Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
20. dub 2009

kay
jasně,nástřih nenástřih...beztak to rodička necítí...je to během kontrakce a ta kůže je tak stlačená a bílá,že je úplně znecitlivěná 😉
jmis
chudák ségra 😒 i to se bohužel stává 😒

luzza
autor
20. dub 2009

jani
vůbec se tím teď nenervuj 😉 bůh ví,co bude 😉

m.e.l
20. dub 2009

Nástříh taky neřeším, hlavně když se Luky narodí v pořádku a zdravej. 😉

jmisa
20. dub 2009

Luzz, ke všemu se pak líp hojila část natržená než nastřižená.

jmisa
20. dub 2009

Jo, prej je kvůli nástřihu a nátrhu dobré vzít si s sebou do porodky nafukovací kruh na sezení 😀

jana.cb
20. dub 2009

jo jo jasny holky zdravi je na prvnim miste o tom zadna ale ta predstava uff no .o))) a to fakt neboli ten nastrih???dyt to musi nejak umrtvit ne??to nejde jen tak nastrihnout behem kontrakce ☹

luzza
autor
20. dub 2009

jani
naše holky měli před 14 dny (ve 32.týdnu) 2,40 a 2,60 kg.. takže jsem taky zvědavá,jak budou nakonec velký

luzza
autor
20. dub 2009

jani
100% to není cítit...ty nervy jsou tak stlačený,že je to úplně umrtvený...opichujou to až při šití...viděla jsem to mockrát na vlastní oči a maminky nemaj ani páru,kdy je střihli,tak fakt neboj 🙂

jmisa
20. dub 2009

Při nástřihu bolí údajně ty vnitřní stehy, protože ty prý nejdou umrtvit. Pak ty vnější už umrtvit lze.

luzza
autor
20. dub 2009

jmis
na to je i nějaká studie...ono je vážně prokázaný,že se lépe hojej rány typu natržení,než umělé nastřižení nástrojem... ale problém pak nastává,kdyby se maminka roztrhla moc daleko 😒 😖 to je menší zlo ten nástřih...

luzza
autor
20. dub 2009

jmis
jo jo,některý mamky si berou do porodky kruh 😀

jana.cb
20. dub 2009

mno a nase Kristý mela pred 14 dny uz necely 3 kilca takze jako ted tech 3,5 mit bude 😢 ale dvojcatka jsou ok ty nebyvaji zas tak velky Luzzíku 😉 uplne akorat budou dle me 😉
Fakt to neni citit??Ja se bala te bolesti ..jako ne potom ale nastrizeni to je mi jasny ze potom to bude na prd se sezenim a tak ale to uz mi bude fuk kdyz mala bude ok ale predstava muzek a strihani a krev jéééé ty jo no tak to jsi me moooc potesila ze to neni citit panejo 😵 😵

luzza
autor
20. dub 2009

jani
vůbec o tom nebudeš vědět 😉 neboj 🙂
a k té váze...mimina můžou přibírat poslední měsíc až 200g týdně...(ale nemusí to tak být)

luzza
autor
20. dub 2009

takže by měla Kristýnka krásnou akorátní váhu 😵 😵

jana.cb
20. dub 2009

no jako pokud nepribere vic tak jo .o)) uvidim ve stredu no u Mudry ....ja uz od toho 32 tydne chodim kazdej tejden na kontroly a UTZ :o) a monitor si me vic hlidaji jeste 😀 asi vi proc mno ...snad mate pravdu holky a bude to tak jak pisete moc bych si to prala aby to tak bylo 😉

luzza
autor
20. dub 2009

jani
to tak bude!!!!!! 😠 😀 😀 😀 klid 😉 😵

jana.cb
20. dub 2009

ok ok jasny Luzziku .o) koukam ty mas teda pupek megapupek .o)

luzza
autor
20. dub 2009

jani
to je kamióóón 😅

jana.cb
20. dub 2009

tam jsou rovnou 3 a ne dve ne? 😀

jana.cb
20. dub 2009

ty jo to te musi bolet zada a kycle a tak ne? ☹((() dyt to je dvojnasobna zatez ty jo .-(((( Luzzíku ☹

luzza
autor
20. dub 2009

jani
jsou tam dvě malý tlusťošky 😀

luzza
autor
20. dub 2009

záhul to teda je! to ti nebudu lhát... už se těším,až porodím 😝
nebolej mě asi už jen uši... jinak všechno...

jana.cb
20. dub 2009

chudacku Luzziku 😒 ale vydrz jeste chvili a uz ty dve cacorky budes mit v naruci thy jo 😵 😵 ja se taky tesim az odlozim bruch :o) nejak se to vlece a je to dlouhy a prekazi to .o) 😀

artep26
20. dub 2009

Koukám rozebíráte nástřihy ... tak děvčata, mě nastřihli a necítíte zcela nic 😉 😉 😉
Takže se nebojte dámy, jo?? Budete mít naprosto jiné starosti a nějaký nástříh ani nepostřehnete.
Lepší nástřih, než se roztřihnout až bůh ví kam a nástřih při hojení tolik nebolí, kdežto roztržení jo jo jo 😨

luzza
autor
20. dub 2009

artí
no to je dobře,že si to potvrdila 😵 😵 😵 😵

jana.cb
20. dub 2009

jo jo Artepiku ja vim mas pravdu jako holky tady ale pro me jakoz to poseru a prvorodicku je to novy info no a strach mam ale uklidnili jste me a moc takze kuju vam vsem 😵 😵 ale trebas to na me prijde a vyrazime hnedka do porodky a ani nestihnou klystyr a uz kdyz poleu na kozu tak bude hlavicka venku a do hodky je po vsem a bez nastrihu :o)))))))))))))))))))))) tak nejak si to teda predstavuju ja 😀 😀 😀

kay
20. dub 2009

holky, no já taky četla že ten nástřih nebolí, bo ta tkáň je mega napnutá a tím pádem znecitlivělá.. já mám spíš strach z pupeční šňůry.. :-/

holky teda vymáte obě obříky.. ale je fakt, že to záleží na daleko víc věcech než je váha a navíc ty odhady jsoiu podle mě dost orientační.. 🙂

mě bolí čím dál víc dsezení a podbřišek a tak, asi jak se malá tlačí dolů..

artep26
20. dub 2009

Kay tak toje dobře, že jste pořídili kaťata, já se budu muset poohlédnout po nějakých 3/4, páč bych se za chvíli tímhle stylem teplot asi uvařila. 🙂
Jo holky fakt se nebojte, opravdu to není vůbec cítit 😉 😉 😉 bych vám to napsala, jako jsem psala, že plodovka zas až tak bezbolestná pro mě nebyla 😒 😒 😒
Jani představy krásný 😀 😀 😀

artep26
20. dub 2009

Jo Kay a proč máš strach z pupeční šňůry?? 😲

jana.cb
20. dub 2009

no predstavy uplne idealni mam ale ta realita bude tezce jina ja vim 😒 😀 ale co zvladly to jiné tak i ja preci a vy tady taky a vse bude ok a v pohode 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru