Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
30. říj 2009

Míšo kolem sedmé chodí do postele. On vstává podle toho jak se mu zrovna líbí. Vsadím se dát ho spát v osm (to už by byl teda extrémně protivnej) tak stejnak vstane v pět.

jmisa
30. říj 2009

Je to zákeřňák 😀

m.e.l
30. říj 2009

Jo to je, nevypočitatelnej, včera do 6,45 a dneska do 5,15. 😵

grej
30. říj 2009

Ahoj holky,
tak já vozím malou vzadu. Sice mi nabízeli odpojení airbagu, ale radši jsme to nechali tak. Přeci jen je to pro mimi bezpečnější. Sice když řve, tak s ní nic neudělám, ale naučila jsem se jí v rychlosti na červený nahodit dudlík a ona pak většinou ztichne, tak se to dá.

Kačka usíná kolem půl desátý, dřív prostě nikdy.A to už většinou tak od pěti nespí. Kolem sedmé už bývá hrozně protivná, ale prostě neusne. Tak jdem koupat, to jí probere, pak se nají a ještě si tak půl hodinky hrajeme na dece. Před devátou jí dávám do postsele. Tam si půl hodiny nadává a brečí, ale pak většinou usne.

TeĎ je to teda horší, lezou jí další zuby (kupodivu to vypadá že leze spodní čtyřka nebo pětka - asi si kačka nepřečetla návod, že jí mají teD růst horní jedničky :D), takže je to s usínám horší a i vnoci se dost budí. Ale pořád to jde.

Dnes byla vzhůru ve čtvrt na sedm a vzbudila mě tím, jak si vejskala v postýlce a šustsila se světluškou. TeD už ale zase zabrala. to je jediný, co dodžuje. Většinou tak hodinu až hodinu a půl po ranním probuzení jde znovu tak na půl hodinky až hodinku chrnět. Musí se mi ale vzbudit nejpozději v devět, jedem na plavčo. Pak vyzvednou objednané hračky (koupila jsem dobrou přenosnou hrazdu od Fischer price, která stimuluje i na bříšku, což potřebujeme, tak se těším. A pak asi pojedem koupit něco na sebe, vyrostla mi ze všech body, tak musím něco nakoupit.

Tak papa

jmisa
30. říj 2009

jakou hrazdu???

jmisa
30. říj 2009

Grej, aha. Moc pěkná, ale to už by mě asi muž vydědil 😀 S další hrazdičkou 😀

macous
30. říj 2009

Ahoj holky,
hrazdička hezká, hned bych jí koupila, jenže to je další neskladná věc a hrazdičku máme na lehátku + dva kolotoče, o tahacích hracích hračkách nemluvě, takže z toho nic nebude, nemám to pak kde skladovat 😵

Grey, to mi o tom vyrostení ani nemluv, máme zatím stále 68, ale bodýčka jsou tip ťop, no jestli to takhle půjde dál, tak teda nevim, v čem ho budu vozit v lednu - v hlubokém asi nee 😅

jmisa
30. říj 2009

My teda nosíme 68, ale třeba C&A a H&M a to mi přijde takový delší. 😀

macous
30. říj 2009

jo jo Míšo, tak to máš teda pravdu, není 68 jako 68 😀

jdu něco uklízet, manžel šel na pivko, tak je doma absolutní klid 😀

luzza
autor
30. říj 2009

holky
když už na vás nemám tolik času, hodila jsem do alba aspoň nové fotky 😉

hanulka3112
30. říj 2009

Ahojky holčiny, jakpak se vede, hodila jsem nějaké nové fota do alba😉

hanulka3112
30. říj 2009

Grej, no vidím, že si užíváš, mě malí teď usínají kolem 6h a budí se kolem 6h dnes spali dokonce do třičtvrtě na 7 a to mi pak ještě zaberou, někdy na hoďku někdy na dvě, dnes jsme si je sice ráno šoupli do postele, ale pak mi usli v 9 a spali do půl 11 😉 🙂

kay
30. říj 2009

ahojte holky,

grej hrazdička vypadá zajímavě, i bych ji koupila, kvůli tomu bříšku, jen jestli se z toho nezcvokneš, když budeš furt slyšet nějakou hudbu 😀 ale popřemýšlím a když tak zakoupím, ikdyž nevím jak dlouho to bude ještě potřeba.. ale nechápu jak nějaké děti v 6M už sedíš když stela sotva pase a obrací s eprý docel abrzo na břicho.. 😀

luzzi, tak holkky jsou nádherný 😀 eliška je prostě ňunínek, to je bez debaty, vypadá spokojeně, kašli na nějaké doktory... a nelča to je celá Ty 🙂 a krádně pasou.. a M. obdivuje tu pěnu ve vaničce (já mu nadávám, že jim dává moc šamponu, když koupe.. 😅) a taky se divil že sedí.. 😠

hani, taky moc pěkné fotečky děti jsou kouzelné, na tom křesle 😅 😵

hanulka3112
30. říj 2009

Kay jj už jsou to macci 😀 😵 Stela, je šikula, že se tak obrací, malí ještě teda ne, no ikdyž jo, ale já je neviděla, jak byli na posleli, tak jsem přišla a jednou pásla malá a jednou malý, ikdyž teda můj má tu svoji půlku proleženou, tak to měli asi z kopce 😀

macous
31. říj 2009

Ahoj holky,
teda dětičky jsou kouzelné, musela jsem si ablíčka projet dvakrát 😵 😵

Naše mimi už dneska podruhé spinká v ložnici v postýlce, spinkal od půl desáté do půl jedenácté a teď už cca 20 min. spinká - brouček, dneska měl ráno průjem a manža zrovna přebaloval, tak byl z toho celej paf, co mu jako je 😀 on má o něj takovej strach 🙂

m.e.l
31. říj 2009

Zdar holky,
no děti jsou naprosto dokonalé k zulíbání.
Jsem byla s mamkou nakupovat pro sebe ježíška https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Po příchodu domů - jedno nevyspaný dítě, pověšený plíny a další v kýblu - mladej pán se tatínkovi pos*, počůral koupelnu. . . No aspoň tatínek ví, že to není sranda. 😉

jankatr
31. říj 2009

Ahojk - tak my jsme dneska byli pouštět draka a bylo to super. Byl tu ještě synovec (o dva roky starší jak Daník) a kluci byli úžasně sehraní - Honzík pouštěl draka a Daník držel provázek a běhal - je to šikula 🙂

Kubíkovi se nejspíš tlačí druhej zoubek protože v postýlce večer hodinu držkoval a pořád si cpal ruku do pusy a když jsem mu to mázla Calgelem tak usnul jak šípkajda tak uvidíme. 😉

jmisa
1. lis 2009

Ahoj.
Jsem byla včera u kadeřnice, tak tu kuci válčili spolu, pak jsme byli u tchánovců na "oslavě", tchán má dneska narozky.
Bylo to trochu náročný, páčto švára má labradorku, strašně hodnou, ale je to tank 😀 Takže Alexek nemohl být na dece na zemi, takže jsme ho tak různě tahali, chvilku spal v kočárku, pak jsem s ním byla na procházce já, aby mi to uteklo 😀

macous
1. lis 2009

Ahoj holky,
tak na to koukám, že je to všude stejný 😀

Melíku, teda parádně sis nakoupila na Ježucha 😉
Jani, na draky se taky těším, příští rok už bysme možná mohli vyrazit, jestli by z toho ovšem Maty něco měl 🙂

Já dneska pro změnu nevím, co vařit k obědu 😖 Asi vyndám Pangase a bude filé......a večer budu muset jet na big nákup zvaný "týdeňák" 😀

jankatr
1. lis 2009

ahojky - musím se pochlubit - dneska Kubík poprvé ulezl kousek opravdu po kolínkách 😵 😵 😵

jmisa
2. lis 2009

Ahoj všem.
Janko tak to gratulka 🙂
Alex tu leží na dece a protahuje se, já snídám, pak dáme prní cvíčo a ještě pošupajdí do peřin 😀

m.e.l
2. lis 2009

Bré ranko,
kdy to moje dítě pochopí, že by mohlo vstávat třeba až v půl sedmé??? 😝
Janky, teda Kubík je šikulka, pochybuji, že ten náš valibuk bude schopnej něčeho takového dříve jak v roce. 😒

jmisa
2. lis 2009

Mel, no Alex nevzal na vědomí změnu času, prostě se budí ve stejnou dobu, akorát je to teda na hodinách o hodinu dřív 😠

m.e.l
2. lis 2009

Míšo, no chlapy, prostě než jim to dojde. 😝 Včera se mi pos* do hamburgrů. Nejen že byl u jídla protivnej jak pr*, kdo mu může za to že od jedné hodiny nespal že? Takže pak se zblil, pos*. . . No pravda, nakonec když jsme ho "zvládli", tak jsme ho položili do postýlky, dali dudla a ve chvíli bylo ticho. 😵

jmisa
2. lis 2009

No Alex se mi při cvíču obvykle posere, počůrá a většinou i poblije, mám teď obr spotřebu 😀

jmisa
2. lis 2009

Jo a raděj jsem mu přestala rovnat ruce u pasení, musím se na to zeptat, protože jak mu je srovnám, tak si začne klekat na kolínka a už se pohnul kupředu, což si myslím, že je i na přitahovanou brzo, tak se raděj optám. 😝

m.e.l
2. lis 2009

Míšo, u Alexe není na nic brzo, ten myslím bude velice brzy lézt a stavět se. No my jdeme dneska, tak jsem zvědavá, občas pase hezky, ale vsadím se, že tam předvede co nemá. 😕

jmisa
2. lis 2009

Mel, Alex leží na tom stole vždy jak placka, nohy roztažený, ruce roztažený, no děs běs 😝

Jo a pást bude rozhodně furt se záklonem, on dá hlavu do úhlu 90 stupňů k zemi a míň si ji prostě nedá a nedá a nedá a... no mohla bych se rozkrájet.

jmisa
2. lis 2009

Já jdu dneska k té neuroložce, co máme u plavča, tak uvidím, jestli uvidí nějakej rozdíl.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru