Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
22. kvě 2009

hanulko ahoj, tak te´d už jste v 36tt, tak už to snad tak moc řešit nemusí.. to co popisuješ bude asi hlenová zátka, já ji měla docela podobnou..

greji, no tak my jsme na tom docela stejně s tím oblečením 😀 já měla nejmenší 56 s tím že jsem toho raději moc nekupovala a malá má teď ve dvou týdnech 50ku a něco 46.. takže jsem poprosila jednu kamošku, a ta mi chuděra oblítala obchody a pokoupila nějaké oblečky.. ale moc pěkné a super sedí.. 🙂

zofiku neboj za chvilku se dočkáš, užívej poslední chvíle klidu.. 😵

kay
22. kvě 2009

luzzi to jsi teda odvážná, já bych se stříhat bála.. má ty prstíky tak malé... doufám, že u vás to vyjde..

jo a v pondělí jdeme na očkování, tak snad nám povolí aspoň návštěvy nebo něco.. 🙂

hanulka3112
22. kvě 2009

jejda,tak nevím jestli to byla ta hlenová zádka či ne, bo deci toho fakt nebylo jen jakoby víc jak se někdy objeví takový ten výtok 😅

luzza
autor
22. kvě 2009

ahoj hanul 🙂
to je prima,že můžeš psát z nemocnice 🙂

luzza
autor
22. kvě 2009

naše první poradna dopadla OK 😉
holky přibraly,tak jsem ráda...
jirka si to užívá a u doktora se choval spíš jak máma,než táta 😀 😀
dneska bylo u nás koupání divadlo 🙂 přišel brácha se švagrovou a byli z toho celý na měkko 😉
holky jsou zatím moc hodný 🙂

luzza
autor
22. kvě 2009

holky
ještě pořád dost krvácím 😒 ,myslíte,že to může být?? 😕

grej
22. kvě 2009

Ahoj holky, tak koukám, že se tu probíraly porody...

Tak já ani nevím, jestli se ten můj dá brát jako rychlý nebo jako dlouhý, ale rozhodně koukám, že měl hladší průběh než ten u Mel a u Luzz.

LUzz - jsi borec!!!!!! Já měla hladký průběh a i tak jsem myslela, že to nepřežiju 😉

Začal jsem tu ten porod rozepisovat, ale nakonec mi to vyšlo na dvě a půl stránky ve Wordu, což by se sem asi nevešlo🙂

Tak to pak kdyžtak zkusím poslat na etapy.

Holky nějak se mi zvedla teplota. Mám 38,5. Chvilku vedro, chvilku zima, bolej mě záda a celý tělo jak na chřipku. Doufám, že to nic nebude. Uvidím zítra a kdyžtak sjedu na BUlovku. Říkali, že při teplotách tam máme jet. Akorát nevím, co by ta teplota mohla znamenat. Na netu jsem toho moc nenašla, max že by mohl být zánět prsou. Prsa sice plnější mám, trošku bolí, ale třeba mnohem míň než bolely v porodnici, když se mi rozjížděla laktace...

Nevíte, proč se ta horečka musí hlídat? A myslíte, že to mimču vadí?

grej
22. kvě 2009

Luzz, tak to fakt nevím... Já jsem týden po porodu a už jen lehce růžově špiním. Nevím, jak to může být u císaře...

Já mám zas problémy jak v prvních dnech MS. Křeče do břicha, nemožnost se vykadit, krev ve stolili (popř. ten krvavý gel) - to jsem přesně mívala při MS. Nikdy nikdo nepřišel na to, co to je. Teda, byla jsem na vyšetření střev,a el tam řekli, že tam mám nějakou kličku či srůst nebo co, aby se mi na to podívali na laparce. Tam se na to vykašlali. A vzhledem k tomu, že to vždycky bylo jen první dva až tři dny MS a pak to přešlo, tak jsem to přikládala tý endometrioze, co mi našli.

TeĎ to začlo znovu. Než vytlačím jeden mini bobek, tak pláču na záchodě snad pět minut. Zkouším to s glycerinovýma čípkama,t o bylo lepší, ale dnes ze mě šla jen ta krev (světlá), tak jsem se bála...

luzza
autor
22. kvě 2009

grej
tvoje horečka miminku nevadí...
a opravdu to není zánět prsu 😕 ?

luzza
autor
22. kvě 2009

jéžiš grej,tak to mi je líto 😒 to máš fakt starosti...

grej
22. kvě 2009

Nebolí to moc, Luzz... Dala jsem si studený obklad a paralen a potím se jak prase. tak uvidíme. papa

luzza
autor
22. kvě 2009

grej
tak ať ti je brzy líp...

macous
22. kvě 2009

Jejda Grej, tak tyhle problémy se stolicí má přesně moje ségra..... já mám zase hemoroid, budu to muset pak nějak pořešit, protože taky při zácpě krvácím, ale to vím že je z toho jednoho hemoroidu, každopádně mě operace do budoucna určitě nemine 😠 Jinak s těma teplotama bych radši na tu kontrolu dojela, ať jsi v klidu a můžeš si malou hezky užívat 😉
Míšo, já mám Muru 4 🙂 Manžel dneska nechal v dětským ráji 30 tis., bylo toho v té objednávce opravdu docela dost 😵
Hanulko, někomu odchází postupně, to může být klidně tvůj případ, ale jsi pod kontrolou, tak v pohodě 😉
Luzzi, ty máš v profilu novou fotečku - parádní mamina 😀

jmisa
23. kvě 2009

Macous, aha. No tak Mura snad není na dodání problémový tovar.

Všechny zdravím a přeju hezkou sobotu.

grej
23. kvě 2009

Ahoj holky, tak je mi líp. Teplota už jen 37,5.
Noc byla příšerná, Kačka byla pořád vzhůru a ani nechěla moc pít. Hrůza. U mě se střídala neuvěřitelná zima s pocením, takže fakt zážitek.

Macous - a zjistili něco ségře? řeší to nějak?

Tak už je naše dcérka mediální hvězda 🙂 V porodnici chodila nějaká paní, že fotí mimča pro Pražský deník, takže jsme tam vyfocený. Ale nic moc, Kačka se mračí 😀

A jsme tam hned vedle Lukyho od Mel 🙂

http://prazsky.denik.cz/miminka/miminka20090522... (fotka č. 16 a 17)

luzza
autor
23. kvě 2009

dobré ránko 🙂
nám v noci eliška taky zlobila...furt prděla,byla rudá a brečela...sotva usnula a já se zachumlala,byla zase vzhůru...jirka s ní byl do půl čtvrtý v obýváku a choval jí...
teď ta potvůrka malá dospává 😀 😀
nelča je takový medvěd 😅 ,nadlábne se a chrní (dokonce občas nahlas 😀 )

grej
23. kvě 2009

Jo, tak to je jak u nás Luzz. V noci maraton po bytě od půl druhé do půl páté, předtím vstávala co hodinu a pak teda na chvilku zaklapla na dvě hodinky. Já jsem úplně kantáre a ona si teĎ chrupe už tři hodiny.

A - už jí slyším. Slváa. Začínaj mě tlačit prsa, chce to ven.

Tak páá

luzza
autor
23. kvě 2009
hanulka3112
23. kvě 2009

dobré ranko tedy skoro oběd dnes jsme měli později vizitu ti doktoři střílí mýma tt jak chcou dnes na mě vyvalil 36 a včera jsem byla 35+2 přitom správně jsem 35+1 😅 😀 jinak mi psala Artepka je pořád na JIP tak čeká jestli ji dají na norm. oddělení, nemůžou tam za ní ani návštěvy ☹ tak snad se ji to upraví po těch kapačkách.
Dívala jsem se na vaše novopečená miminka, no už se nemůžu dočkat těch našich 😵

hanulka3112
23. kvě 2009

Luzziku ty tvoje princezny byly taky pěkné macandy, jsem zvědavá na ty naše mimísky jak budou velcí, ale hlavně musíme dořešit jméno pro klučinu můj přišel s tím, že chce Leon a že se mu Dominik nelíbí tak to bude ještě zajímavé 😀

luzza
autor
23. kvě 2009

hanulko
tak to ještě bude u vás veselo 😀 😀 😀

luzza
autor
23. kvě 2009

grej
tak to já přeplněný prsa moc neznám 😅
holky si vypijou každá jedno a než se stihnout naplnit,už jdeme zase papat 😀 takže mě nikde nic netlačí...
furt prázdný hrnce 😀 😀

luzza
autor
23. kvě 2009

hanul
no jo,holky jsou fakt pořádný vačice 😀 (tak jim říká můj brácha 😀 )

luzza
autor
23. kvě 2009

je to neskutečný,ale elinka nám ještě spí 😅 (od 10 hod!!!) asi se zase chystá na noční řvaní 😀 😀 😝

hanulka3112
23. kvě 2009

tak to jsou teda vačice 😀 dobrá přezdívka 😀 už se na ně moc těším ikdyž vím, že to bude mazec 😉 🙂
luzzi a jakto,že jsi rodila císařem? jestli si pamatuju chtěla si klasicky ne?Už ani nevím, jak jsem tu dlouho nebyla 😅

luzza
autor
23. kvě 2009

hanul
hrozně mi sílily kontrakce a elišce se zpomaloval puls...pak mi vylezl tlak 170/120,tak se doktoři rozhodli pro akutní císař...
elinka měla po narození apgar 4 ☹ ☹ už se jí v bříšku při kontrakcích dařilo moc zle...takže proto se to narychlo ukončilo 😉

m.e.l
23. kvě 2009

Koukám, že "naši" mediální hvězdu už nahlášila Grej. No já se svým porodem o Bulovce radši pomlčím, na oddělení šestinedělí si stěžovat nemůžu, ale bezmoc na sále kdy najednou nikde ani noha. . . Pak že údajně každá rodička má porodní asistentku - chá chá. Nebýt manži, tak jsem asi právě v Bohnicích.
Jo a s teplotou - v pátek ještě že tu byla mamka, teplota 38,1 a totální psychické i fyzické vyčerpání. Prostě jsem se složila. Přes den teplota klesla, ale večer zase vylítla, tak jsme jeli s manžou na Bulovku - náběh na zánět prsu, ale dneska už dobrý, rozmasírovala jsem to a odsála.

hanulka3112
23. kvě 2009

jejda luzziku a co to je ten abgate 4 😲
mel, a co ty co to čtu tebe tam nechali i samotnou 😲
už ted mám strach z porodu 😅

hanulka3112
23. kvě 2009

meli mrkla jsem do alba a malý je úžasný, hlavně v té sedačce 😉 😵

m.e.l
23. kvě 2009

Hanul, jsem pyšná matka - to víš pro každou je její dítko nejhezčí. . . . Ale stejnak díky za pochvalu. 😉
Já z porodu neměla strach a hle - nebyl zrovna růžový, i když na Luzz "nemám".

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru