Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
9. pro 2009

holky díky, cvičili jsme jak jsme e vyhrabaly z postele, tzn asi 45 min po probuzení.. jablíčko mi pak ale nechtěla, už byla hrozně unavená a teď jsem ji dala spát..

asi budeme prostě cvičit když vstane a pak nějak příležitostně.. jinak si vůpbec nejsem jistá těmacvikama, resp tím na ty nožičky, vůbec paknedělají co mají 😅 a u rehabky si s nima tak pěkně mrcasila.. no příští pátek to projdem ještě jednou..

holky já sjme tak napruzená.. dostala jsem MS a všechny bych vraždila.. navíc tu mám moc práce ani si nemůžu jít lehnout ☹

m.e.l
9. pro 2009

No před jídlem cvičit nemůžeme (řve hlady), teda asi před obědem by jsme mohli, ale to je Lukýs vzhůru od svačiny, takže fakt jako bez šance na spolupráci, no a po obědě většinou usíná. 😀

jmisa
9. pro 2009

Mel, no jo, když máš spavce 😀 Alex neusíná dobrovolně, tak klidně můžu se řvounem před jídlem 😀

m.e.l
9. pro 2009

No Luky je někdy spavec a někdy ne. . . Podle toho jaká je konstalace hvězd, někdy přes den naspí 4 hodiny, někdy sotva dvě.

luzza
autor
9. pro 2009

kay
už ti došla MS?? 😨 no to jsem zvědavá,kdy já 🙄 při domčovi jsem to dostala těsně před jeho prvníma narozeninama... ale teď ti mám občas pocit,jako že už to přijde a nic... tak jsem zvědavá...

kay
9. pro 2009

luzzi, no jo už podruhé.. před ím dvě takový pseudo.. 🙄 ale docela se divím, že mě normálně nebolí břicho, vždycky jsem měla děsné křeče a teď pohodička..

macous
9. pro 2009

Ahoj holky,

tak když jste u té MS, tak mě přišla přesně 3x poprvé v den, kdy končilo šestinedělí, a pak ještě 2x vždy po 26 dnech, no a od té doby nic 😕 tak to nechápu, asi je moje tělo teďka slušně zblblý 😅

Grey - tak co plavčo?
Luzzi - jak to dopadlo u neurl.?
Kay - to je fakt opruz, mě zrovna tlačí podbřiško až do zad, ale MS nikde, tak jsem z toho taky zpruzlá 🙄
Melíku - a co s ním v noci podnikáš, když se takhle probudí, normálně rosvítíš a hrajete si, nebo nechám přítmí, aby se nepřehodil?

U nás máme dneska novinku - drahoušek si leží na dece na zádech a čučí na mě a najednou šup a je na bříšku 😀 😀 jsem fakt ráda, protože zítra máme taky rhb a téměř už necvičíme, jen občas pro zábavu, tak jsem se bála, že to pozná, teď máme alespoň nějaký posun 😵

kay
9. pro 2009

mací teda super, gretuluju k bříšku 🙂 ten posun vždycky potěší že? no s tou MS měla jsme trochu strach, že jsme těhu, no strach pak jsme si to i přála, a2x mě bolel podbřišek a záda jako že jsem i říkala tak teď už určitě a ono nic, až včera..

jinak já se dneska teda vyřádila, zpruzená už nejsem bo na to nemám energii, ale mám cca 4/5 vánočního úklidu za sebou.. zítra už jen dodělám spodní koupelnu a wc a zádveří a vysaju nahoře a je to 🙂 pak už jenm cukroví..

holky a jak dlouho jste tak cvičili? ona má Stela jako by stát na rukách resp. pohupovat aby zapojila svaly, ale po chvíli už u toho začne brečet a padat, tak ji nechám.. je ot tak dobře?

macous
9. pro 2009

Kay - tak tenhle cvik neznám, jsme na to pidi, ale podle toho co píšeš, tak to vypadá, že to cvičíte dobře, má jí to určitě unavovat 😵 S těhu jsem měla taky strach, ale test negativní, jsem ráda, ještě by bylo dost brzy....
Uklizíno celkem i mám, dneska jsem třeba vydrbala koupelnu a včera luxovala, nahoře taky uklizíno, jen oken mám umyto jen polovinu....ale to neva, nikam to neuteče 😵

Matýsek, ještě dělá píďalku, ručičky mu to neberou, ale špulí zadek a cpe si střídavě nožky pod sebe 😀

Dítě už mi spí od půl jedné a je jaksi k neprobuzení, rosvítila jsem mu, vytáhla dudáka a všechno k prdu, chrupe si dál, bojím se, aby se neotočil v režimu, jdu ho drasticky vytáhnout z postýlky 😅

No a volal mi manža, prý ho bolí za očima a začal chrchlat, není to simulant a hlavně má jet o víkendu s chlapama na hory, bolí ho každý kloub v těle, vidím to na chřipku, takže pomažu pro Coldrex a pro ACC long 🙄

m.e.l
9. pro 2009

Mací, normálně ho nechám v postýlce. On spíše nemohl zabrat si myslím. . . A pak jsem ho nas* když jsem mu dvakrát místo mléka dala čaj. 😀 Gratuluju k bříšku. . . Já se toho u Lukyho snad nedočkám, i když pokrok, dneska jsem držela plyšáka a on se za něj chytil a na to bříško přitáhl. 😵

kay
9. pro 2009

mel no musíš lukynkovi ze začátku trochu pomct ty..

stela právě ukrutně řvbe na dece a já nevím proč a už nevím co bych udělala..

m.e.l
9. pro 2009

Kay, já mu pomáhám furt a on mě akorát do hrobu. 😀 Respektive, měla jsem kdysi spokojené dítko, od té doby co se docela úpěnlivě snaží přetočit na pupek, tak jak mu to nejde, tak se po chvíli začne vztekat a řvát na lesy.

kay
9. pro 2009

mel, jj,to chápu 😀 Stela se to naučila docela ok, ale pak zase řvala bo ji padala ta hlava, tak si to umím docela představit.. 🙄

jmisa
9. pro 2009

Já ještě MS neměla a ani mi to neva 😀

Macous, gratulka k bříšku 🙂 a jen jestli správně zapojuje v pořadí svalíky 😀 😀 My určitě blbě, ale nezkoumám to a u dr. stejně žádný přetáčení nepředvede, tam zásadně jen leží a dělá novorozence, ani nohy nezvedne 😀

Kay, začni s půlminutou na každej cvik, pokud máš i stejný cvik na obě strany, tak i na každou stranu půl minutu a pak přidej. Každopádně množství a délku Ti měla terapeutka sdělit. A příště od ní neodcházej, pokud si všechno sama pečlivě nevyzkoušíš a nebudeš si cvikama jistá. Jinak pak budeš zkoumat jako já, jak to dítě vlastně "ždímat" 😀 😀 Ikdyž já to při odchodu věděla. 😝

Macous, tu píďalku dělá Alex taky, vypadá to, že u ní ještě dlouho setrvá, protože na co by používal ruce k něčemu jinému než k jídlu. 😔

kay
9. pro 2009

jmis, no jo já jsme to při odchodu taky věděla 😀 ale doma je to najednou jiné.. nicméně jsem přišla na to, že si to příště prostě vyfotím na mobil 😀

Píďalku Stela nedělá vůbec.. ☹

tak Stela měla asi hlad, papala pěkně kaši 😀

jmisa
9. pro 2009

Tak Alex naposledy jedl ve 14,45, teď má smůlu a ikdyby měl hlad, tak bude jíst až po tej 18 UM. To by se mi poblil.

jmisa
9. pro 2009

Kay, tak Stela bude na sladký asi no 😀

m.e.l
9. pro 2009

Jo Píďalku respektive styl lachtan předvádí Luky úžasně, akorát kupředu ho to furt neposouvá a to ho taky rozčiluje. Vlastně jeho rozčiluje všechno co mu nejde a myslí si, že vzteklým řevem se mu to podaří. 😅
Jé hladová Stelinka a hned papá. 😵

jmisa
9. pro 2009

Jo Kay, jsem viděla v obchodě zeleninové kaše, třeba by tudy vedla cesta
http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/978/

kay
9. pro 2009

jmis, jj, zatím to vypadá že bude po mě na sladý ale po Martinovi bude mít metabolismus.. 😅 kolik tak může být té kaše ze 100ml vody a 3 lžiček kaše? zbylo mi tak cca 70ml.. tipuju že tak 50ml mohla sníst ne? tentokrát nebyl ani velký odpad, jedla malou lžičkou..

Ty jo míšo, kaše by možná tála za vyzkoušení, ale v obchodě jsme to teda neviděla.. tak zkusím objednat po netu.. díky 🙂

mel to asi každý miminko, Stela se taky rozčiluje, když jako nevím co chce 😅

m.e.l
9. pro 2009

On se rozčiluje, že mu to nejde. 😀 Já vím přesně co chce v daném okamžiku, ale chci aby se trochu snažil. 😉

jmisa
9. pro 2009

Tak dneska náš hladovec vydržel od 14,45 do 18,15 bez jídla, normálně čumím. 😕 😀 Te´d už chrupe.

m.e.l
9. pro 2009

Hm, to by Luky přežil jedině spící. . . Luky chrní a já peču cukroví.

jmisa
9. pro 2009

Mel, no tři a půl hodiny. Tak když krmíš 5x za den, tak Ti taky musí vydržet tak dlouho ne?

m.e.l
9. pro 2009

Míšo, nee jí po třech hodinách. . . 😉

kay
9. pro 2009

holky já furt špekuluju s tou zeleninou.. co myslíte nemám zkusit třeba trochu mrkve propašovat do té kaše v poledne? zase abyhcjí nezprotivila i tu kaši.. nebo možná bych mohla zkusit zase tu mrkev ale sladší..

jmisa
9. pro 2009

Kay, no já Ti neřeknu, mně Alex sní všechno. Tak si to vůbec neumím představit. ☹

m.e.l
9. pro 2009

Kay, tak v tomhle neporadím, Luky mi zatím snědl všechno - kromě špenátu. 😀 Zítra budu zkoušet dýni, tak jsem zvědavá. 😕

luzza
autor
9. pro 2009

ahoj holky 🙂
na neurologii jsme dopadli výborně 🙂 dostali jsme od paní doktorky velkou pochvalu... nela jí ukázala jak leze,volala DE DE DE pak zase JÉÉÉ a TATATA,tak byla doktorka fakt spokojená 🙂 .Řekla,že je na těch 7 měsíců moc šikovná 🙂.

jmisa
9. pro 2009

Luzz, tak to je super.

Alex dneska vyřvával v nákupáku "hele, hele, hele" 😀 😀 Teda hrdé matce to tak znělo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru