Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
1. dub 2009

holky
tak námraza na autě byla 😝 ale dneska jsem jí sestříkla 😉

m.e.l
1. dub 2009

Luzz, no manža mi včera masíroval nožky a vzdychal u toho, jak kdyby skládal uhlí. 😀 Ke všemu na břicho si lehnout nemůžu, takže je to takový polobok. . . 😅

luzza
autor
1. dub 2009

melíku
umím si to představit 😀 mám to doma 😀

m.e.l
1. dub 2009

Jednou za sto let má něco udělat pro svojí ženu a to je teda dílko. 😅
Jo včera mě potěšili, přijdou nám příští čtvrtek namontovat skříň a botník s věšákem. Huráááááááá......... O týden dřív než jsme počítali. 😀 Konečně se zbavím toho bordelu. 😅

jmisa
1. dub 2009

Tak tady námraza není, protože je tady zataženo, takže relativně tepleji než včéra.

luzza
autor
1. dub 2009

jinak ten náš malej model dostal včera novou jarní bundu,tak v ní samozřejmě dnes šel do školy...
přijde mi srandovní,jak se desetiletej kluk vzhlíží v zrcadle a kochá se pohledem na vlastní tělo 😀
je taková khaki z toho drsnýho plátna a má plno kapes...
kdyby šel pěšky,tak by umrznul,páč je fakt slabá,ale v autě to je fuk 😉
jsem zvědavá,jak se budou módit holky 😅

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
tady zase šajní ostře sluníčko,takže se mi i blbě jelo...

m.e.l
1. dub 2009

Holky se budou módit podle bratříčka, tak se těš. 😉

jmisa
1. dub 2009

Luzz, synovec je větší modelka než neteř. Od malinka nechtěl jako dárky ani hračky, ale radost měl z hadrů 😀 😀

jmisa
1. dub 2009

Jo a jinak mi psala sestra včera, že byla s neteří zase v poradně, psycholožka je poslala na EEG a podle výsledků jim řekla, že má neteř na svůj věk nezralý mozek (ikdyž ve škole má jedničky, krom psaní, tam tedy píše jako prasátko). Dostala prý nějaké vitamíny, že se jim říká "rozbřeskovadlo" či tak nějak. 😕

Luzz, slyšela si to někdy?

m.e.l
1. dub 2009

jmis? Podle EEG se pozná vyzrálost mozku? Ty jo, tak to na něj jdu okamžitě poslat svého chotě. 😀 😅

luzza
autor
1. dub 2009

melíku
no to budou mít příklad 😀
jmis
můj brácha byl taky větší modelína a zůstalo mu to dodnes 😀 nechci říct,že je přímo metrouš,ale hadry a pěkný upravený tělo je pro něj dodnes děsně důležitý 😅 v životě by nešel ani s igelitkou v ruce 😅 tak doufám,že to nemá Niky po strejdovi 😀

jmisa
1. dub 2009

Mel, no já tomu nehovím, vím jen co mi řekne ségra a tedy to, co si pamatuje 😀
Ale jako sestra snad EEG pozná a nesplete si to s jinou věcí, takže základ je správnej 😀

m.e.l
1. dub 2009

Luzz, tak to můj chlap, kdybych z něho někdy věci neztáhla, tak je schopnej v nich chodit měsíc. A když ho vidím v džínách, péřové bundě a k tomu má diplomatku - fakt by jsi na první pohled poznala, že je to inženýr!!!! 😀

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
jasně! 😉 Náš Domes má z EEG taky prokázanou nezralost určitý části mozku... bral Nootropil a jako menší bral ještě něco z podobný řady... Je to něco jako Geratam nebo Pyracetam... (to berou lidi třeba po mozkovejch mrtvicích,nebo alzhajmříci...) má to nějak zlepšovat průtok krve mozkem...
vím,že to brali často i vysokoškoláci,aby jim lezlo učení líp do hlavy,ale má to účinky až po dlouhodobým užívání...

jmisa
1. dub 2009

Luzz, aha. Tak to jsem zvědavá, jak se naší mladé rozbřeskne 😀

luzza
autor
1. dub 2009

nebo to brali lidi po úrazech hlavy nebo krvácení do mozku a tak...

jmisa
1. dub 2009

Holky, musím si najít dopředu pediatra? Asi jo, co?
Koukala jsem v těhu průkazce, že je tam kolonka pro pediatra, ale gyndař o ní nic neříkal, tak mě to jen napadlo.

m.e.l
1. dub 2009

Ty jo, tak to by mě nenapadlo, že z EEG se to dá poznat. Jdu tam poslat manžela. . . Kdo ví co tam nenajdou. . . . 😅

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
nedělej si iluze 😀
Domíno je švihlej furt stejně 😀 😀 nejhorší je čeština...to je fakt na prd a může se snažit jak chce...
je zajímavý,že mu jde skvěle anglina 😅 a ostatní předměty celkem v klídku...

m.e.l
1. dub 2009

luzz, v angličtině nejsou háčky, čárky. To bych řekla že nejvíce těmhle dys* vadí.
Jmis, dětskou doktorku mám domluvenou přes kamarádku a prý stačí až přijdu z porodky a zavolám, že se prý domluvíme.

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
sežeň si ho co nejdřív...a radši tam zajdi osobně...po telefonu tě sestra odpálkuje,že maj plno...ale když tam přijdeš,tak tě nevykopnou... aspoň u nás na severu to takhle chodí....
melíku
radši si nech manžu doma,taky by ti ho nemuseli z EEG vrátit 😀

luzza
autor
1. dub 2009

melíku
tady se musíš s pediatrem domluvit předem...
já mám třeba pediatra,který už delší dobu nepřijímá nikoho...pouze nové sourozence dětí,které k němu už chodí...

m.e.l
1. dub 2009

Luzz, budu věřit, že snad mě vezme. Když tak tam ještě v půlce dubna brnknu. Hele myslím, že by na EEG zjistili u manži, že je to tak dobrý a nebo tak zlý??? 😀 😅

jmisa
1. dub 2009

Tak já se poptám tady matek v baráku, kam chodí. Na poliklinice jsou asi 4 nebo 5 dětských, tak abych nekápla na nějakýho blba, tedy spíš blbku, jsou to všechno ženský.

luzza
autor
1. dub 2009

náš pediatr je středního věku...takže perspektiva
je to zároveň dětský kardiolog,takže má v ordinaci ultrazvuk...ten občas použije k diagnostice i jiných,než srdečních potíží...
je to férovej chlap,takže ti řekne : "tohle očkování je drahý a v podstatě nanic...komerce...Já svým holkám dal radši bla bla bla..." Takže za to jsem taky ráda...
a jeho žena je alergoložka a má ordinaci vedle...
takže fakt pohoda

artep26
1. dub 2009

Ahooooooooooooooooooj 🙂

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
přesně tak,zjisti od mamin,s kým maj dobrou zkušenost a tam vyraz 😉
melíku
no samozřejmě by odhalili,že je GÉNIUS 😅 😅 😅

luzza
autor
1. dub 2009

čůůs artíku 😅

luzza
autor
1. dub 2009

holky musím končit 😉
zatím pa pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru