Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
14. dub 2009

hele a Ty už seš předaná? a jak to probíhá? doky Ti napíše nějaký lejstro, kde všechno shrne?

jmisa
14. dub 2009

Kay, no tak uvidím, zase když mi nic nejni, tak proč chodit častěji 😀
Stejně budu muset na ten velký ultrazvuk ve 30tt nebo kdy to je, takže to budu mít proložené tímto.

m.e.l
14. dub 2009

kay, já budu předána dneska. Jestli dostanu nějaké další lejstro, nebo jen na základě těhu průkajdy to opravdu netuším. Budu chytřejší odpoledne. A jinak u mé porodnice je, že právě je dobré měsíc před porodem chodit k nim, protože i u nich v klidu sepíšeš porodopis a nemusíš pak přemýšlet o údajích v době, kdy budeš mít kontrakce.

artep26
14. dub 2009

Ahooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

m.e.l
14. dub 2009

Arti, nazdááááááááááááár...................... 😀

kay
14. dub 2009

mel no tak to je jasné.. já tam klidně budu chodit, stejně tam asi budu muset na monitor a tak ne? jéžiš moje nervy.. to je zase složité 😀

greji, no to je škoda s tím zaučování, myslím, že bys měla aspoň ten půl den mít klid, aby Tě pak nehnali do nemocnice.. ☹

jmis, no jo já vím.. já byla taky nějak v tom 30tt na 3d uzv.. takže to bylo dobrý.. 🙂

m.e.l
14. dub 2009

kay, pro mě je složitá představa, že vůbec netuším, kde v tý budově ta poradna je. Jako vím kde je, ale do telefonu sestra říkala v přízemí a to by znamenalo, že je tam ještě jedna o které nemám zdání. 😕

kay
14. dub 2009

arti ahojda 🙂

mel, no tak já vím aspoň přibližně, ale taky přesně ne.. byla jsme tam na té gyndě s OHSS a myslím, že porodní bylo na druhé straně chodby 😅

holky neměly jste někdy strach že se vám to vaše miminko nebude líbit? 😅

jmisa
14. dub 2009

Kay, tak takovýhle nápady fakt nemám 😀 😀

kay
14. dub 2009

jmis, no asi je to blbost.. ☹

jdu se zkusit zabořit do peřin, popř. se ještě píchnu na net..

artep26
14. dub 2009

Grej, Míšo buďte v klidu, já svůj potenciální kočík ještě ani neviděla, natož abych ho objednala 😀 😀 😀
Kay uvidíš že Stelinka bude to nejkrásnější miminko pod sluncem 🙂 tohle přesně řešila moje kamarádka, já se smála jak blázen, co jí to napadá. 😀 😀 😀
Luzz a s těma hadrama je to u nás naprosto stejné, vysloveně mě s tím Andul s.ere, páč ty vytahané věci po sobě nikdy neuklidí, nebo je uklidí tak, že je hodí do špíny 😠 ona to máma přeci vypere, vyžehlí a uklidí 😠 😠 😠
Grej držím palec na audit 🙂

grej
14. dub 2009

Asi se na to ve čtvrtek vyprdnu úplně a zůstanu doma celý den. Ty 3 hodiny zaučování neutečou, že jo... Nsetojí mi to za to, aby mě pak zavřeli do nemocnice. To bych pak zaučovat nemohla vůbec 😅

Mel - jak jsem psala, poradny jsou dvě. Jedna v "P" a jedna v 1P.

Kay - neboj, bude se ti líbit. I kdyby nebylo "nic moc", tak pro tebe to bude to nejkrásnější mimi🙂 Měli jsme v rodině taky dvě nic moc miminka, měli moc velkou hlavu a celkově byly takový "divný", ale za chvíli z toho vyrostou a bude to dobrý🙂 Neboj!!

Artep - to je asi normální. Vím, že můj brácha to řešil taky tak. Místo aby to musel skládat a uklízet, tak to hodil do prádla a hotovo.

Můj manža má zas pocit, že mu pořád něco peru, že to měl přece na sobě jen 2x (ale že to měl v hospodě, tudíž to smrdí jak prase, to už neřeší). A neustále hledá tepláky. Nikdy neví, kam je odložil. tak se vždycky zeptá mě, protože já to vím naprosto přesně, páč mě štve, že se pořád někde válej 😀

Díky Artep, snad to proběhne hladce. Dnes bude jen přípravná práce, dávání papírů do kupy, podpisy a tak a zítra to bude na ostro. Budu muset najít něco slušnějšího na sebe. O víkendu jsem si u mamky našla asi troje šaty, ve kterých nejsem jak v naprostým pytli, tak večer musím vybrat, který budou nejlepší a ve kterých budu mít největší pupek. SPoléhám na to, že se auditorům zželí těhotný chudinky 😀

artep26
14. dub 2009

Grej 😀 musíš občas hodit bolestný výraz ve tváři a chytit se za pupíček, určitě to na ně zabere 😀 😀 😀
A neboj, určitě to taky budou chtít mít brzy za sebou a ne se v tom hezkém počasíčku trápit nad papírama.
Grej vy máte ISO?? Nebo co máte za audit??

grej
14. dub 2009

Jojo, je to audit na ISO. Právě hledám něco v poči. A zas mizím 😀

luzza
autor
14. dub 2009

grej
já blbě koukám a čtu,že právě hledáš něco v moči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
14. dub 2009

artí
přesně jak píšeš...nejen že udělá bordel ve skříni,ale pak všechno,co už nechce,najdu na zemi v pokojíčku 😝 a když si na něj došlápnem,že teda takhle ne,tak ty věci všechny smotá v jednu velkou kouli a odnese jí do koše na prádlo... no,co nadělám 😠 hlavně že je zdravej 😀

luzza
autor
14. dub 2009

grej
vstávám ráno přesně jako ty...
dřív jsem se opírala u toho o parapet,ale teď mě bolí i dlaně,takže se opřít nedokážu 😝 no je to pocuc...

artep26
14. dub 2009

Luzz tak právě tohle to házení do koše, bordel ve vypraném vyžehleném prádle a ta její nepořádnost - to mě teda dokáže vytočit. Teď o víkendu jsem jí uklízela pokoj, když jsem otevřela skříně s učením a hračkama, tak jsem málem upadla na znak. Takže jí čeká přerovnávání, já už na to nemám sílu, bude jí 9 tak by si mohla tohle uklidit sama 😠
Holky a s tím vstáváním ... mě nebolí klouby ani nic jiného (zatím 😉 ), ale nemáme klasické postele, páč nemáme ložnici a spíme na rozloženém gauči, který je vlastně taková ohrádka a v ní jsou naskládané matrace, takže vlastně máme matrace na zemi. A když se mám 2x - 3x v noci hrabat z těch matrací, tak jsem pěkně na.raná a ufuněná ... je to docela síla, jsem na sebe zvědavá za pár týdnů. Jsem už hlásila, že až nebudu fakt moci, tak stěhuju Aničku k manžovi do postele a já hezky budu spinkat v postýlce v pokoji u Aničky 😀 😀 😀 no Anička je nadšená, manža má výhrady, zvyk je zvyk ale co se dá dělat 🙂

artep26
14. dub 2009

Jdu zase pokračovat v lehátkování na terásce 😀 😀 😀

hanulka3112
14. dub 2009

Ahojky Holky, tak Velikonoce proběhly v klidu, skoro celý den jsme grilovali, měla jsem naložené masíčko a pak pstruhy a makrely 🙂
Vidím, že jste řešily své drahé polovičky a jejich oblíkání, no ten můj to je hrůza, on je jak manekýn, hader plná skříň nejhorší je, že rád popapká a pak je půlka malá a teď zas něco shodil tak něco je zas velké 😀 jinak ten se převlíká i 3krát denně záleží jestli jde pomoct chlapům nebo pak za zákazníkem, pak něco vyřešit nebo že pak je už teplo, takže jen chodím po baráku a sbírám oblečení 😝 nejhorší je, že se svlíkne už třeba v obyváku a nahoru se jde obléct, takže je to všude roztahané a už jsem vzala ho věčně poučovat kam to patří 😅

grej
14. dub 2009

Artep - tak my máme hodně nízkou postel, ale mít jen matrace na zemi, tak se prostě už nikdy nezvednu 😀

Zas tu něco hrabu v POČI (ne v moči Luzz 😀), tak jsem si vás na odlehčení přečetla. Uf. Mám hlad jak vlk, ale na jídlo to vidím nejdřív tak ve dvě. Jdu si dát aspoň jogurt...

Ten můj moc oblíkání neřeší. Má pár fakt pěkných kousků, ale občas mě ty jeho kombinace ničej. Třeba si vezme super košili a přes to naprosto příšernou mikinu. Je jeho oblíbená, co na tom, že se to k tý košili vůbec nehodí, že jo...
Jinak jsem taky vypozorovala, že neřeší vůbec typ trika nebo mikiny - bere to, co je navrchu. Takže když seznám, že už dlouho neměl tu a tu mikinu (která se mi na něm líbí), tak mu jí prostě vrznu na vrch hromádky a je to 😉

On moc oblečky nestřídá, protože ráno se oblíkne, jede 20 minut autem do práce, tam se převlíkne do montérek a pak se zase večer oblíkne zpátky a zas má na sobě to co ráno jen 20 minut. Takže je fakt, že ten týden mu to může klidně vydržet, aniž by se jakkoli poznalo, že už to nosí tak dlouho.

Tak já zas jdu papírovat 🙄

jmisa
14. dub 2009

Můj muž chodí teď ve 3/4 sportovních kraťasech a v tom vydrží celý léto, jen když je chladněji bere místo pantoflí šněrovačky a ponožky 😀 A jinak chodí v teplákách, takových těch látkových Nike, Puma apod. V práci se převlíká do bílého, takže to má jen na cestu. Na džíny a nebo pláťáky ho moc neužije, to jsou božihodovky 😀
trika mu loupím každý druhý den nejpozději, pokud je sám nehodí do prádla. Vadí mi, jak se tam pak chytá ten sajrajt, co si tím maže podpaží. 😕

kay
14. dub 2009

teda ti chlapi 😀 no mě spíš štve, že M. není schopný oddělit pracovní věci od těch domácích - chodí v jedněch kraťasech na zahradu, na koncerty a jedno triko má na tohle všechno a ještě v něm chodí i po doma.. ☹ už se s tím budu muset snažit něco udělat.. 😀

jmis a co dělá Tvůj m.? doktor? 😅

jmisa
14. dub 2009

Kay, ne 😀 Vedoucího výroby v soukromé pekárně.

m.e.l
14. dub 2009

Tak poradna o.k., no a teď už vzhůru na Bulovku a zbývá už "jen" porodit. 😀

macous
14. dub 2009

Ahoj holky,
tak Velikonoce jsou zdárně za náma 😀 Já se ukryla k našim, manža pak říkal, co mu říkalo kluků, že tady zvonilo a ono nic. Taky to plácání po zadku moc nemusím 😅

Jinak kočárek zatím objednaný taky nemáme, takže budu muset už trochu zapracovat a výbavičky mám cca třetinu - kdovíjestli 😅 , ale chci to mít do konce května všechno, pak bude třeba vedro a kdo by něco sháněl s pupkem a opuchlýma nožkama 😀

Jo a s tím oblečením je asi většina chlapů stejná, můj má svůj extra pokoj a tam vše porůznů odkládá, jednou za čas ho tam naženu a musí udělat pořádek, to mám hnedka koš na praní plnej až po okraj 🙂

hanulka3112
14. dub 2009

Ještě k tomu oblečení já když žehlím a každému dělám hromádku zvlášť tak ve většině případů ta jeho převyšuje a to o dost 😅 😀 někdy je hrozný manekýn aj kolik má bot 😖 to je hrůza, já mám dvoje botasky a on snad desatery a snad všechny značkové a nechápu jak je brzo odrovná, když jeho práce je většinou jen objíždět zákazníky a neumí rozlišit boty na práci a pak jsou všechny jak prase a musím je prát, skoro všechny jsou totiž bílé 😅

artep26
14. dub 2009

😀 😀 😀
Jsem se u těch vašich chlapů docela nasmála 😀 😀 😀
Manža truhlář většinu roku chodí v pracovním, tudíž kalhoty nebo 3/4 v létě, botasky, triko, mikinu ...
"hodobožové hadry" si na sebe bere jen když jedeme třeba do HK, na návštěvu, do restaurace, do poradny atd. ...
Oblečení moc neřeší, má toho trošek, on toho ani moc nepotřebuje. Takže 4 hezká trika, dvoje hezké kalhoty, asi tak 5 hezkých mikin a to je vše. A to ještě z těchto věcí má něco oblíbené, takže vlastně střídá 2 trika a 2 mikiny 😀 😀 😀

artep26
14. dub 2009

Grej snad už jsi taky po o a papíry jsou v cajku, ti to nezávidím 😔 😔 😔

jankatr
14. dub 2009

Luzzi - snažím se je kojit najednou ale je to docela obtížný - protože když se vzbudí dřív Kuba tak Matěje vzbudit, to je téměř nadlidskej úkol, ale když nic jinýho tak se snažím aby to bylo aspoň hned za sebou - abych k nim nemusela dvakrát tolik vstávat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru