Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
9. pro 2009

jinak ta zeleninová kaše SUNARKA je moc dobrá...dávám ji holkám jednou,dvakrát v týdnu v poledne,aby měly bezmasý oběd 🙂

luzza
autor
9. pro 2009

míšo
mě se to jejich vyřvávání slabik hrozně líbí 😀 😀

m.e.l
9. pro 2009

Luzz, super, že jste dostali pochvalu. 😉
Luky řve akorát - jééééé a někdy to zní jako néééééééééééééé............. 😀 Takže říkám, Luky kde je máma a on néééééééé........... 😕 Totálka mě ignoruje to dítě. 😝

kay
9. pro 2009

luzzi, takže se to dá ormoš koupit, nemusím přes net?

víš co bych si přála, abys holky natočila a dsla na youtube abychom je mohly vidět.. 🙂 nelinka už takhle pěkně mluví to je teda super.. 🙂 já se u stelinky taky moc těším 🙂

míšo, Stleinka přesně takhle říká taky hele.. 😀

luzza
autor
9. pro 2009

kay
no jasně že to mají i v marketu a taky v lékárně!!! my měli tu kaši mrkev s cuketou...a je fakt dobrá 😵
my už pár hezkých videí máme 😅 tak řeknu jurášovi,jestli bysme to nemohli dát nějak na to youtube 😉
jestli dorazí někdy domu 😒

jmisa
9. pro 2009

Luzz, nic si z muže nedělej. Můj přišel domů asi v 19 hodin, dal si polívku do mikrovlnky a volali ho z5 do práce a ještě nepřišel. Myslím, že půjdu spát, aniž bychom se dneska viděli. No a to pracuje 5 minut od baráku.

m.e.l
9. pro 2009

Jo ještě umí Luky dobře rrrrrrrrrrrrr, by mě zajímalo jestli ho tak dobře bude umět vyslovovat. 😀

kay
9. pro 2009

jé luzzi to budeš hodná. fakt bych Stelinčiny ségry ráda viděla 🙂

holky ten můj taky pracuje.. přijel domů v půl šesté najedl se pobyl půl hodinu se Stelou a pak zase jel na poštu usnul u zpráv a teď něco kopíruje v kanclu.. ikdyž je doma, stejně tu není..

m.e.l
9. pro 2009

Nejlepší když na něj začnu ma ma ma ma ma tak kouká na mě jak na blbce, když spustím ta ta ta ta ta tak se směje div si pusu neroztrhne.

jmisa
9. pro 2009

Jo, rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, umíme taky 😀 Taky jsem si říkala, jestli mu pak půjde ve slovech.

luzza
autor
9. pro 2009

holky
když od té doby,co bylo holkám asi pět týdnů jirku převeleli na práci přes půlku republiky,takže je doma jen o víkendech a někdy se to zkomplikuje a není to ani ten víkend... 😒 minulou sobotu už jsem brečela...
vím,že za to nemůže...snaží se vydělat peníze...tvrdí,že radši by pracoval někde blízko,aby mohl být denně doma...ale bohužel...je rád,že má vůbec tak dobrou práci 😒 ale já mám strach,že holky budou brzy říkat táto Dominikovi 😔 😢

jmisa
9. pro 2009

Luzz, je to těžký ☹ Prachy jsou potřeba a někdy je to vykoupený dost tvrdě.

Alex bude asi táto říkat psici 😀 Teď si dělám srandu, ale ve všední dny ho v 99% taky nevidí a přijde dom, až Alex spí, což je normální, když Alex chrápe od půl7 😝 K tomu kus víkendu stejně je v práci, není den bez kalamity. Vždy říkám zlatá Kolbenka, tam šli na 6 a v půl 3 byli doma. 😠

luzza
autor
9. pro 2009

míšo
ta psice mě aspoň rozesmála 😀 😉

kay
9. pro 2009

luzzi, máš to fakt těžký a pro Jirku to musí být taky těžký. je jasné že peníze jsou důležité a snad to tam brzo dostaví a pojede domů.. nebo vánoce si moc užijete určitě.. neboj holky určitě ví, kdo je Jirka a kdo Dominik...
Luci, prostě si poplač, ale musíš to vydržet no.. ještě že je ten Domča doma, idkyž asi i s ním máš nervy, ale taky i pomůže.. drž se..

luzza
autor
9. pro 2009

kay
díky....moc!
no jo,když on je i juráš takovej cíťa...že hned mu ukápne slza,když vidí,co holky zase uměj novýho...nebo když se k němu mazlej...je na ně strašně pyšnej 😉 každýmu v práci o nich vypráví a každýmu tam cpe jejich fotky 😀 myslím,že ho chlapi někdy mají plný zuby 😅
doma si je užívá každou minutu a i když spinkaj,tak na ně kouká...
snažim se s tím nějak žít.. 😒 někdy je hůř,někdy líp... ale DÍKYBOHU ZA INTERNET!!!!!

jmisa
10. pro 2009

Ahoj.
Tak jsme vylezli z pelechu, jednak aby tatík taky viděl Alexe s oetvřenejma očkama a druhak potřebuju, aby jedl kolem 9, tak tomu musím uzpůsobit už tohle kojení, tak má Alex hrací time na dece a já snídám, tatík už vystřelil do práce.

m.e.l
10. pro 2009

Bré ranko,
no nic proti, sice můj choť má 8,5 hodinovou pracovní dobu, ale včera malýho akorát viděl u večerního mytí a jídla a den předtím jen u toho jídla. 😝 Pravda, aspoň o víkendech tátu vidí po celý den. Nic jdu vysvobodit dítě z postýlky, rve tam dudlík, asi bude mít hlad. Jinak noc celkem ukázková asi jen 4x nebo 5x dudlajs. 😵

jmisa
10. pro 2009

Tak už jsme vylezli z pelechu na druhý pokus, teda já, Alex tam ještě je.

Mel, teda to nahazování dudla nezávidím, Alex naštěstí spí bez něj 😝 A ty se ještě potácíš do jiné místnosti.

kay
10. pro 2009

ahojte,

u nás noc stejná, prostě se začíná budit nějak čím dál častěji ☹
a taky na Stelu ráno spadl kolotoč když jsem se ráno hygienovala v koupelně.. chuděra hrozně plakala a má bouli na čele ☹ kolotoč tímto ruším.. navíc jsme pak v postýlce našla dva takové plastové kousky asi nějaké rozlomené cosi z toho kolotoče, kdyby to snědla potěš koště.. 😒

mel, já myslím, že jde i o to, že se luzzik musí starat sama o 3 děti bez pomoci manžela skoro celej týden.. ne jen o to že ho holky nevidí..

m.e.l
10. pro 2009

Kay, jo jde to. Ono člověk by zvládl i to kdyby chlap nebyl doma přes celej týden. Jen mě to štve, že když má 8,5 hodinovou pracovní dobu, tak by mohl domů dorazit dřív než v půl sedmé. 😝
Míšo, Luky spí taky bez dudla, ale jak se začne kapánek více probouzet z toho tvrdého spánku, tak potřebuje zadudlat aby mohl pokračovat. 😀

luzza
autor
10. pro 2009

Hezké dopolko 🙂
od rána žehlím,vytírám,luxuju a zdobím vánočně barák...aby jirkovi došlo,že jsou vánoce 😀 holky to asi vědí,tak jsou moc hodný a hrajou si...jdu vás dočíst 😉

m.e.l
10. pro 2009

Luzz, jó Luky to taky věděl, tak byl od rána hodnej, teď chrní, tak jdu dodělat poslední věc - upéct snídani. 😉

luzza
autor
10. pro 2009

kay
no to je teda něco s tím kolotočem 😨 😨 nela už na něj taky dosáhne,když jde na 4 a opře se bokem o šprycle...tak ho asi taky dám pryč 😕 🤐

no holky,ta fyzická práce se dá bez chlapů zvládnout...to člověk dá 😀 😉 jsme už navyklý 🙂 jirka nám tu občas narušuje už naše zaběhlý věci 😅 a dominik hodně pomáhá...hlavně ohlídá holky,když potřebuju něco udělat nebo si s nima hraje na dece na zemi a oni jsou v sedmým nebi 🙂 on jim zpívá,chová je,lochtá je,dělá jim kašpara... 😀 večer se zas musím věnovat jemu...hlavně škole a taky si s ním musím občas zahrát karty 😖 😀
ale spíš ta psychická stránka někdy trpí 😒
no můj táta sice pracoval kousek od baráku,ale po práci šel do hospody a přišel až když jsme leželi.. takže s námi moc nepobyl...natož aby si s námi někdy pohrál...a to jsme byly tři děti 🙂 mamina nám to vynahrazovala 😉

luzza
autor
10. pro 2009

mel
upéct snídani?? 😨 😨 😨

kay
10. pro 2009

mel, no jo, a to má placený přesčas nebo kde se loudá? 😲

luzzi 😀 tak já dneska dodělávám přesně vánoční úklid a ozdobenej obyvák teda už mám 😀

mel no? upéct snídaní? lukynek bude mít buchtičky? 😀

m.e.l
10. pro 2009

Kay, né táta bude mít snídani. Bez sladkého by nemohl pracovat a hlavně by se chudáček nenajedl. 😀
A Kay nee, žádné přesčasy (milostivě mu za služebku ve svátek dali náhradní volno), jenže pán vstává v sedm, před osmou je v práci, takže osm a půl hodiny je do půl páté, nejoblíbenější čas na porady je čtvrtá odpolední, takže asi tak. . . 😝

jmisa
10. pro 2009

Tak jsem doma od neuroložky, blééééééééé, dneska si na nás pozvala nějakou hooodně starou doktorku nad hrobem, fakt baba tak 80 bych tipla, ikdyž teda čilá. Co ta dělala s Alexem za veletoče, to jsem koukala a se divím, že to tam Alex nezblil.
Jako se lepší, ale husí krk, no tak kontrola zase za měsíc.
Prý je vychcanej, že co mu nejde rukama, tak raděj udělá nohamä, tam totiž předváděl klasika lachtana, co dělá doma 😀

jmisa
10. pro 2009

Jinak ta baba Alexe poslouchala a že prej má nějakej malej šelest nebo co. To se musím zeptat naší pediatry, prý to doktoři většinou ani neřeknou, že se to zatahuje do roka.

m.e.l
10. pro 2009

Míšo, jé tak mám pocit, že Alex má dvojče v Lukym. Tomu taky co nejde rukama tak dohání jiným stylem. - Styl lachtan je nejoblíbenější. 😵 A ten šelest myslím, že to má hodně dětí.

jmisa
10. pro 2009

Naše pediatra mi nic neříkala, tak se jí schválně zeptám, asi by nás držela dál v nevědomosti, pokdu by se to do toho roka zacelilo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru