Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
26. lis 2009

jmis,melíku
přesně tak,dostal co zasloužil 😉 😀

m.e.l
26. lis 2009

Já myslím, že je potřeba začít s příkrmama dokud je dítko zvídavé, jak se promarní tahle "šance" tak je to pak ještě horší a chce to hrozně moc trpělivosti. Luky mi dokonce jeden čas pevně sevřel pusu a nahazoval pysk přes palubu, prostě chtěl řvát jak tur. Takže jsem ho brala do náruče, konejšila, povídala a krmila. Nedbala jsem pak toho, že jsem i já jak prase.

annie29
26. lis 2009

Me jednou oslovila v DM jedna zoufala mamina a ptala se me jak se mi dari prikrmy.. Mela 8-mesicni holcicku, ktera nechce nic jen MM a mela s ni uz velky problem, to uz je dost pozde.. Ona pak uz je trosku i ta zavislost na prsu a nechteji nic.. Ono to chce trpelivost, mne stacil nas boj s tekutinama - 2 mesice kazdy den caje, voda, stavy a prd. Ted se teprve zacla chytat na zredenou ovocnou stavu a pije uz docela hezky..

luzza
autor
26. lis 2009

kay
neboj 😉 stelík na to taky přijde 🙂 žádná tragedie se zatím neděje...tak začne o pár dní déle,nó 😉 🙂

m.e.l
26. lis 2009

Ach to moje dítě, na cucání palce u nohy má velkej břišní sval a na otočení se na pupek má zase těžkou hlavičku. Nemá to prcínek můj jednoduchý. 😵

kay
26. lis 2009

holky tak jsme volala dokymu.. no furt říkal, že to ze začátku nejde a tak že pár lžiček stačí, tak jsem s emu snažila vysvětlit že to není ani lžička, natož pár, tak říkal, že mám zkusit udělat polívku nebo tu brokolici, že to můžu přisladit, nebo že to mám zkusit stříkačkou.. že jestli chci mám přijít na převážení, ale pro něho že dokud je dítě plně kojení do 8mi měsíců tak že je to v pořádku.. ta stříkačka mi přijde dost brutální ale mohla by být účinná.. dneska teda asi zkusím brokolici.. nebo mám jet furt v té mrkvi?

annie, teda Ty jsi mega trpělivá, já mám totiž jako furt takovej blbej pocit, že to do ní cpu násilím, resp proti její vůli a že to vlasntě je něco navíc co nepotřebuje a tak.. nemám to ještě posunutý jako že je to normální, že je to člověk a lidi nejsou jen na MM 😀

luzzi tak hurá, sršeň zlikvidován.. 🙂

s tou dinou je mi totaky moc líto, je to děs, když si člověk představí, že mu odjede m. do práce nebo kamkoliv, člověk to bere samozřejmě, že se vrátí a on se už nevrátí..

m.e.l
26. lis 2009

Kay, na mrkev bych se teď vykašlala a zkusila něco jiného, a nepřislazovala bych!!!!!! Nebude ti pak chtít jíst normálně ochucený jídlo.

annie29
26. lis 2009

Kay zkus cokoliv, mrkev se dava jako prvni spis jen proto, ze je sladka a vic jim chutna. Samozrejme Stelik nemusi byt vetsina a treba ji vubec nechutna. Zkus cokoliv...

m.e.l
26. lis 2009

Už aby se to moje dítě otočilo, na břišku začíná být extrémně spokojený, ale ten řev, než mámě dojde, že ho teda má otočit, když mu to nejde stojí za to. . . 🙂

kay
26. lis 2009

ok, holky zkusím tu brokolici.. mimochodem mi doktor řekl, že jí můžu přidávat ten žlotek nebo občas maso... 😅 tak nevím, je mimo on nebo já?

annie29
26. lis 2009

no neprehanela bych to kdyz neni zvykla ani na zeleninu... ja se ptala na zloutek a mam pockat do 8. mesice, pry zadny spech na vejce a to uz prikrmujeme od 4 mesicu... A maso urcite az vyzkousi kombinace zelenina-brambor treba..

jmisa
26. lis 2009

Náš hlad snědl celou tu velkou skleničku dýně od Alnatury. Jsme byli v nákupáku a přiletěli jsme domů a to byla jediná velká sklenička, co jsem měla. Je to teda hnus velebnosti, jsem to ochutnala, ale on to pojídal jako delikatesu 😀 Ani psici nic nenechal, ta chudinka seděla pod ním a slintala 😀

jmisa
26. lis 2009

Kay, teda ten Tvůj dr. ještě přislazovat? 😕
Zkusila si to před Stelu jíst ty? Náš mladej by chtěl všechno, co jíme my 😀

m.e.l
26. lis 2009

Míšo, no Luky tátovi taky nikdy nenechá přesnídávky ani líznout, a od oběda taky ne. . . 😀 Máme prostě doma nenažrance. 😵

kay
26. lis 2009

míšo, no jasně jím před ní všechno a dělám jaké je to mňam mňam 😀 a hami hami.. ale dneska snad první krůček byl - zkusila jsem tu broko, ne že by to bylo nějaké lepší ze začátku, ale pak jsme přišla na to že si tu lžičku chytá rukama.. tak jsme ji nechala, do misky lezla taky rukama taky jsme ji nechala, a když tak držela tu lžičku, koukala, a pak otevřela klapajznu a šup s tím dovnitř.. já koukala.. ona to ammozřejmě vyplivala, ale mysslím že jednu lžičku i polkla.. a vydržela u toho dýl než u mrkve, tak to zkusím takhle i zítra, že se bude "krmit sama"..

jinak s tím přislazováním mi to řekla i kamoška, že jí to pak mám snižovat ale to bych taky nechtěla..

annie, jj, maso se má dávat od 7M až po zelenině, a jogurt od 8M..

grej
26. lis 2009

Se z toho našeho zvířete asi trefim.Včera usnula v osm, vzbudila se v jedenáct a do půl jedné jsme zas měly hrací chvilku na dece. Prostě se vzbudí a je totálně vyspalá a veselá. Pak jsem jí teda uhoupala, ale musela jít se mnou do postele tak jak mi usnula v ruce. Vzbudila se ve čtyři na kojení a pak v sedm budíček.

Dneska to samý. Přes den spala jen dvacet minut a pak chvíli v autě. Usnula v půl osmé na kojení. Vzbudila se v půl desátý, to jsem jí ještě udrndala. Ale od deseti je vzhůru a vejská tu a spát ani omylem. Už na to nemám sílu. Spala bych jak blázen a ona se směje a má ze mě srandu. Jen jí ale dám do postele, tak řve jak protržená, takže se zas sstěhujeme do obýváku, aby se manžel vyspal 🙄 🙄 🙄

jmisa
27. lis 2009

Ahoj.
My máme hrací chvilku teď a já mám teda žrací chvilku 😀
Muž dneska ráno ve tři odvolali do práce, takže vzbudili nás všechny 😝 Alex pak po koju zabral, ale teď je hore, no najím se, přebalím ho, nakojím a pofrčí do postýlky a já musím s psicí až usne. Pak tam hupsnu ještě taky.

Grej, to by mě zabilo. Mě Alex zlobil v sobotu s usnutím, nechtěl usnout, jak jsem od něj odešla, tak řval a vztkal se, přebalenej byl, jíst už nechtěl, s největší pravděpodobností ho nic nebolelo, v náručí byl hodnej ale dělal kraviny, tak mi po hodině došla trpělivost, dala jsem ho do postýlky, pustila monitor dechu, zavřela dveře do ložnice a šla pryč, ječel tam skoro 3/4 hodiny a pak usnul. Klika, že mi tohle udělal snad 2x za svůj život.

jmisa
27. lis 2009

Jo a jinak pro Diny a její rodinu už přišlo víc než 150 tisíc. Fakt čumím.

m.e.l
27. lis 2009

Bré ranko,
teda Grej Kačenka si pěkně s tebou cvičí.
No Luky usnul ukázkově po sedmé hodině, ale v osm řev jak tur, asi se mu něco zdálo či co. . . No pak AŽ v půl druhé první dudlík, nechal mě po dlouhé době vyspat 4 hodiny v kuse!!! 😵 No do tří furt dudlík, pak trocha čaje a do půl šesté klid, zase dudlík a ještě furt chrní! Tak nás pomalu balím na rehabku, za hoďku abych nás oblíkla a dopravila do sklepa ke kočáru. Mamka ho tam včera musela nechat, protože nejel výtah, teď už se na chvíli vzpamatoval tak zase jezdí, snad teda. Z pátého patra jít s Lukym a věcma po schodech kdy nevím jestli se zhasne světlo hned nebo za pět vteřin. . . Máme slepej barák, takže zhasne světlo a je tma jak v pr*.

m.e.l
27. lis 2009

Míšo, tak to je móc dobře. Sice peníze tátu nenahradí, ale zase když jí obstaví účet tak by neměli z čeho být.

luzza
autor
27. lis 2009

dobré ranko 🙂
taky jsme se vyhrabali z pelíšku...
hlavou se mi furt honí Diny...nemůžu s tím nějak přestat 😒
míšo,to je super,že na účtě to přibývá 🙂
jdem se přebalit,nakrmit,zatopit... dnes se nám vrací táta domů na víkend, tak už se nemůžu dočkat,je to vždycky velká úleva 😉

jmisa
27. lis 2009

Noi já než se tam dostala, tak se Alex zase probudil, už ho slyším,jak si tam povídá.

kay
27. lis 2009

ahojte,

míšo tak já mám taky žrací chcvilku a Stelinka tady pinká krtka na hrazdě 🙂

Jsem ráda, že se vybralo tolik peněz, aspoń o tohle se nebude muset na začátek starat..

Grje hele, já to teda taky tak smaozřejmě dělám, že mizím z ložnice aby se M. dospal (v noci teda šel spát ve 2h a vzbudil samozřejmě Stelu...), ale u Tebe mě napadá co takhle kdyby šel jednou vedle Tvůj manžel aby ses Ty mohla dospat????? Dyt takhle padneš na hubu brzo..

já musím zaťukat, S. se fakt trochu dala do kupy, včera kojení ve 22:30, pak v ty 2h a pak až v 6h a do 7h mě nechala spát.. 😵

mel a proč se objednáváš na rehabku tak brzo? 😲 já se snažím všechno směřovat do odpoledních hodin, maximálně ráno tak nákup 😅

luzzi, to Ti věřím, že je to úleva, Býtna 3 děti i když jedno větší sama, je fakt asi náročné.. ikdyž holky jsou určitě hodné, ale musí to být teda únavné.. a je fajn, že je J. takový pomocník 🙂

m.e.l
27. lis 2009

Kay, jsme objednaný na 9,15 což zase tak brzy není. . . A radši ráno, to Luky tyhle věci snáší lépe jak odpoledne. 😉 Nic jdu nás pomalu připravit.

jmisa
27. lis 2009

Holky, už je tam přes 360 tisíc
http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-...

jmisa
27. lis 2009

Alex se začíná vzpírat na natažených rukou a dokonce má otevřené pěstičky, ale stejně je jak husa 😀

jmisa
27. lis 2009

Mel, no když to máš přes celou Prahu, tak to je brzo 😀
My máme většinou polední hodinu, minule to bylo výjimečně po 10.

kay
27. lis 2009

jmis a tohle je teda které číslo účtu? jsem se v tom trochu ztratila..

mel, no stela většinou kolem 9h chodí spát, takže se to snažím cpát kolem poledne nebo po obědě..

jmisa
27. lis 2009

Kay, to je toto

3789354028/5500

luzza
autor
27. lis 2009

kay
když je juráš doma,je to fakt úleva 😝 😉 vstává s náma hned ráno,přebaluje,převlíká...a já se v klidu nasnídám 😀 hodně je chová a dělá s nima kravinky 🙂 večer společně koupeme a ukládáme berušky spát...je to prima...
ale asi kdyby byl doma denně,tak by asi tak aktivní nebyl... 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru