Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

anitta
2. dub 2009

no manža je o dva roky mladší tak o tom taky asi uplně hned nepřemýšlel navíc k tomu nikdy nebyli vedeni hlavně ze strany otce to je hroznej blbec a pořád jim vsugerovával jaký jsou ženský zrůdy atd no hovado ale manžílek se nedal a ve Vídni mě požádal o ruku bylo to fakt krásny 🙂

no koupelna je ok ale byt pořád není vybaven a koupelna taky nic moc ted jsme vše vrazili do mimča a pak se dáme do pořádného zařizovánín už se na to moc těším. každou věc vždy pořádně promyslíme a pak teprve nakupujeme nesnáším zbytečný nábytek apod harampádí co má furt snahu nám cpát tchyne 😠

m.e.l
2. dub 2009

anit, mám ráda hlavně užitečnej nábytek. Co mi je platný moderní styl - tu a tam skříňka, když bych pak neměla kam dát oblečení a jiné věci? Jo kdybych měla nějakou velkou šatnu tak neřeknu, ale takhle musím o místě přemýšlet. 😉

anitta
2. dub 2009

hlavně pak to uklízení prachu atd uf. taky jen to co potřebuju a hotovo. my budeme do chodby dávat vestavěnou skřín a do ložnice taky a tam budeme mí t veškeré oblečení a i třeba povlečení . jinak obývák chci prakticky bez nábytku jen na dvd cd a tv pak nějaký doplnkový ale spíš dekorativní. jídelnu máme zvlášt tak tu si užiju tu chci vytapetovat a velkej stůl a jen komodu na různý sváteční nádobí atd. no bude to ještě asi tak dva roky trvat než to bude komplet ale kam spěchat že?

m.e.l
2. dub 2009

Anit, zase je to hezké to zařízování. Já si ho moc neužila, protože naši odvezli ložnici při stěhování na chalupu a já tudíž musela si nějakou pořídit, abych měla kde spát. No a trochu se vyřádím v dětském pokoji, kde můžu ještě dát nějakou tu dekoraci - obrázky, hračky atd. Jinak máme vše komplet hotový. A skříň do chodby nám přijdou namontovat za týden, konečně se zbavím toho bordelu v chodbě a drobností v dětském pokoji, které tam rozhodně nepatří.
Jo a první těhu poradnu na Bulovce mám 20.4. v 8,00.

jmisa
2. dub 2009

Taky jsem se prochrupla 🙂
Už jsem uklidila i úložné prostory v posteli, zase obr taška pro charitu.

Anitto, taky nerada moc nábytku, v obýváku ho máme minimum.

Macous, Obama přijede až v sobotu ne? Tak zítra snad ještě magistrála zavřená nebude. Jinak pokud jedeš od jihu, tak by ses na nábřeží nejlíp dostala už od Budějárny a pak prostě po nábřeží po proudu řeky až k Podolí.

m.e.l
2. dub 2009

Holky na mé staré diskuzi, mě jedna holčina "vytočila", takže jsem ji musela ukázat co je to robustní postava, tudíž https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a to jsem si fakt myslela, že sem nikdy můj špek nedám. 😀 😕

jmisa
2. dub 2009

Mel, no ale břicho už máš těhotný 😉

m.e.l
2. dub 2009

jmis, no jsem se tuhle spatřila v zrcadle a lekla se co to tam je. 😀

grej
2. dub 2009

Holky tam je nádherně!!!!! Přijela jsem do kanclu a hned se mi líp pracuje 🙂 😵 😵 Já už se tak těším na teplo a sluníčko!!!

m.e.l
2. dub 2009

Hm, kdyby mě nebolela noha, tak se budu ze sluníčka radovat, ale takhle? Vylezu ven, udělám pár kroků a je mi ze všeho do breku.
Grej, když už máš tak okouklou tu Bulovku, těhotenská poradna je v přízemí to vím, ale myslí se přízemí zepředu a nebo tam zezadu jak je i ambulance? Já už vidím jak tam 20.týho budu bloudit. 😒

grej
2. dub 2009

Mel, to mě mrzí, že tě to tak bolí ☹ Mě chytaly záda neuvěřitelně v úterý. Naštěstí vím, že to vždycky přejde, ale přes den taky trpím. To bych brečela, jak to bolí ☹ Zkus tu doktorku, uvidíš... Pamatuju, že Majmu taky chytly záda a doktor jí řekl, že může na bolest Paralen Extra...

Hele ti nevim... Vím, že my teĎ máme ty kurzy z té druhé strany a pak na výtahu svítí 1P. A tam jsou i porodní sály a tak. Pokud ti řekli přízemí, tak to asi fakt bude přízemí z přední strany. Navíc ona prý poradna probíhá ve dvou patrech. A pak se v tom vyznej 😀 Asi to budeš mít zepředu...

m.e.l
2. dub 2009

To je dobrý, takže abych tam radši byla dřív a oběhla to, protože poradna č.1 v osm hodin, přízemí. . . . 😕

grej
2. dub 2009

Každopádně v přízemí sedí pani a ta ti určo poradí...

Stejně je to docela daleko, co? Termín teprve za 3 týdny... To budeš 38tt. To už taky nemusíš být vcelku, když na to přijde. A nebylo by to podle mě zas tak neobvyklý.

m.e.l
2. dub 2009

grej, to budu 36+2 podle poslední MS, podle ET 36+3 a podle prvotrimestrálního UZ 36+5.

grej
2. dub 2009

Aha, tak to blbě počítám. KOukla jsem do kalendáře, že to je za tři týdny a ty jsi teď 35tt... Tak to bude začátek 37tt, to jde. I když stejně... Když mě honí k praktický, kdyby byl náhodou císař dřív, abych měla vyšetření, tak i poradna v porodnici by aspoň ta první mohla být dřív, že jo...

m.e.l
2. dub 2009

No mě řekli, že se mám objednat ve 34 týdnu. Tak jsem se objednala, sestra se mě zeptala na termín porodu - no ten mám podle MS 16.5. (doktorka to podle UZ nepřepsala) a já hodlám rodit mezi 22.4.-20.5., chci býka!!!! Ať hezky pasuje do naší býčí rodinky. 😉

macous
2. dub 2009

Tak jsem si zanákupovala 😀 😀 jsem si koupila dvoje boty 😀 😀 😀 padlo na to 1700,- ani jsem nemrkla, pak prckovi dudáka, hračku na autosedajdu a tripak bodýček a super ponožtičky 🙂 a taky ten Persil sensitiv + aviváž pro mimi, tu ale budu dávat jen na takový ty věci, jako je povlečení, fusak, rychlozavinovačky apod. 😵 Pro manžu novou sportovní peněženku, aby nebyl ošizenej 🙂

Jo a od středy mají v DM akci na Pampers, tak se tam ještě vypravím.

m.e.l
2. dub 2009

Jé, plínky jsme ještě nekoupili. Furt to máme v plánu. 😀
Já si dneska akorát koupila ortézu na kolínko - z manžových penízků. 😀

macous
2. dub 2009

No vidiš Melíku, ještě že mě máš 😝 😵
A co dneska dělá to koleno?

Jo a holky, kde jste koupily to "molitanové" lehátko na koupání? Já to zatím nikde neviděla....

m.e.l
2. dub 2009

Mací koleno dobrý, když ho nepoužívám. . . . 😅 A o kousek výš v příspěvku mám odkaz na můj těhu pupek. 😉

hanulka3112
2. dub 2009

Ahojky Holky, tak dnes jsem byla v poradně, vše je v pořádku čípek měřil dvakrát a pokaždé 3.5cm tak mě uklidnil bříško semtam tvrdne, ale poslední dva je to nějaké lepší, předevčírem to bylo děs to mi ztvrdlo snad x krát a dnes asi jen 6krát 😉
Konečně se udělalo i u nás nádherne, tak jsem toho využila a naskočila na zahradu, zasadila jsem si ci jsem měla doma cibulky narcisů a hyacintů, aby mi příští rok krásně kvetly a ty co jsem sadila loni se už chystají ke květu

m.e.l
2. dub 2009

Hanul, budeš závodit s Janky, která z vás vydržela 3v1 dýl??? 😀 😉

macous
2. dub 2009

Hanulko, tak prima, takže vyhlídky dobrý a zase můžeš být v klidu, teďka už chodíš na kontroly po 3 týdnech viď? Taky musím naházet do záhonu cibule, co mám doma odkvetlé, jinak mi v záhoncích krásně kvetou mininarcisky, pořád na ně chodím čučet 😀

Melíku, na pupendo jsem čučela, přijde mi absolutně těhotenský 😉

m.e.l
2. dub 2009

Mací, no občas se až leknu co to před sebou nosím. 😀

macous
2. dub 2009

počkej si zítra blejsknu taky, abysme měli do sady 😀

Jdu dát manžovi véču, tak zatím pa pa 🙂

m.e.l
2. dub 2009

No já si jdu umýt hlavu, ať nejsem zítra jak čarodejnice. 😉 Zatím pápá.

hanulka3112
2. dub 2009

Ne ne Janky to má už za pár, já musím vydržet ještě dlouho 😉 🙂 jinak kontroly mám od začátku po 14dnech, takže super, vidím malé co 14 dní 🙂

hanulka3112
2. dub 2009

Annit, tak vidím, že tchýně máme hodně podobné 😀 ta moje, jak se stěhovali z 4+1 do 2+1 tak nám cpala 25let starou obývací stěnu, jako, že si ji máme dát do garáže na věci 😖 a nebo její staré zaprášené umělé kvítka 😝 a když já je tak nesnáším, mám doma plno živých a ještě k tomu takové kýče, kdyby aspoň vypadaly přesvědčivě a zase nám by tu všechno pobrala, to bylo na mě taky moc jak jsme se nastěhovali, v obyváku jsme měli prvně konf. stolek co si ještě dotáhl můj a pak jsme koupili nový a ten starý se dal do pokojíčků, kde bylo takové skladiště a můj říkal, že jak pak hned vymalujeme pracovnu dá si na něj fax...pak dorazila tchýně a sondovala v baráku a na něho a co ten stolek tady, ten už určitě používat nebudeš, by se mi hodil do obyváku a samozřejmě ji neuměl říct ne a už ho měla naložený v autě 😠 a nejlepší gól byl, v kuchyni máme takový stolek, který je spojen na konci linky a máme u něho 3 židle, takový polojídelní a ony ty židle byly potáhlé zeleně a jak jsem přelepila kuch. dvířka na červeno, tak jsme je samozřejmě chtěli přečalounit na červeno, než se tak stalo naběhla Tchýně a zas na mojeho a ty židle se Vám sem nebudou hodit, že a prý na co je tu máte, mě by se hodily 😝 ale to se mi líbilo, že ji uzemnil 😉 jinak asi 1.5 roku furt básnila o obraze co máme v obyváku nad telkou a furt, že se nám tu nehodí, že jí by se hodil víc 😲 a pak teda ztichla, když si koupila u větnamců nějaký kýč, kterým zaplácla místo nad jejich gaučem-jako chápete to, my kteří jsme se teprve zařizovali a měli defakto vše nové, nejsme přeci charita, aby jsme zařizovali tchánovce.Tak doufám, že se aspoň zasmějete 😉 😀

m.e.l
2. dub 2009

Hanul, dobrý! 😀 To mi připomíná jak před rekonstrukcí moje tchýně, že si mám koupit takové ty samolepící tapety a přetapetovat tím dveře. Tak jsem ji řekla, že chci nové dveře, protože do jádra se stejně musí koupit nové, tak i do pokojů chci mít ve stejném barevném provedení. Když už něco dělám, tak to dělám pořádně a nebudu to zaplácávat starýma dveřma. 🙄

artep26
2. dub 2009

Aaaaaaaaaahojdáááááááá ,
dneska zase nestíhám, teď jsem teprve kloudně dorazila domů.
Ráno jsem byla na té prohlídce u praktické ... ani mě neposlechla, vůbec nic ... jen dala razítko, napsala že jsem po mandlích, napsala že jsem zdravá a už jsem mastila. Pak jsem mazala do květinky pro jarní výzdobu, za synovcem se prknout na plavčo, oběhla jsem pár sekáčů a k ségře na obídek. Pak volala mamka, že jí pustí z FN dnes, tak jsem na 14 hod. letěla tam a zárověň jsme sfoukly na nákup.
Naaranžovala jsem si na terásku kytičky a přišli známí, že budou kupovat pesana, tak oměřovali boudu a opékali jsme poprvé buřtíky .. no já ne, nebyla nějak chuť ...
Takže jsem KO, jdu Aničce zkontrolovat co vyplodila za dom. úkol, jdu se skácet do vany a pak hned do postele ...
Takže přeji hezký večer a doufám že jste všechny OK ... 🙂 🙂 🙂
Pa pa pa 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru