Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
22. bře 2009

to je pravda, já si furtpředstavuju jaký bude parno a dusno a ono taky může furtchcát 😀 ach jo. my kazíš ideály tahle po zimě..

grej
22. bře 2009

Jmis - tak to na mě se minule zase tvářili, že jsem přibrala dost. A to bylo těch 12 kg... Tak teda fakt nevím, co má být ten "průměr"...

Jo a neboj, jsem se teĎ skvěle napucla tou výbornou kulajdou 😀 Jak jsem doma o víkendu, tak ani hlad nemám. Když jsem v práci, tak je to horší...

Jdu si vyfunět hlavu a narovnat si záda. Sedím tu u poče a tlačím si na břicho, tak nic moc... Pá zítra v práci.

luzza
autor
22. bře 2009

holky
tak sme konečně pořídili auto,do kterýho se vejde celá naše rodina 😀 a dvojkočáry by se nám tam vešly klidně dva 😉 (to už nás holky vyšly teda draho)
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kay
22. bře 2009

teda luzzi, takovej koráb 😀 ale barvička pěkná.. to je tak celý, co můžu zhodnotit 😀

luzza
autor
23. bře 2009

dobré ránko holky 🙂 🙂
tak já jsem už zase vzhůru... 😝 ve tři jsem byla čůrat a od té doby se převaluju 😝
kay - neboj,já jsem na tom stejně 😉 😀 hodnotím barvu a počet míst 😉 😀

m.e.l
23. bře 2009

Dobré ranko,
Luzz, ty jsi ale strašidýlko. 😀 A autíko je pěkný, takový malinkatý. 😵 😅 A barvička úžasná, já však radši modrou, což je průšvih, jestli koupíme příští rok Dacii Logan, tak ta tu modrou moc hezkou nemá a to jí má v nabídce asi 3 odstíny. 😠

luzza
autor
23. bře 2009

ahoj melíku 🙂
u nás prší a fučí děsnej vítr 😝

luzza
autor
23. bře 2009

já mám zase rýmu jak brno...
dneska asi nevytáhnu paty z domu...
radši budu v klidu,v teple odpočívat... 😉
jde na mě konečně spaní 😅 ale musím nejdřív domíse vyprovodit do školy...

luzza
autor
23. bře 2009

melí
moc ti chválím výbavu 😵 jsem se pokochala 😵 😲 😀

jmisa
23. bře 2009

Ahoj při pondělku.
Tady je zataženo, fouká, zatím neprší. Dneska mám gravidjogu. A pak navím, co budu dělat, asi půjdem s psékoj do polí, pokud nezačne pršet.

m.e.l
23. bře 2009

No tady to taky fouká a já slíbila mamce, že ji dojdu pro recept na léky. V tomhle počasí, by psa nevyhnal a mě jo. No snad to přežiju. 😉

jmisa
23. bře 2009

Tak už jsem dneska chtěla volat do pojišťovny, že mi ještě nedali prachy z pojistky za nemoc. Maj kliku, ikdyž to poslali se zpožděním asi 5 dnů, už jsou jak sociálka 😠

luzza
autor
23. bře 2009

holky
já pomalu půjdu umřít do postele... 😝 jsem K.O.

jmisa
23. bře 2009

Luzz, no jo, když ty si úplně převracíš režim 😀 😀

luzza
autor
23. bře 2009

jmis
máš recht 😝 😅
to jsem zvědavá,jestli tím úplně nezblbnu ty moje holky 😅 budem se muset po porodu nějak sladit 😉

m.e.l
23. bře 2009

Tak jsem z5. Teda venku je ee, fouká to a prší a né zrovna nejmíň. To i když dám prádlo na balkon (lodžii) tak abych ho radši přikryla igelitem. 😒

anitta
23. bře 2009

ahojky
luzz mooc super autí taky bych chtěla větší je to super na delší cesty 😉

já se dnes z pelechu nehnu kašlu na všechno tady je pěkně hnusně 😒

mel výbavička krásná už to máš za chvilku taky vše hotové vid? 😉

m.e.l
23. bře 2009

Anitt, no skoro je hotovo. Vlastně jen postýlka. A pak se zbavit pár krámů co do pokoje nepatří, ale to zmizí až se skříní do chodby. Ale je to lepší než bylo a já jsem i klidnější, že to mám doma a né u babi.
Jo s tím pelechem, chtěla jsem uklidit, ale pokud bude takhle, tak to abych si k tomu svítila a na to taky prdím. 😅

grej
23. bře 2009

AHoj holky,
venku je fakt pekelně hnusně 😠 A to byla sobota tak nádherná...

Já jsem zjistila, že nejvíc mě bolí břicho v noci. Je to normální? Jak chodím čůrat, tak než se zvednu, to je boj... Tlačí mě to, blbě se mi utírá, bolí mě to tříslo a kost... K ránu se převalit z jednoho boku na bok je napsroto nemožná věc.

Většinou to pak přejde a v práci už jsem v pohodě, ale dnes mě teda to břicho bolí furt ☹ Jak na mrchu. Snad to brzy přejde.

m.e.l
23. bře 2009

grej, tak hlavně holka opatrně. Ať nepřijdou poslíčci dříve než by měly. A o spaní můžu povídat. . . 😠 Nejhorší je jak mi začali otýkat prsty na rukou, tak mě šíleně bolí při stisku. V noci se sotva dokolíbu na záchod. . . Do vany za chvíli asi nevlezu, protože zvednou nohy je přes bolavá třísla výkon hodný mistra. . . Najednou to těhu na mě fakt sedlo festovně. 😒

anitta
23. bře 2009

grej ahoj to mám stejný vstávej pomalu já vždy sednu pak až za chviku uplně vstanu a je to ok ale jsem vždy přeležená slušně

mel koukám že dnes máme všechny pelechový program 😀 no a co. za chvilku nám to skončí

m.e.l
23. bře 2009

anitt, jo pelechový program, jenže kdo za mě dotře ty dvoje futra ví bůh, já ne. . . Chtěla bych to konečně dotáhnout do konce. 😒 Ale dneska se mi fááááááááákt nechce, takže maximálně odpoledne se dokopu k uvaření večeře pro manžu. 😀 No a samozřejmě pověsím to prádlo co dneska vyperu. 😅

anitta
23. bře 2009

mel dnes to nech bejt . já jsem ráno jen vypravila manžílka do práce udělala snídani nakrmila kočinku a hodila prádlo do pračky a naplnila azapla myčku a hurá do hajan. vařeno mám ze včera zapečené fleky a večer udělám asi polívčičku nebo čínu ještě nevím jak se s Davídkem dohodnu 🙂

možná odpo si udělám trochu údržbu těla jako masku na ksichtík nehtíky a holení ale to ještě nevím jestlibudu mít sílu protože to je fakt už dost namáhavá činnost 😖

grej
23. bře 2009

Anitt - tak to já taky sednu a chvíli sedím, protože jinak by to nešlo 😀
Ale je to teda nepříjemný. Se zvednu, cítím ten tlak, tvrdne břicho - ble.

Mel - a to jsi o 14 dní dopředu. Já si fakt nedovedu představit, co budu dělat tak za měsíc. To budu totálně nepoužitelná 😀

m.e.l
23. bře 2009

Anitt, asi půjdu nějakou činnost pracovní zkusit. Aspoň vytřít, ono jak se tady furt něco dělalo, tak se roznáší prach do všech místností. Je třeba to fakt trochu dát do pucu, jinak se z toho zblázníme.

jmisa
23. bře 2009

Tedy holky, doufám, že budu furt OK, protože já bych takhle bez pohybu venku asi zblbla. Musím mít nějakou akci 🙂
Jinak už tu tedy prší, tak doufám, že do odpoledne aspoň přestane.

anitta
23. bře 2009

tak tady svítí zase najednou sluníčko. je to blázinec.

no jmis řeknu ti že už taky blbnu jsem zvyklá pořád něco dělat někam chodit atd a ted? ale pro mimouše to prostě musím vydržet alespon 4 týdny . nedá se svítit.

do 31tt to bylo ok ale pak mě dr. upozornil a už mám strach tak nechci riskovat.

ale taky trochu poklidím nedá mi to kor ted před porodem na ženský jdou takový ty uklízecí mánie no jo no samičky na chlapy tohle asi moc neplatí bohužel 😠

grej
23. bře 2009

Víš proč prší Jmis? Protože jedu k účetní. Já kdykoli tam jedu, tak leje. Asi proto, že musím parkovat na hlaváku a jít pak skoro na Václavák pěšky 😠

jmisa
23. bře 2009

Na mě bohužel nejdou uklízecí mánie 😀 😀 Na mě furt jde - rychle pryč z bytu 😀 😀

jmisa
23. bře 2009

Ha, tak teď taky sluníčko 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru