Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
16. dub 2009

kay mi povídej, taky bych už chtěla porodit. Čím dál více mě tlačí dítko na žebra či co. Prostě děs. Jak když mi na žebrech leží 20kg závaží. 😒

annie29
16. dub 2009

Ahoj holky,
jdu vas pozdravit. K vasi diskuzi - ja mam ted ve 35tt CS 3, ale doktora to nijak neznepokojuje, proste se to pomalu blizi k porodu.
Jinak tu krev mi taky brali - je to kontrola, jak telo zvlada tehotenstvi - mne prave zjistili slabou chudokrevnost tak zobu zelezo.
Je sila, jak se nam to vsem blizi...

annie29
16. dub 2009

Holky, ja bych to mimco klidne jeste par mesicu nosila... 🙂
Nejak mi to vubec nevadi a zatim ani zadny obtize nemam..

luzza
autor
16. dub 2009

melíku
aspoň chápeš,proč mi dr. řekl,že se to bude muset ukončit dřív 😅
už ani neví,kam sahá děloha,bo píše pod žeberní oblouky,že to se jen tak nevidí 😀 😀 😀
jsem prostě MAMUT 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zofik
16. dub 2009

já bych teda šla už taky rodit...ale ještě chvilku to vydržím....

hanulka3112
16. dub 2009

Luzzi tak tvůj pupík je aspoň pořádný domeček pro dvojčátka, to můj mi furt tvrdí, že mám malé břicho, jsem mu říkala ty jsi byl někdy těhotný, že víš jak má vypadat😀

m.e.l
16. dub 2009

Luzz, no já mám pocit, že mám Lukyho až u srdce. Co asi ty se dvouma dítkama. 😉
Annie, já až tak problémy taky nemám, až na to že chodím jako kachna.

kay
16. dub 2009

meli no já teda spíš mám pocit že prasknu.. žebra mi tlačí taky, ale ten večerní pocit, když jsem i plně najezená je fakt humáč.. jako kdyby se člověk denně přežíral a bylo mu pak večer těžko.. ☹ a ten lactobacilus už jím teď.. co kdybych rodila dřív 😀

krevní obraz mi dělali teď na kontrole ve 34tt a i stěry na streptokoka..

annie29
16. dub 2009

Mel, doufam, ze se po porodu brzy zotavis a poreferujes nam o Bulovce 🙂

hanulka3112
16. dub 2009

Jéé Ahojik Anie, taky už to máš za pár viď? Mě teda taky nic extra nebolí a to mi doktorka na rehabku říkala, že záda budou trpět jako pes, mám skoliózu, hypermobilní svalstvo, ale dá se to sice už mě chytají, bo sedím dlouho u PC, ale jak nic nedělám tak je to O.K jen ty kyčle v noci jak na nich ležím 😅

m.e.l
16. dub 2009

Annie, no já doufám, že se zotavím rychle. Hlavně v první řadě, že se zbavím oteklé nohy a prstů na rukou. Nechápu to, levá mě bolelo to koleno a přitom mi natéká pravá. 😕

kay
16. dub 2009

mel kdykoliv jdu tak si na Tebe vzpomenu, sice nevím jak chodím ale asi taky jako kachna.. 😀

luzzi, teda pěkný břichanec 🙂 no jo taky holky jsou obryně..

hanulka3112
16. dub 2009

Jo to železo beru taky, no nic jdu se natáhnout a zobnout pilulky 😉 🙂

annie29
16. dub 2009

Ahoj Hanulko,
u vsech co cekaj dvojcatka smekam.. natoz ze jsi fit.. Me taky bolelo obcas v zadech, ale hlavne v praci u pocitace, ted je to uz pohoda..

m.e.l
16. dub 2009

kay, no kachna se kolébá ze strany na stranu. 😀

kay
16. dub 2009

no jo, ale já nevím jstli se kolíbám, ale asi jo 😀 nic jdu koukat na růžovku.. 😅

m.e.l
16. dub 2009

Já půjdu asi koukat do sebe, snad budu spát líp jak minulou noc. 😒

kay
16. dub 2009

te%d mi napsala kamoška, kležela už týden se zánětem močáku v nemocnici byla asi v 27tt a předevčírem s jim narodil syn Tovbiáš.. celý zěhu měl úplně v poho až na záněty močáku.. jsem z toho zase špatná, ježiš to je den ..

holky papa

luzza
autor
16. dub 2009

kay
já už mám vybraných 10 tablet lactobacilla 😉 taky čučím na růžovku 😉

luzza
autor
16. dub 2009

kay 27.týden... to dopadne dobře...

kay
16. dub 2009

luzzi, tak já začla s lactobacilem včera .-) no jo Ty máš skoro jisté, že holky budou dřív.. já ještě přidám od pondělka maliníkový čaj..

no snad to bude dobré.. má i mlíko, tak bude vozit, zítra ji asi pustí.. ale je to děs, jedn akamoška takhle rodila před cca 2 lety v 29tt a byly to prostě nervy jestli bude mimino zdravé a tak.. no musí se držet holka.. mě to hlavně hrozně připomnělo ty moje strachy a začátky a vůbec.. ☹

luzza
autor
16. dub 2009

kay
27.týden je období,kdy se to s těmi šancemi na zdravý miminko láme... 😉 bude to trvat dlouho a bude to dost náročný,ale dopadne to good 😉
já kdybych věděla,že budu rodit spont. tak bych taky pila maliník,ale nevím,jak teď holky leží...

kay
16. dub 2009

jj luzzi, snad to dopadne dobře...bude to asi ještě na dlouho.. ale kamoška vypadá že zvládá, tak jsem ráda..

to je jasný že maliník nebudeš pít.. to já mám strach z porodu takový, že ho chci pít co nejdřív, aby pořádně zabral 🙂 určo je pro holky lepší císař, když je jedna na šíbr.. a Ty bys chtěla rodit přirozeněm jdyby byly obě hlavou dolů?

luzza
autor
16. dub 2009

kay
nejdřív jsem chtěla...
ale teď ti nevím... známá,co dělá 22 let na porodnici mi řekla,že by všechny dvojky rodila císařem,po tom všem,co za ty roky viděla... tak mě dost vystrašila a znejistěla 😕

luzza
autor
16. dub 2009

kay
připrav se po tom lactobacillu na to,že nebudeš vědět co je zácpa 😅
hned ráno po snídani mi začne kručet v břiše a letím 😀

m.e.l
17. dub 2009

Dobré ranko,
ha Luzz, mám v sobě 3 tablety lactobacila a už chápu proč se mi vrátily ty běhavá rána ze začátku těhu. 😝

jmisa
17. dub 2009

Ahoj holky.
Dočetla jsem a dost jsem se bavila nad výčtem neduhů, no cizí "neštěstí" docela obveselí 😀 😀 Pardon 😀 😀

Grej se ani včera neozvala po kontrole, což? Nebo jsem to přehlídla?

U nás začalo pršet, pséka přišla z venčení s mužem celá mokrá. Ale je to třeba, všude děsný sucho.

kay
17. dub 2009

dobré ráno,

luzz sice bez snídaně ale letím 😀 no je to dobře..

dneska se mi zdálo že jsem předčasně porodila a Stleinka byla úplně hrozně hubená a mrňavá..

myslím, že grej se neozvala, tak snad je v pořádku a doma.. :-/

u nás je zatím krásné sluníčko a 14stupňů 🙂

grej
17. dub 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem se včera neozvala. Po kontrole jsem jela s kámoškou na zahrádku na icekofee a zmrzku s horkýma malinama 🙂 A pak jsem doma zalívala zahrádku, vařila a tak...

Tak tlak 130/85. Sestřička k tomu nic neřekla, jen mi pověděla, že si mám nechat měřit tlak na pravé ruce, protože na té levé to mám vtždycky hrozně vysoké... Tak nevím.

Holky ten APO lactobacilus jste tady psaly, že musí být od určitý firmy, co?
Já se dnes chystám do lékárny, že si koupím vložky do porodnice a krémy pro mimi. Musím si prostudovat, co bude potřeba. Tak že bych to tam rovnou koupila...

Tady leje už od rána. SIce vím, že to příroda potřebuje, ale to sluníčko bylo pro mě lepší 😉 Na teploměru je sice 13,5 stupně, ale je hrozná tma, ak musím svítit...

S tím maliníkem to taky musím promyslet, jesli ho pít nebo ne...

HOlky ta bolest kloubů je děsná... Snad je to jen z toho zavodnění... Dneska jsem cítila, že mě už bolí i kolena. Přes den to vždycky nějak rozchodím, ale noc a ráno je kritický ☹ A ty třísla??? Mel - trpím jako ty. Děs!

m.e.l
17. dub 2009

grej, soucítím s tebou. Vím jak trpíš. Já dneska mám docela bezbolestný den, zatím. Ale chodím jak kachna a zjistila jsem, že chodím v mírném předklonu. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru