Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
15. dub 2009

jmis, já mám jenom životní pojištění. No a pak vlastně od září jsem neuplatňovala odpočitatelnou položku na mou osobu. Příští rok se napakuje manža - vratka za nemoci, pak bude uplatňovat na Lukyho za období leden - duben letošního roku.

jmisa
15. dub 2009

No ono to životní pojištění dělá hodně, tedy když se dosáhne na tu možnost odpočtu.

Muž měl přeplatek 1380, dneska mu došel. Jsem si říkala, proč zase chce FÚ prachy a ono nám je dává 😀

luzza
autor
15. dub 2009

hanulko
mě teď překvapila moje známá,která dělá 22 let na porodnici,když mi řekla,že po těch zkušenostech by rodila všechny dvojky císařem 😕 že je to bezpečnější pro obě strany... tak teď nevím 😒 docela mě to zarazilo...

m.e.l
15. dub 2009

No já mám životku asi 400 Kč. Takže to až tak velkou částku nedělá, velkou částku udělalo to marodění. Příští rok se tvůj choť taky nabalíkuje - Bude Alexe uplatňovat za leden - červen. 😉 I když on jestli dělá na živnosťák, tak je to asi s uplatňováním jinak, to pak asi nebude od července uplatňovat měsíčně, ale na konci roku za celý rok.

jmisa
15. dub 2009

Mel, je zaměstnanec.

Nechápu - jak uplatňovat za leden - červen? To snad až se narodí ne? Tak za červenec-prosinec????

m.e.l
15. dub 2009

jmis ne, i kdyby se prcek narodil 31.12. tak má nárok na odpočet za celý rok!!! Takže od července bude uplatňovat ve výplatě a pak v ročním zúčtování mu tam účetní dá částku odpovídající za celý rok.

jmisa
15. dub 2009

Mel, áha 😀 To se mi líbí 😀 😀

m.e.l
15. dub 2009

jmis, aby nelíbilo. Nejvýhodnější by bylo, kdyby se nám ty děti fakt narodili v tom prosinci, jenže výhoda je to pouze toho jednoho zúčtování. 😉

jmisa
15. dub 2009

Taky mě to s tím prosincem napadlo 😀 😀

m.e.l
15. dub 2009

jmis, blbě jsme ta dítka zadělaly, moc se nevyplatí. 😀

luzza
autor
15. dub 2009

melíku
to jsem zvědavá,která z nás dřív porodí 😅 😅

m.e.l
15. dub 2009

Luzz, no to nevím. Teoreticky ty by jsi mohla tak nějak stejně jako já. Ale ještě tu máme Anitu a Janu.cb. U mě to podle současného nálezu na porod hned tak nevypadá, jsem zvědavá na pondělí v porodnici.

kay
15. dub 2009

holky když jste byly u těch peněz, mi taky došlo docela hodně, ale nechtěla jsem do toho rýpat a ptát se, bo by mi je pak ještě mohli vzít.. 😅

já sázím na melika a luzz bude rodit hned po ní 😀 a pak grej a mě se to vlastně netýká.. Já ani rodit nebudu, budu do smrti těhotná 😀

artep26
15. dub 2009

Holky já se loučím, jdeme s Andul koukat na Dinosaury 😀 😀 😀
Jo a mně vraceli na daních skoro 11 tis., ale platím hypotéku, tak proto a nemocná jsem od 15.9.2008 😀 😀 😀
Ale ještě nedošli, nám mzdovka odmítá vyúčtování dělat, tak jsem si ho musela podávat sama a mají na to tuším měsíc. Tak mám alespoň něco na kočárek 🙂
Tak pa pa pa zítra dočtu a všem přeji krásnou klidnou noc 😉

m.e.l
15. dub 2009

Arti ono jestli máš hypotéku, tak je to složitější a někdy se toho mzdovky radši zbavují, i když mám pocit, jestli hypotéky jako takové vůbec nespadají pod finančák.
kay, neboj ty půjdeš hned po nás. 😉

luzza
autor
16. dub 2009

dobré ránko ivfky 🙂 🙂

luzza
autor
16. dub 2009

no mě letos vrátili 7 tis. tak to mi přijde celkem OK 🙂 marodím od října a taky uplatňuju hypotéku (vlastně půlku)... mě teda všechno dělá naše špitální mzdovka,takže na finančák nemusím...

luzza
autor
16. dub 2009

břicho mi skoro netvrdne 🙂 ale ty otoky jsou děsný 😝 spala jsem s polštářem pod nohama,abych se ráno vešla do bot ☹ tlak docela dobrý 😉 132/92
melíku
já typuju,že porodím dřív...(aspoň se tak cítím 😀 😀 😀 )

m.e.l
16. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz klidně poroď dřív, ale v tom případě chci porodit max do 24 hodin po Tobě. Dnešní noc stála za to, furt jsem byla vzhůru, zvedal se mi žaludek - až o půl třetí jsem přišla na to, že asi hlady, občas mi potvrdávalo břicho, chtělo se mi na záchod, ale nešlo to. No prostě tuhle noc jsem ve strašení překonala svého chotě. 😠

luzza
autor
16. dub 2009

mel 😀 😀 😀

luzza
autor
16. dub 2009

mel
já si právě neumím představit,že budu ještě takhle trpět ještě déle jak 2 týdny...
dneska mám fakt taky dost 😝
k tomu mě zase dominik ráno přemlouval,ať mu napíšu omluvenku.. ještě jsem neviděla dítě,který nesnáší školu tak moc jak ten náš inža...

m.e.l
16. dub 2009

Luzz, já školu taky neměla ráda. 😉 No já když si představím, že mám před sebou 4 týdny tak mi je ouvej. 😝

jmisa
16. dub 2009

Ahoj.

Holky, kamarádce už od osmého měsíce říkali, že to vypadá na porod a dneska má TP a kde nic tu nic 😀

m.e.l
16. dub 2009

jmis, u mě to na porod nevypadá ani omylem. Ale třeba mě v pondělí potěší v porodce. 😀

luzza
autor
16. dub 2009

jmis
tím si nás nepotěšila 😀

jmisa
16. dub 2009

Mel, moje vloni rodící kamarádka chodila z poradny, že stále nic a že asi rodit nebude a pak porod v 38tt a docela rychlej. Takže ono stejně prd vědí 😀 Každý tělo je jiný a každý mimčo má jinak na spěch 😀

luzza
autor
16. dub 2009

holky
koupila jsem Domčovi moc hezký kalhoty,dokonce i jemu se líbily 😅 😅 a byly docela drahý...tak včera v nich přišel ze školy a měl kolena od trávy ☹ no já se z něj fakt zcvoknu...

jsem si vzpomněla,jak v první třídě vyráběli ve škole nějakýho panáčka a on neměl očíčko,tak si vystřihl v kalhotech přímo na stehně kolečko a nalepil ho panáčkovi jako očíčko 😅 😅 😅 je to s nim furt stejný 😠

luzza
autor
16. dub 2009

jmis
to už zní líp 😉 😀

m.e.l
16. dub 2009

Luzz, máš prostě zlatý dítě. 😉 Co by jsi chtěla po desetiletém klukovi? 🙂
jmis, teď už jsi to trochu napravila. No Teksas taky byla v pátek v Podolí v poradně CS 4 a večer už ji manža vezl do porodky a ráno 6:43 se Oliver narodil. 😅

luzza
autor
16. dub 2009

melíku
a až bude domíno "vyzrálej",tak začnou lepit očíčka holky 😅 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru