Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
15. dub 2009

jdu se chvíli natáhnout 😉

artep26
15. dub 2009

Luzz to ti teda řeknu ... zlodějina to je 😠 😠 😠
jdi jdi, já jsem byla od úkolů odehnána, takže budu jen kontrolírovat 😀 😀 😀
Tak jdu alespoň vyklidit myčku a narovnat do ní něco 😀

artep26
15. dub 2009

Luzz kde že jsi to kupovala na netu to povlečení do postýlek??
Já mám vyhlídnuté za 650 Kč a je tam povlečení peřinka 130/100, povlečení polštářek, mantinel a rychlozabálka ... a zdálo se mi to docela levné ... 🙂

artep26
15. dub 2009

http://www.obchudekradost.eu/detail.php?zbozi=6...
třeba tohle se mi líbilo 🙂 🙂 🙂

m.e.l
15. dub 2009

Tak jsem dneska docvičila, přihlášeno těhulí hromada, ale žádná nedorazí a ani se neomluví. Peníze si snad vyberu na vaničkách, pokud je teda nějak zvládneme, před prázdninama bude Luky malej, během prázdnin vaničky nejsou a po prázdninách už zase bude dost velkej. 😠

jmisa
15. dub 2009

Artep, tak platba za aplikaci je normální, nad tím se nepozastavuju vůbec.

Luzz, to si to očkování nemůžeš bodnout jako sestra sama? Tedy mladýmu ne sobě 😀

kay
15. dub 2009

ahojte,

tak já uvařila buřt guláš a uklidila linku a jinak dneska nijak moc nedělala 🙂 ale večer ještě budeme přidělávat rákovový rohože na plot.. a M. zasadil tůjky k sousedovic plotu a vypadá to moc pěkně..

luzzi, no ty váhový odhady jsou větčinou větší než je realita.. vás holky hned tak nepřerostou.. Teď mě tak napadlo že je super že budou mít holky staršího bráchu, kterej na ně dá pozor..🙂

arti, no jsem taky si říkala, že u toho kočárkování Ti ten obličej zhnědne hned 🙂

m.e.l
15. dub 2009

Hm k tomu opalování, bych letos mohla konečně mít nějakou barvu, když budu chodit s Lukym ven. 😀 Jsem totální bledule od narození.

kay
15. dub 2009

arti, tak přesně tohle povlečení máme 😀

mel a Tys tam jako přišla nikdo další a proto to skončilo nebo jak? 😅

jmisa
15. dub 2009

Já byla na finančáku, zaplatit nedoplatek 1 Kč 😀
Pak jsem byla v obchodě s dětským zbožím očumovat polohovací lehátka, protože furt nevím jaké. A nakonec Hypernova - jídlo.
O5 jsem u asiatů koupila dvoje crocsky, ale tyhle už fakt nechám do porodky 😀 A ještě jsem zvažovala, zda si nekoupit u nich obyčejnský župan. Nerada bych si svůj drahý, co mám doma, v porodnici zničila 😒

m.e.l
15. dub 2009

kay, jo já tam přišla - stejně jako minulý týden a byla jsem tam jenom já a cvičitelka. 😠
jmis, no župan neřeším - dostanu krásnej v porodnici. 😀

jmisa
15. dub 2009

Mel, no jo no, v Krči nedávaj. 😒

kay
15. dub 2009

jmis, nedoplatek 1kč je fakt vtipný 🙂 já objednala lehátko fisher price a župan ti snad půjčí v porodce ne?

m.e.l
15. dub 2009

jmis, na Bulovce jo, stejně jako noční košili. Což je myslím dobrý, protože když ji zašpiníš tak dostaneš čistou a nemusíš skladovat vlastní špinavé prádlo.

m.e.l
15. dub 2009

Jo a k té jedné koruně, než jsem si přečetla pořádně, že jsi to byla zaplatit na tom finančáku, tak jsem se tě chtěla zeptat, zda to pošleš převodem a nebo poštovní poukázkou. 😀

jmisa
15. dub 2009

Mel, tak noční košile si koupím u asiatů a po znečištění vyhodím, nic skladovat nebudu. Ono sice snad košile dávaj, ale jen jednu, takže pak smolík.

Kay, no FP jsem měla taky ve výběru, ale zklamalo mě, že není pořádně polstrované. 😖

hanulka3112
15. dub 2009

Tak jsem byla na sluníčku asi jen 20min nechci to nějak přehánět kvůli mimískům a pak mě nějak zmohla únava tak jsem se natáhla a v mžiku jsem usla, to udělalo asi to sluníčko 😅 😀 no snad si ten ksichtík postupně opálím od určité doby se mi špatně opaluje.
Artep, je to děs s těma poplatkama 😠 já jak šla píchat na pohotovost pregnyl, tak jsem kápla na super sestřičku nechtěla po mě ani Kč a to použila i jejich jehly a stříkačky a ještě mi popřála hodně štěstí, aby se to vydařilo, ale takových je málo 🙂
Holky už nevím co mám doma furt dělat 😕 sice bych neměla dělat nic, ale aspoň nějaké blbosti, jsem přemýšlela, že bych ušila něco malým, ale vůbec nevím co, plést umím jen šálu a háčkovat umím jen ten základ, takže to bych toho moc nevytvořila 😀 ale ráda bych se to naučila.

jmisa
15. dub 2009

Hanulko, to nechápu, já doma nestíhám 😀 Kor jak je hezky. 😀

artep26
15. dub 2009

kay a i z tohohle obchůdku?? nebo normoš z kameňáku?? Mně se taky líbí a je neutrální 😉
No mě štvou ty poplatky jako blázen, co jsem psala za tu aplikaci a ty recepty 😠 Jinak proti 30 Kč u mudra a 60 Kč za den v nemocnici nic nemám ... 😒 ale co je moc, to je moc ... 😠
Hanul tak napleť šál pro celou family, abyste byli sladění 😀 😀 😀 to ti na chvíli dá 🙂
Já do porodky plánuji nějaké levné košile od ťongů nebo z nějaké levného obchodu, páč je mi líto si kupovat nějakou hodobožo a zničit jí. S Aničkou jsem měla jen košile z porodnice a taky jsem to přežila, ale potila jsem se v tom jako p.ase, páč jsou to takové ty prostěradlové materiály a to si umíte představit, když ležíte v 30 st. u okna na sluníčku, co to s vámi dělá 😀 😀 😀

artep26
15. dub 2009

Já to s tou prací doma nijak nehrotím, poklidím, pak jdu na terásku poležet, uvařím, pak jdu zase koukat co se venku děje, pračka je v opravně, žehlit se mi v tomhle nechce ... 😀
Ale jsou dny kdy se nezastavím, jako před Velikonoci atd ... 😵

kay
15. dub 2009

tak já jsem te´d skoro furt na zahradě, takdoma nedělám ni 😀 a je tu bordel jak prase.. ☹

aha, tak to já asi nebudu řešit ani košili ani župan, u nás v porodce snad dávají kolik potřebuješ.. ale raději si to ještě ověřím.. snad se zítra dostaneme na prohlídku .-( minule měli plné sály..

artep26
15. dub 2009

Tak já zase pádím, jak si hrcnu, tak mě bolí záda a nedá se to vydržet.
Pak ještě načouhnu ... pa pa pa 😉

luzza
autor
15. dub 2009

artíku
je z obchodu ECIPISEK.CZ (povlečení stálo myslím 279 kč,nebo taknějak,prostě levný...)
jmis
oni chtěj tu aplikaci provádět sami! 😠 aby z toho měli ty prachy 😠 takže sestry ignorujou 😠
1 kč??? vy jste teda dužníci 😀

jmisa
15. dub 2009

No já chci jít do porodky taky na ten základní "kurz", kde řeknou co a jak, ale furt se nemůžu dokopat k objednání. Teď počkám už do poradny, to už mi daj termín velkého ultrazvuku, tak aby se mi to nějak nehrotilo.

Teď jsem si spálila palec v troubě, když jsem vyndávala pekáček.
Doprala mi pračka, jdu věšet do sušárny a pak musím sebrané prádlo vyžehlit. Pustím si k tomu Pod pokličkou 🙂

luzza
autor
15. dub 2009

kay
u nás ve špitále je taky všechno erár 😉 takže pohoda 😉

hanulka3112
15. dub 2009

Jako kdybycvh mohla dělat pořádky, tak se nezastavím, ale to fakt nedělám, jen navařím šoupnu do myčky nádobí-vyndám, vyperu vyžehlím a průběžně utírám prach a 1za týden vysaju, co jsem těhu tak nevytírám 😝 takže jinaik se docela nudím 😅

luzza
autor
15. dub 2009

jmis
my jdeme na kurz do porodky příští středu... stojí to 500,ale zaměstnanci neplatí,takže zase trochu ušetříme...
je to jen prohlídka porodnice,sálů,ambulance atd...pak nějaké kecání a film o porodu...
je to povinné pro všechny,co chtějí mít otce u porodu...

hanulka3112
15. dub 2009

Jinak u nás v porodce se fasují košile, takže to neřeším a jednu takovou abyč jsem dostala, takže ji využiju.
Jo holky máte už ty kojící podprdy, se asi zítra stavím do města jak pojedu z poradny a nějakou pořídím 😕

luzza
autor
15. dub 2009

hanulko,já už ani nevysávám 😝
já už jsem ráda,že jsem ráda 😝 😝 😅
příští středu mám s domčou posezení v pedag.psych.poradně,pak poradnu na gyndě a pak ten předporodní kurz...tak doufám,že to všechno ustojím a neskončím z těch výletů v porodnici 😀 😅

hanulka3112
15. dub 2009

Luzzi taky dobrý ti co to nemaj gratis, tak zaplatí za prohlídku bo to je povinné a pak ještě otec u porodu zaplatí znovu, že tam je 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru