak aby ho to tak nebolelo a dostal na to obklad z tvarohu, pak už vůbec nic, jen opáčko obklad, ono to nebude tak horký, obzvláště, když se to stejně přeočkovává 😉

Hezkou neděli 😵

jmisa
18. říj 2009

No já si koupím spíš ten nurofen, když paracetamol snižuje účinnost.

jmisa
19. říj 2009

Ahoj.
Dneska měl Alex nějakou divokou noc, furt se mlel a vzdychal, a to už od večera. Kojila jsem už lehce před třetí, pak teď v půl 6, už zase chrní, ale jámusela vylézt, bo mám hlad 😀

m.e.l
19. říj 2009

Bré ranko,
Míšo to náš mladej to dotahuje k dokonalosti - mlíko v půl jedné a v půl páté, bude tlustej jak prase. 😀

jmisa
19. říj 2009

😀
Mel, byli jste už na tej rehábce?

m.e.l
19. říj 2009

Míšo jdeme ve středu.

jmisa
19. říj 2009

Aha, to je taky čekací doba, co?
Alex se snaží točit na bok, ale vypadá to, že se mu podaří jen ten pravej.

m.e.l
19. říj 2009

Míšo, no jenom vlastně 6 dní včetně víkendu, kdybych chtěla na tý Mazurský, tak měla volno až za 3 týdny a to v případě Lukyho je dost dlouhá doba - nepřeprala bych ho.

jmisa
19. říj 2009

Fakt jo? Mně přijde, že si u tej dr. byla už před dvěma týdny 😀 😀

m.e.l
19. říj 2009

Míšo nee, byla jsem tam ve středu. 😉

jmisa
19. říj 2009

No vidiš a mně to přijde tááááák dlouho.

Tak my jdem s Alexkem k rehabilitační v pátek. Nakonec jsem sehnala od známe blíž, v Malešicích. Sice musím autem, ale je to kousek.

m.e.l
19. říj 2009

No to jde, já jsem zvědavá co ve středu vyfasujeme za cviky.

hanulka3112
19. říj 2009

Ahojky holky, tak se zase hlásím nějak nestíhám, mám lítání kolem křtin, taky jsme měli vítání občánků a o víkendu jsem konečně skoro po roce byla v Ikei😀 pěkně jsem se vyřádila, malým jsme koupili takovou houpačku, teda je to spíš takový kruh, ale určitě ho taky otestuju, je to prý do 100kg😀 a co tady nového?Snad aspoň trochu dočtu😉

hanulka3112
19. říj 2009

Mací, tak vidím, že máte za sebou taky očkování, naši prcci to zvládli na 1 žádná teplotka žádný otok a to jsem jim ani preventivně nic nedala, tak doufám, že i ty další 2dávky budou takové😉

kay
19. říj 2009

ahojte ,

tak já volala známé ohjledně toho rodičáku a opravdu mi řekla, že stačí OP, RL dítěte, formulář a potvrzení z práce kdy mi končí MD. takže na sociálku žádnou nemusím.. docela jsme is oddechla, ještě jsem navíc zjistila, že nemusím přes celé město ale stačí 20 min busem bez přestupu tak to snad zvládnem v pohodě.

a na rehabku jsem zatím rezignovala, ale mám teda pocit i to vidím, že se Stela lepší, dneska držela hlavinku skoro celou dobu co byla vzhzůru a ještě šahala na věci na hrazdičce nad sebou, takže jsem klidná.

Míšo, pomohly Ti ty papíry k něčemu?

hanulko, tak nějaké nové fotky by to chtělo aspoň 😀 super, že jste měli očkování bez reakce..

jmisa
19. říj 2009

Kay, já na to jen mrkla, zatím jsem to nečetla, musí mi to manža vytisknout. Ale je to jako hooodně staré, co? 😀
Já nerezignovala, budu klidnější, když někam zajdu k odborníkovi. Naše pediatra je moc fajn, ale v tomhle směru je taková klidná, ona vůbec nezkoušela, jak malej pase, kdybych jí to neříkala.

m.e.l
19. říj 2009

Míšo, no tak to máš stejnou pediatričku jako já, taky vůbec nekoukala jak Luky pase a když jsem kdysi řekla, že pase s pěstičkama, tak řekla že má čas a ono prdlajs. . .

jmisa
19. říj 2009

Naše taky říkala, že se srovná. No já čekat nebudu 😀
Ale jinak si na ní nemůžu stěžovat. Zatím 😀

m.e.l
19. říj 2009

Míšo, tak já si taky stěžovat na ní jinak nemůžu. . . No a taky nečekám, za chvíli bych mladýho při cvičení nepřeprala.

m.e.l
19. říj 2009

Tak jsme přežili vítání občánků, fotky budou 9.listopadu i s videem, dárek od městské části. No nechci to radši ani vidět - mladý pán nas* a sotva děti začali hrát, tak on se chtěl přidat, no naštěstí jsme ho rychle umlčeli dudlíkem. 😵

kay
19. říj 2009

ahojte, no já na to pasení nerezignovala, jen vidím velké zlepšení, tak zase nechci zbytečně někam chodit.. kdybych si nebyla já jistá tak bych šla.. ale dneska Stela třeba vydržela skoro půl hodiny se zvedlou hlavou a ještě koukala nahoru na hrazdičku a rukou si hrála s kolečkama na ní..

jmis, no je to asi hodně prastaré 😀

mel, tak jste přivítáni 🙂 to je jedno, že Lukynek křičel... třeba děti hrály falešně 😀

náš pediatr se taky nekoukal jak Stela pase.. až jsme mu řekla.. ale on ji ani neměřil 😀 jenom vážil.. za to ji ale vždycky pořádně prohmatal hlavu a zkusil reflexy a tak..

m.e.l
19. říj 2009

kay, no on nekřičel - nestihl to. . . Dřív jsme mu narvali do pusy dudlajze.

m.e.l
20. říj 2009

Bré ranko,
já chci zpátky mého hodného chlapečka, dnešní noc - katastrofa, hlava mi třeští a mám pocit, že jsem snad ani nespala. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru