Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
28. dub 2009

Holky nechte toho ,,,, ☹ i ten knedlík s vajíčkem bych si dala a k tomu tu okurku s acidofilem od oběda 😔 😔 😔
Jdu zalovit do lednice 🙂 🙂 🙂 a tipuji to na celozrnný chleba s tvarohem, pažitkou a tím salátkem z oběda 😝 😝 😝 Si taky s bobískama dáme do trumpety, co?? 😀 😀 😀
A fakt už letím ... Mel tak je nech manžovi, by mi stejně nenechal 😉 😉 😉 Páááááááááááááááá 😝

kay
28. dub 2009

mel tak palačinky bych si taky dala 😀 😝 že bych se do nich pustila... 😅 a jsem ráda, že jsme na tom podobně 😀

zofik
28. dub 2009

hele Arti, jak to že si nebyla na Sanuskách? tě postrádáme 😵

luzza
autor
28. dub 2009

taky moc zdravím hanulku 😵 😵 😵 kočku naší 😵 😵 😵

luzza
autor
28. dub 2009

ten čípek se mi nezdá tak špatnej 😨 😨 chuděrka zavřená ve špitále...
já už nemám délku ani 2 cm 😕 tak mi to přijde takový divný ☹
ale hlavně ať je v pořádku 🙂 🙂 🙂 a prdísci taky 🙂

artep26
28. dub 2009

Jen načuhuju 🙂
Žofi já jsem dneska moc nestíhala a včera taky ne ... jak hlídám, tak pak jsem ráda, že hodím nohy na chvíli nahoru, víš?? A zítra zase jedu do Hořic k zubákovi a přijedu až někdy odpolko, počítám tak někdy ve 4 ...
A tady jsem jen vyřídila vzkazíka od Hanulky, jinak jsem tu taky nebyla. Tak se Sanuskám omlouvám, jestli tu zítra budeš, tak je samo pozdravuj, pak už snad zase bude od čtvrtka on a budu klábosit na všech frontách 😉
Mějte se zítra bájo, já možná juknu večer a všechny se opatrujte 😵 😵 😵

luzza
autor
29. dub 2009

dobré ránko všem 🙂

luzza
autor
29. dub 2009

už je mi blbý psát,jak jsem zase skoro vůbec nespala 😀

luzza
autor
29. dub 2009

týý jo mel,
tobě už naskočil 39.týden 😨 😨 😨 😅 😅 😅 😅
jak tak koukám,za chvíli tu budem všechny MAMINKY 😵 😵

m.e.l
29. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz no jo je to tak. Už jen 14 dní do dne D - vylodění, jak to nazval můj choť. Jsem zvědavá zda na jeho narozeniny budu stále 2v1.
O spaní mluvit nebudu - manža se večer přetláskal sladkého a slaného, takže najednou v noci vystřelil z postele a šel krmit rybičky, vrátil se mu obsah žaludku kam neměl. 😒

luzza
autor
29. dub 2009

melíku
no to ste měli teda veselou noc ☹ a ráno už mu bylo dobře??

m.e.l
29. dub 2009

Luzz, jo ráno už dobrý. Prostě by se mohl poučit, že se nemá na noc takhle tláskat. To víš, v prvním momentu už jsem zase viděla jak se mi skládá. . .

luzza
autor
29. dub 2009

mel
no hlavně,že už to bylo ráno OK 😉
jsem zvědavá,jestli se poučí 😀 spíš ne,co? 😅
no nic... já jdu vyhodit domíse do školy 😉

m.e.l
29. dub 2009

No myslím, že nepoučí, ale to je jeho problém. Já se jen v noci hrozně lekla, když vyletěl z postele.

luzza
autor
29. dub 2009

melíku
to by mělo být naopak 😅 😀 on by se měl děsně leknout,kdybys TY vylítla z postele 😀

m.e.l
29. dub 2009

No, my to máme v naší rodině kapánek naopak v poslední době, jestli sis nevšimla. 😉

jmisa
29. dub 2009

Ahoj. Já tedy spím krásně, sice musím občas na wecko, ale čučela jsem na AXN na Dr. House, v úterý tam jdou vždy dva nové díly a pak zhruba v 11 jsem zalezla a vstávala lehce před 7, kdy do mě pséka jemně šťouchala, že by jako šla na wecko ona 😀

A páčto dva týdny jsou pryč, tak pupíček v albu.

m.e.l
29. dub 2009

Jmis no super, hezkej pupíček. Začínáš se pěkně kulatit. 😉

luzza
autor
29. dub 2009

jmis
pupíček krásnej 🙂 ale ježiš ten je malinkej 😀
ty se tak máš,že tak krásně spinkáš 😵 😵 já byla vzhůru od půl druhý do pěti 😝 😝

luzza
autor
29. dub 2009

melíku
všimla 😉
aspoň se nenudíš 😀 😉

m.e.l
29. dub 2009

Já v půl dvanácté - díky choti, pak v půl druhé, půl páté a pak průběžně od půl šesté do půl sedmé, kdy jsem vylezla z postele. No nic, jdu se zkusit převléci z noční košile. Samozřejmě v každý ten čas jsem šla na WC.

luzza
autor
29. dub 2009

holky
už asi 3 dny když ležím na boku,horní mimi se natáhne z té příčné polohy do podélné 😅 asi je jí to nepříjemný bejt příčně,když ležím na boku... ale jak vstanu,začnu chodit,nebo sedím...už zase leží příčně 😠
no není divná???? 😅 😅 😅 😅 😅

m.e.l
29. dub 2009

Luzz, ne je šikovná. Ví jak se pohodlně srovnat. 😉

zofik
29. dub 2009

ahojík holky, Arti vzkaz jsme vyřídila---hanulce držím pěsti.....a co Vy Luzz a Mel, šli by jste už na to?

jmisa
29. dub 2009

Luzz, asi tam nemá dost místa, aby se srovnala do podélné. 😝

luzza
autor
29. dub 2009

žofíku
já teda hned teď!!!! 😅

luzza
autor
29. dub 2009

jmis
myslíš?? 😨 že jí tam ségra překáží??
no a že jí to tak hezky jde když ležím 😠

m.e.l
29. dub 2009

Žofíku, klidně půjdu do porodnice dneska, byť mám narozky. . . 😀

zofik
29. dub 2009

Luzz však ty už v pondělí viď?

jmisa
29. dub 2009

No když ležíš na boku, tak tam vznikne větší prostor, ale pak když chodíš, sedíš apod. tak zase dojde ke změně prostoru. Já když si stoupnu na hlavu nebo udělám svíčku, tak cítím, jak tam začne mít prcek víc prostoru a taky začne víc blbnout. 😠 😀 😀

Ale mně to ulevuje, hlavně cítím úlevu v zádech, ikdyž tedy zase moc mě nebolí, to jen po dlouhém chození nebo sezení v autě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru