Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
15. pro 2009

Tak jsme doma, na rehabce jsme dopadli. . . No dopadli. . . Luky to ještě teď dospává . . . Řval tam jak tur, cviky co jsme měli tak má jen na hraní a dostal jeden vyloženě "tvrďáckej", protože on prostě ty svoje pěstičky miluje. 😝

jmisa
15. pro 2009

A co máte cvičit?

My už jsme taky doma. Máme cvičit furt to stejné, rehábka byla spokojená, tak mu jeden cvik chtěla přitvrdit, že jako podpora lezení, ale Alex se vztekal a já ho prostě neudržela, tak to mám dělat po staru. Až bude v klidu, tak tu inovaci vyzkouším, když už ji tedy umím, ale na druhou stranu si myslím, že na lezení má ještě dost času. 😝 Uvidíme, co řekne v pondělí dr., jestli budeme pokračovat v docházce k rehábce nebo jak. Asi budeme pokračovat, bohužel, protože to vzpřímení je lenivé, Alex má ještě těžiště na bříšku pořád hodně vysoko. 😝

m.e.l
15. pro 2009

Míšo, no hlavně na ty jeho pěstičky takže na boku, spodní ramínko stáhnout dolů a palcem tlačit pod horní lopatku, horní ruku strčit za záda - přitisknout si ho k sobě, dát přes něj druhou ruku a chytit tu jeho spodní a případně mu prstem uvolňovat tu pěst. . . Zkusím to někdy vyfotit. Je to vyšší dívčí.
No myslím, že na lezení má Alex fakt čas, zase to nechce ho moc urychlovat si myslím.

jmisa
15. pro 2009

Mel, jo tak na boku cvičíme taky, ale to si Alex cvičí sám. Já ho jen dám na bok a fixuju, aby se nepřekulil a případně se nezaklonil, ale obě ruce má vpředu, ho jen držím u tý horní lopatky.

No já taky urychlovat moc nechci, spíš si myslím, že to jen zkusila, byla to naše poslední naplánovaná rehábka a teď bude čekat, co na nás dr.

luzza
autor
15. pro 2009

míšo,melí
nám cpali od začátku hodně cviků,včetně přetáčení,vzpřimování a lezení a pak se rehabka divila,že holky jsou hodně urychlený a pak nějak moc rychle s námi rehabku ukončili....

jmisa
15. pro 2009

Tak já myslím, že to musí děti urychlovat, j to takový cílený cvičení, tak to musí mít efekt.

m.e.l
15. pro 2009

Míšo, to jsme měli předtím, ten máme těžší variantu. Jo urychluje to děti, respektive upravuje a tím urychluje, ale učit teď Alexe lézt mi připadá až moc velké urychlení. Ještě se ani neplazí.

jmisa
15. pro 2009

No ono je to spíš na plazení, ikdyž on si nožičkou už našlapuje a snaží se plazit, ale leze dozadu, teda plazí se dozadu a do stran, ale kupředu ne.

jmisa
15. pro 2009

Mel, mně přijde podle toho popisu, že je tam rozdíl jen v tom, že ty mu tu vrchní ruku dáváš za záda. Zajímalo by mě, jaký to má efekt z čistě studijních důvodů 😀

m.e.l
15. pro 2009

No efekt - řev jak tur? 😀

jmisa
15. pro 2009

Jsem zkusila dát Alexovi ruku za záda, ale on to ani nepoznal, jemu tahle pozice neva, protože jak je na boku, tak se hezky zvedne a rozhlíží se po okolí 😀
On nerad pozici na břiše, ikdyž tu základní zvládá už dobře, ale ten nadstandard je horší, ale myslím, že jen z důvodu, že mu musím hlavu zalehnout prsama, protože třetí ruku nemám 😀 😀Jedna ruka má být na ruce v lokti a mačkat ho na zem a druhou bych měla držet nožičku za patičku a tlačit k zemi v takový poloze jako když se chceš plazit, no a pak musím fixovat hlavu, aby nešel do záklonu a na to už fakt nemám ruku, tak prý se drží dítě tělem, no já prsama no a Alex se asi bál zalehnutí 😀

jmisa
15. pro 2009

Taky je Luky u toho rudej vzteky? Alex se děsně vzteká, je rudej jak rak.

jmisa
15. pro 2009
m.e.l
15. pro 2009

Míšo, jo nějak tak to vypadá. Jo a vzteklej u toho je, u něho jsem fakt viděla slzu jen když mu zaskočilo jídlo.
Konečně usnul, děs. . . Dneska byl nějakej přetaženej, spal naposledy ve dvě hodiny. 😝

m.e.l
15. pro 2009

Akorát já mám tu svoji druhou ruku na jeho spodním ramínku a palcem mu tlačím u horní lopatky dopředu.

jmisa
15. pro 2009

Tak to Alex taky, on moc nespí. Ale usnul dneska s položením do postýlky, jen si hodil nohy nahoru na žbrdlení 😀 Ale ani nehnul brvou, když jsem mu je dávala dolu a přikrývala jsem ho. Máme v ložnici fakt zimu, tak na něj ještě na spacáček hážu deku, jenže on se odkope a má pak ruce jako hrábě, jak říká moje sestra, ikdyž nechápu, jak hrábě a ledové ruce mají něco společného 😀

jmisa
15. pro 2009

jj, tím palcem sem tlačila taky, když jsem začínala, teď na to někdy zapomenu, protože se zvedne sám a já už ho nemusím moc ždímat 😀

m.e.l
15. pro 2009

No on se taky skoro zvedá sám, tady jde zejména o ty jeho pěstičky o nic víc. 😝 Jinak Luky taky usínává hned, dneska prostě byl asi moc přetažený či co. . .

luzza
autor
15. pro 2009

teda tady je převojtíno 😅 😀

luzza
autor
15. pro 2009

nelinka nám začala dělat ručičkou pá pá 🙂 a má z toho děsnou radost 😀

jmisa
16. pro 2009

Ahoj.
Tak Alex se dneska umoudřil a vzbudil se až ve 4, když manžovi zvonil budík, po koju hned usnul a spali jsem doteď, až se najím, tak kolem 7 dostane snídani a vidím to, že ještě zahučíme do pelíšku, jde na mě asi zimní spánek 😀

m.e.l
16. pro 2009

Bré ranko,
Luky strašil od tří do čtyř. . . Teď ještě kupodivu chrní. . . 😕

jmisa
16. pro 2009

Jsem hrozná matka. Těším se, že zítra dostane Alex pigáro a ofiko nebudeme muset cvičit 😀 😀

m.e.l
16. pro 2009

Míšo, teda ty ty ty ošklivá maminka jsi. 😉

jmisa
16. pro 2009

se úplně stydím 😀

m.e.l
16. pro 2009

Míšo, a jsi červená? 😅

luzza
autor
16. pro 2009

dobré ranko 🙂 vstávaly jsme před osmou...tak to vypadá,že holky to vážně ráno takhle natáhly 🙂

jmisa
16. pro 2009

Mel, ále ani né 😀 Se stydím jen tak pro formu 😀

luzza
autor
16. pro 2009

tak severní čechy hlásí -3 C
holky zblajzly ovoce, tak počítám, že se za chvíli posrajděj 😀

kay
16. pro 2009

ahojte, tak stelouch spal se mnou od 4hodin až do půl osmé s jedním kojením.. před tím kojení v 21, o půlnoci a pak ve 3h.. zkusím jí dát ten nutrilon už při večerním kojení mám pocit, že se fakt nají málo 😔

jinak Jižní morava hlásí -5 a lehce tady popqdává snížek 🙂

luzzi teda ona je tak šikovná, to Stelinka je oproti ní úplný miminko.. až mě to začíná už trochu mrzet, že se dlouho nikde moc neposunula.. spíš vůbec.. od září..

dneska jsem jí dělala hrušku na svačinu aprd velebnosti.. dala asi 2 lžičky a začla řvát.. ale pak jsme zase zírala, že pila čaj, ale spíš to pítko používala jako kousátko 😀 a mimochodem pila, když to neplila..

jmis, nejsi hrozná matka, já se zase těšila že bude Stelinka po očkování spavá a že se taky dospím.. jen jí bylo pak hodně blbě a to mě pak mrzelo.. ☹

tak drobek šel spát, jdu to taky zkusit..

luzzi, co ty videjka? se moc těším..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru