Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
30. bře 2009

Holky mně se tááááááák nic nechce, ještě mám pyžamo, v koupelně jsem byla jen na WC 😅
A to dneska chci uklidit špajzku ... mám tam trošku chaos v kompotech a prázdných sklenicích a tak celkově, chci to přerovnat ... Z víkendu máme jídlo na celý týden tak vařit nemusím ...
Ale kdyby se chtělo tak moc jako se nechce 😀 😀 😀

artep26
30. bře 2009

Mel no jo ... a už je vypráno a vyžehleno?? To jsi teda pašák.
Jasný ležela bych klidně celé těhu kdyby to bylo potřeba, ale jelikož jsem ještě neviděla ani jednu variantu kočíku a nemám nic nachystané, tak jsem trošku nervozní ... 😅

anitta
30. bře 2009

ahojky holčiny

janka to teda byl zážitek v bazénu ale co stát se to může.
já mám matraci kokos pohanka a je docela dobrá se mi zdá
jinak za chvilku se tady taky začne asi rodit že?
já asi za tři týdny nastupuju pravděpodobně do nemocnice aby mě měli pod kontrolou a pak se rovnou udělá ten císař no. prcek je zatím koncem pánevním a už se prý asi neotočí protože má větší hlavičku a už to jde hůř. ale i kdyby se otočil tak mě asi kuchnou kvůli těm předešlým operacím co jsem prožila tak nechtějí riskovat no. tak uvidíme už se těším až to bude za mnou a budu doma s prtousem 😉

m.e.l
30. bře 2009

Arti já byla taky nervózní, žehlení a praní provedla mamí s babí. . . . Já si jen výbavičku přivezla a dala do skříní. . . 😀

m.e.l
30. bře 2009

Anitt, no vidím v tom trochu jedno pozitivum - mohli by Ti nechat vybrat datum narození prďolky. 😉 No za chvíli nám bude rodit Janky. . .

anitta
30. bře 2009

mel aspon něco no. hodilo by se mi 30. dubna protože pak je volno a nemusel by mít manža tolik dovči. ale uvidíme záleží taky jak budeme držet pohromadě abych pak nezačala rodit spontálně. to by dr neviděl rád 😖

m.e.l
30. bře 2009

No i kdyby najednou něco, tak snad stejnak můžou udělat císař ne? Ale asi hodně rychle, než by prcek zapadl do porodních cest. Hele, ale 29.4. je taky hezký datum (mám ten den narozeniny 😉 ).

anitta
30. bře 2009

no tak to by byla dvojitá oslava 🙂
no právě muselo by to být rychlé a to je stres a asi by mě uplně uspali protože by nebyl čas se zabývat tím polospánkem. no radši bych to měla v klidu a prdolku hned viděla ale uvidíme hlavně aby byl v pořádku a já taky . ale ještě musíme ty tři týdny vydržet aby měl dobrou váhu 😉

m.e.l
30. bře 2009

No určitě ještě mu nech chvíli na "dopečení". Čím déle bude v pupíku tím lépe pro Tebe i pro něj. 😉

artep26
30. bře 2009

Mel tak to se někdo má 😀 😀 😀 taky si takovou mami a babi budu muset někde obstarat 😀 😀 😀
Anitt ahojda, tak ať je vše jak má být a Dáda se na svět moc nežene, ať nejsou stresíky 😉 hezky pomaloučku s rozvahou 😵

m.e.l
30. bře 2009

Arti no já si to chtěla udělat sama, ale prý si toho ještě užiju dost a já si přitom tak chtěla vyzkoušet, jak se žehlí plíny. . . 😀

artep26
30. bře 2009

Mel tak to buď ráda, že ti to vyžehlily, neboj užiješ si toho opravdu hodně 😀
Ale chápu, že jsi se těšila, já žehlení nesnášim, ale těším se i na ty plíny. 😀
Mamina mě pořád zrazuje od koupě těch dětských prášků, že když peru v Persilu, ať se na to vyprdnu, že je to zbytečné platit za další prášky. Vy máte holky všechny prášek pro mimča??

m.e.l
30. bře 2009

arti, na prášku se pracuje, stejně jako na papírových plenách. . . Ještě to stále nikdo nekoupil. 😀

artep26
30. bře 2009

Mel takže praly v obyč. prášku??
Já nevím právě jestli se na to vybodnout a neprat v obyč. prášku a kdyby byly problémy, tak teprve pak koupit dětský .. ale vím že tu hodně holky kupovaly dětské - buď Lovelu nebo Persil Sensitiv. 😖

m.e.l
30. bře 2009

No já přemýšlím o tom Persil Sensitiv. . . Ale jsem nerozhodná, přemýšlela jsem i o Lovele, ale neslyšela jsem na ni moc chvály. Jinak jo, mamka s babi praly v normálním.

anitta
30. bře 2009

artep ahojky já vše prala v lovele no. ale žádnou aviváž a toho prášku jsem tam dala jen trochu nechci to přehánět . ted jsem dala do igelitky jen oblečení pro miminko až pro nás manža pojede a dala to do autosedačky aby věděl co ajak je to přeci jen chlap že? 😉

jmisa
30. bře 2009

Já Lovelu kupovat nebudu, to jsou vyhozený prachy, stejně prd vypere.

Koupím Persil Sensitive, existuje jak prášek, tak tekutej a jinak mám ještě ořechy na praní, tak budu prát i v nich.

artep26
30. bře 2009

Tak holky díky za tipy 😉 😉 😉
Takže na Lovelu asi taky prdím, no uvidím kolik stojí v DM, mám na ni slevový kupon, jinak asi taky půjdu do toho Persilu Sensitiv. 😉
Jdu na tu špajzku, jinak se k tomu nedohrabu.
Mějte se zatím bájo 😉

m.e.l
30. bře 2009

No o těch ořechách přemýšlím, ale furt nevím. . . .
A Persil asi koupíme.
No a manžovi taky pak musím zabalit věci pro mimíse do tašky. Autosedajda je u tchánovic. Počítám, že za 2,5 týdne zabalím tašku, já tak nerada balím cokoliv kamkoliv, že do tý porodnice se spíše zabalím se začínajícíma kontrakcema.

jmisa
30. bře 2009

Artep, no já hlavně nemůžu mít doma několik druhů prášků, takže potřebuju něco i pro nás, takže proto ten persil. 😖

m.e.l
30. bře 2009

No já mám doma akorát tekutý a normální prášek, většinou tuším asi Persil či Ariel. No tekutej jsem si teď koupila v akci Persil, tak ho dodělám a pak se uvidí. . . No a sypkej holt koupím už sensitive.

jmisa
30. bře 2009

Mel, já ořechy používám, na ručníky nebo povlečení je to super, to nebývá tak špinavé a když tam mám utěrky, tak přihodím sůl od ulrycha a ono se to taky vypere.
Peru v tom i trika atd., vše je z toho krásně měkké.

Kdybys je zvažovala, tak nejlepší jsou Pods.

jmisa
30. bře 2009

Tedy - sůl od Ulricha 😕

m.e.l
30. bře 2009

jmis uvidím, možná bych ořechama nahradila zatím to, že nemám tekutý prášek sensitive, tak abych nedávala normální tekutej Lukymu. . . Ještě to promyslím.

jmisa
30. bře 2009

No já ten tekutej kupovat nebudu.

Mně se líbí, že těma ořechama se hodně ušetří 😀 A navíc je pak použiju i na přípravu čistícího prostředku na podlahu atd. 😀

m.e.l
30. bře 2009

No já tekutej používám na prádlo do 40ti stupňů. Takových praček peru asi nejvíce. Tak na jednu 60tku či 90tku mi připadají takové 4 čtyřicítky. . .

jmisa
30. bře 2009

No já taky nejvíc peru na 40.
Jen ručníky peru na 60 a pak manžovo bílé do práce peru na 50.

m.e.l
30. bře 2009

No já na 60 peru svoje bílé, utěrky, osušky, cíchy, záclony. Bílá prostěradla vyvářím na 90, jinak zbytek 40.
Nic jdu se na chvíli natáhnout. Zatím pá pá. 😉

jmisa
30. bře 2009

Tak bílá prostěradla nemáme, máme všechno barevné a natahovací.
Tedy bílá prostěradla mám z výbavy, ale nepoužívám je.

hanulka3112
30. bře 2009

Ahojky holky, taky je u vás tak hnusně 😖 prý má být ale od zítřka pěkně a v pátek až 18°C 😲 🙂 tak se těším.
Luzzi, tak to se máš, že máš tak samostatného chlapa, ten můj je fakt neschopný a hlavně kvůli tchýni 😠 se divím, že jim taky neutírala zadek 😠 😀 no ale včera mě vytočil, bo mi už dvakrát slíbil, že jde naposledy do sauny a večer, že jde za účetní a pak mi napsal, že jde do sauny a už měl vyplý tel 😠 tak jsem se nasrala a vyprala jsem mu celý šatník, ještě na to nepřišel, ale jak přijde tak mu to vyházím do chodby, bo má tak 4krát víc věcí než já a nosí z toho tak 1/10 a už tam není fakt místo něco ukládat a půlka je mu malá, tak ať si to laskavě přetřídí 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru