Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
29. dub 2009

ale mě zase zajímá,když se něco jinde dělá jinak 😉 😅 😅
člověk má fakt představu,že co děje u nich,je normální všude 😅
při tom je to blbost 😉 😅
jak s tím epidurálem... 🙂

luzza
autor
29. dub 2009

jmis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
29. dub 2009

ale máš pravdu 😅 😀 😀 😀 😀 vyjížděj tam nějaký procenta a taky tlak toku v tom pupečníku,nějak v číslech 😅 😀
no mi bysme mohly napsat seminárku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jmisa
29. dub 2009

Jo a mám si vybrat, jestli chci při porodu klystýr (snad mám to y dobře 😀) nebo yal a nebo nic. No nic riskovat nebudu, ale nevím, co mám zvolit, jestli kl. nebo yal????
Moje sestra tvrdí, že yal, že je šetrnější k tělu.

Co?

luzza
autor
29. dub 2009

a ještě mi s měkkým i 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
galerie elity národa 😀 😀 😀 😀 😀

jmisa
29. dub 2009

To je těhudemence 😀

luzza
autor
29. dub 2009

já nejdřív chtěla ten yal...
bo na mě tenkrát klytýr zapůsobil dost divoce 😝 😝
ale PA nám řekla,že vysoké teplé klyzma je cesta k rychlejšímu porodu...
tak teď vážně nevím...

jmisa
29. dub 2009

Já klystýr nikdy neměla.
Kolik ho do mě "napustí" ?

luzza
autor
29. dub 2009

vzhledem k tomu,že budu na 90% rodit císařem,tak zvolím yal...
ale kdyby se ta holka naše praštěná ještě nějak přetočila a já měla rodit normálně,tak radši ten klystýr 😒

luzza
autor
29. dub 2009

ono to není tak děsný...
mají nádobku na litr,ale je tam tak 3/4...
dá se to v poho vydržet...to mi vůbec nevadilo...
ale já běhala na záchod po troškách ještě asi hodinu 😝 😝 a k tomu jsem měla kontrakce,tak jsem to nějak blbě snášela...už jsem nevěděla,jestli mám kontrakci,nebo mě zas křečujou střeva 😀 😀

jmisa
29. dub 2009

A toho yalu je míň? 😀

luzza
autor
29. dub 2009

jó 😨 to jen jen taková tubička...odhadla bych tak 200 ml...
ten ti vlastně vyprázdní jen tlustý střevo... ale klystýr ti "vypláchne" mnohem delší úsek střev...proto se říká vysoké klyzma 😒 a prý pomáhá dobře rozjet porod...
ale fakt nevím,nó...

jmisa
29. dub 2009

No já taky nevím 😀 Doktor říkal, že si mám vybrat, že mi kdyžtak dá recept, že to nechává na maminách 😀 Ten je hodnej 😀

luzza
autor
29. dub 2009

no,ta naše PA řekla,ať si teda vyberem,ale u toho se tvářila tak,že kdo nebude chtít klyzma ať se těší na pomstu! 😠 😀 😀 😀

grej
29. dub 2009

Ahoj holky,
tak nám porodní asistentka řekla, že je to taky na nás, ale že je lepší klystýr, protože ten yal bere jen kus střeva a než se dostane na samý porod, tak se to střevo zas můžte naplnit...

Jmis - taky mě překvapilo, že u vás nedělaj monitor... Já už byla dvakrát, dnes a minulou středu. Jo vlastně třiktár, protože mi ho dělali i na Bulovce jak jsem tam byla kvůli tomu tlaku. Ono těch dvacet minut uteče ani nemrkneš. Já si vezmu časák a většinou než objevím něco zajímavýho tak je po monitoru 😀

Tak jsem byla u Annie, malá je nádherná! A prťavá 🙂 Vůbec nevím, co si s takovým drobkem počnu... Stáhnu fotky a dám vám to tam. Jen jsem zjistila, že mi slušně blbne foťák, takže si ještě před porodem budu muset koupit novej, abychom měli prďolu čím fotit 😉

grej
29. dub 2009

Tak fotky jsou v albu, tak jukněte 🙂 Měla jsem zvlášť upozornit na to, že ten svetr je erár 🙂
Jdu dělat véču.

Zítra mě čeká zubař, blééé.

Mel - na první poradnu na bulovku mě objednali na příští středu, takže 6.5.

jmisa
29. dub 2009

Jůůů, ta je prťavá. A svetr - no lidová tvořivost 😀

Grej, Tobě se nějak ten pupík zastavil, ne? 😀

luzza
autor
29. dub 2009

grej
malá Nikolka je nádherná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grej
29. dub 2009

Hele Jmis nestraš mě... Stačí že to dělá doktor... že je menší než by měla být. Myslím Kačka. Na BUlovce mi řekli, že velikost břicha je odpovídající.l.

Já mám teda pocit, že roste pořád. Každým dnem je složitější a složitější se zvednou z postele, o mazání nohou večer ani nemluvím 😀

Jdu na tu véčeu.

jmisa
29. dub 2009

Já snědla dvě housky se šunkou a sýrem, k tomu mám špaldu s cikorkou, mňam 😀
Musím jít ven s psicí a nechala jsem v autě manžovo boxerky, co jsem mu dneska koupila v Marks & SPencer. Furt je somroval, jenže tam bylo pokaždý u pokladen lidí, až dneska nikdo, tak jsem toho využila 😀

Grej, ty sis kupovala Cariwell kojoprsenku?
Já měla na sobě dneska několikero kojoprsenek a tahle jediná mi sedla, nikde netlačila, neodstávala a pod. Akorát se mi jako moc nelíbí ta cena. Kdybych věděla, že budu kojit nejmíň půl roku, tak s klídkem, ale třeba na měsíc by se mi to moc nehodilo 😠

grej
29. dub 2009

Já musím vymyslet něco pro manžu. Sama bych se taky odbyla pečivem se sýrem a šunkou🙂 (přesně to sjem měla včera 😀 - a pak ještě jogurt a ananas).
Budu dělat párky v listovém těstě, snad to bude dobrý..

Jojo, kupovala,. JSem s ní spokojená, je fakt hrozně pohodlná, nikde netalčí... Jediný co je blbý, ž enení bavlněná, takže když je velký teplo, tak se pod prsama slušně potím.

Ale já kvůi své velikosti nosím těhu podprdu už asi od 25tt, protože všechny ostatní mě tlačej. Takwže já jsem je fakt užila. Mám tři který střídám...

jmisa
29. dub 2009

No ono vyloženě bavlněné není snad nic, všechno má nějakou příměs, ikdyž je třeba košíček bavlna, tak ten zbytek je směska. ☹
Já jako dneska provedla přeměření a měla bych mít 90E, což je děsný. Během dvou týdnů se mi nějak roztáhla žebra pod prsama. A v týhle velikosti nejni kloudná prsenka.
Možná bych se narvala i do 90D, ale když si představím, že se prsa trochu nalejou, navíc, že tam budu muset narvat vložku, tak by to asi nestačilo. 😕

grej
29. dub 2009

No, tak to jsi na tom podobně jak já. Já když se naposledy měříla, nějak v půlce března, tak to vycházelo na 90F nebo 95E. Takže jsem zakoupila 95E...

Ta podprda co mám podle mě vedle bavlny ani neležela, protože to je takovej ten matroš, co se z něj dělaj kalohotky, který se dají koupit u ťamanů. Mě se vždycky hrozně líbily, ale nikdy jsem je nemohla nosit, protože jsem z nich hned měla mykozy. Prostě takovej strečl..

jmisa
29. dub 2009

Já ten matroš mám na těhotenský podprdě od carriwell. Mně tedy nijak neva. Možná se trochu potím ve vedru, jenže to já se potím vždy, jen když mám fční prádlo, tak je to o něčem jiném. 😖

kay
29. dub 2009

ahojte,

tak o klystýru jsem mluvila s dulou, říkala, že je to k porodu taky jedno, že ten yal si můžu lupnout doma.. klystýr prý už nikomu nedávají automaticky.. ale zase kamarádka mi říkala že jí to pak hrozně ulevilo u porodu, a já nevím, asi řeknu doky o recept na yal (dneska jsem ho chtěšla koupit v lékárně, ale je to na předpis, což jsem nevěděla) a pak se rozhodnu asi podle situace u porodu.. taky záleží hodně na chování těch sestřiček, kdyby to byly nějaké ranařky necitlivé, tak na klystýr asi nemám, mám blbou zkušenost jako děcko a od té doby se toho bojím jako čert kříže,, resp. stydím se..

kojopodprdy mám objednané už asi 15 dní a furt nikde nedošly, ale mám taky objednané ty carriwell a teď mám dvě těhu cariwell a jsem hrozně spokojená, páč normoš podprdy nenosím ale na tyhle jsem si zvykla..

kay
29. dub 2009

nicolka je nádherná, i v tom svetříku, no co..

grej a pupík mi přijde taky docela v poho jako veikostně, moc pěkný..

grej
29. dub 2009

Jmis - no o těch Cariwell jsem mluvila... Mě to taky neva, ten matroš, jako na prsa myslím. Je fakt,ž e se potím taky při všem, ať je to bavlna nebo ne. Taky jsem s nima fakt spokojená...

Kay já do klystýru radši půjdu, mám zas panickou hrůzu z toho, že se jim na porodním sále pokadim 😅
Já měla klystýr poprvé a naposledy při laparce a nic tak hroznýho to nebylo....

m.e.l
29. dub 2009

Teda Nicolka je úžasná, bych ji asi uňuňala. 😉
Já budu mít první monitor v pondělí, prý se dělá od 38tt, což je dobrý, až tam půjdu tak podle sestřičky a jejího přepsání termínu porodu už budu 39+1.
Víte co jsem dostala k narozeninám??? Mini digitální videokameru. . . . 😕

grej
29. dub 2009

No vidíš Mel, to budete mít Lukyho zaznamenýho v každý minutě 😉 Švagrová to má a natáčej i fotěj pořád 🙂
Peju vše nej k narozkám!!!

m.e.l
29. dub 2009

grej díky, no ještě se s tím za a) musím naučit a za b) jak to manža objednával přes internet, tak tam ti blbci nedali adaptér z anglického typu zásuvek na náš, prý nám to v pondělí pošlou tak uvidíme, bez toho si moc nepohraju, protože nemám jak nabít baterii.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru