Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
22. pro 2009

Luzz, jako myslíš pod stromek? 😀

Usnul docela v pohodě, teda když budu říkat v pohodě tomu, že mi usnul v náručí, ale bylo to rychle.

m.e.l
22. pro 2009

No Luky nám usínal v náruči. 😵 Jsme trochu pok* počítač, takže jsem ho při opravě měla na ruce a pak koukám, jak mu klesá hlava a zavírají se oči. Pak měl podobné tiky jako já když usínám v autě. 😀
Kay, Luky kašel neměl, chroptí nosem, ale měl od doktorky . . . já to snad nevyplivnu. . . .je to v provedení i pro dospělé.

luzza
autor
22. pro 2009

míšo
jo jo,tesáky k Vánocům 😀 😀

m.e.l
23. pro 2009

Bré ranko,
tak dneska se Luky překonal - od čtyř ejajoval v postýlce, ani trocha mlíka nepomohla, snídani teď ani nedopil. Takže já jdu dělat salát a vánočku. . . 😝

jmisa
23. pro 2009

Ahoj
Tak včera 21,45 řev, jekot, pláč. Manža mi šel předvést, jak ho ukidní, protože když ho beru z postýlky, tak z něj dělám mamánka mi sdělil. Po 20 minutách přemlouvání přistál Alex u mě v posteli. Kojo v 1, půl 5 a teď se probudil, tak jsem vylezla, protože vypadá vyspalej, tak si tu zatím hraje. Nějak to do 7 překlepem a pak dostane kaši a na sváču dneska kojo. Asi se mi osypal po ovoci, jenže nevím, jestli to je po broskvi nebo po švestce, ikdyž teoreticky to může být po jablku 😀 😀 Přijde mi, že lehkou krupičku na bocích má už pár dnů. No a samotný banán doma nemáme, tak musíme improvizovat, ovocná sváča prostě bude až odpoledne.
Alergická reakce to byla určo, jsem mu večer kápla do pusinky trochu fenistil a teď nic nemá.

Kay, my měli od dr. na kašel toto:
http://www.lekarna.cz/sinecod-1x20ml-kapky-roztok/

Luzz, no prostě náš dáreček. Jinak jsem u koukala do pusinky teď a přijde mi, že už má opuchlou i horní dáseň, tak snad mu chudáčkovi nerostou 4 zuby najednou 😝

m.e.l
23. pro 2009

Míšo, jé choudě Alex. Ty horní jedničky jsou peklo, velká plocha a když ještě rostou naráz. . . 😝

jmisa
23. pro 2009

Tak už je po kaši a kníká v postýlce, to bude den.
Jdu oškrábat a dát vařit zeleninu na salát. Brambory jsem vařila už večer.
Já jsem tak líná.

m.e.l
23. pro 2009

Tak salát už mám hotový, vánočka kyne. Za chvíli ji půjdu umotat - snad bez mých rukou. . . 😀

jmisa
23. pro 2009

My vánočku máme od včera, ale manža ji přinesl z práce. Je moc dobrá, už jsem ji měla k snídani.

kay
23. pro 2009

dobré ránko,

tak Stelinka v 22h vypila cca 150ml syt. nutoše, já pak šla spát taky. Asi bylo nějaký nahození dudlíku a vysvětlení, že se bude spát i v noci.. ale to si nepamatuju, pak se vzbudila kolem 4:15 a to jsme jí teda hjodinu ještě vysvětlovala že bude spát a docela to šlo, v 5:15 jsem si řekla že už jí dám.. po kojení s emi krásně posrajdila, měla to až na zádech krku, ruce 😀 😠 takže sprcha a komplet převlečení.. no naštěstí pak usla a spala do cca půl osmé 🙂 takže pokud se mi zadaří dokopat M. tak dopo ještě přesuneme postýllku a přebalovák k ní do pokojíku..

míšo, díky, tyhle kapky koiupil i M. tak to je fajn, ještě jsem jí je nedala, v noci nekašlala.. přemýšlím jestli to není nějaký její nový projev.. 😅 držím vám pěsti ať se A. prořežou ty zuby co nejdřív.. 🙄 nás to zatím čeká..

mel, míšo, vy jste líné jo? dyť já ani nevařím, jdeme k našim a úklid jsem dělala asi před 14 dny ale není to už vidět a kašlu na to..

luzzi, užívej rodinky 🙂

jmisa
23. pro 2009

Kay, no vidíš,jak to Stela zvládá.

Jsem krájela mrkev a Alex usnul. 😕

grej
23. pro 2009

ahoj holky,
tak jsem si libovala, jak Kačka dvě noci krásně spala (usnutí v devět, kojeí o půlnoci a pak až v pět) No a prd. Včera a dnes to byla krizovka.
Usnula sice pěkně v osm (včera) a v devět (převíčrem), ale vzbuzení v půl jedenácté a kravení do půlnoci. Prostě je vyspalá, vysmátá a spát nebude. Po dlouhém řevu mi usnula v ruce, ale vzhůru zas ve tři, v pět a od půl sedmé vzhůru. Fkat bomba.

Jinak nic nestíhám, doma bordel jak v tanku, Úklid jsm si nechala až na dens, protože s našim pesem to fakt nemá cenu uklízet dřív. Ještě ani nemám dobalenž dárky... Ale na ježucha už se těšim. Jdu na toho řvouna, nebo mi upadnou uši 🙄

m.e.l
23. pro 2009

No tak já mám hotovo (ještě teda vytřu), i toho debilního kapra jsem nakonec naporcovala. 😝 Další z mých předsevzetí, že tohohle se nikdy nedotknu.

kay
23. pro 2009

mel, Ty voe, Ty seš drsná 😕 já mám též vytřeno, jen tady vyhodím pár krabic a nějaký bordýlek co se dá odnést a končím s úklidem a kašlu na to. Odpo bude zase děda hlídat, včera jim to šlo prý moc pěkně, a my jedeme s M. nakoupit nějaký jídlo, poslední dárky a hlavně ten stromek 😠

grej, jsme na Tebe poslední dobou myslela, že ses dlouho neozvala.. teda ta Kačenka je ale.. 🙂 snad se někdy vyspíš..

Jo a holky, hlásím, že jsem přestěhovala Stelu do jejího pokoje, zatím tam spí dopolední spánek bez problémů, od 10h, počítám že se tak o půl 12 vzbudí.. 🙂 snad to vyjde, držte mi pěsti.. 🙂 ale řeknu vám, je to divný pocit.. 😅

míšo, no tak to asi moc hlad nemá 😀

jmisa
23. pro 2009

Tak já teda místo úklidu šla s Alexkem radši ven 😀
Vytřu až zítra, nemá to cenu dřív, psice vyběhne ven a je to jako bez vytírání. Navíc v chodbě spí Alex v kočáře, takže z toho je taky bordel.

Kay, to byla mrkev do salátu, nikoli pro Alexka. Alex ráno v 7 měl kaši.

m.e.l
23. pro 2009

No já mám kluky venku už hodinu, teď přemýšlím zda jít vytřít a nebo počkat až se vrátí, protože pak se mi tu bude šlapat a to já nemám ráda. 😀

jmisa
23. pro 2009

Jsem stavěla našeho uměláka, ale s Alexem je to práce na dvě věci - narovnám větev, vyrvu Alexovi z pusy kus puzzle, narovnám další, odeženu psici od Alexe, protože se spolu chtějí dělit o puzzle, vyrvu Alexovi puzzle z pusy, pošlu psici na místo, vyrvu z pusy moji botu, dám ho na záda, jdu ke stromku, otočí se na břicho, narovnám větev, vyrvu z psuy puzzle..... a tak nějak dokola.

m.e.l
23. pro 2009

Míšo, máš to dělat když Alex spí. 😀 Nic já jdu na to vytírání, byť se mi tááááááááááááááááááák nechce.

jmisa
23. pro 2009

Mel, ty vtipe, když on ve dne nespí, leda v kočáře a to už si dneska vybral, ale už jsme to ustrojili. Kopal do rytmu do stoličky, na zemi to s ním bylo k nevydržení 😀

macous
23. pro 2009

Ahoj holky,

u nás už je to v rytmu návštěv, takže času málo a narušený režim 😅 ale rýma je naštěstí pryč a snad i mezi svátkama pojedeme na 3 dny do Krkonoš 😵 se těším, jak děcko 😀 😀

Takže vám tady všem přeji, krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2010 - hlavně hodné dětičky a co nejméně starostí 😉 Myslím, že letos máme všechny pod stromečkem ten nejlepší dárek, co si jde jen přát 😵

zofik
23. pro 2009

zdravím všechny

všem krásné vánoce a ať jsou naše mimča zdravá a hodná 🙂

kay
23. pro 2009

taky všem přejeme krásné vánoce, hodné manžele a tatínky dítkám, a hlavně to zdraví 🙂 jsme ráda, že vás tu mám 😅 😀

grej
23. pro 2009

Ahoj holky,
tak já se taky přidávám - vše nejlepší do nového roku, KLIDNÉ Vánoce a jak psala Kay - hodně zdraví Vám i prckům!!

m.e.l
23. pro 2009

Takže, hezké svátky, bohatého Ježíška, hodné děti a případným snažilkám brzy //.

jmisa
24. pro 2009

Ahoj všem.
Dneska jsme hore od půl 5, Alex asi nemohl dospat stromeček nebo co. Jsem mrtvola.

Hekzý vánoce.

annie29
24. pro 2009

Holky krásné vánoce s pidiježíškem!!!

luzza
autor
24. pro 2009

I my se připojujeme k přání krásných Vánoc 😵 😵 😵 😵
sice máme hotový salát,rybí polívku,stromeček a zabalený dárky,ale s tím úklidem to letos moc nevyšlo 😅 😅
ale co 😀 hlavně že jsou holky zdravý a šťastný 😉 🙂
Nelinka si nám už sedá přímo z lehu na zádech 😀 takže pěkně posiluje břišáky 😀 😀
takže ještě jednou KRÁSNÉ VÁNOCE mojí "koníkovský" rodince 🙂

m.e.l
25. pro 2009

Bré ranko,
tak Ježíšek dobrý. . . Nejhodnější byl Lukášek.. . . Mluvící pejsek se mu líbí a sedátko do vany taky, jenže jak nesedí tak ho v tom dlouho nechci nechávat, aby si nekazil zádíčka.

jmisa
25. pro 2009

Ahoj.
My včera večeřeli už v půl 4 😀
Protože jak jsem předpokládála uhodila 17 hodina a nastoupila protivnost nejvyššího rázu, takže Alex putoval v 18 do vany a do postele ježura neježura.
Dárky jsem rozbalila já, všechno žužlá, ikdyž funkce hraček jsou různé. Nejvíc si asi hrál s tím válecím válce od chicca, jenže jako jak mu vysvětlit, že bez rukou si na něm nabije kokos? 😀 Psici vzrušovala stejná hračka 😀 Asi se mi o ní poperou.

Dneska jdem k tchánovcům, mně se tak nechce. Musím ještě zjistit, jestli tam bude i švárovo labice, abych věděla, co vzít s sebou, jestli stačí hračky a může se válet na zemi a nebo bude muset absolvovat v lehačce, protože labice je sice strašně hodná, mazlivá, ale na rozdíl od naší psindy je to jiná váhová kategorie.

jmisa
25. pro 2009

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru