Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
20. bře 2009

Sazi, mimoděložní prý po IVF bývá málo kdy, protože se oplodněné vajíčko vkládá do dělohy. Já se spíše bála, aby prcek prospíval, pak jsem se uklidnila, že dokud mě pálí žáha, tak je vše o.k.

saze
20. bře 2009

M.el. teď budu za vola ale jak pálí žáha? Mě jako bolí mezi prsama dolu k žaludku takovej tlak nevim zda to je pálení.

m.e.l
20. bře 2009

Holky dneska naše dítko pobavilo manžu. Ráno Luky kopal jak divej, tak jsem vzala P. ruku, pokládám na břicho a říkám, tak si toho potomka uklidni. . . Hm, dostal do ruky tři pořádné kopance což teda P. rozesmálo, že takhle ho asi neuklidní.

m.e.l
20. bře 2009

Saze, každej to vnímá jinak. Ale může to být i pálení žáhy to co popisuješ. Rozhodně to není nic příjemného, stejně jako mi teď dítko masíruje žebra. Ten má ale dneska den. 😅

saze
20. bře 2009

Mel - děkuji moc. .Holky vy máte krásné fotky z ultrazvuku - já už chci také. Až mi slza ukápla.

m.e.l
20. bře 2009

Sazi, taky budeš mít neboj. Zatím co my budeme mít vytřeštěná očíčka, tak ty budeš spokojená těhule. 😉

anitta
20. bře 2009

ahojky holčiny.

saze mooooc gratuluji tak se opatruj a bud v klidu vím že je to těžké ale je to důležité se nenervovat ber to jako hotovou věc mamino 🙂
mimoděložní po IVF nebývá takže klídek
😉

holčiny je tam zima jako blázen i když to tak nevypadá. já jsem se dnes moc nevyspala pořád na wc a bolí mě přeleženej bok pořád se převaluju ach jooooo 😒

ty poslední týdny jsou fakt mazec. ale dobrý hlavně že je mimouš pořád v bříšku 😉

zítra razíme do ikei dokoupit poslední věcičky do koupelny pro mimi tak to už bude vše 😉

m.e.l
20. bře 2009

Anitt, no a počkej co budeme říkat za měsíc až nám ty pupky ještě více vylezou. 😉

anitta
20. bře 2009

kay ten moitor pro děti jak rozeznat proč pláčou se jmenuje why cry a mají stránky na
www.whycry.cz

tak jukni 😉

anitta
20. bře 2009

mel to už nebudu schopná asi ani mluvit nebo nevím. už ted nemůžu ani jíst jinak mám pocit že prasknu. na tvrdnutí břicha piju magnesii ale nechci do sebe ládovat nějaký chemie i když někdy tvrdne docela dost 😒 ale to už je prý celkem normální , děloha se pripravuje na stahy no.

m.e.l
20. bře 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj )
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (asi Nicol nebo Valerie)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček
24.07.09 - mmonna - chlapeček

17.07.09 - Macous - ?
04.08.09 - Artep - ? (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

m.e.l
20. bře 2009

Doplnila jsem Annitu do tabulky. Máme vyrovnaný skóre. . . 😀
Anitt, tak mě asi břicho pořád netvrdne, nevím. I když včera bych možná řekla, že už jo. . . .

anitta
20. bře 2009

jééé tabulka super. to je teda fakt vyrovnané 😉
ivf se nezapře 😀
ale tolik dvojčátek to je paráda 🙂 já bych s tím asi měla problém když jen tak tak unesu jedno 😕

když začne tvrdnout tak se hod do polohy ležící spící 😀 a dej si magnesku mně to tedy pomáhá ale nemá se jíst či pít po 36tt pak by jsi zase neměla kontrakce 😒

grej
20. bře 2009

Ahoj holky,

Saze - mooooc gratuluju!!!!

Ahoj Anitt - fakt máš pěknou výbavičku 🙂 Já se na kontrolu oblečků podívám o víkendu a zmapuju, co už doma je a co ne 😉

Zakázala jsem si chodit do TEsca. Včera jsem tam byla pro pečivo a zas jsem nakoupila. Koupila jsem takový chlupatý cosi, asi to maj být boty, na cestu z porodnice. Pak sadu 5 body s krátkým rukávem na velikost 0-3 m a pak pro novorozence 3 body s dlouhým rukávem... A jeden čupr svetřík 😅

anitta
20. bře 2009

ahojky grej tak to pak nafot a do albí 🙂 no na jednu stranu jsem ráda že nikam nemůžu protože když vidím ty supr věcičky tak se nikdy neovládnu. taky pak musím vybavit sebe aby se za mě mimoušek nestyděl 😉

hanulka3112
20. bře 2009

Ahojkyx holky, tak se asi půjdu pustit ještě do toho závěsu ať vám můžu nafotit ten pokojíček 😉 🙂
Saze, krásná zprávička, moc gratuluju a ať jde vše jak má 😉 🙂

anitta
20. bře 2009

holčiny dnes mi přišlo že si můžu vyzvednout v globusu tu kartu mimi-klub jsou díky této kartě docela slušné slevy

www.mimiklub.cz

kdo ještě nejste registrované jukněte

anitta
20. bře 2009
grej
20. bře 2009

tak už jsem registrovaná🙂 Díky za tip Anitto, do Globusu jezdím pravidelně, tak se mi to bude hodit!!

anitta
20. bře 2009

jsou tam docela fakt dobré ceny s tou slevou navíc při vyzvednutí karty dostaneš malý dárek 😉 tak proč ne nic to nestojí a když tam člověk jezdí

grej
20. bře 2009

A přišlo ti teda upozornění na mobil, že sei to můžeš vyzvednout, jo? Musím se jich pak zeptat, jestli na tu kartičku může nakupovat i někdo jiný...

anitta
20. bře 2009

přišlo mi to na mail. dneska . tak to trvalo asi dva týdny myslím. 😉 ale při té registraci si myslím můžeš zvolit kam ti to info pošlou

jankatr
20. bře 2009

jéééé ahojky Sazi - tak to je super - budem držet pěstičky 😉 😉 😉

Holky - přebrala jsem věci po Daníkovi - a něco maličko šupla na MMB -pokud byste měla některá zájem tak jukněte http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=54790 - jsou to kombinézky - dvě větší zimní a jedna maličká tak na jaro nebo na podzim - těžko bych k nim sháněla druhou tak jsem se rozhodla že je pošlu dál 😉

grej
20. bře 2009

Při registraci slibují týden 😉 Můžeš si vybrat, jestli chceš vůbec nějaký info posílat na mail nebo na sms, já jsem zdala mail, že mi bude hodit akční leták, tak uvidíme. Snad to dorazí...

anitta
20. bře 2009

hanul nádherný pokojíček máš to moc krásně vše prichystané 🙂

m.e.l
20. bře 2009

Tak jsem zpět, jsem si dala malého šlofíka a vzbudila se jak zdrogovaná. . . . 😒

hanulka3112
20. bře 2009

Holky, tak jsem hodila do alba ty naše vyfintěné postýlky 😵

m.e.l
20. bře 2009

Hanulko, máš to móc hezký. Prostě suprový. 😉 Bych chtěla být u vás miminkem. 😉

macous
20. bře 2009

Ahoj holky,
Saze, gratuluji 😉 půjde to jak po drátkách uvidíš 🙂

Hanulko - už jsem koukala, že máš v albíčku, je to teda pokojíček jak z katalogu na rodinné štěstíčko 😀 - moc se ti to povedlo 😵

Já zase blbě spala, ty kyčle mi teda dávaj zabrat 😖 už o nich vím i přes den a to mám zatím nahoře "jen" 6 kg. Ale hlavně že miminku je dobře 🙂

m.e.l
20. bře 2009

Mací, kyčle mě teda neberou. Ale třísla - a to je Ti povím taky hnus, nevím kolikrát jak složit nohy aby mě to nebolelo. 😒 A to mám nahoře jen 2kg. Bohužel s váhou třísla nemají nic společného, je to tím, jak se mi natahuje děloha.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru