Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
11. led 2010

měsíc? 😲 😲 😲 😲 😲 deprese deprese deprese.... dYť luzzik psala že to šlo snad po týdnu.. ježiš.. moje nervy.. ale je fakt že jsme začly pozdě.. ach jo. 😨 😨 😔
děkuju, jdu to raději zaspat.. a to ani nevím jestli cvičím dobře.. Ty voe.. brou všem..

m.e.l
12. led 2010

Bré ranko,
Kay jak už psala tuším Luzz nebo Míša, čím je dítě starší tím déle trvá než se výsledek projeví. To tělo má více námahy se porvat s váhou a délkou.
Noc šílená, část noci strávil Luky u mě v náruči a zbytek jsme dospali v obýváku na zemi, oba zabalený v dekách. Luky má totiž mužskou nemoc na sedm písmen - asi to chytil ode mě. ☹ No a jelikož v postýlce řval jak tur, u nás v manželské posteli taky, tak aby se P. vyspal, tak jsme se odstěhovali do obýváku.

jmisa
12. led 2010

Ahoj.

Kay, jenže my jsme začali chodit, aby děti pořádně pásly, což je daleko snadnější "cvik" než plazení, sezení apod. Navíc Alex má rezervu v pasení dodnes. Když se napřímí na rukách, tak záklon není, ale v pozici bojovníka ve vysoké trávě má záklon stále a nejspíš si jej jako oblíbený ponechá.

Mel, tak to Tě lituju.

Alex má poslední tři dny v oblibě hulákat od tří do čtyř, prostě v postýlce pase koně, točí se, zašprajcovává se a nepomůže ani když si ho vezmu do postele, aby držel "zobák".

m.e.l
12. led 2010

Míšo, tuhle oblibu mívá Luky taky jednou za čas, že v noci hodinu huláká a dělá různé kraviny. Na záda se mi naštěstí netočí, to bych se ulítala, ho otáčet zpátky aby spal. 😀

jmisa
12. led 2010

No Alex se otočí na obě strany, jenže se většinou někde zašprajcne v rohu a nemůže z toho a tak přidá na intenzitě. 😝

m.e.l
12. led 2010

Míšo no Luky co se týká na záda, tak hází jenom jednu stranu. Nejlepší že večer ho dám v postýlce co nejníže a ráno ho objevím pomalu hrajícího si s chůvičkou a bouchající se hlavou o kolotoč.

jmisa
12. led 2010

Já se rozhoduju, jestli máme pokračovat v plavču.
Přijde mi, že jsme vyhodili tři a půl litru, protože jsme nikam nepokročili, přitom jsme kurz složenej z vaničkářů a furt děláme to stejné a na vaničkách jsme s Alexkem používali už kruh, destičky apod. Tak nějak jsme měli jiná očekávání.
Alex se tam vyloženě nudí, jen si žužlá hračku nebo nějakou končetinu. 😝

grej
12. led 2010

Ahoj holky, teda to je mlha...
Manžel byl ráno v Mostu a říkal, že mlha a sníh jsou jen v Praze 😀

Míšo, proto jsem taky přecházela do pokročilejšího kurzu. Kačka se taky nudila... Takže jsme byly dvakrát v začátečnících a pak jsme přelezly do pokročilejších. Ještě jeden kurz jsem předplatila, tam už se taky používá kruh a destičky pokaždý, ale pak už asi začnu chodit někam kde je velký bazén...

jmisa
12. led 2010

Grej, hmm, já právě nechápu, proč trvali na tom, že bude kurz složen z vaničkářů, když nakonec učí základy. 😝

m.e.l
12. led 2010

No my až se Luky vyhrabe z toho všecho srabu - Stafík a rýma, tak budeme chodit sami do normálního bazénu.

jmisa
12. led 2010

No do normálního bazénu se bojim, protože ta norma pro ošetření dětského bazenu je přísnější než pro ošetření klasika bazénu. Ale možná někde tam u vás maj i brouzdaliště spešl ošetřené pro tyhle prcky.

m.e.l
12. led 2010

Míšo, no my jezdíme do Slanýho, teda jezdili jsme. A než se tam dohrabeme s Lukym, tak mu stejnak bude skoro rok. A spíše bych právě s ním byla v tom brouzdališti. 😉

kay
12. led 2010

hm, tak to snad bude stela do dvou let lozit 😅

dneska noc docela ok, ale pak už byla od půl deváté protivná (vstávačka v 7h) a tak jsme vytuhly ještě do 10h..
ale mě bolí teda hlava..

m.e.l
12. led 2010

Kay, no snad do dvou let začne Luky chodit. 😀

jmisa
12. led 2010

Jsem přidala nějaký fotky, tady začínaj
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#...

laura29
12. led 2010

tak jsme byli na preockovani adoktorka rovnou merila a vazila mates , takze ma v 5 a pul mesicich 70 cm (dlouhej nejakej, ne?) a cca 7 700 gramu.

jmisa
12. led 2010

Lauro, Alex měl 72cm a dlouhej teda je 😀

kay
12. led 2010

70cm? :-O 72 cm? tak to vypadá že stela bude spíš po mě - v 8M 68cm 😀

jmisa
12. led 2010

Kay, no chlap má bejt pěkně vysokej, žádný tintíktko, holka může být klidně menší.

m.e.l
12. led 2010

Míšo, koukala jsem jak Alex krásně rozebírá puzzle. 😀
No Luky měl v šesti měsících 66,5 cm. Jsem zvědavá kolik bude mít teď ve čtvrtek, ale tipuju tak 70cm. Jinak jsem hrozná matka, Luky pořvával v postýlce, nějak nemohl zabrat či co, tak jsem si ho vzala do takovýho polosedu na míč, koukám na Krok za krokem a juknu na Lukyho v náruči a on stěží drží otevřená víčka. Tak jsem ho ještě chvíli houpala a pak odložila do postýlky. Chrní od tří. Choudě moje rýmovatý. 😵

jmisa
12. led 2010

Závidím, Alex si dal odpo svoj půlhodinku a konec. 😝

m.e.l
12. led 2010

Míšo, mě Luky normálně taky v poslední době spává tak po půl hodinách, jenže jak má tu rýmičku, tak je šíleně unavenej. Nevím co utírat dřív, zda soply a nebo sliny. . . Beru to většinou od zhora dolů. 😀

kay
12. led 2010

tak Stela je dneska nějaká brekavá a ospalá.. spí už potřetí, před tím 2x 1 hodinu a teď spí od cca 15:15.. ale už ji musím vzbudit, aby v noci spala..

míso alex je super šikovnej..

kay
12. led 2010

jo a povlečení máte krásný.. kdepak jsi ho koupila?

mel, no jak hrozná máma? dYt krásně spí 😀

jmisa
12. led 2010

Kay, to kupovala moje máma, je to
www.matejovsky-povleceni.cz

m.e.l
12. led 2010

Kay, no ale houpat dítě a nevšimnout si že spí, no nevím zda je to nejlepší známka dobré mámy, no ale zase pravda, houpala jsem. 😀 Nenechala jsem ho jen tak plakat v postýlce.
Luky se vzbudil krátce po páté, lepší lidi svačí krátce před večeří. 😀 A zase už nesnáší vysavač. 😔

kay
12. led 2010

míšo jo od matějovskýho 😀 no že jsi neřekla dřív, včera mi od nich přišlo povlečení nad kterým jsem už douho slintala 😀

mel, no jo, dyť to nevam, že sis nevšimla hned.. 😀 hlavně že byl spokojenej, důležitý je že si všimneš žeje nespokjenej 😀

tak u nás dneska proběhl poslední pokus co se týče jídla a Stely.. Kaše na oběd opět s trochou skleničky s hovězím a zeleninou - sice se nepoblila jako včera ale vůbec jíto nešmakovalo.. no a na večeři jsme zkusila udělat krupišnou kaši, ještě jsem do toho přidala normoš kaši instant co jí a chutná jí, pak jsem tam dala jednu sušenku a ještě to osladila mléčným cukrem (mezi náma pěknej hnus a ne cukr 😀) a navrch jsme tam přidala hruškovou přesnídávku.. nejdřív hnus velebnosti, ale po přidání další várky hruškové přesnídávky ještě něco snědla.. 😀 no uvidíme jestli to bude mít nějaký efekt na spaní, myslím že ne, a tímto zase na nějakou dobu končím s vařením a budu dělat jen instantní hami blafy. 🙄

laura29
12. led 2010

mel - dali jste Lukaskovi doufam aspon trochu toho poradnyhop jidla!!!

laura29
12. led 2010

Ja jsem dnes po porade s doktorkou dala poiprvy kasi - ryzovou (koupila jsem od Nutrilonu), pac Mates mel proste vecer hlad. Ale mam dojem, ze toho moc nesnedl teda. Ikdyz naporpvy to takova tragedie snad nebyla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru