Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
19. lis 2009

Tak zkus sunar, ten je sladší.
Nebo udělej tu kaši nemléčnou do svého mlíka.

luzza
autor
19. lis 2009

kay,melíku
díky za info 😀 😀

jmisa
19. lis 2009

Luzz, co vy? Ještě vojtíte?

luzza
autor
19. lis 2009

holkám teda mrkvička chutná,doslova jí žerou 😅 😅 😀
a plán růstu zubů taky nedodržujeme 😀 nelče vyrostly nejdřív horní jedničky,ty už má docela velký a teď se klubou obě spodní jedničky...eliška je bezzubec 😉

luzza
autor
19. lis 2009

jmis
ne ne, už nás vykopli 😀 😀 a jsme bez cvíča 🙂

jmisa
19. lis 2009

Luzz, to se máš, já chci taky v prosinci vyřadit 😀 😀

luzza
autor
19. lis 2009

ale elišce zase vylezla ta tříselní kýla 😒 ,tak budeme muset zajít na chíru 😒

luzza
autor
19. lis 2009

jmis
neboj 😉 musíte už uvolnit místo dalším 😉 určitě už vás vyhoděj 😀

kay
19. lis 2009

luzzi teda s tou kýlou je to blbý.. snad pomůe zase nějaké zatlačení..

jmis, se mi můžejenom zdát že bych odstříkala tolik mlíka na kaši 😀 já jsme ráda že kojím relativně v pohodě.. sunar jsme nezkoušeli, ale prý je to podobné jako beba, že ta je taky sladká a nic.. jí to prostě nechutná.

luzza
autor
19. lis 2009

kay
mě doktor říkal,že kaši mám nechat jako poslední příkrm ...až po zelenině,zeenině s masem a ovoci, takže zatím vyčkávám 😒 i když bych jim taky dala nejradši na noc kaši...
i když se obávám, že eliška se budí jen proto,aby se polaskala s prsem 😖 to asi kaše u nás řešit nebude 😖
chjoo, ona taky snad spát nikdy nebude ☹ a to nelča spí jak pařez a nevzbudí ji nic 🙄

jmisa
19. lis 2009

Kay, ty vlastně kojíš z obou najednou, co? Teda z obou během jednoho kojení.
Já to dělám tak, že kojím z jednoho(pořád stejného) a druhé odstříkávám než si nachytám na večerní dávku. Jedno prso mi jde odsávat líp 😀

luzza
autor
19. lis 2009

jmis
a alex baští na noc kaši?

jmisa
19. lis 2009

Luzz, zatím ne, ale večer se mu blbě pije, musí víc zabrat a tak se u toho vzteká, tak mu odsávám a večerní dávku MM má z lahve, on vyzunkne čtvrtlitr jako nic.

luzza
autor
19. lis 2009

jmis
ahá 😅 ,tak to si to vyřešila pěkně 😀

kay
19. lis 2009

jmis z obou no.. a fakt si nemůžu "dovolit" kojit jen z jednoho.. už je to tak nastavené no.. a navíc fakt nic neodstříkám..

luzzi, no tka Stelinku vzbudí snad všechno, ale ona spí s náma, takže když jdu já spát, pak jde sát M, se psem, pes se párkrát za noc otřepe a je to.. já právě vůbec nevím jakpoznat jestli v tu noc hlad má nebo ne, ale myslím si že jo, protože dřív tačil na usání dudlík.. teď ho plive a hned řve.. a navíc mě vysone jako přes den, není to tak, že by si cucla a hned usla..

luzza
autor
19. lis 2009

kay
tak to u vás fakt vypadá na hlad 😒

jmisa
19. lis 2009

No my máme hlad taky rozhodně, protože v noci saje jako o závod a přes den má hlad častějš. Dneska to určitě bude přírůstek jak hrom, když je furt na jídle. 😝 😀

kay
19. lis 2009

ikyž jsem četla že i toto může být zvyk, ale stela to začla dělat cca před měsícem, jsem myslela že spurt, pak ta změna času do toho a od té doby je to naprd.. nejvíc mi "vadí" to kojení po deváté večer, to si myslím by mohla po koupání vydržet víc... taky asi jsem blbě dělala to, že přes den jsem jí dávala vlastně po 2 h i když nevypadala úlně hladově, jakože nebrečela nebo tak.. a taky jsem ji vždycky nakrmila před spaním a je možné, že to tím pádem vyžaduje i v noci..

jmisa
19. lis 2009

Kay, no já taky krmím před spaním, vykoupu, nakrmím a jde spát.

kay
19. lis 2009

jj míšo já myslela přes den spaní.. tzn. že ji dámnapít když už je třeba unavená a má jít do postýlky.. tím krmení mi vždycky pěkně usla, tak jsme to tak začla praktikovat už vždycky.. tak třeba jestli se v noci nevzbudí a nemůže usnout a chce kvůli tomu pít..

kay
19. lis 2009

jé teď se tady otočila o čtvrt kruh, sice s šíleným řevem, ale já nevím co chce.. 😅

m.e.l
19. lis 2009

Kay co chce? Dopředu a né do kruhu, stejně jako Lukyn. . . 😀

jmisa
19. lis 2009

A jako Alex, kterej pro změnu couvá 😀

grej
19. lis 2009

Ahoj holky,
jsem vyřízená 🙄

Usnula před třetí a v půl sedmý zas vzhůru. Tak jsem jí nakojila, ale už nezabrala. Takže cca 6 hodin spánku??? V noci???
Nejhorší je, že ona vyloženě hlad nemá. Ani se nemusí cucmat s prsem, protože se tváří naprosto vesele, vejská si, hrála by si a tak...

Vítej, Luzz 🙂
U nás novinky? Kačka má dva spodní zuby, začala se s přehledem obracet ze zad na břicho (hlavně na levou stranu) a několikrát se jí i povedlo se otočit zpátky na záda. Ale přišlo mi to spíš náhodně, než že by úmyslně. Taky cvičíme Vojtovku, ale jen jeden cvik a spíš necvičíme než cvičíme, protože nám do toho vždycky vleze očkování a to se pak cvičit několik dní nesmí.
Máme za sebou všechny hexy a dva prevenary.
Na poslední kontrole v půl roce měla Kačka 9230 g a 68 cm 😉 Trošku cvalík 😀
Začaly jsme taky přikrmovat mrkvičku. Moc jí nechutná, ale jako správnej strávník po mamince to docela jí.

Už to není tak hrozný jako to bylo. Od nějakého 4,5 měsíce už je to úplně jiný miminko, přes den je i docela hodná. Večery jsou teda horší,a le proti tomu azčátku je to lahoda. Jen to usínání a spaní je bída. Večer usíná nejdřív v devět. Přes den spíš většinou jen dopoledne (to vždycky) a odpoledne jen když je fakt urvaná. Ona je teda urvaná vždycky, ale usne jen někdy. Spíš pospává v autě.

grej
19. lis 2009

HOlky jak to děláte s příkrmama, vy, co ještě kojíte? Já totiž kojím dle potřeby, rozhodně ne pravidelně, takže někdy mi ten oběd s příkrmem vyjde na jedenáct, někdy na druhou hodinu a pod. Myslíte, že to chce udržet pravidelnost za každou cenu, tedy dát jí třeba i jen hodinu po kojení, nebo je to jedno, když to má takhle rozhozený? A co když třeba jeden den příkrm vynechám a dám jí jen kojení? Třeba dnes musím na rehabilitaci v půl jedené a pak musím pro papíry do práce. Můžu jí nakrmit v práci, to není problém, ale jestli kdybych jeden den příkrm vynechala, jeslti by se něco stalo...

Jo a naše foto:
http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina

m.e.l
19. lis 2009

Grej, já sice nekojím. Ale kolikrát jsem polední jídlo vynechala, protože Luky neumí jíst jako člověk, takže riskovat, že mě někde v čekárně či na návštěvě poprská od hlavy k patě. . .

grej
19. lis 2009

Dík Mel, taky si myslím, že se nic tak hrozného nestane.

Jinak jak jsem si Kačku chválila, jak pěkně papá, tak už je z ní taky pěknej čuňas. Už jsem musela vytáhnout bryndák z Ikey, takový ten umělohmotný s rukávama 🙂 Ona totiž během jídla strčí prsty do pusy a je to pak naprosto všude 😀
A když už se mi povede uchránit oblečení při jídle, tak to zas pak neuhlídám když si krkne a připoblindí se 😀

grej
19. lis 2009

tak jsem si to naše zvíře v noci vyfotila, abyste viděly, jak byla čilá a veselá 🙂 I když jako na truc se mi do foťáku ne a ne usmát:
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/629JUXPUXh4...

Kdyddž pojedete dál, uvidíte náš nový puzzle koberec 🙂

grej
19. lis 2009

Takže to moje dítě vynechalo i dopolední spaní. A za chvíli jedem na rehabilitaci. To bude odpoledne bezvadně protivná...

luzza
autor
19. lis 2009

grej
kačenka je teda KUS 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀
já ty příkrmy taky nedodržuju...jednou jedí v 11 hod a jednou ve 13.. i déle...podle toho jak to vyjde...
dávám jim to místo jednoho kojení a po příkrmu je ještě dokojím...pak spokojeně krkají a odpadnou ke spánku 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru