Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
23. bře 2009

dobré ránko 🙂

mel já taky raději modrou, M. černou, takže výběr barvy auta byl jednoznačně na něm ☹

luzz, teda rýma je blbá, mi stačí ty nateklé sliznice a nemůžu dýchat.. ☹

já mám tu uklízecí mánii tak nějak furt, takžekdyž jsem nemohla, tak sjem se vztekala a když můžu tak uklízím.. takžepohoda.

u nás v noci fučelo neuvěřitelně a teď do toho začlo pršet 😠 kde je to jaro!!!???

artep26
23. bře 2009

Ahpj holky,
jsem zpět z HK, ráno jsem vezla mamku na příjem do FN, léčí se s miopatyí (snad jsem napsala i,y dobře a když ne tak se omlouvám ) a ischemickou chorobou srdeční, měla nějaké zvýšené hodnoty, tak jí raději hospitalizovali aby udělali zase nějaká vyšetření.
Rovnou jsem hodila Andul do školy.
Taky jsem volala na výsledky té amnio a víte co mi řekli??
Že nám nahlásili špatný termín výsledků, že budou až v pondělí Takže jsem hned žhavila telefon sestřičce Janě ze Sanusu a ta jde dnes na odpolko, tak snad to zjistí. Při té příležitosti jsem jí poprosila o mlčenlivost ohledně pohlaví, hlavně aby to neříkala dcerám, ty by to asi řekly dál. Slíbila mi že to nikomu neřekne .. tak budu doufat že ne....
Luzz moc hezké autí, taky nebudete mít problém s místem, viď??
Jinak tady taky hnus fialový, leje a leje, vlazlé počasí ...
Odpolko jedeme na gen. UTZ, tak snad budou i hezké fotečky tak vás taky nechám pokochat.
Včera jsem koupila prďatům deky a taky oblečky až půjdeme z porodnice, snad jsem to neuspěchala ,.... no, ale byla se mnou mamka a moc chtěla něco koupit, tak jednomu prckovi koupila overálek ona, druhému zase já 😀 😀 😀

artep26
23. bře 2009

Kay ahojda, dočkáme se, dočkáme ...
ale už aby bylo tady, viď?? 🙂

kay
23. bře 2009

artepi, no já už jsem na to dost nedočkavá.. 😀 dneska se chystám vyprat první várku věcí a dokopat Mařťu aby mi nahoru do patra hodil stůl nažehlení.. a pak už jen všechno prát a žehlit.. jen nevím, budete holky prát i třeba povla matrace, medvídky z kolotoče atp? nevím jak moc mám všechno prát, abych nebyla úchylná 😀

artep, dneskadržíém pěsti na uzv a kdyby bylyvýsledky amnia tak taky a doufám, že je brzo napíšeš.. 🙂

m.e.l
23. bře 2009

Kay, my málem naše současné auto měli zelené (tenkrát se mi hrozně líbila), manža by mě i nechal o barvě rozhodnout, jenže když jsem tu barvu viděla ve skutečnosti (na obrázku fakt vypadala jinak), tak jsem uznala že to není hezká barva, takže máme takové - kafe blond do zrzava. Údajně písková žlutá, no více někdy hraje do béžova a jindy do hodně světle zelena.
Arti, no snad výsledky budou co nejdříve, ať se zbytečně dlouho nenapínáš čekáním.

m.e.l
23. bře 2009

kay, já mám některé věci poctivě prané, některé jen přežehlené. Cíchy jsem zatím složila do skříně s tím, že je asi taky jen přežehlím. Ještě uvidím jaká bude situace.

artep26
23. bře 2009

kay já chci taky po výsledcích amnio začít prát a k tomu potřebuji alespoň ucházející počasí, nechci to sušit doma na sušáku, rada bych to hezky hodila ven na svěží luftík, to je pak vůně 😉
Já postýlky a matrace ještě nemám doma, tak nevím v jakém to bude stavu, ale jelikož je jedna po Aničce a druhá od příbuzné tak vím, že povlak na nich není. Takže to okouknu, max. vytepuju, hodím na sluníčko ... kolotoč jeden doma mám od ségry a asi ho taky trošku přemáchnu. Už to skoro 2,5 roku leží v tašce, tak to je určitě zaprášené. 😉 Neboj nejsi úchylná, já to budu chtít mít taky všechno voňavé a čisté a to určitě každá mamina tady 🙂 🙂 🙂
Výsledky vám samo ihned napíšu, ale bude to asi až večer, odjíždíme směr HK už někdy ve 14 hod., jedeme Aničce koupit boty a mamině koupit pro bačkory a pak na UTZ. A pak ještě za mamkou na návštěvu. Takže vidím návrat dlouho, tak kolem 19 hod. Ale určo se ozvu 🙂

kay
23. bře 2009

holky no díky, tak já jdu asi na to 🙂

artep26
23. bře 2009

Kay tak zdar práci 🙂 🙂 🙂

kay
23. bře 2009

no naplnila jsem myčku a umylazbytek nádobí a jsem grogy 😀 tak nevím jestli si nepůjdu lehnout 😠

m.e.l
23. bře 2009

Já vytřela podlahu v dětském pokoji - úžasně si drápla plovoučku, někde se u nožičky postele vzal kamínek, no a podlahu v obýváku. Ještě bych měla chodbu a kuchyň, ale nějako se mi vůbec nechce.

hanulka3112
23. bře 2009

Ahojte holky, dnes je u nás nic moc, sice neprší, ale na prochajdu to není 😖 taky asi zalezu do pelechu k TV ráno jsem naložila myčku, teď ji budu muset vytáhnout, se mi nechce 😀 a jdu osmažit řízky, brambory jsou už hotové a pak už se mi nic nechce ikdyž bych měla vyžehlit hromadu prádla 😅 no uvidím asi to nechám na zítra 😀

jmisa
23. bře 2009

Tak mám po gravidjoze. Malej si zase zacvičil 😀

Barva auta - my už měli barev, ale mně je barva jedno, akorát do černé už bych šla pouze v případě kvalitní klimatizace. Jinak barva je pro nás vždy nepodstatná.

kay
23. bře 2009

tak u nás začlo svítit sluníčko ale je tam asi hurikán, tak se stejně ven moc vylézt nedá.. ☹ já se pustím do toho prádla.. ☹

s barvou je to u náš těžké, já modrou miluju, takžeu nás je skoro všechno do modra nebo v kombinaci se žlutou (Stelinka mi udělala trochu čáru přes rozpočet 😀)
a naše mamka se rozhoupala, že nám koupí chůvičky, tak jsem hrozně ráda, protože už těch peněz moc nemáme .. 😵 teď jen aby koupilaty co jsem vybrala 😀

artep26
23. bře 2009

Teda holky vy jste aktivní 😀 😀 😀
Já co přijela z HK tak se vykrandávám na MK, teď dlabu polívku a čekám až dorazí manža.
Prádla tu mám taky hafo, ale stejně jsem tak vyjančená jestli budu dneska vědět ty výsledky, že se žehlením ani nezačínám 😉
Nám naši přidají na kočárek, tak jsem taky ráda, každá kačka dobrá. včera už mamka neodolala a musely jsme koupit pro prďata overálky až půjdeme domů z porodnice. Koupila jsme každá jeden, mám je v albíku tak můžete mrknout. Ještě koupím bodýčka a fusky a bude to kompletní 😉

artep26
23. bře 2009

Kay z barviček pro mimísky si moc nedělám.
Zatím kupuji takové bervičky, aby je mohli nosit holky i kluci. Mám i tmavě modré mikinky, kdyby to byly holky, tak jim je taky budu dávat. Moc to neřeším 😉 a Stelince to bude stejně putna 😀 😀 😀

kay
23. bře 2009

artep no já to taky úplně neřeším, ale vadími že v modré dělají všechno jen s obrázky autíček, lokomotiv atp.. jinak by mi to bylo jedno,ale vadí mi tohle rozlišování obrázky.. taky mám jednykrásně tmavě modré dupačky je tam jen námořník ale vypadá jak holka 🙂 jinak mám skoro všechno (až napár růžových kousků teda) vežluté nebo béžové..
já bych nervamataky být Tebou neměla náladu na žádnou práci.. tak buďv klidu.

grej
23. bře 2009

Tak jsem zpátky od účetní. Břicho pořád cítím, snad se tam nic neděje.

Kay - jaké jsi vybrala chůvičky? Já pořád nevím co koupit. Potřebovat je budu určitě, chci Kačku "venčit" na terase nebo na zahradě, tak abych jí slyšela... Navíc máme i dost odstrčenou ložnici od zbytku bytu, tak i tak se to bude hodit. Takže nechci kupovat nějaký nejlevnější, spíš něco kvalitního, ale je toho tolik, že vůbec netuším.

A taky nevím, jestli kupovat monitor dechu...

Artep - držím palce, ať výsledky (stopro dobré) víš už dnes!!

Já mám doma atky modrý věci, líbí se mi víc než ty růžový 😉 Jen ať si holka zvyká, že nebude pořád jako z cukrkandlu 😀

jankatr
23. bře 2009

Artep - ty overálky jsou naprosto kouzelný 😵 😵 😵

Jinak s tím vstáváním to mám holky podobný - dokud přes den furt někde poletuju tak to jde, ale jak na chvíli sednu, a nebo v noci když se vzbudím tak si připadám jako by mě právě pustili z domova důchodců 😅 😅 😅

artep26
23. bře 2009

Kay to jo, to máš pravdu. Všude na modrých věcech jsou letadla, traktůrky, autíčka ... ale něco je i bez obrázků a třeba jen s proužky. Když jsme včara kupovaly s mamkou ty overálky do porodnice, tak furt nadávala, že kdyby věděla, co to bude, tak by koupila podle pohlaví. Ale nakonec jsme vybraly béžové a shodly jsme se na tom, že jsou nejhezčí 😀 😀 😀
grej

grej
23. bře 2009

Artep - věci z Tesca od Cherokee jsou fakt super. Taky jich doma pár mám a nejraději bych je tam skoupila všechny 😉 A taky se mi moc líbí, že jsou béžový - tudíž neutrální 😉

Jankatr - jojo, večer je to děs. Já jak si lehnu do postele, záda narovnám, tak mám potom potíže se vůbec jen otočit z boku na bok...

jankatr
23. bře 2009

No tak na záda už si nelehám vůbec - to se mi dělá mdlo... 😒 Asi tam hoši na něco tlačí. Jenže o to je to horší že pořád jen střídám ty boky takže si ty záda pořádně nesrovnám

m.e.l
23. bře 2009

Záda taky moc na ležení nepoužívám, spíše pravej bok. No a včera jsem furt nevěděla jak se srovnat, všude mě něco bolelo. Jestli to bylo z toho doskládávání nábytku, nebo výbavičky. . .

artep26
23. bře 2009

Jéééééééé mně se sem otiskl jen kousek ...
Grej tobě ani nevím co jsem psala ... ale věci od Cherokee jsou fakt krásný a ne drahý 🙂
Janko tebe jsem se ptala, zda jsi cítila prcky stejně, protože já cítím skoro pořád jen jednoho, nebo mě kopou oba do stejného místa ... a jsem z toho taková rozhozená, zda je vše v pořádku. A ty blbý výsledky nevím, tak mě to furt hlodá 😠 😠 😠

artep26
23. bře 2009

😀 😀 😀
Koukám je to všude stejné s těma zádama. Já vydržím ležet na zádech chvilku, pak střídám boky nebo se válím po kojpolštáří nebo po manžovi 😀 😀 😀

grej
23. bře 2009

Artep - mě jsi nepsala nic, jen jsem koukala na tvoje album a tam to na mě vyběhlo 😉

Kačka má asi v břiše fakt místo, protože jí cítím úplně všude. V podbřišku nalevo i napravo, kolem pupku i nahoře pod žebrama...

tak to mě to nevadí, ležet na zádech. Aspoň se srovnám, ale pak už se nezvednu 😀

jak se válíte po tom polštáři? Musím to taky vyzkoušet... Jen nevím, co si s ním mám podpírat... Budu si do toho taky muset koupit náplň, mám ho půjčený od Majmun a je takový dost prázdný...

m.e.l
23. bře 2009

Grej já mám obr polštář, takže ho mám pod hlavou, jednu ruku pod ním, jednu nad ním a druhý konec polštáře mám mezi nohama. No v noci se pak budím a zjišťuji, že ho mám nad nohama a částečně pod hlavou. . . . 😀

artep26
23. bře 2009

Grej já ti právě něco psala, však vidíš, že v jednom příspěvku mám jen grej ... a pak pusto 😀
No já si dám jeden konec pod hlavu a druhý mám podé břicha a mám ho mezi nohama. Jako když šplháš v leže. A hezky se na tom odpočívá ... doporučuji 😉

anitta
23. bře 2009

já už mám kojící polštář objednaný tak si ho hned taky vyzkouším protože když ležím a jsem podestlaná normálníma polštářema tak se v noci melu a pak jsou polštáře všude jen ne tam kde je potřebuju.

teda tady je hroznej vítr fakt hrůůůza

artep26
23. bře 2009

Mel tak to máme nastejno s tou polohou.
Já na něm spím málo, spíš se po něm válím než usnu, pak si ho dám k nohám a mám ho pod nohama, abych je měl výš. No ale ráno ho zase hledám mimo postel 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru