Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
2. dub 2009

Meli taky dobrý 😀 to mi připomělo, jak se přestěhovali tak si nechli dělat novou linku, říkám a dáte si tam rovnou vestavěnou troubu a desku ne a prý, že ne že sporák je ještě dobrý(přitom MORA 20let stará) a před Vánocema si koupili nový a už hučela jinak, že si měla dát vestavbu, jak kdybych jí to neříkala a nejlepší, jak tam dali nový digestoř, tak po tom starém hnusném tam zůstala asi 20cm krát šířka digestoře prázdno bez kachliček, tak si koupila samolepku-kachličky a nalepila to tam a vůbec to nesedí 😀 když už dělali tu kuchyň tak měli dát i nové kachličky, ten kousek by je už finančně nevytrhl, navíc to vše dotuje tchán, který při důchodě furt maká, takže si nežijou špatně

m.e.l
2. dub 2009

Hanul, no když P. řekl když jsme plánovali rekonstrukci, že tak do 150 tisíc jsme ochotni za to dát, tak tchán že je to moc peněz. Jsem si v duchu řekla, že když dělá elektrikáře, tak nám může v branži sehnat nějakou dobrou levnou firmu. No kdyby věděli, že to stálo o x víc. . . Prostě někdy nemají ani představu, že něco není za pět korun, když chci mít dobře odvedenou práci a hlavně mít to pěkné. Přeci jen koupelna není investice na týden. 😨

m.e.l
2. dub 2009

Tchýně mi řekla, že máme radši šetřit a postavit barák. . . Hm, ale když začal P. haprovat se zdravím, tak bych to chtěla vidět, kdo by na tom baráku dělal??? Ke všemu opravdu doma nemám kutila, takže když něco chci, tak se na to radši sjednávají lidi.

hanulka3112
2. dub 2009

To znám, to vždycky, když k nám přišli a ptali se kolik to stálo, tak jen otvírali pusu, jako by to byly miliony, přitom musí vědět sami kolik co stojí,když si nechali dělat třeba kuchyň, ale fakt nesnáším když někdo dělá věci jen napůl-viz ty jejich kachličky a sporák, pak stejně přijdou na to, že se to mělo udělat hned 😖

m.e.l
2. dub 2009

No já právě taky vlastně manžu donutila, že nové dveře do celého bytu, skříň rovnou teda k ní ve stejném provedení udělat i botník a věšák. . . Ano mohli by jsme ho asi koupit levnějši, ale takhle to bude na míru a ve stejné barvě jako skříň, když už to bude vedle sebe, tak ať to nějak vypadá. 😕 To samé s vyzděním druhé šachty, abych měla druhou šachtu umakartovou a vedle toho tu novou vestavěnou skříň, no to by byl hnus. Takže prostě od určité doby se před tchánovic i trochu mlží. 😵

hanulka3112
2. dub 2009

Jo a to chtěli ještě udělat pracovní desku ze žuly, jako že by jim to udělal můj, bo dělá ze žulou nakonec si to ale rozmysleli a samozřejmě, jako vše co kdy jim zařizoval a dělal, tak mu za to nic nedali, jako zeptali se kolik za to příjde, ale moc dobře věděli co jim odpoví-nic co by jste taky chtěli říct svým rodičům si totiž myslí, že když podniká a máme takový barák, že bude dotovat celou rodinu, nejhorší je, že oni to berou jako takovou vyčuranou samozřejmost 😖 hlavně, že se teď topí v dluzích co nám ukradli ty peníze, dostal flastry na finančáku, to naše mamča je pravý opak, viz třeba Vánoce nebo nám dala na malé 15.tis když ví, jak jsem teď na tom, no ještě, že tchán není takový vypočítavec jako tchýně a dal nám 10.tis na kočár.

hanulka3112
2. dub 2009

Melíku přesně tak, když už se něco dělá tak ať to vypadá nebo se namá dělat nic 😝 raději ať se na to pošetří a ne to látovat nebo kupovat něco jenom, aby se to zapláclo, my třeba bydlíme už 2 roky a pořád je tu co dělat třeba až před měsícem jsme si koupili do kuchyně nové bodovky co se nám líbily a 2 roky jsem tu snášela "telegrafní dráty" tak jsem říkala světlům co tu zůstaly po bývylých majitelích 😀 prostě až když se mi něco líbí tak do toho jdu 😉 🙂 a v pojíčcích nebyly žádné světla, to jsem říkala už dávno, že jak budou děti, tak se tam koupí dětské 😉

m.e.l
2. dub 2009

No já si nemůžu na tchánovic stěžovat, k vánocům nám dají taky dost. Jenže, když by jsme na něco potřebovali, tak si máme říct, což mě by huba upadla říct - nemáme, dejte nám. Manža zase tak málo nevydělává - no statisíce taky nenosí, ale prostě nejsme nároční. Moji rodiče, ty zas klidně peníze dají bez říkání, o tom zase manža neví, protože by za prvé měl tendenci říkat svým rodičům a za druhé bylo by okolo toho hromada řečí. Takže je to vždy mezi mnou a mými rodiči. Jo v neděli když jel P. s mým tátou na chalupu odvézt nějaký věci, tak mi pak táta strkal tisícku na benzín, já řekla ať si to vyřídí s P., no a ten řekl, že jestli si ty peníze vezmu, tak půjdu domů pěšky a bylo vymalováno. 😀 😅

macous
2. dub 2009

Hanulko, fakt dobrý a Melíkovic tchýně taky 😀 😀 😀 Ta moje je přímo skvělá, fakt, nemám proti ní ani jedno jediné mínus, krom toho, že se moc honí, má moc aktivit, tak jí musím domluvit - hi hi hi 🙂

Jo a Hanulko, Melík to asi myslela s tím soupeřením s Jankou tak, jako která vydržíte do více tt, ale oni vám to v 38 tt stejně ukončí 😝 😀

jankatr
2. dub 2009

jéé artep - teď jsem si vzpomněla - někde jsem viděla (bohužel už nevím co to bylo za stránky 😒 ) že u toho Bumbleride - se dá připnout naopak celá ta boudička - takže vlastně z toho uděláš s tou vložnou taškou kočár do kterýho vidíš 😉

m.e.l
3. dub 2009

Dobré ráno holčiny,
teda v noci mi do snů lezla Janky s Hanulkou, ale o čem to bylo už nevím. Ale základem bylo, že jsme všechny rodily. . . . 😵

jmisa
3. dub 2009

Ahoj všem.

Mel, tak porody, jo?
Tak mně se zdálo, že jsem někam jela na kole, přepadla mě bouřka, já se schovala do takopvé haly, kam zemědělci dávají slámu a občas jsou na polích, aspoń u našich takové jsou, no a přišlo tornádo a ta hala se mnou jezdila po dálnici 😀 😀 😀

m.e.l
3. dub 2009

jmis, tak teda se svým snem vyhráváš. 😀

grej
3. dub 2009

Ahoj holky,
Jmis - no pěkný sny 😀

Se těším dneska zase na sluníčko 🙂 Navnadily mě ty buřty, asi je dneska taky zakoupím 😉

grej
3. dub 2009

Halo!! KDe jste všechny? Asi užíváte sluníčka, co? 😉

hanulka3112
3. dub 2009

Mací buď ráda, že je tchýně super, já je tady dnes čekám kolem 5h 😅 přítel má narozky, tak jsem celé dopoledne vařila-pěkně dobrý obídek, pak jsem ještě pekla bublaninu, od rána ještě nebyl doma, má dnes moc vyřizování, tak snad nikde jíst nebude, to by mě naštval, já mu tady tak vyvařuju.Holky venku je úplně bájo 😵 jsem šla dát nažrat psovi a do popelnice a úplně teploučko 😵 dned jak přijede můj tak hned ať vytáhne zahradní nábytek a vylezu si na terásku, prozatím si tam asi dám židli z kuchyně 😀 jsem vyřízená, ještě jsem poklidila, aby mě tchánovci nepomluvili 😀 dneska se z venku snad nehnu, bydlíme u lesa a ti ptáci to je balzám na uši 🙂

luzza
autor
3. dub 2009

ahoj holky moje 🙂
už druhý den máme přerušený tok internetu 😝 ☹ takže píšu od ségry...
já jsem z toho sice smutná,ale manža je přímo NASR.... 🙄 🙄 🙄 takže se to snaží nějak vyřešit... moc možností v chráněný krajiný oblasti nemáme 😒

jinak já jsem OK... jsem teda nateklá jak meloun 😅 holky řáděj,takže chodím pořád čůrat a bolej mě žebra...

po malování máme vygruntováno,takže mám klid a poslední 2 dny mi ani netvrdlo břicho 😅 😅

myslím dnes na janku a na kluky 😵 😵

artep26
3. dub 2009

Ahojda holky,
zprávička od Janky:

Tak konečně víme jak vypadá máma a táta zvenku. Jmenujem se Kuba (49 cm; 3,15 kg; 17:10) a Matěj (49 cm; 3,15 kg; 17:11).
Narodili jsme se císařským řezem - mamka je unavená ale šťastná.

Moc moc moc Janko gratuluji jsi šikula a kluci taky 🙂 🙂

m.e.l
3. dub 2009

Jé my máme první miminka. Super Janky gratulujůůůůůůůůůůůů................................. 😀

m.e.l
3. dub 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (asi Nicol nebo Valerie)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček
24.07.09 - mmonna - chlapeček

17.07.09 - Macous - ?
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

macous
3. dub 2009

Ahoj holky,

tak máme prvňáčky jarňáčky 😀 😀 😀
Janka velikááááánssskááááá gratulace k narození klučíků, ať se jim i na světě daří jako u mamky v pupíku 😉
Melíku - moc děkuji za zprávičku na mobil - jsi hodná 😵

Naše kontrola v poradně dopadla dobře, vše ok - což mi teď přijde jako pidi zpráva proti té Janky 🙂 😵

Tak holky co máte termíny v květnu jste na řadě 😀 Kdopak bude asi druhý, máte to tam s termínama docela narvané 😀

m.e.l
4. dub 2009

Dobré ranko,
no vidím to s porodama podle pořadníku, náš Luky bude gentleman, tak počká na narození Kristýnky!!! 😀

artep26
4. dub 2009

Ahojda holky,
tak já se hlásím teď, pak už to asi nestihnu ...
Peřinky už se luftují, kávička na terásce na sluníčku je za námi, prádlo v pračce a jdeme s Aničkou tvořit hodnoty - jdeme dělat vajíčka na velikonoce (myslím kraslice 😀 ).
A odpolko dorazí známí na grilovačku.
Včera jsme přijeli někdy ve 21:30 od příbuzných takže pak jsme zalehli do pelechů a spali a spali.
Přeji všem hezký den a pa pa pa 🙂 🙂 🙂

m.e.l
4. dub 2009

No my odpoledne snad vyrazíme na prochajdu k řeče, snad to moje noha zvládne. Dneska jsme konečně koupili papírové pleny, abych měla do porodnice. 🙂

luzza
autor
4. dub 2009

Holkyyyyyyyyy POZOOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
4. dub 2009

máte tu jankytr kubíka a Matěje 😲 😲 😵 😵

m.e.l
4. dub 2009

Jé prďolky. . . No nedonošeňátka to opravdu nejsou. 😀

luzza
autor
4. dub 2009

hlásím se jen od ségry z netu... nám doma furt nejde...později vás dočtu

anitta
4. dub 2009

ahojky holčiny no tak jsem nakoukla právě včas no gratuluju mooooooooooooooooooooc . to je skvělá zpráva a má tak krásné chlapečky to je super .

vidím že jsem ted na řadě já no já se dozvím termín asi v pátek tak vám pak dám vědět.
nevíte jestli měla janka toho císaře plánovaného neb o to byl akutní?

kay
4. dub 2009

ahojte holky, tak já vás zae trochu zanedbávala, ale koukám, že umím přijít včas 😀 Janko velká gratulace 😵

jinak vám všem přeju krásný den.. nás od rána vykuřují sousedi, tak ani na zahadu nemůžu.. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru