Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
24. lis 2009

dobré ranko 🙂
holky klasika před sedmou...
nelunka je boží,ta spala zase jako pařez celou noc... zato eliška ve 12,ve 3,v 5, v 6 !!! a v 7 vstávačka 😝 😝

m.e.l
24. lis 2009

Luzz, já mám pocit, že Eliška bude hodně mazlecí. Vezmi si ja na noc do postele a skoro bych se i vsadila, že bude v klidu spát celou noc. 😉

jmisa
24. lis 2009

Ahoj.
Tak jak jsem čekala, měla jsem noční směnu. Po třetím kojení, už jsem nechala Alexe v posteli, protože furt ho zvedat a dávat do postýlky, uf moje záda. Ale máme za sebou prokojenou noc. Zásoba mlíka v prsu na dnešní odsátí žádná, tak večer prostě dostane mléčnou kaši 😝 Naštěstí dneska nemáme nic v plánu, co bychom museli bezpodmínečně, tak se po obědě natáhnu s ním.
Akorát teď zajedem do OZP, nemám formuláře na příspěvky, tak je tam vyplním a rovnou to tam nechám.

Jinak teda na zemi se Alex neobrací, proč taky že jo, když mu to podáme, ale při přebalování ze sebe dělá vrtuli 😝

luzza
autor
24. lis 2009

melí
je to fakt závislačka 😒
já už jsem na to myslela 😔 ale bojím se,abych si na sebe neušila bič 😖

m.e.l
24. lis 2009

uzz, neříkám každou noc, ale jednou se nic nestane. 😉

luzza
autor
24. lis 2009

je to potvůrka 😠 moje malinká 😉

jmisa
24. lis 2009

Luzz, no za zkoušku nic nedáš. Třeba se bude budit dál i v posteli. Alex se budí v posteli taky. A nijak neprostestuje, když v ní není.

jmisa
24. lis 2009

Tak brambůrky Alex taky rád 😀

Měl teda zbytek mrkve v tom. Nejdřív koukal jako blázen, co mu to dávám, převaloval to v puse, pak si vzal další lžičku a dlaší, vypadal jako koštovač vína 😀 😀 A od páté lžičky jsem nestačila podávat. Nandala jsem mu do misky 160g, něco zůstalo po okolí, něco málo v misce, ale těch 150 do sebe rozhodně dostal, zapil to dvacítkou vody a vypadá najedeně, ani neřval, když už jsem misku odnášela. Tak uvidím, jak dlouho mu to vydrží.

m.e.l
24. lis 2009

No Luky bude obědvat za chvíli, protože jaksi svačil v půl dvanácté. 😀 Nejdříve straší a pak neví kdy to dochrápat.

jmisa
24. lis 2009

No tak u nás se nemůže stát, že by Alex zaspal jídlo 😀

Teď mě vrtulník málem sundal z balonu. Leží tu na zemi a já čumím do PC a najednou taková pecka do balonu, na kterým sedím. On se otočil na břicho a pak na záda, prostě uvalil sud a zabrzdil o balon. 😀

m.e.l
24. lis 2009

Míšo, Alex je teda akční. To Luky na takovýhle kousky z vysoka s*.

jmisa
24. lis 2009

Mel, to je výjimka. Se chtěl dovalit pro světlušku 😀 Teď se zase bude spokojeně točit jen na bůček. 😝

m.e.l
24. lis 2009

Míšo, no možná by Lukyho donutilo otočit se na břicho, kdyby měl dosáhnout na pečený kuře, ale jinak mu prý nic nestojí za takovou námahu, ani milovaná světluška.

jmisa
24. lis 2009

Tak žádný zázrak se nekonal, po necelých dvou hodinách se Alex přihlásil o jídlo 😀

luzza
autor
24. lis 2009

míšo, jestli mu to vydrží, připrav si větší hrnce 😀 😀

luzza
autor
24. lis 2009

mel
to nela už nevydrží na zádech vůbec...položím jí a už se stáčí jak vrtule a je na břiše... je to problém i při přebalování 😀 😀 elinka se otáčí,ale ne při každé příležitosti jako její sestřička 😀 obě se plazí, dolezou prakticky kamkoliv...ale styl je to šílený...neuměj lézt jako lidi 😝 😝 vystrčej prdel,podsunou nohy a padnou z té výšky na bok...pak se zase vyprdelkujou nahoru dokud zase nespadnou na bok a tak to dělaj pořád za sebou... je to strašně komický styl přemisťování 😉

hanulka3112
24. lis 2009

Ahojky Holky, tak malí mi usli, tak se jsu na Vás mrknou😉 k večeři měli kašičku a teď mlíčko, ale moc tomu nedali záleží podle toho kolik do sebe nadlábnou kaši, jinak teda mají nejradši ovocné přesnidávky, hlavně Leonek ten by je cpal k prasknutí, za to zelenina s králíkem ho tak nechutně natahovala až si ublinkl, takže to mu už teda dlouho nedám 😅 ale samotnou zeleninku papají statečně, asi nejvíc mrkev😉

m.e.l
25. lis 2009

Bré ranko,
Luky vydržet dýl jak do šesti tak by prý umřel hlady. 😵

jmisa
25. lis 2009

Ahoj.
Tak na oslavu svých pětiměsíčnin si to tu Alex celé obchcal, fakt úžasnej. Dostala jsem zásah na záda. 😝 😀

m.e.l
25. lis 2009

Jé vše nej Alexovi k pětiměsíčninám. To už je vééééééééélkej kluk. 😵

jmisa
25. lis 2009

Mel, je, hrozně to letí, před pěti měsícema si ještě bydlel u mě v pupíku a teď mi tu kníká u nohou 😀
Nejspíš mu fakt rostou zuby.

m.e.l
25. lis 2009

Že by zuby? No super. Lukymu už se prořízli ty horní, ještě chvilku a bude to na vyfocení. Nádhernej upírek z něj bude. 😵

jmisa
25. lis 2009

Mi doktorka říkala, že to trvá i tři týdny než vylezou, tak to si ještě užiju. Dneska v noci plakal, od 22 do půlnoci jsem ho chovala, teda já spala, ale Alex na mně v náručí. 😒

jmisa
25. lis 2009

Jsem dneska ráno četla
http://www.novinky.cz/krimi/185147-srazku-s-nak...

Znám manželku toho "motorkáře" z jedné diskuse, mají 4 děti, jedno zdravotně postižený, vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat.

m.e.l
25. lis 2009

No nazdar, to je teda veselý.. . . 😝
Hele Luky měl co se týká zubů asi jen 3 blbé noci. . U těhle dalších byla asi jen vyloženě jedna blbá.

luzza
autor
25. lis 2009

dobré ranko
teda míšo,to jsou zprávy po ránu 😖 😖 to je hrůza ☹
my jsme spaly jako obvykle- nelík chrupkal jako o život a elík každou chvíli vzhůru...

m.e.l
25. lis 2009

Luzz, nechceš mi půjčit Nelinku na nějakou tu noc? Já bych se vyspala a ty by jsi to měla při jednom. 😀

luzza
autor
25. lis 2009

holky
dneska mě domča zase přemlouval,jestli by nemohl zůstat doma 😠 😠 😠 že by mi prý pomáhal s holkama 🤐 😀 no já se z něj picnu 😉

jmisa
25. lis 2009

Domča je srandista 😀

Jdu do sprchy, než se hádě probudí.

luzza
autor
25. lis 2009

mel
to je fakt 😅 stejně mě tu ruší eliška,tak bych mazlila i lukýna a ty se aspoň vyspíš do růžova 😅 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru