Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
5. kvě 2009

mel
ne,jsi taková roztomilá fenečka 😀

m.e.l
5. kvě 2009

Teď asi budu mít blbej dotaz, i když podle doktora, to na porod nevypadá, může náhle dojít k prasknutí plodovky? I když vlastně čípek je údajně 2cm a prostupnost na špičku???

m.e.l
5. kvě 2009

jmis, je mi jasný, že i když by odešla hlenovka, tak neznamená, že do 24 hodin začnu rodit. . . 🙂

luzza
autor
5. kvě 2009

melíku
to ti podle mě nikdo neřekne...
to nikdy nevíš...

luzza
autor
5. kvě 2009

leda že byste doma hodili nějakej hódně divokej SEX 😀 😀 😀
pak věřím,že může prasknout neplánovaně 😀

m.e.l
5. kvě 2009

Luzz, co je to sex???? 😲

luzza
autor
5. kvě 2009

sex je TO,jak klečíš na čtyřech a někdo do tebe ze zadu bouchá a ty čekáš,když už toho nechá 😀 😀
neznáš?? 😅 né moc příjemné,ale pro urychlení porodu prospěšné 😀

m.e.l
5. kvě 2009

Jo aha. . . Myslíš takové to jak ležím na zádech a přemýšlím zda mi Luky prorve nohama žebra dřív než se táta "dolopotí"????? Jak manža přibral, tak má hezkého pupíka a nějak mě ty dva pupíky na sobě rozesmívaly. . . 😀 😅

luzza
autor
5. kvě 2009

mel
tak to neznám 😕
já se na zádech dusím 😀

m.e.l
5. kvě 2009

Luzz, na zádech se nedusím. . . 😀

luzza
autor
5. kvě 2009

no kamasutru by u nás nikdo nenafotil 😀 😀

m.e.l
5. kvě 2009

luzz, u nás asi taky ne. . . Na jednu stranu bych vyháněla a na druhou na to vůbec nemám chuť ani náladu. 😅

luzza
autor
5. kvě 2009

melíku
já taky ne 😉

jmisa
5. kvě 2009

Tak jsme doma z ultrazvuku. Jako fakt je to kluk 😀 Dneska se předvedl, tedy předvedl svůj nástroj 😀
Makovicí je dole, tělo spíš napravo a placentu mám vlevo pod prsem, tak to asi dloube nohama do ní a placenta dloube mě.
Váha 1480g, tak prý spíš menší, ale nikde jsem nenašla ty tabulky, mně to přijde normální. Zato hlavu má jako starosta 😀

zofik
5. kvě 2009

ahojík holčinky, Kay už má Stelinku? fíha to byla nějaká rychlovka že?ale samo gratulace....

m.e.l
5. kvě 2009

jmis, no nám Luky svůj nástroj taky vždycky ukázal, jen já to nepoznám. 😀 A ty odhady jsou takové dost nepřesné, prý plus mínus 500. Jsem zvědavá kolik "naváží" Lukymu v pondělí.

annie29
5. kvě 2009

Ahoj holky,
zdravim po vcerejsim navratu z porodnice. Trosku jsem zamichala s poradim 🙂

jmisa
5. kvě 2009

Mel, dr. říkal +-300g, ale to je fuk. Hlavně, že už teď neodhaduje 2 kila 😀

Tak já jsem dneska nástroj poznala, Alex byl totiž jak rozhoďnožka, pindík mu tam plaval v plodovce 😀

m.e.l
5. kvě 2009

jmis, no Luky v tomhle je taky rozhoďnožka, ale že by rychle vylezl to ne. 😠
Annie, vítej. No trochu jsi předběhla a dneska se k přebíhání přidala Kay. 😉

annie29
5. kvě 2009

No koukala jsem..., ta je na tom terminove myslim jako jsem byla ja pri porodu.. Taky ji asi praskla plodovka...?
Jinak muj porod trval 4h od prvni kontrakce, takze se neni ceho bat 🙂

Nicolka ma fotky v albu 🙂

grej
5. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem dožehlila. Byla to makačka!!! A zítra se vrhnu na úklid pokoje, ve kterým mám zatím dětský věci. Mám oblečky po igelitkách, všude se válej plíny, tašky z drogerky a podobně... Už bych to chtěla mít v takovým stavu, abych se do toho mohla v klidu vrátit z porodnice..

Ahoj Annie!!!! Nádherný fotky!! Díky moc, mrkla jsem na ně v práci, ale nsetihla jsem odpovědět! Super, že máš čas na net 😉 Až se doma aklimatizujete, tak dej vědět!!

Já jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá na váhu.

Jinak já bych taky řekla, že odhad je tak +- 350g. Aspoń tak to píšou na ultrazvuku, když na to koukám...

Jinak Mel - podívej se na Annie. Taky jí doktor řekl, že na porod fakt ne a prd - za chvíli jela 😉

jmisa
5. kvě 2009

Grej a kolik si měla odhad ty v tom 31tt? Na velkým ultrazvuku.

m.e.l
5. kvě 2009

annie, zapoměla jsem pochválit Nicolku, je krásná. 😉
Grej, váhu se nedozvíš, to až tak za 2 týdny půjdeš na UZ. Já jdu až v pondělí, to už budu 40+1 po přepsání termínu sestřičkou.

annie29
5. kvě 2009

Jojo, me rekl v pondeli, ze na drivejsi porod to absolutne nevypada a v sobotu jsme frceli na Bulovku 🙂

m.e.l
5. kvě 2009

Jo Annie, mě to v pondělí taky tvrdili . . . 🙂 A koukej si upravit vizitku. 😉

jmisa
5. kvě 2009

Mel, ale u někoho se terfit s předpovědí musí 😀

m.e.l
5. kvě 2009

jmis, ale já to evidentně nejsem. 😵

jmisa
5. kvě 2009

Mel, no myslím, že jo - na dřívější porod přeci nevypadáš 😀 A rodíš? nerodíš 😀

grej
5. kvě 2009

Kdybych si mohla tipovat, tak myslím, že do temínu donosím já... Kačka se sice furt vrtí, ale když se tam drží i přes ty stresy co mám, když furt jezdím do práce, pak doma uklízím apod, tak se jí asi ven moc nechce 😉

Mel - to mi jako na Bulovce na první poradně neudělaj UTZ??? A co mi tam jako udělaj?? Snad tam nejdu jen kvůli těm papírům?

Jmis - koukala jsem do průkazky a v 31tt jsme měli odhad 1542 gramů. Ale jak se tu už řešilo - já těm jejich odhadům vůbec nevěřím.

jmisa
5. kvě 2009

Grej, no když jim neutečeš jako Mel, tak třeba budeš mít i prohlídku 😀 😀

Já ty odhady beru taky s rezervou, ale jen pro zajímavost. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru