Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
7. čer 2009

luzzi, no asi jo, já jsem extremista, jak nejsou tvrdý jak kameny, tak mám strach 😀 ale je fakt, že stela má taky plnou pusu mlíka, když už nechce tahat..

kay
7. čer 2009
kay
7. čer 2009

tady popisuje, jak se to seběhlo.. https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

normálně bych to asi teda nezvládla. holčina je hrozně silná..

kay
7. čer 2009

tady už nikdo není ☹ stelouch je najezený, osprchovaný a chrní v trojobalu po dvou malých mrčeních 🙂 mrknu na detektivku co mám ahranou a jdu asi taky spát..
tak vám přeju všem krásnou dlouhou dobrou noc 🙂

peda
7. čer 2009

Holky,praskla mi voda,tak na nás prosím myslete a držtě palečky.Nemám kontrakce,ale stejně asi vyrazíme.Příště už se nahlásíme s Ellenkou 😵 😉

macous
7. čer 2009

Ahoj holky,
Zofi, veliká gratulace k Vašíkovi, je teda pořádnej a jak se na fotce první den doma pěkně usmívá 😵 😵 😵
Pedi, kontrakce budou za okamžik, tak držím palečky na rychlý a bezproblémový porod, teda zrovna už možná tlačíš 😀

Holky, tak dobrou, já skočila jen dočíst co nového 😉

luzza
autor
8. čer 2009

dobré ránko 🙂
jéé,ellenka už je určitě na světě 😅 😅

artep26
8. čer 2009

Ahoj holky,
přeji hezké pondělní ráno 🙂
Pedi držím palec, snad už to máš vše za sebou a těšíte se z miminka.
Nějak jsem teď lajdačila, udělám to nejdůležitější a pak gaučíkuju 😀
Třeba včera jsem chrupala od 14-16:30 😅 😅 😅 no si nemůžu pomoci, jak lehnu a je v baráku klid, tak podřimuju, asi čerpám síly a je mi jasný, že nožky hore odpoledne už pak dlouho nehodím.
žofi jdu mrknout na Vášu, ale já ho viděla naživo, viď?? Ještě jednou moc gratuluji, je to pašák a je moc krásný 😉
Nějaké novinky tady???

artep26
8. čer 2009

Čusík Luzzi 😉

artep26
8. čer 2009

Žofi no jasný, kluk jako buk a mooooooooooc fešnej, tak jak jsem říkala 😀 😀 😀
Luzzi koukala jsem do albíčka a holky hezky rostou, Melíku Lukášek je taky pěkný puclík 😉
Jdu ještě očíhnout Stelinku 😀

artep26
8. čer 2009

Tak jsem to očíhla, Kay ona vypadá jako strašně spokojené mimi. Nečtu příspěvky jestli je hodná nebo vás trošku trápí, ale takhle na fotkách vypadá jako děsně spokojená a hodná holčička 😀 😀 😀

m.e.l
8. čer 2009

Dobré ráno,
něco pro pobavení - vyprovázím manžela ze dveří a v patře nad námi jedna holčina řve a druhá ji říká: Vzbudíš Lukáška. A víte co na to náš Lukášek https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀
Pedi, tak držím palečky až mě bolí, ať to máš rychle za sebou. 😉

artep26
8. čer 2009

Jo holky a dneska myslete i na Hanulku, píšeme si přes sms a dnes až bude volno na sále, tak jí začnou vyvolávat porod. Budou to rozjíždět přirozeně, tak se uvidí. Už je myslím 38tt takže Vaneska i Domča budou myslím pěkní kousíčci a půjdou brzy domů. Jdu jí napsat sms 😉 😉 😉

artep26
8. čer 2009

Mel 😀 😀 😀 hezká story a krásné ráno 🙂

m.e.l
8. čer 2009

Arti, jé i Hanulka na to půjde. No tak to dneska nemůžu nic dělat a jen držet palce, sakriš, to se ale ani nenasnídám a hlad teda mám. 😅

artep26
8. čer 2009

Já snídám teď ... moc velkou dobrotu ... 😒
Na stole je jahodový koláč a bábovka a já se tu cpu žitných chlebem a odtučněným sýrem Cottage ... 😔 😔 😔

m.e.l
8. čer 2009

Arti, teda tak to tě lituju. Cukrovkářská dieta co? No snad tě trochu potěší, že je to jen na pár týdnů. 😉

artep26
8. čer 2009

Mel přesně tak, dá se to vydržet a hlavně když vím, že neohrožuji miminka. 😉
Ale že bych si dala ty buchty, to bych si dala 😀 😝 😀 😀 😀

artep26
8. čer 2009

Teď jsem četla ten příspěvek na linku, co sem hodila Kay ... moc té mamině, taťkovi a Matyáškovi fandím, já nevím jak bych tohle ustála ..... 😔 😔 😔

m.e.l
8. čer 2009

Šmankote, tak teď jsem na to taky koukla. . . No snad to bude dobrý, musí holka věřit.

artep26
8. čer 2009

Mel přesně tak, v 22tt nebo kdy to bylo ... to je docela mazec ... vůbec si to neumím představit.
Přestávám skuhrat sama nad sebou 😕 😕 😕 ale do toho 36tt bych ráda vydržela, to je mé zbožné přání 😵 😵 😵

jmisa
8. čer 2009

Ahoj.
Pedě a HAnulce držím palce, aby byl porod bez problémů.

Artep, ty nic nedělej, nebo zase pošupajdíš do nemocnice. Ono se to doma nezblázní.

A ten link ani zkoumat nebudu.

zofik
8. čer 2009

ahojda všem....

pokusím se opravdu vás dočíst...

máme se s Vašíkem dobře, zatím celkem pěkně kojíme, 2 krát za noc, jinak spinká...a držím pěstičky těm co mají rodit...

jinak nevím jak Vy, ale já teda při porodu myslela, že je to moje poslední hodinka 😕 ale co, člověk to ustojí....

artep26
8. čer 2009

Tak mi psala Hanulka, že jí zavedli tabletku na vyvolání porodu, tak se prý uvidí, bude mě informovat 😉
Míšo neboj, doteď jsem gaučíkovala, musím vymyslet co si uklohním k obídku 😉
Žofi tak to je dobře že se Váša srovnal a vyspíš se, jen tak dál. A s tím porodem ... co tě nezabije to tě posílí a za chvíli si na to ani nevzpomeneš a zůstanou ti jen hezké vzpomínky 🙂 🙂 🙂

m.e.l
8. čer 2009

Žofí, poslední hodinka. Jo tak tu jsem měla když jsem čekala na ten svůj císař s parádníma kontrakcema a zákazem tlačit. Ale člověk fakt rychle pozapomene. . . 😉

jmisa
8. čer 2009

Tak jsme se dočkali kočárku, už ho máme na prodejně 😀

m.e.l
8. čer 2009

jmis, no super gratuluju, to vypadalo, že dříve porodíš. 😀 😅

m.e.l
8. čer 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 2.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko (Ellen)
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

jmisa
8. čer 2009

Mel, no jednu chvilku jsem se obávala, ale nakonec to bylo přesně 12 týdnů, co říkali. 😀

m.e.l
8. čer 2009

Ty jo 12 týdnů, to je docela masakr. No hlavně, že už ho máte. 😉 Já už hodinu čekám až se dítko probudí, abych ho nakrmila a šli jsme na procházku, ale on je totální tuhoň.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru