Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
24. bře 2009

Tak jsem udělala křenovou omáčku 🙂
Ještě musím doplácat knedlíky.

Mně řízení nevadí, akorát si musím pořádně seštelovat pás, ikdyž muž mi říkal, jestli u toho volantu rovnou ležím 😀 Prý si po mně musí vždy napřímit sedačku 😀 Jako spolujezdec jezdím nerada, bo mi vadí, že nemám auto pod kontrolou.

kay
24. bře 2009

luzzi, no taky nevím, ale třeba MHD nedávám už od začátku.. takže mě všude vozí M. když je něco potřeba.. ale není to zas tak často, bo já skoro nechodím z domu.. naštěstí nevím co je tvrdnutí, to bych se asi hodně vyplašila.. magnesko baštím jen preventivně a ne každý den 🙂

jmis no ty čočky se mi teda taky nezdají 😀

anitta
24. bře 2009

ahojky holčiny tak já teda při každé narkoze byla bez šperků i bez nalakovanejch nehtů. radši.

jiank dnes má prdola v bříšku už po třetí škytavku je to srandovní ale doufám že normální

grej už by jsi měla být doma , dnes odpočívej a zítra hned k dr at máš klid.

luzz teda máš doma šprýmaře 😉

jmisa
24. bře 2009

Čočly - jen se mě anestezioložka ptala, jestlůi v nich i spím, jsem řekla, že někdy jo a někdy ne, tak pak prý není problém. Ono dnešní čočka je jen slabej gelíček 🙂

grej
24. bře 2009

Budu hodná holky, dnes si sjedu na ty kurzy a pak domů odpočívat 🙂
A zítra ráno k doktorovi a pak asi zůstanu doma...

Holky tady sněží!!!!

Anit - jak to vypadá když mimčo škytá? Není to, když jsou ty šťouchy jako pravidelný?

kay
24. bře 2009

anitt, škytavku mívá Stela taky 🙂 je to úplně normální.. a někdyse to prý plete s nějakou pulzující žílou, ale to přesně nevím zajakých okolností a kde je..

grej, tady svítí slunko fouká neuvěřitelný vítr už třetí den a do toho taky sněží 🙂

grej
24. bře 2009

Tady byla teĎ neuvěřitelná sněhová vánice. Zůstal i ležet sníh!!! A hřmělo!! To je fakt počasí, to by člověk padl.

Tak to Kačka občas škytá taky... 😉

anitta
24. bře 2009

grej je to tak prostě se to často opakuje v pravidelných intervalech myslím že to žíla není protože si k tomu pokopkává ve stejném rytmu ještě asi nožičkou nebo ručičkou . prostě jak pijou tu plodovku tak jim občas asi zaskočí nebo se přepijou 😀

tady padaly kroupy 😖 fakt síla

macous
24. bře 2009

Ahoj holky,

Luzzi, domča by na těch fórech mohl normálně vydělávat 😀
Artí, mimi jsou krásní 😉

Holky u nás je teda počasí taky parádní, ani se mi nechce ven se psem, ale budu muset, je celá hyn na procházku a na zahradu nechce, pořád běhá radostně k vodítku a panička nic a nic, tak musím, je mi jí líto 🙂
Jinak zatím mi nic neotýká, ani ruce ani nohy, ale v létě to určitě přijde, obzvláště jestli bude vedro 😅
Kyčle stále nepolevily, tak jsem jak stará bába, po ránu i chvíli kulhající, pak to naštěstí rozejdu 🙂

hanulka3112
24. bře 2009

Ahojky holky, vy jste teda kecalky, dnes mi přišel balík nějaké hračky a kousátka, tak to jdu omrknout 😵 a jdu osmažit květák, bramborovou kaši už mám hotovou, tak pak mrknu 😉 🙂

luzza
autor
24. bře 2009

anittko
buď úplně v klidu 😅 nám jednou zachytil škytavku jedné z holčiček i doktor na ultrazvuku 😅 a řekl : Jéé,ona škytá 😅 Asi se nahltala vody 😅 Takže se neboj, je to normální 😉

macous
24. bře 2009

tak to mi škytku ještě neměli nebo jsem to já nezkušená nepoznala, ale jedna změna nastala, a to že od včera začalo mimi kopat i nad pupíkem, tak si tam vesele cestuje, kop do močáku a najednou kop do míst, kde normálně bývá žaludek 😀

hanulka3112
24. bře 2009

Tak jsem si uložila hračky co mi došly, přeskládala oblečení a přišla jsem na to, že mám jen jedny dupajdy v 56.vel. a to ještě s dlouhým rukávem tak koupím ještě aspoň každému 2ks kdo ví jaké bude léto.A ještě nějaké overalky na spaní a pár ponožeček a základ snad bude, pak už budu kupovat přímo na ně 😉 🙂
U nás je úplně psí počasí, chvíli krásně svítí sluníčko, pak se zatáhne a spustí se fujavice se sněhem a za 5min už zase svítí sluníčko 😕 😅

kay
24. bře 2009

maci, no jo, to siještě toho užiješ 🙂

tak já objednala zaposlední peníze zase nějaké věci, tak jsem se trochu uklidnila, že už snad stihnu všechno koupit 🙂 a zítra ještě pojedeme mrknout do chicca. akorát jsem zjistila, že vůbec nemyslím na hračky,zatím máme jen jedno chrastítko a kolotoč nad postýlku 😀

luzzi, koupilajsem obyč vaničku 100cm, myslíš že se do ní hodí taky ta pěnová podložka?

jmisa
24. bře 2009

Tak endokrinologie v pořádku, dostal jsem navíc jednu pilulku na týden. tak místo 7x50mg budu mít teď 8x50mg. Mám přijít zase po šestinedělí, což stejně je až říjen 😀 A prej mám přijít i s mimčem. No nic jinýho stejně není možné, co bych s ním tak asi udělala 🙂

m.e.l
24. bře 2009

jmis, to máš s kontrolou jako já, taky po šestinedělí. To je počítám u mě začátek července, ale že bych měla brát prďolku sebou o tom nic nevím. 😕
Hanul, já zase zjistila, že mám jediný klasický dupajdy v 62, jinak asi dvoje kalhoty a jeden overal.
Kay, chrastítka? Máme akorát na kočárek, jinak žádný. . . 😔

jmisa
24. bře 2009

Mel, no ono po šestinedělí je konec srpna, ale místo maj až v říjnu.

A mimčo mám vzít z důvodu, že se doktorka a sestra chtěj pomuchlat, ne z léčebných důvodů 😀

hanulka3112
24. bře 2009

Melíku, takže taky budeš dokupovat jo, no mě se furt zdálo, že mám všeho už dost, ale jak jsem to dnes vyskládala podle velikostí, tak zase tolik toho nemám 😅

Jmis, tak super, že je vše v pořádku 😉 🙂

m.e.l
24. bře 2009

Hanul, no v 62 jinak máme všeho asi nejvíce, jen klasický dupajdy ne. 😀 Ono taky mamka nenakupovala podle seznamu, ale podle toho co se líbilo a jaksi ztratila pojem co máme a co ne.
jmis, já mám po porodu zavolat a doktorka si pro mě místečko najde. 😉

kay
24. bře 2009

holky no já si řekla, žeoblečení už faktkupovat nebudu, ne že bychho měla nějak extra moc, ale myslím, že na první minimálně 3 týdny tostačí a takyse uvidí jak bude malá velká 🙂 a jak buderychle přibírat atp.. aletEď jsemještě koupila letní zavinovačku do autosedačky, nějaký tyvatičky do uší, sobě vložkydo podprdy (podprdu ale kojící kupovat nebudu max jednu do porodky, aby neřekli 🙂 apak jsemkoupilatu vaničku a jednu obyčhrací deku za 500,-.. takový ty barevný jsoui pěkný, ale mylsím, že jsou až pro později a když teď nemám prachy, tak bude stačit tahle..

mmonna
24. bře 2009

Ahoj holky,tak som vas nasla 🙂
Co sa tu za tak dlhy cas stalo?
Arti,mas uz vysledky z plodovej vody?
Mac,ako sa dari?Nechce sa mi to citat spatne,a ani nemam cas.......este dorabam v robote nejake veci k danovemu priznaniu,tak som sa len na chvilu utrhla.....
U nas je tiez desny cas..nehodno psa vyhnat....snezi,prsi....otras.....
Pozeram,ze kolkym sa to uz riadne krati......strasne to leti....a uz tu budeme mat vsetky prirastky...

jmisa
24. bře 2009

Tak jsem doma i z poradny.
Vše je OK. CS 0, SF 24 (takže rosteme), klučina je už hlavičkou dolů, snad tak i zůstane 🙂 Na mateřskou jdu 1.6.

m.e.l
24. bře 2009

jmis, tý jo až 1.6.?? To je ještě dlouháááááááááá doba. Já na ni jdu za 7 dní. 😅

jmisa
24. bře 2009

Mel, no mám to přesně 6 týdnů před termínem.

jana.cb
24. bře 2009

Ahojky holky zdravim vas tu po delsi dobe 😉 meliku mam te pozdravovat od holek ze spolecnyho tematu a pry se tam mas taky obcas zjevit a ukazat 😉 dostala jsem pucung za sebe i tebe 😀

m.e.l
24. bře 2009

Jani no vidíš co děláš. Tak co tam polezu, už jsi vylágoš dostala. 😉 Slibuji že to napravím. 😅

jana.cb
24. bře 2009

jo diky Mel to jsem potrebovala dostat vilagos i za tebe 😀 kuju no 😀 jo ukaz se jim tam obcas kdyz budes mit chut a cas ja tam taky dlouho nebyla az vcera no 😉

m.e.l
24. bře 2009

Jani, když já toho teď měla nad hlavu a stále toho není konec. 😒

jana.cb
24. bře 2009

ja vim Meliku vzdyt cajk 😉 jen ze se po tobe ptaly holky co s tebou je tak jsem rekla ze popravde taky moc nevim ale ze jak te znam ze urcite neco malujete vybavujete a prestavujete a nakupujete a tak no tak snad jsem se trefila 😉 jinak Meliku docela bobma .o)))) zacina mi odchazet asi zatka takze mozna ani nevydrzime do 10 kvetna 😒 😀

m.e.l
24. bře 2009

Jani jo a do toho mi marodil a stále hapruje s psychickým zdravím manža. Takže docela dost. . . Hele, no to určitě do 10.května nevydržíte!!!! 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru