Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
1. říj 2009

ak už má Alex upižlanou uzdičku.Řval jak tur, ale spíš tím, že se mu hrabala v pusině, jinak krev netekla. Vycvakla jsem stovku a jeli jsme dom.

mia1985
1. říj 2009

ahoj holky,mám na vás velkou prosbu o radu.
28.9. měla dorazit MS a nedorazila 🙂 ,jinak jí mám pravidelnou na den.29.9. jsem dělala těhu test a byla tam druhá slabá čárka,i přítel jí viděl,tak jsem si jí nevymyslela,další den 30.9 jsem dělala další a situace se opakovala.Dnes jsem dělala další 3 dny po vynechání ms a čárka tam byla opět,ale přišlo mi,že byla slabší než ta předchozí,já teda teď nevím co si o tom mám myslet.Moc bych si přála aby to bylo miminko,ale já asi takové štěstí nemám...máte podobné zkušenosti? ☹ jo a chvílemi mě pobolívá bříško,tak jestli někdo jste zažil něco podobného...?

jmisa
1. říj 2009

Pokud čárka nesílí nejspíš to bude biochemické těhotenství.
Maximálně si můžeš zajít na krev a pak to po třech dnech zopakovat, aby se vidělo, jestli HCG roste nebo ne. Doktorn an ultrazvuku nic nepozná, tam nemá cenu chodit.

mia1985
1. říj 2009

díky za odpoveď,akorát nevím co je to bichemické těhotenství 😖

jmisa
1. říj 2009

Biochemické těhotenství je těhotenství, které vznikne, ale embryjko bohužel v ranném stádiu nevydrží, testíky bývají pozitivní, ale HCG postupně slábne a ani na ultrazvuku už není nic vidět...
Často to ženská ani nezeznamená, protože netestuje a tak si myslí, že šlo o zpoždění.

mia1985
1. říj 2009

aha a není třeba ještě brzo na testování?Jiné testují třeba až 10den...

jmisa
1. říj 2009

No čárka by měla sílit, rozmezí tří dnů je dost na to, aby tam byl vidět rozdíl.

luzza
autor
1. říj 2009

ahoj všem 🙂
jen hlásím, že žiju 😀 nový NTB stále nemáme,ale manža se snaží sehnat jinej...tak snad vás nebudu zanedbávat dlouho... 😉
holky jsou šikuly, otáčí se samy na bříško a rádi si na něm hrajou 😀 a chytaj všechny hračky v dosahu 🙂
krásně se chechtaj, vískaj a broukaj 🙂 🙂 samý ge ge ga ga ááá oooo 😀 😀 😀 je to sranda
nelinka válcuje svou velikostí a hlavně délkou elišku... nela měřila ve 4 měs 67 cm a eliška necelých 62 cm 😠
za 14 dní nás čeká poslední hexa... zítra kontrola kýly... a jednou za 14 dní jezdíme na rehabku a dál cvičíme doma... na rehabce nás moc chválej,jak se holky celkově zlepšily...tak jsem taky ráda 🙂
se spinkáním nic moc...nela spí celou noc, eliška vstává kolem půlnoci a kolem třetí 😒
zatím jenom kojíme... i když nelča ze mě nespouští oči,jak něco jím 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá, jak bude po tom půlroce baštit 😉
zatím pa všem 🙂 🙂 🙂

m.e.l
1. říj 2009

Začínám mít depku, ten náš prďola moc po hračkách na bříšku nešahá a aby se na něj otočil? No to už tuplem ne, snaží se, ale prdel je moc těžká. 😝

kay
1. říj 2009

ahoj Luzzi, no tak že žiješ aspoň 🙂 holky jsou teda šikulky.. Stleinka se taky přetáčí, a hrabe na hračky, jen jí ta hlava dycky pak nakonec padne a už ji nedá nahoru.. resp dá, ale hned je zas na zemi.. 😀 ale lepší se to..

mel depku neměj.. Lukny bude zase dřív třeba chodit, prostě má svůj čas.. a zase mu nepadá hlava při pasení 🙂

holky chtěla jsme se zeptat, jak budete řešit zimné výbavu do kočáru.. tzn, budete kupovat fuska a příp. jaký atp.. ?

m.e.l
1. říj 2009

Kay, zimní výbava Lukyho je http://holubacek.galerie.cz/3755416-5-mesic#544... , pak ta piloťácká bundička a nakonec fusak s beránkem, který ještě pamatuje mě i bráchu jako mimina. 😀

jmisa
1. říj 2009

Mel, kde si to koupila?

Kay, já zatím nijak neřeším. Do hluboké korby mám tu zimní zavinovačku do autosedačky a do sporťáku pak fusak s beranem po synovcovi. Kupovat budu až nastane fakt zima, aby to pak Alexovi nebylo malé.

kay
1. říj 2009

díky, právě přemýšlím, jestli stačí pořídit emitexu zimní do autosedačky apužívat ji i do kočáru nebo jestl ije to málo a koupit fusak.. poděděný nemáme žádný, takže bych musela pořídit nový, resp z bazaru.. a je jich tam tolik, že si nevím rady, jaký, co je na něm důležité atp..

zofik
1. říj 2009

brý večer...já mám emitex zimní fusak 3 v 1 na větší zimu a teď mám v kočárku ten co má jmis, ten do autosedačky....taky emitex

kay
1. říj 2009

zofi, no díky , na ten 3v1 jsem taky koukala... teď mám taky emitexku a přijde mi docela teplá do autosedačky.. tak právě nevím jestli by to nestačilo..

zofik
1. říj 2009

uvidíš kay, tak zatím nekupuj, ale byla jsem upozorněna, že jak pak začnou mrazy, že fusaky jsou pak nedostatkový, jako že se na ně celkem dlouho čeká, pokud chceš tu svoji barvičku...

kay
1. říj 2009

no právě, jak začnou mrazy, tak to budu honit zbytečně, když to můžu koupit už teď.. 🙂

annie29
1. říj 2009

Ahoj holky, zdravime po delsi dobe. Nicolce bylo 5 mesicu, ma 6,8 kg a je v pohode. Spi kazdy den od 20.30 do 7 v kuse, takze zlato.
Uz mesic prikrmujeme, nejdriv zeleninu, ted uz i maso a ovoce. Vsechno ji chutna nastesti.
Mel nemej deprese, my jsme starsi a na brisku ji to vubec nebavi i kdyz trenujeme.. Hlavicku udrzi, ale po chvilce se ji rozjedou packy a uz neba.. A toci se zatim jen ze zad na bok, na brisko ani nahodou. Co kus to original, takze se nestresujem 🙂
Kay, my mame fusak a 2 kombinezy.
Jinak asi o vikendu uz prehazuju malou do sportaku, korbicka je nam nejak mala a hlavne ji to tam nebavi kdyz je vzhuru..

kay
1. říj 2009

annie a není na sezení ještě malá? já asi zatím koupím kombinezku a pak se uvidí 🙂

mel taky bych mohla mít depky, že každé dítě má v 5ti měsících kolem 7mi kil a my jen kolem 5ti 😀

annie29
1. říj 2009

ona nebude sedet, ten nas sportak muze byt uplne v rovine. Ale hlavne je vetsi a obcas se daji ty zada treba trochu zvednout a uvidi do sveta... Ona uz je na zadech nestastna... hned jak se muze chytit za ruce tak okamzite sedi a i ve vane na lehatku bali hlavu do klubicka, aby nelezela.. Je to boj ji udrzet v klidu na zadech.

kay
1. říj 2009

jo to znám. to dělá stela taky..já ji te´d začla ke konci koupání dávat na lehátko na břicho a tak si může hrát a má na sobě žínku a já ji ještě polívám teplou vodou 🙂 moc ji to baví.. jen mi pak bere s sebou nahoru i lehátko, když ji chci osušit 😀

grej
1. říj 2009

Ahoj, tak jsem vám tu napsala příspěvek a zapomněla ho odeslat.

Jsme na tom úplně stejně jako Annie 🙂 Na břiše hodně špatný, řve jak tur a vůbec jí to neba, takže téměř nepase. Otáčí se max na bok a to jen když má fkat náladu. Ale jinak má břišní svaly jak blázen, už sama zvedá hlavu když leží na zádech a nejraději by si sedla. Stačí jí dát prsty a ona se za ně skoro přitáhne do sedu.

Annie - máme stejný mimi 😀 Asi to bude tím, jak se holky dvakrát viděly 😀

Každopádně holky asi fakt budou stejný, protože já vždycky Annie zavolám a brečím, jak Kačka zlobí a Annie mě uklidnuje, že u nich už je to lepší a popisuje. No a za 14 dní je to u nás jak přes kopírák 🙂

Souhlas s Annie, já už zvedám záda u kočáru asi měíc, protože jinak bych s ní nevydržela 🙂 Pokud nespí, tak musí koukat. Tkaže to trochu nadzvednu, stáhnu boudu a pak je v leže, ale vidí ven. takže neřve. Občas 😀

Kay - my máme ve čtyřech měsících 8 kilo, takže opačnej extrém 😀

Já kombinézu kupovat nebudu, neužiju to. Věčně jezdím autem, takže tam by jí bylo horko a na procházku v kočáře to podle mě nebude potřeba. Dostane zateplený kalhoty, popř. bundu a bude to.

Máme tady ve Kbelích zázračnýho dárce. Když jsme se vrátili z dovči, tak nám na dveřích visela taška a v ní tři zimní budny. Fkat pěkný., Tak na 4-6 let. Zádný dopis, nic. Tak vůbec nevím, od koho to je...

Papa, jdu hají. Kačka dnes usnula v osm hodin, což je rekord. NIkdy takhle brzy neusnula. Tak jsem zvědavá, v kolik mě vzbudí. VIdím to tak na jednu hodinu a pak kolem páté.

m.e.l
2. říj 2009

Bré ranko,
byla já jsem vůbec opět v posteli? Nahazování dudlíku začalo už ve třičtvrtě na deset. 😝 Mám fakt podezření na zuby.
Jmis, tady jsem to koupila http://www.obleceni-slunicko.cz/index.php?s=pro... i s poštovným mě to vyšlo celé na 595 kč.

jmisa
2. říj 2009

Ahoj.
Mel, ď. Kouknu na to.

Náš mladej, když se v kočáru probudí, tak stahuju boudu a on pozoruje aspoń lupení, jinak ho tam neba. Počítám, že v hluboké vydrží maximálně do vánoc, klika, že sporťák nám jde do lehu.

kay
2. říj 2009

ahojte, no tak já právě tomu kočáru taky moc nedám, takže nevím.. zateplený kalhoty a kabátek ž máme, tak asi koupím jen fusak a v autosedajdě bude mít tu letní emtitexu.. stejně máme utosedačku do auta a ne na nějaké vození po venku.. a v autě se zatopí a hotovo.. a uvidím jak budu šátkovat..

luzza
autor
2. říj 2009

holky
já myslím,že naše holky jsou na tom břiše tak šikovný kvůli té vojtovce.... páč jsme měly cviky na reflexní otáčení a i na to pasení...teď z těch mých lenošek jsou fakt atletky 😀 😀
pod hlavou v kočáře máme taky zvednuto...
jinak holky zvedají hlavu hrozně často...jakoby si chtěly sednout 😀 😀 zvedají kebuli i pokaždé,když odcházím z ložnice 😀 😀 aby mě co nejdéle viděly,než zajdu 😀 😀 😀
jinak my máme klasický fusak do kočáru, plus každá jednu kombinézu do velkých mrazů a každá dvoje vyteplený kalhoty a jednu bundu...tak snad to bude stačit... čepičky taky každá dvě a rukavice to samé... rukavice a čepičky vyteplené flísem jsme koupili v Kiku... byly docela levný a vypadají super 😵

zofik
2. říj 2009

ahoj kočky, Melí taky nahazuješ dudáka v noci koukám? tak to jsme 2. Váša se furt vrní a plyve dudáka, to je pak nocování, ja k píšeš, já už jsem se tuhle naštvala nanoc si přitazím postýlku ke svý posteli, pač to bych se fakt uvstávala...

pěkná bunda...

jmisa
2. říj 2009

Tak jak Mel, přeži Luky péči prababičky? My jeli s muzikou v koloně od výstaviště až na křižovatku s Kbelskou, pak se to trochu rozjelo, tak se udrncal k spánku. 😀

m.e.l
2. říj 2009

Míšo, chudák Alex. No zvládli to v pohodě - Lukýno usnul v 10,45 a probral se ve 13,30. . . Jako vůbec jsem mu nechyběla. Jo a stihl právě pokřtít nové plenkové kalhotky. 😀

luzza
autor
2. říj 2009

kay
s tou váhou se nenervuj 😉 🙂
Eliška měla ve 4.měs taky jen 5 kilo 😉 a Nelča 6,23 a to mi doktor řekl,že má nela váhu půlročního dítěte a ujišťoval se,že pořád jen kojíme a opravdu ničím nepřikrmujeme, tak to nevím co by řekl na Grejinu Káťu 😀 😀
myslím,že teď v 5.měs. budou mít holky rozdíl ještě větší...nela je o hodně delší 🤐 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru