Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
4. led 2010

ahojte,

tak my už vzhůru od 6h kuře mám v papiňáku a Stelouch hraje na ovci 😀

no mel, dobrý nápad 😀

u nás -3,5 a lehce sněží... 🙂

m.e.l
4. led 2010

No tady podobně jako v Brně. . .
No kay o dobrém nápadu trochu pochybuju. . . . Ono říkat každých pár dní manžovi, že jsem s Lukym někde jinde. 😀 Připadně, že mě tam má dopravit. . . 😅

jmisa
4. led 2010

Ahoj.
Taky je -2 a jestli sněží nevím, ven jsem nekoukala 😀 Ale večer chumelilo.
Alex se rozhodl, že teď budeme vstávat až v 8, teprve teď v půl 9 vyžahl k snídani svoje UM, tak to mi naboural celej harmonogram 😀 Tak tu přemýšlím, jak to udělám s tím jídlem 😀 Aby mi to kloudně vyšlo. Protože dýl spát rozhodně nepůjde, uhodí 18 a chce svoje noční UM a spát.

Zítra nám přijede babi a děde (moji rodiče), plavčo jsem odvolala, svítí nám něco v autě, tak to jde zítra do servisu, co to zase je. Nejspíš nějaká prkotina, ale s Alexem bych nerada zvostala někde v Modřanech na kopci v mraze.

luzza
autor
4. led 2010

dnes nám ještě neprotáhli cestu 🙄 tak doufám,že se odsud dnes nějak vyhrabu 😅
v pátek nevyvezli ani popelnice 😠 oni se asi bojej,aby tady zase nezapadli 😀 tak nemám pomalu kam házet bordel 😝

jmisa
4. led 2010

Jo, mám pocit, že se mi Alexek odstavuje. Za včerejšek bylo jen kojení dneska ve 3 ráno a to si spíš cucnul, abych neřekla, tak 3 minutky a jen na žízeň.
Jenže jinak nemám moc kdy mu narvat MM, ráno a večer má svoje UM, to by ho MM nezasytilo a za chvilku by ječel hlady, no a pak ta tři další jídla jsou prostě jídla. Sice odpo (kolem 16h) občas dostál MM, ale teď jsem zjistila, že si dá raděj kaši a má to takovou sváčopředvečeři. 😒

jmisa
4. led 2010

Luzz, to u našich se prohrabovalo vždy až v pondělí ráno. 😀 A někdy ani to ne 😀
Jednou jsme tam o víkendu zapadli a já potřebovala do Prahy, tak přede mnou jel v neděli až ke státní silnici švára traktorem, jinak bych musela čekat. 😀 😀 😀

kay
4. led 2010

tak u nás byli popeláři ve středu normálka 🙂 jen my jsme nevyhodili ven ten brodel z vánoc, akže ho máme v předsíni furt 😠

jmis no tak zkus třeba ráno nakojit a pak dát jště UM na zasycení..

kuře na paprice hotové, takže až s evzbudíme mám oběd 🙂 ten papiňák je zlato.. a Stelouch už se tu šmrdolí, takže dobrou 😀

jmisa
4. led 2010

Kay, to nee, to by\ mi blil jak amina, on musí mít mezi jídlama pauzu, jinak zvrací.

kay
4. led 2010

no ale to by bylo jako jedno jídlo ne?

no takknedlíky nedopadly, nahoře syrové a nejdou vyndat ven z esklinky 😀

a Stela mi ztropila u zeleninové sunar kaše takovou scénu, že řeve už asi hodinu v kuse.. snědla teda pak meruňkovou za hrozného řevu a musel ajsme jí celou osprchovat, takže definitivně na zeleninu seru. pardon

jmisa
4. led 2010

Kay, no to nebudu pokoušet, on je drahouš schopnej vyžahnout moje prso a pak dávku UM, já nepoznám, kdy to hraje a kdy má fakt hlad a nemám náladu na dvouhodinové řvaní z hladu a nebo že ho bolí břicho protože se přejedl. To se raděj smířím s odstavením.

jmisa
4. led 2010

Jinak jsem mu zkusila dát MM na sváču, říkala jsem si, že aspoň ty dvě hodiny, los prdos. Po 40 minutách ječel. 😝 A přitom pil skoro 15 minut.

m.e.l
4. led 2010

Míšo já myslím, že lepší odstavení v klidu, než s brekem. . . Někde jsem i četla názor, že dítě si určí samo, kdy už prso nechce. A Alex je velkej kluk, kterej radši pořádný jídlo než mlíko. 😉 Škoda jen, že si mohl aspoň jedno jídlo nechat ještě MM.

jmisa
4. led 2010

No on si nechá 😀 Když se vzbudí a má v noci žízeň.

Jako mohla bych mu rvát kolem té 16 prso, ale když mu dám kaši, tak je spokojenější.

m.e.l
4. led 2010

Míšo, no jasně nechal si tě na žízeň . . . Super "vděčnej" syn. 😀 No nic s tím nenaděláš, asi. . . Buď spokojený dítko a nebo mrzutec. . . Mě někdo vyměnil dítě, když byl P. doma tak skoro každé usíná s ohromným řevem. Sotva je v práci, tak dopo to bylo trochu usínání s ejaejaeja a teď po obědě, položila jsem ho do postýlky a za chvíli nevěděl o světě. Mu fakt nesvědčí táta doma. . .

jmisa
4. led 2010

Alex spal dneska jen v kočíku. Nějak nám to nevychází jinak. Kolem půl 10 jsme šli ven a to spal a pak měl oběd v 1 a před druhou jsme šli zase ven a to taky spal. Kdybych ho dala v ty dvě do postýlky, tak pak už nestihnem druhé venčení.

grej
4. led 2010

Jmis - moje dítě spí přes den jen v kočárku🙂 V postýlce mi prostě neusne a když mi usne třeba u kojení, tak pokud jí dám do postýlky, tak se vzbudí do dvaceti minut stoprocentně. Za to venku na terase v kočárku spí i hodinu a půl...

Včera jsem zkoušela tu kaši a pečlivě jsem odměřila gramy na váze a dala jsem správný poměr vody a ejhle - zhoustlo to 😅 Takže jsem byla jen blbá. No ale stejně mi toho snědla asi jen deset lžiček. NEchápu to, taková dobrota...
Dneska v poledne příkrm tak 30 gramů, víc ne... Mám pocit, že se asi nikdy nerozjí...

jmisa
4. led 2010

Grej, to jsou teda porce 😝 Alex opět zblajznul 150g ovesný kaše a myslím, že by si dal ještě, lepek nelepek 😀

kay
4. led 2010

grej, úplně vím jak se cítíš.. neboj, zkoušej to.. taky s tím bojujeme.. my máme zatím jen kaše o zelenině si fakt můžu nechat zdát..

m.e.l
4. led 2010

Hm 30g. . . . To by Luky měl tak na zašpinění pusy. . . . Včera dával P. na svačinu jogurt, říkám nedávej mu ho celý je to 200g. . . .Luky to zblajzl a ještě se tvářil, že by mohl dostat konečně tu svačinu.

jmisa
4. led 2010

Mel, aspoň někdo je "normální" 😀 😀

m.e.l
4. led 2010

Jo jenže s takovouhle se Lukýno nikdy nepostaví na nohy, protože ho neunesou. 😝 Jsem zvědavá, 14.týho jdeme na 8mi měsíční kontrolu.

jmisa
4. led 2010

Z jogurtu moc nepřibere. 😉

m.e.l
4. led 2010

Míšo, kalorií to má teda docela dost. 😉

hanulka3112
4. led 2010

Ahojky, tak mám konečně chvilku na Vás mrknout, sice to nezvládám dočíst, ale snad už budu mít teď víc času, malí už jsou v pohodě, teplotky je drželi 1den, minule jsem hodila do alba aspoň 2 Vánoční fota😉 a co vy, co zoubky vašich miminek-Vaneska má 2 dole a Leonek furt čeká zatím nic 😀 ale Vaneska to nesla pěkně, vůbec ji netrápily

hanulka3112
4. led 2010

Jo holky a co všechno baští vaši malí? Já jim dávám, zeleninku, masozeleninku a nejvíc mají rádi přesnidávky(jablíčkové, jahůdkové, banánové....a různé ty mixy mléčno ovocné a piškoto ovocné) a večer kašičku, nejraději mají rýžovou a přimíchnu jim do toho vždy trochu přesnidávky. 😉

hanulka3112
4. led 2010

Luzzi dívala jsem se na fotečky, fakt super 😵 jen by mě zajímalo o kolik je větší Nelinka?

kay
4. led 2010

míšo, mel, hele běžte s těma kilama jídla vašich dětí někam 😀 😀 😀 😀

mel, neboj, on to vyběhá..

hanulko, no tak já večer dávám taky kaši, ale už obilnou s lepkem a taky do toho přimíchám tak půl kelímku přesnídávky.. a v poledne dávám pro změnu kaši 😀 rýžovou s příchutí.. jinak nic, bo Stela nic jiného nejí. a s pitím ani nemluvím..

luzza
autor
4. led 2010

hanulko
naposledy měly holky od sebe přesně 2 kila...ale nelík je hlavně o dost delší 🙂 za týden jdeme na osmiměsíční,tak uvidíme,myslím,že elinka hodně přibrala,takže ten nelinky náskok snad stáhla 😀

grej
do kačenky bych teda neřekla,že skoro nic nejí 😅 😅 vypadá baculatě... 😅 nebo to dohání mlíčkem??

melí
a jakej jogurt mu dáváš?? jen bílej,nebo i ovocňák?

jmis
holky jsou taky žroutky 😉 kaše snědí 200 a eliška i ještě trochu víc 😅 to samý masozeleninu, mělo by jim to stačit 😉 ale jasně vede ta tvoje vločková!! to fakt hekaj 😀

luzza
autor
4. led 2010

kay
neboj,ona tolik pití nepotřebuje... já dávám holkám vodu jen po obědě... a to pijou z DM hrníčků nebo jim dám přímo z hrnku a přidržuju...a vypijou každá tak 40 ml...jinak ráno jen kojím,dopoledne ovoce-to jim zapíjet nedám, pak ten oběd,pak je kojo,večer kaše a před spaním kojo...takže těch tekutin maj určitě dost... a pokud vím,stelík pije hodně MM,takže si nedělej starost.. 😉
a s tím jídlem- buď ráda,že vůbec něco papká 😉 ještě nedávno si měla strach,jestli se to vůbec naučí a podívej,jak je šikovná 😉 🙂 ona se časem rozjí,neboj 😉 zatím bych jí dávala,co má ráda 🙂

grej
4. led 2010

Kay - díky za podporu 😀

Luzz - taky se divim, že zatím vypadá jak vypadá.. Asi má bohatou zásobu z "mládí". TeĎ to kojení taky neni co bejvalo. Dostává k snídani, pak tak hodinu po obědě, pokud nesní celých těch 120 gramů. A pak podle toho, jak se mi chce. Spíš až večer před spaním nebo jen trochu odpoledne cucnout. Ale je fkat, že to dohání v noci. To kojím minimálně dvakrát.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru