Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
28. dub 2009

Luzz, ty jsi nevezla dneska Domču do školy??? Ty jsi ale krkavčí matka. 😀
jmis, nauč psici ať se chodí venčit sama, když není doma páníček. 😅

jmisa
28. dub 2009

Mel, no jo no 😀 Ona se sama nevenčí ani u našich ani na chatě. Prostě za náma chodí tak dlouho, až s ní někdo jde na prochajdu a teprve pak se vyvenčí. Venčení na pozemku je pod její úroveň 😀

zofik
28. dub 2009

ahojík holčinky....

jen čtu co píše jmisa....jmiso to máme stejnýho pejska....myslím jako že venčení na pozemku s velkou stranou nedá ani za nic.....

macous
28. dub 2009

Ahoj holky,

velká gratulace Annie k holčičce 😵
tak už máme 4 miminka na světě, hezky nám to přibívá, příští týden Luzz a bude hnedka 6 😀 😀 😀

Holky, já teď vůbec nic nestíhám, celý včerejšek jsem lítala okolo řemeslníků, co nám dělají nová vrata, ještě k tomu jak ten vítr, tak to dneska ráno v 7 málem vyrval i s motorem, jsem lítala po dvoře v noční košili a bačkorech 😠 a to nám ještě budou dělat dlažbu, to asi zabalím kufr a zmizím na chatu 🙂

Jo a dneska odpoledne mi přijdou montovat jednu vestavěnku 😅

Jinak já hrací deku zatím nekoupila, rozhodla jsem se, že to dám případně jako typ, kdyby nám chtěl někdo z rodiny dát dárek a nevědě co 😀 Monitor dechu určitě budu pořizovat, akorát jsem ještě nepřímýšlela o značce.
Holky co jste kupovaly za lahvičky - já chtěla nějakou výhodnou sadu od Aventu a zatím jsem na nic nenarazila.....

jmisa
28. dub 2009

Lahvičku nekupuju žádnou. Budu kojit 😀

jmisa
28. dub 2009

Jo ale pokud bych chtěla nějakou kupovat, tak budu kupovat kompatibilní s odsávačkou mateřskýho mlíka.

m.e.l
28. dub 2009

mací, http://www.detskyraj.cz/zbozi/422-avent-novoroz... ale já mám zatím nějaké dvě obyčejné lahvičky, a když bude potřeba tak pak koupím, ale asi i s odsávačkou, když bude potřeba http://www.detskyraj.cz/zbozi/419-avent-odsavac...

jmisa
28. dub 2009

Koukám Mel má ráda Dětský ráj 😀 😀

Tak máme doma postýlku, právě jsem se vrátila. Dělala jsem švárovi spolujezdce na letiště a pak jsme byli v Ikea na Zličíně.

Přdetím jsem zmákla pokec v látkovkách a mám hlavu jak balon, tak budu vstřebávat a pak objednám. 😀

m.e.l
28. dub 2009

jmis, no máme to blízko a nemají špatné ceny. 😀

kay
28. dub 2009

ahoj holky 🙂

tak jsem zpět z výletů.. 😀 v práci nic nového, spíš ještě horší, ale pokecala jsem s kolegyněma a to bylo fajn..

s dulou to bylo super, hrozně jsme si sedly, teda aspoň ona mě 😀 není to žádná alternativní fantička, všechno jsme si tak povykládaly a bude připravená... 🙂

a u doktorky se byl M. mrknout i na uzv, tak byl ráda a pak jsem byli ještě 10 min na monitoru taky s M. ale malá spala, tak se hjbla asi jednou a málo.. ale zážitek 😀 😵 a jinak se prý na porod zatím nic nechystá 🙂

grej doufám, že mě v tom nenecháš abyste všechny už měly porozrné a já čekala sama 😀 myslím z těch mých termínovek 🙂

jmis, no jo, tak když m. není doma, to chápu 😀 to taky chodím já, ale nechce se mi, bo náš je tvrdohlavej a lítá kde chce a na vodítku mě zase škube, a to mi vadí.. ☹

luzzi, budeš používat látkový pleny?

mel no dobře, tak když seš v klidu.. ono je to možná někdy lepší mít čím ty myšlenky přebít 😀

maci Ty se teda taky nenudíš co? hlavně jestli to všechno drží 😀

m.e.l
28. dub 2009

kay neboj, tady všichni porodí a my dvě tu zůstaneme nadále 2v1. Teď mě tak na 99% předběhne Luzz, no Jana.cb se snad taky brzy rozsype. . .

jmisa
28. dub 2009

Nebojte, já tu budu dlouho 😀 😀 To určitě všechny porodíte 😀

m.e.l
28. dub 2009

jmis, no ještě aby jsi mě předběhla ty, to bych asi začala ječet!!! Mišák se ještě musí dopékat. 😉

jmisa
28. dub 2009

No on se dopéká 😀 Ještě nejsem ochotná ho vypustit do světa 😀

m.e.l
28. dub 2009

Ve 30tt jsem ho taky nikam pouštět nechtěla, teď chci ale on nadále nechce. 😠

jmisa
28. dub 2009

Mel, ale Luky čeká do 13.5. až mu vyprší nájem 😀

kay
28. dub 2009

holky no teda, jmis, Ty si to ještě musíš všchno počst jak budou ty naše děi blinkat a kakat 😀 pak můžeš rodit.. ještě abys nás předbíhala 😀

m.e.l
28. dub 2009

jmis, nájem mu už vypršel. Předčasně ukončená smlouva. 😉

luzza
autor
28. dub 2009

kay
ne ne,látkovky jsem si už užila při domčovi 😉
a na dvojčata se mi s nima prát rozhodně nechce 😀
máme železné zásoby papírovek (zhruba na 3-4 měsíce 😀 )

luzza
autor
28. dub 2009

melíku
dneska šel inža do školy pěšourem 😀
ať si zvyká 😉 až budou mimina,tak ho taky vozit nebudu 😠 😉

luzza
autor
28. dub 2009

holky
teď mi teprve dochází,že v pondělí odjedu z domova a vrátíme se 3 ! 😅 😅 😅 😅 😅

artep26
28. dub 2009

Ahojda holky,
do teď jsem si zase hrála na chůvu ... no neteřinka moc hodná, takže pohoda.
Jen v rychlosti napíšu vzkaz od Hanulky a zase letím, mám zalévat zahradu a něco přichystat k večeři.
Snad večer dočtu ... Luzz ty nastupuješ v po do porodky a pak už pojedete domů 3?? Máš termín na vyvolání??
Takže ten vzkaz od Hanulky:
"Ahojky Peti, tak jsem šla dnes k doktorovi kvůli tomu, že na mě něco leze, bo jsem se bála, že ve čt do poradny bych byla KO. Tak se mi zkrátil čípek ze 4 cm na 2,9 cm tak mě poslal ležet do nemocnice.Jako že ten čípek je pěkný, ale ze to tak skočilo, tak jsem na kapačce. JInak měřil mimísky mají 1,5 kg a že je to krásné na můj týden. Tak snad mě brzy pustí. Pozdravuj holky na koníku a kdyžtak písni, co nové maminky 🙂 🙂 škoda že nemám internet. Pa Hanulka 🙂 "

Takže jí holky držme palečky, ať je brzy doma a je vše v pořádku. 😉

m.e.l
28. dub 2009

Arti, pozdravuj Hanulku a že držíme palečky ať ji brzy pustí domů. 😉

artep26
28. dub 2009

Mel ahojda, právě mi zase psala, že má 2. kapačku a že jí snad brzy pustí domů.
No snad jo, ale je to taky takový pracant, tak kdyby si to tam odležela, tak by byla jistota, že by se šetřila. Ikdyž psala, že by doma už nehla ani prstem, že by na vše dlabala.
Chápu že by ráda domů, ale je 33tt a to je krásný, ještě by bylo super kdyby vydržela do 34tt, to se myslím dovyvinou plíce, že jo 😲 😲 ? a bylo by vše v suchu. No ale čím déle se mimísci pečou, tím lépe 🙂

kay
28. dub 2009

artepi, taky moc držíme palce, ale už to určitě není úplná hrůza kdyby se miminka narodila, ten 34tt je fakt přelom.. Jo až te´d mi došla Tvoje přezdívka 😀 😀 😀 😅 😅

m.e.l
28. dub 2009

Tak mě právě taky ta přezdívka došla, stejně jako to, že pálím palačinky. 😀

artep26
28. dub 2009

😀 😀 😀 holky jste vy to chytré hlavičky.
Mám vás moc pozdravovat a hlavně Luzzu a je jí holky, že to mají za pár 🙂 🙂 🙂
Jdu sebrat prádlo a vymyslet, co bude k véče.
zatím pa pa pa 🙂

artep26
28. dub 2009

A palačinky, ty bych si dala, ale jen kdyby byly od Mel 🙂 🙂 🙂 abych je nemusela klohnit sama. 😝
Ale mám to jaksi z ruky ☹ 😒 😵

jmisa
28. dub 2009

Já měla knedlíky s vajíčkem.

Hanul, držím palce, aby byla brzo doma.

m.e.l
28. dub 2009

Arti, z hradce jsi tu za chvíli. 😉 A ještě možná na tebe zbyde i když je manža ve vývinu. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru