Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
23. lis 2009

jmis ne, krmím max po těch dvou hodinách jako vždycky, žádná změna.. zkusila jsem skleničku mrkvičky, tvářila e furt stejně, ale na lžičku vůbec pusu neotvírala, prstem to trochu šlo, ale většinou to vyplivala.. ☹

m.e.l
23. lis 2009

Jsem zjistila, že se Luky začíná trochu opírat o předloktí, ale samozřejmě né moc, protože to by nemohl zaklánět hlavu, že?

jmisa
23. lis 2009

Mel, něco mi to připomíná. Alex se opírá jen tak decentně, hlavně, když se jako sápe po hračce, ale jak se chce rozhlížet, tak "husa" 😀

m.e.l
23. lis 2009
jmisa
23. lis 2009

Alex teda věštinou dělá - je to velký a smrdí to 😀
Dneska to bylo, když jsem ho krmila mrkvou 😀

Myslím, že 4x mrkev už stačí ne? Zítra dostane s bramborem.

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, jj 4x stačí. Moc to s mrkví nepřeháněj, ať ti nezežloutne. Chce to zkusit i jiná jídla. No od dneska Luky kadil už podruhé. . . 😝

jmisa
23. lis 2009

No jo, ale když třeba alergikům říkaj zkoušet týden, tak to máme ještě time.
A to u mám dát samotný brambor? Nebo s mrkví? Jsem koukala, že v konzervách je jen s mrkví.

m.e.l
23. lis 2009

No nemáš třeba květák či brokolici???

jmisa
23. lis 2009

No to nemám, ve sklence to neměli a já si říkala, že celé to kupovat nebudu, kdyby mu to nechutnalo. Ale jdem teď ven, tak se v DM stavím.

jmisa
23. lis 2009

Tak jsem nic nekoupila. Udělám brambor a ještě tam mám dýni, tak možná tu dýni, uvidím. Brokolice a květák se mi nelíbilo složení tech konzerv, na 100g tam bylo jen kolem 60g zeleniny a zbytek ostatní věci, tak to není nic pro mě 😀

m.e.l
23. lis 2009

Míšo 😀 Ještě že vařím, vím že tam pak je 100g opravdu zeleniny. . . 😉

jmisa
23. lis 2009

No já taky budu vařit, co jiného zbývá. Kdybych nebyla debil, tak si koupím tu brokolici mraženou, když už jsem byla u Alberta, ale to ne. Hlavně, že jsem si koupila plnotučný mlíko 😀

jmisa
23. lis 2009

Necvičila jste některá ve vojtovce na boku? si nemůžu vzpomenout, jestli tlačím dopředu zadek a rameno dozadu a nebo naopak, si pmatuju jen, že ho mám "ždímat" 😀

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, tak to ti neporadím. Vojtovku necvičíme. A jak to vypadá, tak teď pár dní nebudeme vůbec cvičit, protože Luky začíná mít teplotu, nevím jestli je to k těm zubům a nebo nějaká nemoc. 😢

jmisa
23. lis 2009

A cuketa se loupe? Nevíš?

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, no já ju loupala. Cuketa je jako okurka, tu taky loupeš než ji dáváš do salátu, teda aspoň já určitě.

jmisa
23. lis 2009

No já to nejím, tak se ptám 😀 Jinak my okurku loupem jak kdy 😀

m.e.l
23. lis 2009

No já ji taky nejím, ale Luky jo. 😀

jmisa
23. lis 2009

No zejtra mu udělám brAmbor, bude ho mít se zbytkem mrkve, je jí tam tak 50g.
Dáváš olej do všeho?

m.e.l
23. lis 2009

Míšo tuším, že když dávám jídlo s masem a ředím vývarem z toho masa tak nee, jinak jo. Záleží na konzistenci jídla. Třeba cuketa s bramborem je dost řídká i bez oleje . . . Ono teda i mrkev s bramborem má akorát kašovitou hustotu, ale do ní olej dávám na uvolnění karotenu.

luzza
autor
23. lis 2009

míšo
rameno dopředu 😉 😀 a za trn kyčle dozadu...ždímání 😀

luzza
autor
23. lis 2009

kay
nekojíš ji moc často?? 😕 že má zeleno

jmisa
23. lis 2009

Luzz, díky 😀

kay
23. lis 2009

holky nekojím ji fakt často.. kojím normálně 1x za dvě ažtři hodiny... a měla zeleno zase.. vždycky když ji jdu přebalit tak má minimálně uprdnuto.. to se jí nikdy nestávalo.. jsme zmatená a smutná a mám o ni strach.. teď večer byla docela veselá.. zkusila jsem jí dát na noc kaši, kdybych měla fakt málo mlíka, ale držela jsme se hesla nenutit (teda až asi na dvě vyjímky 😅) a nechat třeba patlat se v tom a tak.. no dopadlo to tak, že kaše byla naprosto všude, Stela celá obalená kaší, kromě žaludku 😀 ale netvářila se tak kysele, když to chutnala.. jen to prostě nechtěla a neotevřela pusu.. ale bavilo jí to.. no a já snědla nášup kaše že.. mám v lednici z dneška otevřenou mrkev ale mám sto chutí se na to fakt vykašlat a nedát jí nic.. resp s eo to nepokoušet.. ale co když to bude pak en horší a horší? co když nebude chtít ani později nic? to je tak strašně frustrující. já s eomlouvám, že to sem furt píšu, ale nevím co dělat, jsem prostě bezmocná..

jmisa
23. lis 2009

Kay, Alex měl v každý plíně něco do doby, než dostal příkrm, teď tak ob plínu. 😝

Jinak na trávení jí můžeš už dát toto:
http://www.docsimon.cz/zbozi/biopron-junior-sac...

Ale teda nevím,jak to do ní dostaneš, snad jen stříkačkou.

macous
23. lis 2009

Ahoj holky,
Grey - tak jak? Doufám, že se to Kačce nezhoršilo 😔

Holky, teda já budu zkušená, až začneme přikrmovat 😀 to všechno prozkoumáte a proberete 😀

Jinak Maty dneska vstával v půl osmý, takže pohoda a teď večer vytuhnul opět v půl sedmé 😀 Já vytuhla v pět a hodinku si dáchla, takže manža choval a hrál si 😵

Zítra mám tu kontrolu na gyndě, tak doufám, že se mi to zahojilo a operace nebude, jinak mi houkne - znova šití néééééééééé 😅

m.e.l
23. lis 2009

Jo tak náš chlapeček, snad konečně usnul . . . se vyhajal do půl šesté a teď s námi cvičí. Půjčte mi někdo hodné dítko, já se chci někdy vyspat. 😝

jmisa
23. lis 2009

No Alex chrní asi od půl 7, ale dneska měl jen moje mlíko, nestihla sem odsávat, tak to bude noční 😝

luzza
autor
23. lis 2009

tak já se taky bojím jít spát... vždycky když se jdu zavrtat, eliška začne kňourat 😠

m.e.l
24. lis 2009

Bré ranko,
Lukýna jsem od pěti přemlouvala, že jako ještě spát a v šest už musel dostat najíst jinak by chuděrka vyhublá umřel hlady. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru