Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
26. dub 2009

jinak na předporodní přednášce nám asistentka ukázala skříňku,do které se musí vejít naše sbalená taška...
tím dost lidí rozrušila,protože skříňka je vážně uzoučká a malá... nemají rádi velká zavazadla a několikrát nám to zopakovala...
je fakt,že když jsem dala do tašky jen věci z jejich seznamu,je taška poloprázdná,takže já strach nemám 😀

luzza
autor
26. dub 2009

melíku
to je možný 😀
ale dlouho sama nebude 😉 mě už zbývá jen týden pobytu doma... 😉

m.e.l
26. dub 2009

Luzz, naštěstí mám tašku, která jde pak jakžtakž zbouchat. No a hodně věcí je hygiena a ty pitomé ručníky.

luzza
autor
26. dub 2009

já tam mám jen 2 ručníky 😉 když bude třeba,dám je pak mamce o návštěvách domů a vymění mi je za čistý 😉

m.e.l
26. dub 2009

No já tam mám dva ručníky a jednu osušku, není problém aby mi pak manža přinesl když budu potřebovat. Stejně jako zbytek plen a vložek.

luzza
autor
26. dub 2009

melí
přesně tak... 🙂 plíny a vložky naštěstí nepotřebuju...

m.e.l
26. dub 2009

luzz, já bohužel jo. Ale beru jen balík a asi 20 plen, zbytek prostě přiveze manža.

luzza
autor
26. dub 2009

melíku
už aby to bylo,co? ☹ já už bych je chtěla mít doma a aby se mi ztratil ten obří balón,co táhnu furt před sebou ☹

m.e.l
26. dub 2009

Jo už aby to bylo, taky bych ten balon chtěla odložit, i když mi až tak nenarostl. Ale už se až moc hlídám a jsem protivná sama sobě. 😠

grej
26. dub 2009

Jsem to blbě napsala. Jasně že jsem mysella do 24 hodin. Proto jsem si říkala, že má dneska jasnej porod, když jí to prdlo včera dopoledne... Prý jí furt dávaj kapačky s antibiotikama, měří tlak a dělají monitory.

teĎ psala, že prý se rodí od prasknutí od 24 do 48 hodin a nedonošený nechávaj dýl. Prý jak je dítě ve stresu bez vody, tak se rychleji vyvinou plíce. to jsou věci, co???

m.e.l
26. dub 2009

grej, to jsou ale novinky. Jinak díky za přeposlaný porodní kurz. 😉

luzza
autor
26. dub 2009

grej
no to koukám 😨 😅

grej
26. dub 2009

No taky koukám. Doufáfm, že to holka bude mít brzy za sebou. Už tam bude trávit druhou noc ☹

Mel - nemáš zač.

TAK papa, jdu spát a zítra snad budu mít čas se na vás podívat. Papa

jankatr
26. dub 2009

tak já teda ručníky neřešila - vzala jsem si jen osušku k porodu, a pak už jsem používala erár - nemusela jsem pak řešit jestli to mám umazaný nebo ne,měla jsem dva - každej jsem jednou jsem ho použila na horní polovinu těla, podruhé na dolní a pak šel do koše s prádlem - takhle to pořád kolovalo.

Tašku jsem měla díky plínkám velikosti loďáku, ale naštěstí tu máme na pokojích takový ty velký skříňky s přebalovákem - a byli jsme na pokoji dvě, takže ty dvě tašky se tam v pohodě vlezly.

Luzz - to vám to tam všechno dávaj? Myslím ty vložky a plínky? Tak to máte fakt dobrý 🙂

zofik
26. dub 2009

ahoj holčinky, všechny Vás zdravím....už se nám to blíží co?

luzza
autor
27. dub 2009

dobré ráno všem 🙂
ano jani - špitál poskytuje plíny i vložky... 😉 je to velká výhoda... jen to už omezili na nějakej počet,páč jim ženský kradli plíny i domu...říkala nám por. asistentka,že když pak dělali nějaký propočty,tak jim vycházelo,že maminka spotřebuje za 3 dny v porodnici kolem 70 plen 😅 😅 ,tak je dostávaj denně na příděl 😀

luzza
autor
27. dub 2009

jinak se mi spalo docela pěkně...kromě lítání na wecko 😒
a teď mě vzbudila bolest žaludku 😝 myslím,že mi to dělá horní mimi,který je furt příčně...
no nenadělám nic...

luzza
autor
27. dub 2009

žofíku,ty začínáš 4.5 kontroly v nemocnici a já jdu už 4.5 na příjem 😉 (pokud teda neporodím dřív 🤐 😅 )
tak si na mě vzpomeň 😉

jmisa
27. dub 2009

Ahoj.
Už jsem po snídani. Musím ještě letět manžu připojistit, úplně jsme to nějak vypustili 😕 Muž je hrdina, vůbec by se nepojišťoval, já jsem v tomhle posera a za těch pár šupů mi ta pojistka stojí.

m.e.l
27. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz myslet na tebe a vzpomínat budeme všechny, neboj. 😉
Janky, u nás žádný erár nedají, takže co si nepřineseš to nemáš. 😒

jmisa
27. dub 2009

Já myslím, že v Praze je to v porodnicích s erárem horší. Prostě matek hodně, zásob málo.
V Krči jsou akorát ty vložky pro matky a hadříky pro mimčo. Plenky dávaj na kusy a údajně to vyjde na cca 3 dny. Tak koupím balík v DM a muž mi ho později donese, stejně na to mám kuponky a doma už jednorázovky používat nebudu.
Jo a když je klika a není moc plno, tak snad dostanem i erární košile 🙂

m.e.l
27. dub 2009

jmis, na Bulovce dostaneš asi 4 pleny na den, copak to může stačit??? 😲

luzza
autor
27. dub 2009

ahoj holky 🙂
už jsem se lekla,že dneska všichni chrníte 😀

luzza
autor
27. dub 2009

dominik dnes nešel do školy,páč jede s mým bráchou do nějakého vodního světa do německa...a se švagrovou jede taky její neteř,takže bude mít domča společnost 🙂 pěkně se nám dětičky ulejvaj 😀 když o víkendu je tam prý hrozně plno 😝 😉

jmisa
27. dub 2009

Já se jdu oblíkat, abych byla ve VZP první s důchodcema 😀

Do Německa není potřeba pas, že jo? Jsme s mužem usoudili, že stačí OP, tedy ten nový OP.

luzza
autor
27. dub 2009

holky
nevíte jak to je,kdyby je v německu zastavili policajti... musej mít k těm dětem nějaký doklady???
já mu dávám s sebou pas, ale brácha říká, že po unii to není třeba... no mě se to moc nezdá 😕

luzza
autor
27. dub 2009

jmis
no dospělí ho mít nemusej,stačí OP (bydlíme v příhraničí 😀 tak vím) ale jak je to s dětma,který necestujou s rodičema to fakt nevím 😒

m.e.l
27. dub 2009

luzz, radši mu pas dej, jede s "cizím" člověkem, mohly by být problémy.

luzza
autor
27. dub 2009

mel
já si právě taky myslím... 😕

jmisa
27. dub 2009

Luzz, určitě musí mít dítě pas, pokud nejede s rodičem. Ségra taky našim dává pasy dětí, když jedou na dovču a plánují vyjet za hranice, třeba do Rakous nebo tak.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru