Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
27. lis 2009

Teda ty bobany po těch příkrmech jsou věc 😀 Trochu to smrdí :smajlíksezacpanýmnosem:
Z těch látkovek to musím seškrabovat do wecka, už si to netrofnu spláchnout v umývadle jako tu tekutou vaječinu.
Doubrou chť, pokud zrovna něco tlačíte do hlavy 😀

luzza
autor
27. lis 2009

jmis
aspoň už bezpečně víme dopředu,jestli se někdo pos... 😀 😀 😀 ta vaječina nebyla moc cítit 😀 😀

luzza
autor
27. lis 2009

tak my příští pátek začínáme plavání v bazénu 🙂 máme schválně pátky,aby s námi mohl táta 😉
když si to tak představím...jirka je jako chlupatá gorila,já jak hroch,k tomu naše dvě děti a zajímalo by mě,jestli se ještě někdo vejde k nám 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jmisa
27. lis 2009

My začínáme v úterý 🙂
Akorát těch 8,30 bude bléééé.

Jinak jsem zjistila, že Alex nepotřebuje hračky, stačí mu polštář. Leží po koju v naší posteli, snažím se to tu trochu polidštit a debordelizovat a on se schovává a vykukuje z pod polštáře a má z toho děsnou bžundu 😀

luzza
autor
27. lis 2009

míšo
my to naštěstí máme odpoledne 😝
moje řeč,žádný hračky nepotřebujou...nela má nejradši obal od mussli tyčinky a eliška vařečku 😅 😀

kay
27. lis 2009

Luzzi, no jo, si předsta, jaký to bylo těžký dokopat M. aby se zajímal a trochu pomohl, když sedí skoro celý dny dom a pracuje vedle obyváku 😠 je fakt že si to Jirka asi víc užívá, že vás nevidí... 🙂 ale i tak dobře..

My máme plavání v neděli ve 13h,ale M. byl zatím jen jednou, většinou má stejně koncert nebo tak..

nejleší hračka je u nás taky mobil, "psaní" na počítači a ovladač od telky.. 😀

dneska nám držte pěsti, zase budeme zkoušet brokolici, teda Stelinka má nějaké dlouhé spaní, už to bude skoro hodina a půl, akorát jsem musela o půl 11 nahodit dudlíka.. 🙂

m.e.l
27. lis 2009

No tak Lukyho nejlepší hračka je vlastní ruka. 😀

jmisa
27. lis 2009

Mel, tak ruce Alexe jako vlbec nezajímaj. Nohy to jo, ale ruce si tak maximálně narve do pusy, rozhodně si je nikdy neprohlížel.
Teď tu měl tchánovce a už chrní, hurá, je klid 😀

m.e.l
27. lis 2009

Míšo, no já nemluvím o prohlížení rukou že? Mluvím o tom narvání si je do pusy. 😀 Jo a pak je hrozná sranda rvát mi vlasy a řehnit se mému au au. No Lukýno snad taky už usíná.

kay
27. lis 2009

míšo stela si ruce prohlížela asi jednou, a to jí bylo už asi půl roku, nohy ji sice trochu zajímají ale nezvedne je 🙂
a už spí 🙂 a já jedu na nákupy 😀 jupí, bez dítěte... 😵

jmisa
27. lis 2009

Mel, aha, tak to jo. 🙂 Alex má taky radost z mého auuu.

A jak jste dopadli na rehábce?

Kay, tak si to "užij".

m.e.l
27. lis 2009

Míšo, no dopadli jsme tak, že je Lukýno línej od přírody. Dostali jsme jiné cviky a když ani ty ho "neproberou" tak dostane Vojtovku.

jmisa
27. lis 2009

No to jsem na něj zvědavá. Možná měli vojtovkou začít, při jeho velikosti s ním budeš bojovat hůř a hůř 😝 Alex je menší a taky mi dává zabrat. Ikdyž teď už to máme bez breku, i ten cvik na břiše. To byl vlastně jedinej cvik, kdy plakal.

m.e.l
27. lis 2009

No on řve i při tom cviku co má teď, kdy mu pomáhám jako by se otočit, přitom stahuji zadek dolů a ramínko dozadu - musí při tom mít rovná záda. Vůbec se mu to nelíbí. Pak má, že při hraní podložit něčím hrudníček, aby měl jinde těžiště a pak houpání na míči - to je v pohodě u toho neřve.

jmisa
27. lis 2009

Mel, ale ten cvik máme taky, to je vojtovka.

Jo a hrudníček jsem zkoušela podkládat dneska, aby zapojil ruce. Přivedla mě na to tahle fotka:
http://img267.imageshack.us/img267/8710/cvime.jpg

jmisa
27. lis 2009

Myslím ten na boku, já tomu říkám "ždímání".

m.e.l
27. lis 2009

Hm tak až takhle ho neda nepodpírám, ale podpora tam je, aby ty ruce více natáhl a nenechával lokty dole. . . Já měla pocit, že Alexe ždímeš, to já nee.

m.e.l
27. lis 2009

Hm tak asi mluvíme o tom stejném. Ale teda nevím proč ho cvičí Alex, když se krásně otáčí sám. Luky kdyby nedával furt hlavu do záklonu tak se v pohodě přes levý bok otočí už sám. Stačí mu ji přidržet a je na pupku.

jmisa
27. lis 2009

Mel, no kvůlivá záklonům. Ono se tím posilují břišní svaly. Teda tím cvikem na bůčku.

jmisa
27. lis 2009

No Alex se na tom míčku udrží i bez rukou, bohužel, tak mu ho rvu až takhle pod pánev, když ho dám výš, tak je jak lachtan. 😝

m.e.l
27. lis 2009

No to mi je jasný, že se tím posilují břišní svaly, asi proto u toho tak řve, protože musí něco dělat. 😀

jmisa
27. lis 2009

Nebo musí dělat něco správně 😀 😀

m.e.l
27. lis 2009

Míšo jo to taky, a to co má cviky na míči - u těch tak šílně funí. . . Smotanej ručník pod hrudníčkem se mu ale docela líbí - má větší rozsah na hraní s hračkama. 😅

jmisa
27. lis 2009

No Alex děsně funěl na plavču, když s ním cvičila nějakou páku. Moc ho chválila, že je to těžkej cvik a že mu jde krásně, ale funěl až dělal vlny 😀 😀

jmisa
27. lis 2009

Jo a hraní na břiše - mladej dosud nepochopil, že se musí odstrkovat a pohybovat kupředu, aby dosáhl na ty hračky, zatím se kontraproduktivně sune zpátky a strašně se vzteká, že mu to k hračkám nepomáhá 😀

jmisa
27. lis 2009

A do jakýho místa mu podkládáš ten ručník?

m.e.l
27. lis 2009

Míšo, no Luky se vzteká, že mu hračky utíkají, protože místo aby si je přitáhl tak si je odstrčí. 😀
Dávám ho jako by na prsa. . . Ono to poznáš, když dáš moc nízko, tak začne padat na pusu, i když v případě Alexe myslím, že ten začne lízt po čtyřech. 😀

jmisa
27. lis 2009

Tak jsme koukala na zrnčí účet. 100 tisíc už odešlo Diny na pohřeb a další výdaje a přesto už je na účtu zase 350 tisíc. Jsem strašně překvapená.
Jinak aby toho nebylo málo, tak ta postižená dcerka je v nemocnici, je nemocná - horečky, kašel, zvracení atd.

m.e.l
27. lis 2009

Míšo, jj koukala jsem, že je Klárka v nemocnici. 😢

jmisa
27. lis 2009

Mel, no to se obávám, že až pochopí, že ruce maj taky svou funkci, že poleze brzo 😀 Ale zatím nechápe ty pazoury, no 😀 To zkusím, na tom balonku ho musím držet, je vratkej a ručník apod. mě nenapadlo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru