Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
3. pro 2009

Ahoj. Mydneska taky měli kojící noc, od půlnoci pěkně po dvou hodinách. Navíc v 1 se rozhodl, že dosti bylo spánku a začal dělat bejkárny. Nohama kopal do kolotoče. Na tohle má síly dost, ale aby se pořádně přetáčel a vzpíral na natažených rukách to ne.
Tak jsem si hodila peřinu přes hlavu a spala dál, v noci funguju jen jako kojná, na hraní si musí najít jinou oběť 😀
Naštěstí jsme v posteli vydrželi až do 8, ikdyž s těma přestávkama. Teď snídám a on si kope v postýlce do všeho, slyším jen šustění hraček, hulákání, cinkot kolotoče a občas šprusla od postýlky. 😝

Nevím, jestli to nejsou zuby, protože furt usilovně šátrá v pusince, ale tak jinak, než když si cucá ruce. Jenže sice i to přijde tvrdší, ale nic jiného tam nevidím. Dr. říkla cca 3 týdny, tak to má ještě týden. 😝

jmisa
3. pro 2009

Klika, že my tady nemáme BIO prodejnu 😀

m.e.l
3. pro 2009

Míšo, no já do tý prodejny chci naběhnout pro dýni ve skleničce, nemůžu sehnat malou dýni, tak ji holt koupím in glass. No a Luky si místo palce strkal do pusy nejdříve dva prsty a teď tři, tak mu říkám, že mu ještě chybí malíček. Fakt asi ty jedničky a dávají nám teda zabrat. 😝

jmisa
3. pro 2009

Mel, u nás mají dýně v Albertu, maj je mezi BIO zeleninou a jsou malé.

m.e.l
3. pro 2009

Míšo, když my máme Alberta bůh ví kde, asi až někde na Proseku.

luzza
autor
3. pro 2009

to že v noci kojím jak robot elišku vám už ani nepíšu 😀 😀 no zvláštní je,že když byly ti naši prcci malí,spaly lépe,nepřijde vám to??? 😅

kay
3. pro 2009

tak my jdeme v úterý k nové paní doktorce 🙂 jdu přebalit posrajděnou stelinku 🙂

luzza
autor
3. pro 2009

tak to je super 🙂
jinak my už hovínka máme za sebou 😉 😀

m.e.l
3. pro 2009

Hm, když jsme u těch hovínek, to mě napadá, že jsem dítko slyšela před půl hodinou tlačit, jdu zkontrolovat stav plínek. Nějak jsem dneska mimo - řeším Trojského koně v compu. 😠

jmisa
3. pro 2009

My už taky máme za sebou.

Stejně, když kadil furt, bylo i to divný a teď si nemůžu zvyknout na jedno akdění ráno a druhý odpoledne 😀 😀

kay
3. pro 2009

luzzi, jj to teda přijde.. 😠 si vzpomínám s nostalgií na ten cca 3-4m, kdy Stela spala od 19h do 5h do rána.. 🙄

jinak tohle byla už druhá nálož, stela kadí po každým kojení 😒 taky jako za starých časů 😀

tak Stleinka to zalomila jdu taky nebo to dneska nedám..

jmisa
3. pro 2009

Kay, tak u nás se to snížilo až s příkrmama.

luzza
autor
3. pro 2009

jmis,kay
my taky co začaly s příkrmy,tak kaděj už jen tak dvakrát dopoledne...a není to už zaplať pánbůh ta srajďule, co zatejkala i na záda 😝 😀

luzza
autor
3. pro 2009

holky chrněj,jdu taky 😉

kay
3. pro 2009

tak dneska mi není dáno, sotva jsme usla, vzbudil mě pes, valila jsem ho uklidnit aby neprobral Stelu, jsem úplně mimo.
no tak Stela má právě teď zase tu míchanici jako na začátku, většinou až na záda, takže dost častu peru zahovněný bodýčka.. začla jsme dávat plány trojky, tak snad to bude lepší a nepřeteče tak často 😀

a dneska dám na oběd zase kaši, a uvidíme.. 🙂

jmisa
3. pro 2009

My byli s Alexkem v kákupáku vyzvednout další várku kalendářů. Včera jsem vyzvedla pohlednice, akorát mě štvou, že nemám ještě hrnky s potiskama, přitom už maj nad termín tři dny. Tak jsem zvědavá, co mi napíčou na urgenci 😠
Šoupla jsem Alexka do nosítka a tam jsme jeli sockou a zpátky Alex chrněl, tak jsem šla pěšky. Je tam tak krásně pošmourno, to já miluju, tak jsem se pěkně prošla 😀

Teď jdu vařit brambory. Mám tý cukety málo, to by mu nestačilo, tak mu to zahustím bramborem.

Nechce se mi to hledat - za jak dlouho můžu přidávat maso? Asi až po měsíci co?

m.e.l
3. pro 2009

Míšo, já začala možná i dřív jak po měsíci, možná už po týdnu max 14ti dnech. Jenže znáš mě. . . Já moc nečtu co by se mělo a nemělo. 😉

jmisa
3. pro 2009

Mel 😀

Copak maso, ale já mám vždy cukání na ovoce 😀 Tak má aspoň občas jablečnej džus, když si ho dělám sobě. A teda unesl i ten citron v něm, kterej jsem tam nedopatřením dala dřív, než jsem mu odlila 😀

jmisa
3. pro 2009

Jinak my jsme na příkrmech dneska 2 týdny.

m.e.l
3. pro 2009

Míšo, já myslím, že Alex bude něco alá Luky, takže mámo dej sem svíčkovou s knedlíkem, ať se konečně pořádně najím. 😀

kay
3. pro 2009

tak vám musím zase napsat 🙂 vím , že naše "pokroky" nejsou tady mezi jedlíky nic moc, ale budila jsme Stelinku a chystala tu kaši a jen tak jsme zkusila jí nalít svého čaje, trochu zředěného vodou a dala jsme tam trochu cukru, ale fakt jen krapet, rozhodně to nebylo sladké jako cumel.. no a nabídla jí to.. nejdřív jako nevěděla a pak pila o106 a už ani kaši nechtěla 😀 ale zase další krůček.. bylo na ní vidět že má žízeň.. takže super, pak jsme ji přebalila, aby něměla kojení hned po jídle a nepila nějak extra hladově.. 🙂 tak čajík budu zkoušet jen musím koupit glukopur. jo byl heřmánkový..

m.e.l
3. pro 2009

Kay no super, já myslím, že Stelinka na to pomalu a jistě kápne, že jsou i jiné věci k jídlu a k pití, než to co teče od mámy z prsu. 😉

jmisa
3. pro 2009

Kay, ono prodávaj něco jiného na oslazení pro děti, nemůžu si to teď vybavit 😖

jmisa
3. pro 2009
kay
3. pro 2009

jmi, j oděkuju, slyšela jsme o tom, ale nevím jestli to budou mít u nás v lékárně, takže zakoupíme glukopur když nebude a objednám ho. díky za tipa 🙂

laura29
3. pro 2009

Pro decka ke slazeni treva Glukopur.

JInak ja jsem dnes byla s Matesem na preockovani a ptala jsem se, jestli mu nemam davat orikrmy, ze fakt kojim ted v noci furt. Ale podle lekarky pribral za mesic 600 gramu, tak si mysli, ze mu moje mliko zatim staci. Takze ja zatim zustavam u plnyho kojeni.

laura29
3. pro 2009

jee, koukam, ze kay uz psala o glukopuru 😀

kay
3. pro 2009

lauro, jj, pokud dítko prospívá tak není důvod dávat příkrmy, jen toholt musíš vydržet.. mimochodem včera říkala ta pediatrička, že ta rýžová a nebo kukuřičná kaše většinou efekt nemá, že děti spí líp až po té krupičné nebo jakékoliv jiné, kde je lepek...

jmisa
3. pro 2009

No lepek lze podávat od půl roku při kojeném děcku, dokonce se to teď doporučuje, že si na to tělo lépe zvyká, dokud je kojeno.

Lauro, kdyby Alex neměl furt hlad, tak bych taky jen kojila. Alex teda měl váhový přírůstek i s hladem, ale za cenu toho, že jsme kojila téměř furt. Včera jsem četla knihu, že nedoporučují kojit častěji než za 3 hodiny, to jsem se nasmála. To snad bylo akorát u pidi mimča, jinak je to hladovec.

kay
3. pro 2009

jmis, no my to máme taky častěji než po 3 hodinách.. 😀

no já slyšela že lepek s emá jakoby ozkoušet zátěžově už ve 4m a pak až od toho 8.. ale včera říkala ta dr, že všechno máme brát selským rzumem, že to je pro naprosto nepolíbený organismus velký šok, tak by se měl raději zařazovat až později..

j oa mléčný cukr jsme už objednala 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru