Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
25. lis 2009

jako ta nelča je fakt medvěd, já jí tahám spící v sedm z postele,aby držela krok s eliškou,aby mohly jít potom spát zase ve stejnou dobu dopoledne...eliška vstala v 6,45,tak jsem jí přebalila,pomazlila,zatopila jsem v krbu a pak jsem šla teprve tahat nelu z postele...a ona mi vysela v náručí jak mrtvolka 😅 😅 😅

luzza
autor
25. lis 2009

holky
v baráku se mi objevil sršeň 😨 😨 😨 nechápu,kde se tady vzal 😨 😨 😨 pokusila jsem se ho zabít,ale málem jsem spadla ze schodů,jak jsem před ním zdrhala 🤐 🤐 🤐 🤐 momentálně se někam schoval 😕 😕 já se snad pos... 🙄 🙄 🙄

m.e.l
25. lis 2009

Luzz, tak to by mě asi jeblo. Se asi teplem vzbudil ze zimního spánku. 😝

luzza
autor
25. lis 2009

myslíš??? 😨 😨 doufám,že bude zalezlej a nebude mi tu poletovat ☹ ☹ ☹ nebo mě jebne 😝 😝

kay
25. lis 2009

ahojte,

tak u nás včera první kojení ve 22:45 a dneska vstávačka taky v 6:45.. ještě jsme ležely v posteli asi do půl osmé.. jsme se přistihla že jediné na co se dneska těším, že si dopoledne zase schrupnu 😀

luzzi teda sršeň blbý, taky bych se bála.. hlavně ať nepíchne holky..

vše nej Alexovi 🙂 teda já mám furt pocit že je to malinkatý miminko a on je fakt už velkej 🙂

jinak u nás nic nového, trochu e to uklidnilo, příkrmy stále s. odmítá, ale už je veselejší..

luzza
autor
25. lis 2009

ahoj kay 🙂
já se taky vždycky klepu na dopolední spaníčko 😀 😀
sršeň se někam schoval 😝 tak snad bude klid 🤐

grej
25. lis 2009

Ahoj holky, tak já jen v rychlsoti, zas mám nějako hoňku.

Kačka dobrý, z neděle na pondělí jsem jí dávala na noc olejíček a očividně jí to pomohlo, protože už v pondělí přes den byla OK. Vyrážka jí ale ještě zůstala, tak nevím. Nemá to moc, jen jako místy krupičku. Není to červený, ani jí to nijak nelochtá.

Radši jsem včera sjela ještě pro jistotu k dotkrce, aby se na ní mrkla. Ta mi řekla, že je Kačka naprosto OK, že to asi byla krátká laringitida, protože kdybych jí nepovídala ty příznaky, tak by řekla, že je zdravá jako řípa. A ta vyrážka, že je asi k tomu, že rok 2009 by mohla pojmenovat rokem vyrážek. že prý s tím bojuje každý druhý mimi.

Včera jsme měli lítání, byly jsme se podívat na kámošku, co se narodila minulý týden 🙂 Je to neuvěřitlený, jaký je to malý kuřátko 🙂 Normálně jsem nevěděla, jak jí vzít do ruky!! Ještě že jí pak dali do zavinovačky 😀 A to byla Kačka ještě menší. Už si to vůbec nepamatuju a přitom je to půl roku...

Kačka má dnes svátek, tak večer dostane mluvícího pejska. Ještě je na něj brzy, ale jsem zvědavá, co na něj bude říkat...

Dnes zas máme lítání, jedem do práce a pak ke kamarádce co je zlatnice, jestli mi nepomůže s dárkem pro bráchu. Zrušila jsem pro jistotu plavání v bazénu, ale v pátek na poslední vaničky pojedem. Tam je vždycky vedro a jsme tam samy, tak jí to snad vadit nebude.

jmisa
25. lis 2009

Tak to já vůbec nechodím spát 😝 Jsem pak jak praštěná. No a hlavně dopo spí Alex venku v kočáře, když jsme na prochajdě, po O tomu moc nedá a odpo zase maximálně v kočáře nebo v nosítku.

jmisa
25. lis 2009

Jo a od včera má Alex novej hit - cucá si palec u nohy. Bohužel to tedy tréoval ve vaně, takže jsem ho několikrát lovila z pod lehátka 😀 Naštěstí mu to jako správnému plavci nevadilo 😀

kay
25. lis 2009

greji,tak všechno nej Kačce k svátku.. koukám, že mluvící pes je na koníkovi docela hit 😅

luzzi, tak to jsme ráda, že nejsem sama 🙂

míšo, já bych bez dopo spánku byla asi taky docst mimo.. ale je fakt, že když S. spávala v noci líp, tak jsme přes den občas ani spát nepotřebovala..

luzza
autor
25. lis 2009

jmis
holky ho cucaj i jedna druhý 😀 😀 jinak nelunce už palec nestačí,ožírá si všechny prsty 😀 😀 divím se,že jí to ještě baví,když má 4 zuby 😅 😅

m.e.l
25. lis 2009

Hm, Luky má nohy stráááááááááááášně daleko. . . Takže na palec se hned tak nepropracuje. 😀

kay
25. lis 2009

hm, tak Stleinka teda nohy rozhodně nezvedne natolik aby si mohla cucat palec, takže o něm teda zatím neví ☹

luzza
autor
25. lis 2009

a taky dělaj "stěrače" od auta 😅 😅 chytnou si nožičky a hýbou s nima cyklicky ze strany na stranu...vypadá to přesně jako když stíráš v autě 😀 😀

mel
nezapomeň,že Luky má velkej břišní sval,takže co by si ho mačkal 😉 😀

jmisa
25. lis 2009

Luzz, no to asi dělá Alex taky, ale nevím, co tím básník chce říci 😀

Tak dneska bude mít brambory, to se teda fakt bude mít 😀

jmisa
25. lis 2009

Tak odsud začíná pětiměsíční focení, stačí se pohybovat "další"
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#D...

kay
25. lis 2009

holky tak já si fakt myslím že ta mrkev stele prostě nechutná.. ona jako je na to zvědavá, když to vidí tak i mlaská jak jazykem když by jedla, ale jak to ochutná tak udělá xicht a smůla.. patlat by se v tom chtěla, když si to dám na prst, tak jak si ho vždycky strká do pusy, tak to strčí i s tou mrkví, ale pak to vyplivne... asi zkusím brambory s mrkví nebo brokolici..

jmisa
25. lis 2009

Kay, tak mrkev prostě vynech úplně.

jmisa
25. lis 2009

Tak samotný brambor nevyvola nadšení. Sice to snědl, protože je celej tatínek, ale určo už se těší na kombinace 😀
Jak dlouho jste dávaly samotný brambor?

m.e.l
25. lis 2009

Míšo, samotný brambor jsem nedávala nikdy. 😀

kay
25. lis 2009

jmis, není to ta Tvoje kamarádka? http://www.klarcinblog.cz/ ☹ ☹ 😢

jmisa
25. lis 2009

Kay, jj, je to Diny.

kay
25. lis 2009

to je hrozný.. 😔

m.e.l
25. lis 2009

Bohužel neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. 😢

jmisa
25. lis 2009

Tak poslední vaničky jsou za náma. A v úterý do bazenu.

Předminule měl Alex v puse ruce celou lekci, minule tam rval řehtačky a dneska pro změnu Cvičil s nohou v puse. Nás měl na háku 😀

jmisa
25. lis 2009

Mel, ty máš pračku LG, že jo? Jsi spokojená?
Ty máš asi normální hloubku, co?

kay
25. lis 2009

tak alex je šikula s palcem 🙂

já koupila skleničky brambory s mrkví, brokolici a kuřecí maso se zeleninou... zítra zkusím asi brambory s mrkví nebo broko... a jestli nebude chtunat, tak nevím...jestli zase pauzu nebo zkoušet dál a dál..

m.e.l
25. lis 2009

Míšo, jj mám LG hloubku 44cm na 5kg prádla. A spokojená s ní jsem. . . Vejde se do ní skoro všechno, hlavně plíny za 3 dny od našeho miláčka. 😅

annie29
25. lis 2009

Kay ja bych asi zkousela dal a dal. Ono je dulezity, aby uz si ty jejich streva zvykaly na jinou stravu. S oddalenim se tomu stejne asi nepomuze..

jmisa
25. lis 2009

Kay, já bych maso nedávala, nejdřív radši jen tu zeleninu, aby to pro ní nebylo moc zatěžující.

Mel, tak dík. Já měla vybranou jinou pračku, ale přestali ten typ dělat a více peněz se mi nechce dávat. Tak přemýšlím nad tím LG, kdyby to byla telka a pod., tak neváhám, ale s pračkama si nejsem tak jistá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru