Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
25. pro 2009
m.e.l
25. pro 2009

Míšo, u nás se večeřelo v půl třetí. . . 😀 Ježura byl o proti původnímu plánu v půl páté - jaksi Luky za celý den skoro vůbec nespal, tak jsme s ním šli na procházku, aby aspoň v tom kočáře zdříml. Ale zvládli jsme to, dneska ještě ke tchánovcům a zítra k našim.

jmisa
25. pro 2009

Koukám, Luky nebyl v nejlepším rozmaru a tvářil se dost nas*aně 😀e

m.e.l
25. pro 2009

No on se takhle tváří skoro pořád. 😀 To není Alex, který má furt pusu od ucha k uchu. 😵

jmisa
25. pro 2009

No to taky nemá, často má teď pysk přes palubu 😀

m.e.l
25. pro 2009

Luky dneska přišel na to jak se otočit z břicha na záda. Takže nová legrace. . . Jen nějak odložil otáčení ze zad na bříško, tváří se už třetí den, že neví co se po něm chce. 😀

jmisa
25. pro 2009

Mel, to je normálka, Alex měl zkraje taky pauzu, kdy to pár dnů neudělal. A z břicha na záda jim to jde líp, ikdyž je to často spíš přepadnutí než přetočení.

m.e.l
25. pro 2009

Míšo, jo přepadávání mu šlo už asi tak ve dvou měsících. Pak to najednou přestal dělat a teď už to bych řekla začal dělat cíleně, takže já mu pomůžu na pupek a za chvíli ho mám na zádech. . . 😀

m.e.l
26. pro 2009

Bré ranko,
U nás noc - očistec, ještě jsme se málem pohádali s P. . . . Luky od jedenácti do dvou řval, pokřikoval, pak byl utahanej jak prase, takže zase nemohl zabrat. . . No odhaduji, že minimálně 1,5 strávil v mé náruči na míči. Nechápu co se to s ním v poslední době děje.

jmisa
26. pro 2009

Ahoj všem.

Mel, tak zuby? Nebo hlad?

jmisa
26. pro 2009

Alex dneska byl hodnej, kojil se až v půl 3 a teď ráno v 7 snídal. Mu teď asi budu dávat na snídani kaši, akorát Alex když zjistí, že porci už snědl tak huláká, dal by si ještě 😀

Bohužel je osypanej, tak jestli je to kvůli jídlu, tak je to jablko nebo petržel. Na prášek na praní mi to nepřijde, mám ještě zbytek persilu sensitive a ten má od miminka.
Leda by vyrážka byla k zubům, ale to asi ne.

m.e.l
26. pro 2009

Míšo nevím, vůbec si netroufnu odhadnout. Pokaždé když jsem ho skoro spícího položila do postýlky, tak zase spustil. . . Dala jsem mu i Panadol někdy v půl jedný, a stejnak usnul až ve dvě. 😝 Od 6,45 už tady vejská a vykřikuje. Přes den spal akorát na procházkách. . . . Nechápu co to má za děsné období, napadlo mě, jestli nějak rychle nepovyrostl a nebolí ho kosti. . .

m.e.l
26. pro 2009

No Luky taky vždycky huláká, jen po vypitém mléku ne, ale po ostatních jídlech musím okamžitě nahodit po dojezení dudlíka a dát hračku, aby "zapoměl". 😀

jmisa
26. pro 2009

No já dávám pak napít vodu, takže zapomene, ale já nechala lahvičku v kuchyni, tak hulákal, než jsem pro ni došla.

m.e.l
26. pro 2009

No napít mu dávám po obědě. 😀

m.e.l
26. pro 2009

Hurá, svátky za náma. Dítko jsem těžce uspala - unavenej a přetaženej . . . Asi ho nechám dokud se neprobudí.

jmisa
26. pro 2009

Alex je taky děsně ukňouranej, ale se spaním neuspěju. Musíme to ještě hodinu nějak překlepat, pak půjde do vany a chrnět.

jmisa
26. pro 2009

Tak u nás už se spí. Teda dneska byl mega protivnej. není úplněk? 😲

kay
26. pro 2009

ahojte,

tak Stelinka trochu kašel lepší, dávám ten sinecod.. Martin má teda rýmu ☹ tak snad to nikdo nechytíme.

míšo, úplněk je nějak kolem silvestra, nicméně, Stela taky mžourala už od cca 17h a spát jsme ji dala po 18:15..

mel, gratuluju k otáčení na pupek a zpět 🙂 no vidíš, Lukyn Tě nechal pěkně počkat, zato toho stihl rychle naráz..

my dneska cvičení vynechali, jsem si říkala, že ji nebudu trápit, když jí není dobře..

m.e.l
26. pro 2009

Kay, dík. . . Jenže Luky fakt nějak fláká to otáčení na pupek, lepší je prý z pupku na záda. 😀 Držím palce ať Stelinka nic nechytí, choudě malé. No my teď přes svátky cvičení taky flákali, od zítra to musíme začít napravovat.

jmisa
26. pro 2009

My taky moc necvičili 😝 Jen 1-2x, ale my cvičíme jen 3x za den.

kay
26. pro 2009

my máme taky cvičit jen 3x denně, ale asi se trchu nachladila i tím cvičením, když je nahá ☹ teda aspoň nám rehabka říkala, že má být nahá...
a taky jsme čekala, že to bude mít asi trochu větší efekt.. zatím toho moc nepozorujeme, občas se teda zapře na ručkách, ale to je asi tak vše.

jmisa
26. pro 2009

Kay, dej tomu čas. Na viditelný efekt to chce fakt poctivé týrání. Když jsem poctivě týrala Alexe, tak byl pokrok hooodně vidět. Teď ho týrám nepoctivě a není to moc vidět, ikdyž trochu se to zlepšuje. Navíc čím jsou děti starší, tím ty pokroky nebudou taky rychlé, protože to dá tělu víc zabrat.Navíc pokud půl roku se něco dělalo špatně, tak chvilku potrvá, než to bude přeprogramováno na správný způsob.

Já necvičím s nahatým, teď už ho týrám v bodyčku a někdy má i punčošky. Ale ono záleží co cvičíš a jak si si jistá. Ta nahota je hodně pro to, aby si mohla správně kontrolovat provedení.

kay
26. pro 2009

aha, no rehabka říkala, že má být nahá aby ji jako nic nikde nedráždilo a cítila jenom to co mačkám.. tak možná zkusím cvičit taky v bodyčku.. stejně ten debilní bod bod prsíčkem nemůžu nikdy najít.. a to jsme si to i vyfotila na mobil 😀 ale jinak jsme cvičili opravdu poctivě 3x denně jak nám bylo řečeno..

kay
26. pro 2009

díky, no já asi chci už aby měla nějaký posun od toho září se toho vlastně moc emzěnilo.. asi moc spěchám..

jmisa
26. pro 2009

Kay, ono se to lepší nahmatává. Já si ten bod hledala tak, že jsem si prstem nakreslila ty dvě čáry - od prsíčka dolů a od té spojnic žeber do boku a pak pěkně zašátrat v mezižebří, jak ho najdeš, tak bude mrskat nohama jedna báseň. A ještě teda pohlídat hlavičku, aby byla v echt prodloužení, jak se páteř uhne, tak pak taky necvičí.

Já zkraje měla nahatéo, ale byla mu zima. No a ty naše cviky mu jdou dobře i v bodyčku, ale už to prostě není to poctivé jako u fyzioterapeutky.

kay
26. pro 2009

no já raději budu teda asi cvičit v bodynku.. ona mi to rehabka ukazovalal že ten bod je jakoby na prst od bradavky.. a ty zbylý cviky můžeme určitě cvičit v bodyčku.. a ta hlava mi teda moc držet nejde, ona s sebou šije a kouká kde co lítá..

jmisa
26. pro 2009

Každý děcko má ten bodík trochu jinde. No já Alexovi zpívala, když jsem tohle cvičila, aby se na mě koukal 😀 😀

kay
26. pro 2009

míšo no jo jenže já stele zpívám pořád a už ji asi nebavím, když na mě musí čumět každej den 😀 😀 většinou projde pes, manžel nebo venku se kmitají sromy 🙂 nechci j ina tu hlvu něja tlačit.. hele a tenhle cvik je vlastně na co? nevíš?

m.e.l
27. pro 2009

Bré ranko,
já musím prostě dneska dítko pochválit - šla jsem spát ve 21,15 (už fakt asi za ty noci mrtvá), údajně kolem 22,30 řval Luky jak tur (nevím o tom), ale až do pěti nebyl žádnej dudlík!!!! Já spala 7,5 hodiny v kuse - neuvěřitelné. No teď už je teda Luky po snídani, ale je mu odpuštěno, že mě nenechal v posteli déle.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru