Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
16. dub 2009

No ale teď se to zase zpozdí tím, že jsou svátky a to v Německu nemakaj 😀
U špunta nám právě řekli - možná 10 týdnů, ale raděj počítat s 12.

grej
16. dub 2009

tak to jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat u tebe...

Jdu otřít přebalovák, abych tam mohla dávat ty vytžehlený věci (až nějkaý budou 😀). Potah na lehátko jsem narvala do pračky, tak uvidíme, jesli to přežije...

artep26
16. dub 2009

Já se pro kočár chystám v nejbližší době do toho Kolína, ale nejdřív si tam cinknu, zda je tam mají, asi ho už rovnou koupíme, nemá cenu skládat zálohu a pak pro něj letět, když tam pojedu nejdřív za 14 dní, ta už budu ca 27tt ... pokochám se a frknu ho asi ke švagrové 🙂

jmisa
16. dub 2009

Artep, takže sis vybrala Implast? Ten tam myslím maj, ikdyž nevím, jak je to s barvama.

artep26
16. dub 2009

Jmis ještě tento http://www.kocarky.cz/kocarek-bumbleride-india-..., rozhodnu se na místě 😉
Tento India Twin má teď nově možnost otočit si korbičky k sobě, což je super. Uvidím který bude lepší ... vyjdou cenově skoro nastejno a navíc přijatelně, nemůžeme si dovolit investovat třeba 25 000 Kč do kočárku, má se toho ještě dost kupovat a samotná dvojčátka v provozu dají finančně dost zabrat a ještě máme Aničku, která taky něco stojí 🙂

jmisa
16. dub 2009

Artep, to chápu.

hanulka3112
16. dub 2009

Ahojky Holky, tak jsem doma z poradny, dneska to šlo rychle jen 4 ženský předemnou, jen mě předběhla jedna netěhotná asi nevěděla, že těhule chodí napřed 😠 člověk nikdy neví jestli je těhu nebo není, když v začátcích není žádné bříško, tak jsem si myslela, že asi je těhu a pak vyšla sestřička a říkala, že těhotné první.Jo dokonce se mi prodloužil čípek na 40mm minule byl 35mm Dr. říkal, že to je nádherné na dvojčátka 🙂 tak mě fakt uklidnil, jsem mu říkala, že tvrdnutí je méně časté, se mu to nějak nezdálo a pak jak viděl ten čípek, tak mi dal za pravdu 🙂 jo včera mi došly pouzdra na dudlíky, jsou moc fajn, jsem ani nevěděla, že jsou na 2 dudlíky, pak hodím foto 😉

jmisa
16. dub 2009

Tak jsem konečně odchytla sousedku s dětma a vyptala se na dětské doktorky. Poreferovala mi kam kdo chodí z baráku, takže nemusím lapat další 😀 tak už jen se k někomu probojovat.

grej
16. dub 2009

Tak to já pořád nevím, k jaké díoktorce jít. Každý říká něco jinýho. Někdo, že to chce doktorku blízko, někdo, že je jedno, jestli bude autem 5 minut nebo 20 minut. Asi holt skončíme u tý co je 5 minut JEstli nás teda vůbec vezme...

jmisa
16. dub 2009

Grej, no já šla spíš po tom, jaká je. Kdyby mi řekli, že lepší jezdit na Šustovku, tak jezdím tam.

artep26
16. dub 2009

Já mám doktorku asi taky jistou, mám to k ní asi 5 min autem, takže hlavně proto a lékárnu tu taky máme, takže nikoho jiného zatím řešit nebudu. Akorát mě děsně štve, že tam nemá zdrav. sestru a strašně dlouho se tam čeká ... to bude pocuc s dvojkama, no stejně asi budeme ze začátku jezdit s manžou 😉
Hanul ahojda, KO dopadla na výbornou, tak to je super ... 🙂
Ještě Grej odpolko podá dobré zprávičky a bude to 😉

artep26
16. dub 2009

A navíc v HK v čekárné u pediatra i se zdrav. sestrou by to nebylo s tím čekáním o nic lepší ... 😖

zofik
16. dub 2009

zdravím....

Grej já mám nahoře 18 kg...zadržuju vodu...čípek 30 mm, takže nic moc 😲

jmisa
16. dub 2009

Zofik, 30 je ještě dobrý ne?

zofik
16. dub 2009

jmis já ti nevím....kolik máte ostatní prosím? no když čtu že hanulka má s dvojčátkama 40 mm....ale budu se snažit se více šetřit....

artep26
16. dub 2009

Žofi já mám 40 mm ale koukni na tt kde jsi ty a kde já a to ještě nemám po KO, uvidíme co mi Václav řekne na kontrole. Minule se mu nezdál čípek, tak začal o kroužku 😲 😲 😲 ale pak z něj vylezlo, že je 40 a že to zatím není můj případ ... no prostě Václav 😀 😀 😀

artep26
16. dub 2009

Žofi polehávej, jestli máš vše nachystané, tak na vše prď ... nemáš to jednoduché holka, ale doteď jsi byla v práci, tak si užij alespoň ten konec a hodně moc odpočívej 🙂

artep26
16. dub 2009

Jdu ohřát obídek, hlásí se žaludek 😀 😀 😀

zofik
16. dub 2009

Artep někdy je fakt na odstřel, mně furt mele že jsem veliká a že se porodu nemám bát, že dám i 5 ti kiláčka...to mi přeje pěkný věci, darebák 😒

artep26
16. dub 2009

ŽOfi teď jsem se od srdce zasmála 😀 😀 😀
Já bych chtěla vidět třeba i dvometrovou ženskou, jak s přehledem rodí pětikiláčka 😀 😀 😀
No prostě chlap 🙂 🙂 🙂 A navíc jako porodník přeci musí vědět, že to není o výšce ale o pánvi 😀

grej
16. dub 2009

Zofik - tak to jsme na tom podobně... No ale zase to URČITĚ rychle zhubneme 😉

Já měla čípek tuším 32... Navíc to CS bylo 3...

Tak potah na lehátko to asi přežil. Už se suší 😉

Mám další problém. Na přebalovák by se mi vešla ta nevjětšeí přebalovací podložkal. Ale říkám si, jestli není zbytečný zaplácnout takovou velku plochu podložkou. Jestli nebude lepší koupit tu užší a zbytek místa využít na krémíky a tak... Ach jo, proč já jen jsem tak nerzhodná 😀

jmisa
16. dub 2009

Grej, myslím, že čím míň serepetiček kolem, tím rychlejší úklid. Podložku otřeš a fertig a serepetičky musíš vzít doruky, utřít je a pak ještě pod nima. tedy aspoń u nás se práší.

grej
16. dub 2009

to jo, u nás se taky děsně práší, ale ty krémy a čistítka potřebuju mít po ruce, ne? Ale jo, ono to půjde. Dáms i je na poličku nad tím a bude to.

hanulka3112
16. dub 2009

Tak jsem šoupla fotku těch obalů na dudlíky do alba, vlezou se do něj 2 dudlíky to jsem ani nevěděla aspoň budu brávat každému náhradní.Teď jsem udělala na netu super kauf, ten kolotoč od Fischer price co mám v albu měli v jednom obchodě ve výprodeji za 700,- 😲 tak jsem neváhala a objednala ještě další věcičky co tam měli ve slevě, já totiž furt přemýšlela jestli ho objednám a když je za tak super cenu, tak jsem ho vzala, doufám jen že jim nedojdou zázoby 😅 ještě uvidím kam ho dám, aby ho využili oba mimísci.

hanulka3112
16. dub 2009

Jo a k tomu mému čípku, to jsem teda čuměla a Dr. mě teda příjemně překvapil, jsem se spíš strachovala, aby se nezkrátil, bo jsem posledních 14dní furt něco šolichala furt nějaké grilovačky a na Velikonoce jsme měli teda velkou grilovačku, takže samé chystání, jinaik se snažím šetřit 😉

m.e.l
16. dub 2009

Hanul, teda ty děláš kaufy. 😉
Holky, které z těhle záclon mám dát Lukymu do pokojíčku jako první:
mašinka http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?cPa... (mám ji v bílém)
sněhuláčci http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?cPa...
"medvídci" http://www.zaclony.cz/vybrana-zaclona/mesic-zac...

hanulka3112
16. dub 2009

Melí mě se líbí nejvíc ti medvídci 😉 🙂

artep26
16. dub 2009

Grej já bych to taky viděla na tu podložku, serepetičky bych někam uklidila, já plánuji kapsář ze strany komody 😉
Hanul a kdepak mají výprodej?? Práskneš?? 😀 😀 😀
Mel já bych to viděla teď na medvídky, pak na mašinky a sněhuláky bych nechala na zimu 😝

artep26
16. dub 2009

Hanul obaly na dudlase vypadají hezky, já znala jen ty plastové, tohle vidím poprvé

luzza
autor
16. dub 2009

holky
já teda nevím,já měla čípek 29 a ve špitále řekli,že je to úplně OK... CS mám 0.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru