Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
25. lis 2009

Mel a jaký máš číslo? Tedy té pračky 😀

annie29
25. lis 2009

Kay urcite jen zeleninu.. Myslim ze to chce aspon tak 3 tydny-mesic zeleniny a pak teprve maso.. My tedy cekali na maso mesic, ale to bylo taky proto, ze jsme zacali uz ve 4 mesicich

luzza
autor
25. lis 2009

ahoj holky
nějak mě ten klárčin blog sebral 😖

laura29
25. lis 2009

Me taky. Poslala jsem ji aspon malou financi podporu.

m.e.l
26. lis 2009

Bré ranko, příliš spánku škodí. . . . 😝

m.e.l
26. lis 2009

Míšo mám, WD-10150NP. Teď jsem na to koukla při dávání prádla do pračky.

jmisa
26. lis 2009

Ahoj všem

Mel, tak ta už asi není, aspoň jsem ji neviděla. Já koukala na tuto:
http://www.datart.cz/katalog/Automaticka-pracka...

m.e.l
26. lis 2009

Míšo, no ale mám pocit, že je jen o něco málo jiná. . . Trochu vzhled a možná nějaká ta funkce.

jmisa
26. lis 2009

No ono to asi bude stejná řada, jen o něco novější.

jmisa
26. lis 2009

Luzz, ten blog je fakt "šílenej", si pamatuju, když se měl Kája narodit a oni tu diagnozu zjistili. Jak s tím bojovali, teď to bude mít Diny strašně těžký, krom toho všeho, ještě "živit" celou velkou rodinu, ikdyž široká rodina jistě pomůže, ale bude na to sama.

Já takovýhle věci radši nečtu, protože pak Alexe moc pozoruju, leze mi to na mozek.

luzza
autor
26. lis 2009

dobré ráno všem 🙂

luzza
autor
26. lis 2009

jmis
mám z toho depky ještě teď... 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jmisa
26. lis 2009

No já včera jela na plavčo s Alexem jako připosraná, normálně psycho. Až tedy zpátky jsem se víc uvolnila. 😝

luzza
autor
26. lis 2009

nemohli bysme nějak pomoct??
nemají nějaké konto??
myslím,že na koníku by se našlo hodně lidí,kteří soucítí a chtěli by pomoct aspoň menší finanční částkou...

luzza
autor
26. lis 2009

jmis
to ti věřím...mělas toho plnou hlavu,co? 😒

kay
26. lis 2009

ahojte,

omlouvám se že jsme to sem vložila, mě to taky sebralo...☹

holky já dneska asi zavolám doktorovi, jak mám teda pokračovat nebo nebmám s těma příkrmama.. ona do sebe ještě nic nedostala, takže nevím co s tím.. možná je na ni fakt moc brzy, přece jen byla dřív narozená a 6 měsíců by měla nědy koncem tohoto týdne myslím..

jinak se Stelinka snad už ustálila ve svém spánkovém režimu, tak jsme s etorchu uklidnila.. dokonce jsme konečně zvládly posun času a usíná opět koelm 19h 😀 a hlavně vtává koelme 7h 😀 já su tak ščastná.. 😀

luzza
autor
26. lis 2009

kay
to je dobře 😉 😉 😉

jmisa
26. lis 2009

Luzz, číslo účtu je
číslo účtu je toto:
3789354028/5500

Je to provozní účet Zrnek, což je sdružení, které pomáhá různě. Další účet má ještě Klárka, ale ten je účelově vázaný, střádá se tam na auto, aby se do něj vlezl vozíček a pak má rodina soukromý účet, ale ten je na manžela, takže ho teď zablokují v probíhajícím dědickém řízení.
Ten účet, co jsem uvedla, tak z toho to dostane přímo Diny teď na nejnutnější věci. Stačí do zprávy pro příjemce uvést "pro Diny".

luzza
autor
26. lis 2009

jmis
je to spolehlivý,viď?? 😕 😕
víš jak je hnusná doba, obohacujou se kdejaký kriplové...
a je to číslo už po koníku rozšířený??????

grej
26. lis 2009

Ahoj holky, ten blog, to je síla.

Shodou okolností jsem na něj lezla nedávno, když jsem hledala rady jak usnout. Ještě když Diny nevěděla, že je Klárka nemocná, tak taky bojovaly s usínáním... Tak mi to vyhodil vyhledavač...

Je to hrůza ☹

grej
26. lis 2009

Taky jdu poslat nějaký peníze. Musí to být hrozně těžký. ☹

luzza
autor
26. lis 2009

holky
a co je přesně té holčičce...celý blog jsem nepročítala...nějak jsem neměla sílu...

jmisa
26. lis 2009

Luzz, spolehlivé to je. Znám tu zakladatelku zrnek.
http://www.zrnka.cz/
Jinak domovskou stránkou je www.baby-cafe.cz
Klarka má spinální musculární atrofii, myslím, že druhého stupně.

jmisa
26. lis 2009

Luzz, ve volné diskuse je téma - krutý osud nebo tak nějak, to je o nich.

luzza
autor
26. lis 2009

jmis
OK,díky

m.e.l
26. lis 2009

Je to hrozný, pošlu asi taky nějaký penízky. Jen co mi přijdou na účet za doffču.
A radši o tom jinak moc nechci přemýšlet, protože od té doby co mám Lukyho, tak se do těhle situací strašně vžívám a mám pak strach.

luzza
autor
26. lis 2009

holky
sršeň se procházel po schodišti!!!!!!! vzala jsem jirkovu botu a sršně jsem umlátila k smrti!!!! 😝 😝 😝 byl už nějakej oslabenej...nelítal,jen se jakoby motal...tak jsem měla šanci 😀 normálně bych si na něj netroufla!
tfuj 😝 😝

m.e.l
26. lis 2009

Luzz, já myslím, že spíše byl takovej "schladlej". Oni v tom chladu jako by jsou oblblí.

jmisa
26. lis 2009

Luzz, tak už to má sršáň za sebou, co? No má chrápat a ne lézt ven. 😝

annie29
26. lis 2009

Je to strasna tragedie co se jim stala, byla jsem z toho taky uplne vedle... Do toho mi kamaradka rekla, ze jeji holcicka ma epilepsii v roce ☹

Kay ja nemyslim, ze je na prikrmy brzy.. Nicolka byla taky o mesic driv narozena, pul roku by ji melo byt tenhle tyden a prikrmujeme uz presne 3 mesice..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru