Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
29. bře 2009

Luzz, no jo no. Já zatím neotýkám, ale piju bez bublin, protože jinak se spíš nafouknu 😀

No a jinak ještě čekám, co to bude do třetice. 😕 Snad pračka, kterou chci stejně vyměnit 😀

jmisa
29. bře 2009

Luzz, to bych je raděj vyprala znovu, ono Vanish nebude asi moc super pro mimčo.

luzza
autor
29. bře 2009

jinak
u nás se dnes pokračuje v malování 😝 už aby to bylo za náma...
já mám teda nastarosti jen to,abych chlapy nakrmila,takže se do žádný práce neženu...
zítra mi mamka pomůže s úklidem a bude to... 😉

luzza
autor
29. bře 2009

jmis
přenastavila jsem pračku a dvakrát navíc máchala...taky jsem měla strach,kvůli tomu vanishi.. tak snad to bude stačit...
buď ráda,že neotýkáš...je to protivný 😝 dnes ráno jsem měla oteklou jen pravou nohu 😨 a docela dost 😝 tak teď jsem se natáhla s NTB k Domčovi do pokoje a čekám,kdy to oplaskne...

jmisa
29. bře 2009

Tak se manžovi podařilo zámek opravit. Jak vyndal vložku, aby si ji vzal s sebou, tak se mu podařilo vytáhnout i můj klíč, který měl nějak uhnutý zobáček. Tak hurá. Jen necháme udělat nový klíč.

luzza
autor
29. bře 2009

jmis
tak teď opatrně u tý pračky!!! 😅 😅 😅 ať k vám nejede pan Bláha - opravář praček (z reklamy 😀 )

hanulka3112
29. bře 2009

Ahojte holčiny, tak u nás byl včera pracovní den, mamča mi přišla umýt všechny okna na baráku, krásně svítilo sluníčko naštěstí, já ji přicmrdávala a utírala prach, pak ještě mamča vydrhla koupelnu a záchody a vytřela barák, takže zabitý celý den, ale konečně se dá pěkně koukat z oken a zvát návštěvy 😀 😀 😀 jinak jsme se stavily ještě ráno do Tesca a koupila jsem každému takové ty polodupajdy dvoje a měli plenky v akci tak jsem vzala jedny 3-6kg tam je 108ks a jedny 2-5kg tam je 43ks jsou od pemprs, tak mám vystaráno a mamka mi říkala, že doma má ještě látkovky, ty poctivé komunistické, tak mi je pohledá 😀

jmisa
29. bře 2009

Luzz, no pna Bláhu bych při cca 14 let staré pračce fakt nevolala 😀

macous
29. bře 2009

Ahoj holky,
tak u nás byl včera taky pracovní den, ale spíše okolo domečku - na zahrádce, takže když to shrnu, tak uvnitř musím alespoň vyluxovat a vytřít, ale nechám to na později, teď se mi pro změnu nechce 😀 😀 😀 chvíli jsem žehlila, ale přišla mi do toho návštěva na půl hodinky, a pak už jsem se na to taky vybodla, takže fakt lenoch, tak se mi to tady válí roztahané, budu to pak muset udělat jako první 😅
Manža vstal dneska prdelkou vzhůru, tak teď jdeme se psem na procházku a snad ho to pustí, boť jinak bych mu musela dát snad pár facek 😀 😀 😀 Tak zatím čus bambíno 😀

jankatr
29. bře 2009

ahojky - taky je u vás dneska tak ošklivo 😖 - u nás už od rána prší...
Chystáme se s rodinkou ještě na bazén - dokud můžu - pak už se tam asi nějakou dobu nedostanu - tak si to tu kočky užijte 🙂

luzza
autor
29. bře 2009

my jsme po obídku...
chlapi malujou obývák... už máme ložnici,chodbu,koupelnu a záchod...
vypadá to tady všude děsně 😝 😝
tak jsem zalezlá u domči v pokoji a odpočívám...
kéž bych se vzbudila a bylo všude uklizeno...

luzza
autor
29. bře 2009

jani
a tobě vůbec netvrdne bříško?? ani neotýkáš??

luzza
autor
29. bře 2009

mací
můj manža když má "svůj den" ... nacpu ho jeho oblíbenými jídly a to zabírá líp než procházka 😀 😀 😀
(aspoň u nás 😀 )

hanulka3112
29. bře 2009

Tak u nás taky od rána děsně, ale včera krásně svítilo sluníčko, ale to jsme byly s mamkou zalezlé doma 😒
Luzzi, to ti věřím, že by se ti líbilo, kdyby si vylezla z pokojíčku a všude bylo uklizeno 😀 Stačilo mi malovat ty pokojíčky, šatnu a kuchyň a to nás bude ještě čekat schodiště jak se udělá, je už rozdělané jak dlouho, hlavně že půl schodů čeká v garáži a další půlka čeká až bude na skladě mramor 😅 tak asi na svatého Dyndy se dočkám, už jsem to chtěla mít vše z krku a ještě mě čeká další binec 😖 jo a břicho mi taky tvrdne někdy častěji, včera snad skoro vůbec, ale dneska mě zas chytá a to jím 3krát denně po 2 tabletkách, Dr říkal, že kdyby se mi třeba začal zkracovat čípek, tak že mi ho píchne to magnezko přímo do žíly 😕

luzza
autor
29. bře 2009

hanul
já včera celý den dobrý,jen večer u telky mi párkrát ztvrdlo...
dnes zatím nic 😉 tak jsem ráda 🙂
modlím se,aby holky ještě chvíli vydržely ve mě 🙂 ještě by měly zvládnout minimálně 2 - 3 týdny,aby si pak už dejchaly samy... kdyby se narodily teď,potřebovaly by ještě zřejmě dechovou podporu a to bych je nemohla mít u sebe... berušky moje milovaný 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
tak radši kašlu na nějaký velký a důkladný úklid,snažim se fakt šetřit... k čemu by mi byl naleštěnej barák,kdyby holky byly na dejcháku ☹
věřím,že ještě nějaký čas pobudou u mě v bříšku 🙂 🙂

hanulka3112
29. bře 2009

Luzziku to máš pravdu a neboj holkám je u tebe dobře a ještě dlouho u tebe budou 😉 na úklid se vydlábni, holky jsou přednější, mě kdyby nepřišla udělat generální úklid mamča, tak na to taky kašlu 😉 jsem chtěla koupit včera v Tescu nějaké klasické dupajdy v 56. a oni tam žádné neměli ani ve větších velikostech jen takové ty celodupajdy s dlouhým rukávem 😒 tak budu muset ještě na nějaké zamířit do města, jinak až na pár věciček budu mít snad už všechno 😉 🙂

luzza
autor
29. bře 2009

hanulko
moje mamka taky zítra přijde 😉 😀 ještě že je máme,viď? 😅 ona se o nás taky moc bojí,tak mi furt říká,abych nic nedělala,že všechno počká 😀
no ty celodupajdy (overálky) jsou dobrý na spinkání,ale přes den je praktičtější bodyčko a dupajdy... a tak se mrkni také do KIK !!! U nás jsou docela hodně zásobený...
my už máme vše nakoupeno,vypráno i vyžehleno 😉 kdyby náhodou... 😉

peda
29. bře 2009

Ahoj holky 🙂

to je počasí,co?včera tak krásně a dneska zase celej den leje 😒

Luzzíku,mě taky tvrdne břicho,je to nepříjemný.Musím chodit častěji na monitor,teď za 14 dní,magnezium a na večer mám pít deci červenýho vína 😀 že je to výborná prevence předčasnýho porodu.
Já mám pořád placentu v brance,tak jsem zvědavá,jak to s námi bude.Kontroloval mi to ve čtvrtek.To tvrdnutí se mu taky vůbec nelíbí.
Musíme ještě nějakej tejden vydržet.

Holky,nenatíral jste někdo postýlku?Já jí mám po klukovi,tak jestli půjde vůbec složit,tak bych jí natřela.V obi,boumaxu nebo tak by měli mít nějakou barvu,co nevadí mimi,ne??

peda
29. bře 2009

Luzzi,co ty dupačky,jak se ti obarvily?šlo to nějak ještě vyprat?

hanulka3112
29. bře 2009

Luzzi, jj ještě, že je máme, mamča furt v Tescu vozila vozík a vše nakládala a doma fut to nedělej já to udělám za tebe, no můj by mohl být taky víc ohleduplnější, když už jede semnou do obchodu, tak většinou čeká v autě, bo nesnáší nakupovaní 😖 pak sice vše naloží a vyloží, ale s tím vozíkem po obchodě by se taky mohl se mnou trajdat, no jo je to zdechlina a domácí prace mu teda nic neříkají, jak jsem byla 3dny v nemocnici před Vánocema, tak jsem si zpoměla, že je skoro plná myčka, že by se měla zapnout a to bylo teda story ho navigovat, aby ji zapl 😅 no jo tchýňa mu létala celý život za zadkem, tak se nemůžu divit 😠 mám dva bráchy, ale oba umí vytřít, zamést něco málo uvařit a mladší kdysi zasedl i k šisímu stroji a něco tam látal, jsem šila od mala a strašně mu přišlo zábavné sedět za tím a šlapat ten pedál 😀 😀 😀 a dokonce si uměl zašít diravé plyšáky 😉 🙂

Pedi, já chodím už od začátku na kontroly co 14 dní a magnezko jím fakt ve velkém a není dne kdy by mi nezatvrdlo břicho, ale snad u mě prďolky vydrží co nejdýl ať jsou pěkně dopečený 😉 🙂

jmisa
29. bře 2009

Pedo, určo jsou barvy, co nevaděj mimču. Někde jsem je viděla, ale nevím,jestli v OBI nebo v Ikea 😒

U nás třeba v KIK dupajdy maj, ale je to samej samet. 😝

m.e.l
29. bře 2009

Zdar holky,
musíme do postýlky koupit novou matraci, jaká je nejlepší? Molitan, kokos - pohanka, pružinová, nebo jenom kokos??? 😲

jmisa
29. bře 2009

Mel, pružinovou ne, pokud bys používala monitor dechu, tak není vhodná.

Já bych volila buď kokos - molitan - kokos nebo kokos - molitan - pohanka.

pohanka je trochu tvrdší, takže zkraje se dává mimčo na kokosovou stranu.

jmisa
29. bře 2009

Jo a pouze molitan bych asi taky nebrala, kdyby se náhodou stalo, že bude mimčo alergik, tak můžeš kupovat novou. V tom kokosu a pohance není prostředí vhodné pro bacilouše.

m.e.l
29. bře 2009

jmis, no monitor nemám v plánu. Furt vyhrává zatím kokos - pohanka, ale jsem nerozhodná. . . 😒

jmisa
29. bře 2009

Mel, ono je to jedno, záleží , co se Ti bude zdát. Mně osobně přijde tak akorát tvrdé ten kokos s molitanem uprostřed. Pohanka je až dost tvrdá, ale je to spíš o pocitu. Ono to na prachy vyjde stejně.

Nejlepší je stejně latex, ale tam je to už finančně vyšší.

m.e.l
29. bře 2009

No on ten pohanka - kokos taky není nejlevnější. . .

jankatr
29. bře 2009

Holky - tak dnešní bazén dopadl fiaskem 😒 Po necelé půl hodince si malej nějak blbě loknul až ho to nakoplo a začal blinkat 😝 - jenže jsme byli uprostřed bazénu, většina toho sice skončila na takové té plavací desce, ale stejně než jsem ho dostala ven z bazénu... - no takže díky nám byl malej bazén asi tak na hodinu mimo provoz, plavčík tam půl hodiny běhal se síťkou, jako když loví rybičky... - Daník na něj ještě pořád volal kde vidí další kousek - no prostě trapas jak sviňa, Pak to ještě museli nechat nějakou dobu naplno puštěný aby ta voda přetýkala vrchem aby se to pročistilo... takže jsme měli po koupání, do velkého jsme se ani neodvážili, představa že by se mu tam ještě něco přihodilo.... - no to už by nás asi zabili 😖
Takže jak jsem se těšila že si trošku v bazéně ulevím tak zas nic... 🙄 🙄 🙄

Luzzi - zatím naštěstí nijak moc neotýkám i když teď poslední dobou trošku jo, ale je to spíš takový že to poznám já sama na sobě, nic výraznýho. A bříško tvrdne tak nějak průběžně. Nevím jak často ale myslím že tak jednou za hodinku za dvě to určitě je. Ale to už dýl, a stejně to nemělo žádnej vliv. Jsem zvědavá jestli se to projeví teď až půjdu na kontrolu, protože minule mi dr. vysadil to magnesko.

m.e.l
29. bře 2009

Janky, promiň, ale já vím, že pro vás to byl trapas, ale já si to tady docela představuji a řehním se. 😀 😅

jmisa
29. bře 2009

Janko, já se tedy taky tlemím 😀 😀 Šak to bylo jen blitíčko 😀

Mel, ono ten latex stojí daleko víc než ty pohanka kokos. Ale já někde viděla ty ceny a mně to zase nepřišlo tak strašný. Ono kdybys koupila pořádnej molitan třeba v Ikea, aby to nebylo měkké, tak se stejně dostaneš někam na 700-800 a za to se daj sehnat i ty kokosky a pohynka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru