Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
3. zář 2009

Míšo, v ten rok kdy se oficiálně začalo s angličtinou a němčinou tak jsem přesně šla do páté třídy, kdy se s jazyky začalo. 😉 No mladice si už v 29 až tak nepřipadám. 😀 Takhle pro "nahazovací" noci si připadám jako padesátiletá baba.

jmisa
3. zář 2009

Hmm, tak já v revoluční rok maturovala 😀

m.e.l
3. zář 2009

No vlastně anglina s něminou začaly ve školním roce 90/91.

luzza
autor
3. zář 2009

dobré ránko
včera jsem se vrátila až večer,takže jsme rychle koupali,musela jsem sebrat venku prádlo..domčovi jsem uvařila špagety,obalili jsme sešity.. no koník včera ani náhodou 😝

včera na neurologii - závěr zprávy : Plagiocefalie,pravostranný vývojový hemisyndrom...
doporučení REHABILITACE Vojta

prý si tu šišku nelča otlačila už v bříšku 😕 jak ležela příčně,takže teď zapojuje svaly více jednou stranou... proto špatně pásla...ona špatně pase i teď,ale já to teda nepoznala,ale ukazovala mi,jak zapojuje jinak svaly kolem lopatek a tam je prý vidět,že kompenzuje tu slabost jedné strany 😕 jinak řekla,že je moc šikovná,že se to naučila i tak 😅 že se nemám bát,že to rehabka brzy upraví... a do zprávy jí ještě napsala :Krásný dlouhý sociální kontakt 😵 😵 😵 tak mě potěšila 🙂 nelča se totiž na ní furt chechtala a chytala jí kladívko i ten krejčovský metr 😀 😀 😀 😀
dneska nás musím objednat na ty rehabilitace...

na kontrolu máme přijít až v 6.měsících...

luzza
autor
3. zář 2009

holky
s tm zpíváním 😀
moje mamina zpívala domčovi a teď i holkám především ty budovatelský a kaťušu a kalinku a podobně 😀 a taky umí dominik spoustu ruskejch básniček 😀 😀 😀 takže je dnes ve škole za hvězdu 😀 😀 😀

jmisa
3. zář 2009

Luzz, tak to si asi čekala, co?

No já jsem zvědavá na ALexe, při našem štěstí ..... Musím nás objednat na ty vaničky, tam dělaj tahle vyšetření taky a pak podle toho zaměřují to cvíčo ve vodě.

luzza
autor
3. zář 2009

jmis
no bylo mi divný,že nelča pase jen na jednom lokti,frajerka 😅 😅 doktorka se divila,že se tak udrží 😀 😀
my jdem plavat až od ledna...ale rovnou bazén,vaničky jsme vynechali...

jmisa
3. zář 2009
macous
3. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem letem dočetla, to Matýska to na bříšku vůbec nabaví, vydrží to pár minutek a začne ječet, ale alespoň tu chvilinku co tam je, tak pase, až to vyblejsknu, tak hodím do albíčka, jsem na net teď nějaká líná, jak bylo hezky, tak ve volných chvílích spíše lezu po zahrádce 🙂
Jinak jsem koukala do albíček, jak vám miminka krásně rostou a prospívají.

Kay, nic si z toho nedělej, ona to Stelinka všechno dožene a bratránka ještě přeroste, dej na mě, uvidíš 😉

Jinak mi teď nosíme vel. 62, ale je nám to nějak tip ťop, Matýsek je docela čahoun 😀 😀 váží 4,43, takže dobrý, ale pořád mi přijde takovej králíček hubenej 😅 🙂 v noci spíme pořád dobře, nakojím ho mezi devátou a desátou a pak spinká do těch pěti, pak se nají a chrníme do osmi 🙂 tak jsem ráda a doufám, že se nám režim neotočí, to by teda nebylo nic moc 😀 😀 😀

Jo a s tím zpíváním - ha ha ha, já zpívám falešně a ještě ke všemu si vždycky nemůžu na nic pro mimina vzpomenout, tak si texty vymýšlím 😀 😀 😀

U nás v Lysé nad Labem přeprchá 😖

macous
3. zář 2009

Hanulko, a už jsi byla na té kontrole - gyndě?
Já to mám v pořádku, teda pokud ještě vyjde i cytologie 🙂 ale manža má zatím stále smolíka, nějak nemám ještě chutě 😕 🙂

luzza
autor
3. zář 2009

jmis
já neumím zmenšovat fotky 😝 takže musím počkat na jirku 😔 , pak pošlu foto holek,jak pasou...
a alex pase pořád jen na jedné ruce,nebo už jen tak frajeří?? 😅 😅 😅

luzza
autor
3. zář 2009

mací
matýsek má času... 🙂 🙂 🙂 je ještě malej 🙂

kay
3. zář 2009

ahojte..

tak my dneska suoper noc.. kolem druhé nahození dudlíku, pak kojení v pět a spánek do 8:15 🙂

luzzi, tak to je fajn, budete cvičit a bude to dobré.. 🙂 My se budeme objednávat taky už na bazén, začíná to pak myslím na konci října.. už se těším. jen doufám, že Stelinka hned neonemocní 😀 😕

jmis, no jsi stará páka proti nám 😀 já jsem na tom jako mel, když jsme měla v páté nastoupit na ruštinu (jsme se na ni těšila) tak nám dali anglinu.. a já se s bráchou učila jeho učivo dopředu 😀 😠

holky no stelinka pase už podle mě docela dobře, jen většinou zkončí rozpláclá s rukama od sebe.. 😀 jo a s tou preferencí ruk - v leže na všechno šahá levou a když pase tak vystřelí hned pravá 🙂 tak si vyberte.. jinak M. je levák a já jsme přeučený levák...

mací, no on je ještě malej, neboj to přijde. začne s emu to líbit.. 🙂 a klidně odpočívej na zahrádce, už brzo bude zima, tak budeš moct jen vzpomínat ☹

jo a zpívání - chodila jsme 15let do sboru, ale jak jsem přestala tak to všechno zamrzlo a když spustím tak je to jak kolovrátek,ale snažím se.. a pravidelně zpívám "zaspala nevěsta" když po koupání masíruju S. břicho 🙂

jmisa
3. zář 2009

Luzz, no nevím, on je dost vychcanej, jak zjistil, že se může otočit zpátky na záda, tak si pásne a během chvilky se přetočí na záda 😕
Já ho zase tak nepozoruju, bych se z toho zbláznila 😀

luzza
autor
3. zář 2009

tak já se ještě ruštinu na základce stihla chvíli učit 😀 je mi 32 😉

no u nás je plavání obsazené až do konce roku,musíme až v lednu...to jsme se stihli přihlásit 😉

jmis - je fakt moc šikovnej 😉

kay - pokud jste oba leváci,je málo pravděpodobný,že stelík bude pravák...
(jinak-my se učili,že když má být dítě levák,musí se setkat dva geny leváctví,od mámy i od táty...ale nemusí to být nutně máma s tátou kdo jsou leváci..třeba jejich rodiče nebo sourozenci)
dominik je levák a já i jeho táta jsme praváci... 😅
jinak u tak malých dětí je ještě těžký poznat,kterou stranu preferují...

jmisa
3. zář 2009

Jsem ho teď pozorovala. On pase na obou, pak ale pravačku natáhne, hlavu zakloní a začne se pravačkou odstrkávat, házet nohama a snaží se otočit na záda.

A před tím se v postýlce snažil ze zad na břicho, ale to má ještě hodně práce 😀 Zvláštní, že tam začíná nohama a azse mu to brzdí ten zadek 🙂 ikdyž bez plen, kdo ví 🙂 Já ho tak tajně šmíruju, on to dělá, když je sám, tedy když si myslí, že je sám.

hanulka3112
3. zář 2009

Ahojky Holky, hodila jsem nějaké fotky do alba, snad vás dnes dočtu, nějak jsem nestíhala, dělala jsem na zahradě jezírko i s potůčkem, až to bude hotové tak hodím nějaké foto, musím tam ještě udělat skalku a osázet to 😀

luzza
autor
3. zář 2009
luzza
autor
3. zář 2009

ale je to bohužel špatně... 😒

macous
3. zář 2009

Luzzi, náhodou je to šikulka, se to naučila takhle na jedno ramínko, víš co to musí být za makačku 😵

kay
3. zář 2009

luzzi, no teda je vidět že je to fuška aproto je fakt šikulka, že to tak zvládá...

ještě jsem zapomněla, byly jsme dneska na kyčlích, naposledy, je to všechno Ïa 🙂 takže už nemusíme..

m.e.l
4. zář 2009

Bré ranko,
Luzz, teda Nelinka se tak namáhá, aby nám při pasení zamávala a ty to ani neoceníš. 😀

luzza
autor
4. zář 2009

bré ranko 🙂
nelinka vás zdraví a děkuje za uznání 😀 😀

kay
4. zář 2009

dobré ráno,

my jedeme za chvíli nakupovat, je tam pěkně hnusně.. zítra máme pozvané sousedy na grilování a bude to dost naprd.. ☹

jmisa
4. zář 2009

Ahoj.
Luzz, tak to je borkyně.

Alex už teď pást nebude, umí se přetočit, včera jsem ho večer dala 3x na břicho a než jsem se otočila¨, byl na zádech, což manžela nadchlo, jak je jeho syn strašně šikonej 😀

Dneska kojo ve 3, v 6 a v 9 mě probudil telefon, že nám vezou granule pro psici 😀

luzza
autor
4. zář 2009

jmis
tak to je jasný 🙂 alex přišel na kouzlo přetáčení 😀 ale je fakt dobrej,tak buď ráda 😉 🙂
kay
u nás je taky hnusně 😝

jmisa
4. zář 2009

A máme svoji první modřinu. Nejspíš v postýlce krom světlušky a pekjska potrstal chrastítkem i svoji levačku 🙂

jmisa
4. zář 2009

Jo a 23.9. máme první palvčo, tedy spíš cvíčo v minibazénku 😵

luzza
autor
4. zář 2009

jmis
tak to je super 🙂

my máme zítra vítání občánků...

jinak tu děsně chč...prší 😠

jmisa
4. zář 2009

Tady nepršelo, ale maximálně bylo 17 stupňů. Dneska jsem nebyla venku s Alexem, byl manžel odpoledne.
Pokoušela se o mě angína, tak jsem nechtěla riskovat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru