Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
20. čer 2009

Mel, já doteď ani nefuněla. Až poslední týden mě bolí ta třísla a včera to tvrdnutí.

m.e.l
20. čer 2009

Aha, tak to jo. Ale stejnak by měl být manža v klidu ne??? 😅

jmisa
20. čer 2009

Mel, no jasně, že by měl 😀 😀 Jenže ono to zřejmě omezuje trochu jeho pohodlí, to si nedovede představit, jak ho omezí mladej pán 😀 😀 Beru to s rezervou, spíš se tím bavím.

m.e.l
20. čer 2009

jmis, máme ty chlapy pěkně zhýčkaný. 😕 Co bude říkat až bude Alex řvát celou noc??? 😵 (Teda né že bych ti přála řvouna.)

jmisa
20. čer 2009

No to si může malej zkusit 😠 😀 Chci taky občas spát 😀 😀 Udělám mu odvar z makovic 😀 A nebo mu puistím do postele psici a ta ho uhajá 😀

m.e.l
20. čer 2009

jmis, já chci taky občas spát, ale Lukyho to nezajímá! 😅

jmisa
20. čer 2009

Mel, no co bys čekala, je to taky chlap 😀

macous
20. čer 2009

Ahoj holky,
koukám parádní rozprávka o chlapech - naprosto souhlasím 😀 😀 😀
Jsem zvědavá na toho svýho, ale ten mě hlídá jak oko v hlavě, pořád se musím hlásit, když někde jsem 😵
O tlaku mi ani nemluvte, měla jsem nízký před těhu a moc se to nezměnilo, můj nejlepší výkon za celé těhu je 120 na 65, včera byl 110 na 60 a to jsem byla uřícená, jak jsem hnala do schodů, jinak je mi soustavně mdlo, ale neomdlívám, jen se musím napít a posedět a je to zase dobrý...
Míšo, ještě že jsi sebou neflákla, to by bylo dost nepříjemný 😔 tak se teď už opatruj a žádnou divočinu s psicí 😉 Já jsem zatím ještě za tebou v zákrytu, tak mě koukej ještě tak alespoň ten týden podržet 😀 😀

Artíku, budeš to mít teďka asi opravdu maraton, ale pak ti to bude zase doma připadat jako pohodička a budeš si to o to víc užívat a hlavně, že jste všichni v pořádku, ostatní už nějak bude 😉 Jo a jsi šikulka, že takhle kojíš, to se musí opravdu pochválit 😵

kay
20. čer 2009

ahojte,

holky dyť jo, sem psala, že si to každej udělá jak je to pro něj dobrý, teda podle toho co mu mimča povolí 😀 já musím číct, že Stelik je fakt hrozně hodný miminko.. takže si nemám moc co stěžovat.. 🙂 o nějakým uspávání, nebo konejšení při dlouhodobém breku nemůže být ani řeč, my to ještě naštěstí nezažily a ťukám to 😀

jinak s tím tlakem je to fakt nebezpečný, holky, bacha ať s sebou někde neseknete. Já to mám stejně jako jmis, už poznám kdy na mě jde mdloba, tak se podle toho hned dávám do pozice 😀

maci, to je fajn, že Tě m. tak hlídá..

jmis, no si děleje srandu o vyprdávání melounu 😀

macous
20. čer 2009

Kay viď, teď je to s melounem sranda a pak až půjde do tuhýho, tak se s Míšou asi moc nenachechtáme, vy už víte o čem mluvíte a já s Míšou zatím jen můžeme tušit 😀 😀 😀
Já teď přijela od našich, byla to celodenní pohodička, manža je fuč, tak jsem si mamkou všechno probrala 😵

jankatr
20. čer 2009

Ahojky - my se dneska byli vítat 🙂 dostala jsem kytku, kluci stříbrnej řetízek s přívěškem se znakem města, a ještě od Sparkase poukaz že když u nich založíme klukům spoření tak jim přidají 500,-
Zazpívaly nám dětičky a pak jsme skončili u kamoše, a Daník jel s babičkou a s dědou na Brtnické kovadliny - je to taková vernisáž uměleckých kovářů.

Až bude chvilka tak dodám fotečky.

Kay - jak říká Luzz - člověk nesmí být otrokem svých dětí. Je jedno jak to děláš, hlavně si to nesmíš nechat přerůst přes hlavu. Ale fakt je že ty děti za pár týdnů pochopí že když se zhasne a jdou do svý spinkací postýlky tak se jde prostě spát a hotovo. Jen to chce chvíli vytrvat.
Hlavně je ale potřeba rozlišovat proč ty mimča pláčou - něco jinýho je když má nějaký problém a neutišíš ho ani v náručí. Ale když vidíš že jen tě uvidí tak přestane a je v pohodě - tak to je ten nejlepší čas nastolit rázný režim. Mám to odzkoušený už od Daníka a fakt to fungovalo. Pár týdnů jsme trošku bojovali sami se sebou, ale pak stačilo dát pusu, pohladit a on sám během pár minut usnul. Prostě už věděl že nic lepšího nebude a jde se spát.

Luzz - Nelinka je fakt šikulka 😀 😀 😀 - mě už hoši taky párkrát nahodili, ale naštěstí to bylo vždycky doma 😅

jankatr
20. čer 2009

Holky já bych vám všem přála mimča jako jsou ti naši - to jsou v noci hotový šípkový růženky 😅

anitta
21. čer 2009

ahojky holčiny jdu na vás juknout

doufám že jste všechny v pořádku a máte zlaté dětičky

my pořád válčíme s kojením ale je to den ode dne lepší a prakticky už jsme jen na mateřině.

jani krásné fotečky jsou to vážně zlatíčka . jak dlouho to vítání trva že děti vydrží být v klidu bojím se že až budeme mít my tak bude řvát 😒 ale fota nádhera 😉

hanulka3112
21. čer 2009

Ahojky Holky moc Vás zdravím, nějak nestíhám jsem brzda 😅 😀 tak aspon 4 fotečky jsem hodila do alba 😉 až budu mít chvilku napíšu o porodu a taky se tu doufám dostanu do obrazu 😉

luzza
autor
21. čer 2009

hanulko
z fotek jsem paf 😅 😅 😅 dětičky jsou moc roztomilý 😵 😵 😵

jmisa
21. čer 2009

Ahoj všem.
Dneska byla klidná noc. Tedy krom čůracích pauz jsem spala jak mimino.

Projela jsem vám fotky, všechny dětičky jsou úžasné, asi to ti embryologové umí 😀

m.e.l
21. čer 2009

Dobré ranko,
hanulko krásná miminka, moc se vám povedly. 😉
My noc - no co mám povídat, ten pardál vydrží sice 5 hodin bez jídla, ale z toho více jak hodinu prořve než se rozhodne spát. 😝
janky, jé vítání občánků, jsem zvědavá jestli u nás nějaké bude. Ale fotečky jsou úžasně. 😉

m.e.l
21. čer 2009

Teda Janky, když na ty kluky koukám pozorněji, tak jsou spíše jako jednovaječná dvojčata, připadají mi, že jsou si dost podobní, spíše skoro stejní.

luzza
autor
21. čer 2009

jani
mě přijdou vaši kluci taky úplně stejný... 😅

luzza
autor
21. čer 2009

jani
s tím režimem dětí jsme na tom stejně jako vy 😉
myslím,že i tohle pomáhá tomu,že ty naše i vaše dvojičky dobře spinkají...

luzza
autor
21. čer 2009

jani
kluci mají tvoje oči 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zofik
21. čer 2009

ahoj holčinky, zdravím...nějak moc nestíhám psát, ale čtu vás...zlobí nás ty prdíky...kapičky moc nezabíraj....takže pobrekáváme...

Luzz co si myslím prosímo Bebě? nám ho doktorka doporučila v případě potřeby, Beba HA 1 premium, a švagrovka mi to včera zkritizovala, že nejlepší je Nutrilon? neo jestli máte i nekdo jiný zkušenosti? díky moc

luzza
autor
21. čer 2009

zofiku
u nás se jako mléko č.1 bere NUTRILON P1, jen když děti po něm blindí,nebo mají častý koliky,mají vyzkoušet BEBU.. to mi bylo řečeno v porodce i u pediatra...
my jsme teda jen na mateřině, takže zatím ušetříme dost peněz 😅 😉 ale kdybych nemohla kojit,tak bych začala Nutrilonem...

luzza
autor
21. čer 2009

kamarádka musela přejít z nutrilonu na bebu,páč malýho furt bolelo bříško a pomohlo to.. myslím,že beba je stejně dobrá 😉

zofik
21. čer 2009

aha Luzz díkes...jsem věděla že mi poradíš.... 😉

zofik
21. čer 2009

no Vašíka furt dá se říct taky bolí bříško...se kroutí jak paragraf..tak možná proto....ale zatím jsme taky jenom na mateřském mléce....

zofik
21. čer 2009

to je super, že máš mlíčko pro obě holčinky 😉

zofik
21. čer 2009

jsem četla jak Grej, tak snad to zvládne a bude to lepší---

se mi Luzz líbilo jak si napsala, že jste nastolili jiný režim než Domísovi...

kay
21. čer 2009

dobré ráno..

no holky já psala, že je to přece každého věc jak to má zařízené 😀 my to máme podobně, Stela taky nemá problémy s usínáním, jen večer chodíme nahazovat dudel no.. 😅 já myslela že zavřete dveře a děti třeb 2hodiny brečí.. tak to není, takže nemám vůbec nic proti.. 🙂 abych tu nebyla zase za nějakou urputnou matku 😀 já si vždycky jen vzpomenu jak jsme se tu bšechny třásly, aby tam byly ty //...

zofi, to je blbý že máte bolení bříška, snad ty kapky zaberou postupně, nebo jak bvudeš moct zkusit jiné..

luzzi, a co vy a nové kapičky? pomáhá to?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru