Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
14. pro 2009

Míšo nevím. . . Dát do lehátka? 😀
My teď byli 2 hodiny venku, zima je tam kurevská a to ještě vypadalo, že budu muset oběhnout to sídliště potřetí, protože Lukýno furt chrněl. 😕

jmisa
14. pro 2009

Mel, no to jsem zkoušela včera, tam dělá sklapovačky a i tam se snaží otočit a neskutečně u toho ječí, že mu to nejde 😀
My taky byli venku, teď se probudil v chodbě a ječel, si asi myslel, že jsem ho někde nechala 😀 Právě se mi zase převrátil na břuch a nastěhoval pod radiátor. 😝

macous
14. pro 2009

Míšo - máme celkem podobný problém - jídlo nejídlo, otáčet se je prostě zábava 😅

já s ním courala venku od čtvrt na jednu doteď, jsem pěkně vymrzlá, zastavila jsem se jen na kojopauzu u kámošky, pobyla tam 20 min. a zase ven, to dneska teda padnu v devět a budu tuhoň....

kay
14. pro 2009

ahojte,
😀 no nějak jsem odpadla 😀 už ani nevím co jsme chtěla napsat. Dneska jsme celej den jezdili po nákupech tak jsme i se Stelinkou hotové a Stelouch asi půjde za chvíli spát.. a já asi o něco později 😀

stelinka už docela pěkně papá, ne teda moc, ale většinou si vezme, dneska dokonce i banáns trochou UM..

luzza
autor
14. pro 2009

míšo
a proč by nemohl být na břiše? klidně může...

jmisa
14. pro 2009

Luzz, no když pak blije, že 😀 😀

luzza
autor
14. pro 2009

hmm,tak to je blbý...
holky teda nikdy neblily a na břicho si lehaj hned po jídle 😅 ...
i na rehabce mi předtím říkali,že není problém třeba cvičit na břiše po jídle... 😅
a ve špitále sme si tak dávali děti často,páč tam se nedaj všichni furt hlídat,kdo si ublinkne a kdo ne...takže si většinou pěkně krkly na bříšku a chrněly 😀

jmisa
14. pro 2009

No on možná kdyby na břiše ležel, tak by to nevadilo, ale to je - ma záda, pár sklapovaček, na břicho, na záda, na břicho, záda, sklapovačky a tak pořád dokola 😀
Ikdyž teď po příkrmech už tak neblindí, jako když jedl jen MM.

luzza
autor
14. pro 2009

míšo
tos měla říct,že po jídle plní odznak zdatnosti 😅 😀 😀 😀

jmisa
14. pro 2009

no pošuk no 😀

m.e.l
14. pro 2009

Jo mě Luky občas neblindí vůbec a jindy. . . Tuhle na rehabce byl pomalu tři hodiny po jídle a blil statečně. 😅 Zítra bude těsně po sváče, tak jsem zvědavá. 😀

jmisa
14. pro 2009

My jdem taky zítra na rehábku. Zase máme fofr den - ráno plavčo, pak fofr domů, něco pojíst a ve 12 máme rehábku a venku sněží a silničáři budou jistě překvapení velice, že sníh zasypal nám silnice 😝

kay
14. pro 2009

tak Stleinka už chrupe..

luzzi, máme želvičky 😀

míšo, no tleinka taky blinkala, když jsem jí dala hned po jídle na břicho, teda ne moc, ale ublinkla.. tak jsem ji jednu chvíli dávala do toho lehátka, jak říkaly holky. a pod.

macous
14. pro 2009

Já taky dávám Matýska po jídle na cca deset min. na lehátko, sice se vzteká, ale nic mu nepomůže 😝 😀

jmisa
14. pro 2009

No 10 minu je vždycky v té židličce,ale on je schopnej blindit i po hodině.

macous
14. pro 2009

Míšo, tak to pak je jednoduše pan poblijónek 😀 😀 😀

m.e.l
14. pro 2009

No a Luky je poblijónek č. 2. . . 😅

jmisa
14. pro 2009

Mel, nic jinýho bych od "pana bratra" ani nečekala 😀

m.e.l
14. pro 2009

Pro pobavení - koupu Lukyho, celou dobu mi šahá po sprše, tak jsem mu ji nechala v ruce, samo si hned nalil dva litry vody do pusy, takže vodu vyplivl a pak byl už hódně opatrnej. 😵

jmisa
14. pro 2009

To je ale šikula 😀

grej
14. pro 2009

Ahoj, tak já dnes koupila Kačce telecí se zeleninou. Nesnědla ani dvě lžičky a už jí to kopalo. Byla to hrubší konzistence než pyré, tak jí to asi vadilo.
Večer jsem si řekla,ž e zkusím poprvé kaši. Dostala jsem v lékárně vzorek od Hippu, nějakkou kaši s vanilkou. No, snědla vcelku asi 10 lžíček a od té třetí jí to taky kopalo. tak já teda nevím...

V sedm byla totál kantáre, tak šla do vany a teĎ už se zase tváří, jako že jsou tak tři odpoledne a ne půl desátý večer. Řve v postýlce a spát asi už nikdy nebude.

S mamkou jsme dnes udělaly vaječŇák (mňam) a zadělaly těsto na ořechy. Takže zítra budem péct. Papa

annie29
14. pro 2009

Já přihlašuju poblijónka č. 3 🙂

jmisa
15. pro 2009

Ahoj.
Tak my asi budem chvilku vstávat v 5 nebo co.
Dneska dostal v 6 kaši, aby mi vydržel do těch 9 než bude po plavču. S kojením by tak dlouho rozhodně nevydržel, musela bych mu dát snídani až na 7 a já zase chtěla, aby si ještě shrupnul, než pojedeme. Teď už usnul, tak si půlhodinku dáchne, aby byl v bazénu jako rybička.
Akorát já asi zhebnu. Navíc ani po bazénu si nebudu moci lehnout, protože v poledne máme rehábku. 😝

m.e.l
15. pro 2009

Bré ranko,
hlásím se ke zhebnutí. . . . . 😝 Luky vyváděl od jedné do čtvrt na čtyři, pak ještě občas zahvízdal v chůvičce. . . No prostě spala jsem snad sotva 6 hodin. . . Jsem mrtvá. 😕 😔

jmisa
15. pro 2009

Tak 6 hodin je dobrý ne? 😀 To jsem spávala běžně, když jsem chodila do práce.

To je hodin, musím se jít oblíkat. 😝

m.e.l
15. pro 2009

Míšo, hm, ale asi tě uprostřed nevzbudilo dítko viď? 😀 No já nás taky musím zabalit, po půl deváté aby jsme šli z domu.

luzza
autor
15. pro 2009

dobré ranko 🙂
my vstávaly zase před půl osmou...tak doufám,že to holkám vydrží... 🙂
jdu rychle pověsit prádlo a trochu poklidit 😝 😀

jmisa
15. pro 2009

Tak dneska to byl na bazénu studený odchov. Pochybuju, že to mělo těch 31 stupňů. Alex byl úplně studenej.
Teď ho tu držím na dece v náladě, protože potřebuju kojit, ale zase ne dřív než v 11, aby mi trochu vydržel na rehábku a cestu dom.

kay
15. pro 2009

ahojte, tak my vstávaly v 6h, protože včera byla Stela unavená a vytuhla brzo.. a teď jsme se vrátily z nákupu.. koupila jsme jí v tescu moc pěkné šaty, takové starorůžové, po kterých jsem koukala už dlouho, to mi zase M. vynadá.. 😒 ale aspoň na ten štědrej den aby byla princezna ne?

jinak jsme koupila ty kelímky, holky díky za tip, ještě aby to Stela jedla.. 😀 a zeleninový kaše jsem tam nikde neviděla.. teď stela dospává na chodbě v autosedačce.. jo a taky jsme koupila exra sytící nutrilon na noc, a doufám, že to zabere.. dneska jsem vstávala na kojo zase asi 4 nebo 5x.. a taky jsme měly půl hodiny po usnutí neutišitelný brekot asi půl hodiny.. nevím co se stalo..

teda míšo, to je nároční s s těma propočtama kdy kojit co? jsme si myslela že to takhle řeším furt jenom já 😀 jsem zvědavá na vaši rehabku 🙂

mel, no taky myslím, že 6 hodin je docela ok, idkyž ne v kuse.. 😅

jmisa
15. pro 2009

Kay, no jo no, jak máme víc jak jednu akci během dne, tak už to chce logistiku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru