Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
16. lis 2009

No my máme asi taky úplně do lehu, jsem na to včera u tchánovic nekoukla. . . Chci aby byl Luky před větrem chráněný, takže ho do otevřenýho nechci dávat.

jmisa
16. lis 2009

Aha, no my ho máme i uzavřený. Takže pohoda.

m.e.l
16. lis 2009

No my až tak ne. . . Jako samo můžeš tam narvat boudu a nánožník, ale na to je myslím brzy. . .

jmisa
16. lis 2009

A co máš za sporťák?

Ono ten náš se vlastně používá jen s vložnou taškou (tedy někdo, já si koupla korbu, se mi to víc líbilo), takže tam je to vlastně jedno.

m.e.l
16. lis 2009

No ten Deltimáckej co byl ke korbě, vůbec nevím jak to pořádně vypadá s plným použitím, je uloženej u tchánovů.

jmisa
16. lis 2009

Jo aha, ten bude ale pěkně vysoko, to je obdobný jako má inglesina.

m.e.l
16. lis 2009

Míšo jj bude, no ono pak mám ještě po nás formuli, ale ta na ležato není, takže tam musí chvilku ještě počkat než si fakt sedne.

jankatr
16. lis 2009

Holky tak už má i Máťa druhej zoubek a leze 😵 - narozdíl od Kubíka to vzal rovnou na čtyři 😅 - asi tím jak vidí Kubu jak leze tak se rozhodl že to plazení vynechá a srovná skore 😀 😀 😀

jmisa
16. lis 2009

Tak jsem to vyřídila na ČSSZ, dokonoce jsem to stihla na jednu jízdenka, tedy koupenou přes sms, ty jsou o 15 minut delší 😀 Alex v nosítku chrupal, jen když jsem sedla v metru tak porotestoval.

m.e.l
16. lis 2009

Míšo, ty jsi ale šikulka. 😉
Janky, no Máťa ví, že zdržovat se plazením je nesmysl. 😀

jmisa
16. lis 2009

Janko, přece si nebude šoupat bříško 😀

Mel, vidíš nějaký pokrok po tom cvičení? Už se Luky otáčí úplně nebo na bok?

m.e.l
16. lis 2009

Na skoro bok se otáčel předtím, teď mám pocit, že zaujal postoj - docela bych se otočil, ale ten bok taky není špatný, tak proč se namáhat? 😀

jmisa
16. lis 2009

Alex pro změnu praktikuje - když budu muset cvičit Vojtu, tak stejně cvičit nebudu a navíc budu za trest ležet jen na zádech 😀
Když vytáhnu prso, tak je ale na boku bleskově 😝

grej
17. lis 2009

Ahoj, tak Kačenka si asi chce vyzkoušet život všech dětí tady na babinci. Nejdřív kopírovala Stellu a její otáčení a řvaní na břiše a teĎ zas pro změnu zkouší jaký to je být Lukáškem.

Už tři dny stojí její spaní za prd, ale dnes to je teda vyvedený
VZhůru byla v jedenáct, v jednu, ve tři, v pět a už nezabírá ani spaní v naší posteli. Děs. No nic, jdu jí zkusit vymáčknout prso, u toho by mohla ještě na chvíli zabrat.

m.e.l
17. lis 2009

Bré ranko,
tak Luky náhodou spinkal docela hezky. . . . 😵

jmisa
17. lis 2009

Ahoj.
Alex se rozhodl svoji maminku zničit. Kojo v 1,4, půl7, teď si huláká v postýlce, no aspoň vzbudil manžu 😀 😀

Včera jsem sestavila sporťák a přišel mi dokonce víc zateplenej než korba 😀 😝

m.e.l
17. lis 2009

Míšo, Alex má prostě hlad!!! To už by jsi mohla snad konečně pochopit. . . 😉

jmisa
17. lis 2009

No jo no.
Dneska mu asi zkusím uděla rýžovou kaši z mého mlíka, mám tu nemléčnou. Akorát nevím, jak mám svoje mlíko zahřát na 50-60 stupňů, jestli to jako tak ohřeju ve vodní lázni.

kay
17. lis 2009

ahojte,
grej koukám, že Kačka je teda potvůrka, ikdyž ůžu ti s klidem říct, že Stleinka většinou od té půl šesté taky pobrekává, ale já nahazuju a do půl sedmé cca to vydržíme obě dvě 😀

jmis, co byhc dala za to aby Stela sala tak krásně jako alex 😀 nevím čím Tě ničí te´d ale věř že bude o hodně hůř..

jinak u n docela dobrý, akorát bych dala nevím co abych se v noci prostě vyspala.. to jediné mi chybí ke štěstí.. nevím jestli jsem něco nezvorala já, když jsme jí dala v noci vždycky napít, ale ze začátku to šlo ošidit dudlíkem a teď to prostě už nejde.. včera jsme zkoušela zase na večer dát nutrilon a odkonce jsme měla připravenou i hodně zředěnou kaši ve flaštičce, dala jsme jí to před kojením, ten nutroš chvilku sála, ale asi to teklo moc rychle, a jak ucítila tu chuť tak to vyplivovala.. ale měla jsme pocit že mlíka mám docela v pohodě.. přesto budíček v půl desáté.. a od té doby asi 4 nebo 5x.. myslím na kojení. a když nekojím tak s emi v noci poslední dobou zdají sny o tom, že Stelu někde nechám.. že jsme třeba v práci a pak jedu domů a v autobuse si vzpomenu že zůstala v práci.. nebo dneska se mi zdálo, že jsme byla u kamaráda a že stela je doma v autosedačce na posteli.. takže si vlastně ani tak neodpočinu.

jmisa
17. lis 2009

Kay, spojené nádoby - já se nevyspím v kuse 😀 ale horší je, že se nevyspí v kuse Alex a když se nevyspí, tak je protivnej celej den a blbě spí ve dne, takže je to furt dokolečka dokola. Když spí v noci do těch 4 aspoň, tak pak je i jeho den lepší a nemá problém se spánkem přes den. On to prostě přes den nedospí.

Teď pase na tátovi, akorát se nemůžu koukat, protože malej dělá lachtana a já se bojím, že ¨sletí na zem, protože ho muž nestihne chytit. 😔

m.e.l
17. lis 2009

Neboj stihne ho chytit. 😉
Luky právě nahazuje taktiku - je hezký že jsi mě dala do té postýlky, ale já v ní radši budu pást koníčky, protože za prvé si musím tu ložnici prohlídnout a za druhé jsem rád, že tě vidím. 😀

m.e.l
17. lis 2009

HOLKY, Luky si špatně přečetl návod o zubech a místo horních jedniček mu roste horní dvojka!!!!!!! 😀

jmisa
17. lis 2009

Mel, no je to prostě samorost 😀 😀

My byli nakupovat, nakonec jsem manžu vykopala, koupili jsme Alexkovi židličku, fusak a čepičku 😅

jmisa
17. lis 2009

Tak zase trochu fotek (Alex a moje sestra, Alex koupací, Alex nová židle), klasicky na konci alba.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/

m.e.l
18. lis 2009

Bré ranko.
Jdu kouknout na Alexe.

jmisa
18. lis 2009

Ahoj.
TAk u nás už pomalu klasika, půlnoc, 4, 7 😝
Dneska máme plavčo, jedny z posledních vaniček.

Ještě nemám pro Alexe plavky do bazénu 😕

kay
18. lis 2009

ahojte, tak u nás taky klasika okořeněná nejhorší nocí co snad byla, takže od půl desáté vstávačka po jedné až dvou hodinách.. a od cca druhé hodinydo 4h neustálé nahazovvání než mi došlo že by mohla být pokaděná.. což se nestalo už asi 4 měsíce.. 😒 takže já dneska odpadnu..

míšo užijte si vaničky.. 🙂

jmisa
18. lis 2009

Alex naštěstí kadí s takovým zvukovým doprovodem, že to slyším 😀

m.e.l
18. lis 2009

Kay, teda co Ti to ta Stelinka vyvádí, takové hodné dítko.
No Luky u toho patřičně tlačí, takže když náhodou je něco v plíně při přebalování, tak za a) jsem buď nedávala pozor a za b) hrál si na tajného agenta a za c) chtěl mě překvapit. 😵

jmisa
18. lis 2009

Mel, to je dobrý, že Luky tlačí, Ale nee, takže slyším až samotný akt, kdyby tlačil, tak bych to aspoň doma stihla 😀 No třeba bude tlačit, až bude mít zahuštěnější pozůstatky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru