Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
30. bře 2009

Hrací deka - já kupovat asi nebudu, koupím jen spíš hrazdičku a na zem asi zabavím ségře to skládací puzzle nebo co to je, tedy spíš neteři 😀 v 8 letech nepotřebuje kobereček z tohoto 😀

jmisa
30. bře 2009
hanulka3112
30. bře 2009

Jmis něco takového jsem ještě neviděla, vypadá to moc dobře 😉 🙂

jmisa
30. bře 2009

Hanul, já na živo taky ne, ale vyštrachala jsem to tady na jednom foru o hracích dekách.

hanulka3112
30. bře 2009

Já ani naživo ani v internetových obchodech 😕 a je to teda o něčem jiném než ty hrací deky, se mi to líbí 😉 ikdyž já asi nebudu pořizovat tu hrací deku, spíš nějakou širší hrazdičku, aby se pod ní oba vešli, ještě uvidím, kdyby se náhodou hlásil někdo z rodiny co jim má koupit, tak jim poradím 😀

luzza
autor
30. bře 2009

já jsem na tom jako jmis...
máme hrazdičku a pěnový puzzle 😉
hanulko
a jak se jmenoval ten pořad,nedá se sem hodit link,že bysme ho zkoukli?? 🙂

jana.cb
30. bře 2009

Ahojky holky jsem tu zas jen na skok jdu vas pozdravit a zkontrolovat zda jste vsechny 2v1 nebo nekdo 3v1 😉 😀

jana.cb
30. bře 2009

abych zase nedostala od Melika kopr ze na vas prdim ☹ 😉

jana.cb
30. bře 2009

tu resite chlapi jo? :o)) a ma to cenu?To je kapitola sama pro sebe oni a jejich ego 😀 😀 ty nikdo nikdy nepochopi .o) a nema cenu se nad tim jakkoliv zamyslet a rozcilovat se ci si kazit den 😉 😀

macous
30. bře 2009

Tak to je dobrý nápad, taky to někomu z příbuzenstva poradím - tu hrací deku 😀
Hanulko, to jsem zvědavá, za jak dlouho to ten tvůj přebere 😉 U nás to funguje tak, že má manža jeden pokoj, který zatím nevyužíváme, je tam starý gauč a křeslo, tam si hází všechno možné, od věcí do práce po věci na sport, pak ho jednou za 14 dní do toho pokoje naženu a řeknu: koukej si to břebrat a dát mi na vyprání co potřebuješ, máš to tady bordel hadr, no a on naštěstí hned nakluše a uklidí to - takže dobrý, před návštěvama pokoj zavřu a je to vyřešený 😵

Jo jo, tady zatím všichni drží pohromadě 😀

m.e.l
30. bře 2009

Zdar holky,
tak poradna o.k. CS 0 a další poradna za 14 dní, no a pak hurá do předporodní péče na Bulovku.

luzza
autor
30. bře 2009

jani.cb
souhlas 😀 😀 😀

luzza
autor
30. bře 2009

melíku
to je moc dobře 😉 😵 😵 závidím ti 😉 doufám,že jsme taky v pořádku...já se dozvím až za týden...

macous
30. bře 2009

Melíku - tak super, ještě si Luky u tebe v pupíku nějaký pátek pobude 😉
Luzzi - neboj to taky bude v pohodě a nechceš si do poradny zajít dříve, pro klid v duši?

m.e.l
30. bře 2009

Luzz, určo taky budete v pohodě. 😉 Jen jsou tam dva prckové, tak je to u Tebe náročnější. 😉

macous
30. bře 2009

Holky, teď v počasí říkali, že bude zítra 14, středa 16, čtvrtek 18 stupňů C a polojasno - sluníčko - jupííííí, jaro je tu 😵 😵

hanulka3112
30. bře 2009

Luzziku nevím, jak se to jmenovalo šlo to ještě k tomu s titulky, no prostě digi tv 😖 ale zkusím se mrknout na net jestli to někde nenajdu v nějakém Tv programu, ale podle mě to půjde zas jak včera okolo té 9-10hbylo to fakt super udělané a vysvětlené, jsem se na to dívala dnes znovu a jestli to půjde dnes, tak se zase mrknu 😀

Mací to mě taky zajímá, jak dlouho mu to bude trvat přebrat 😖 bo jak jsem psala tchýně mu lítala celý život za prdelí a není zvyklý hnout brvou, ale já ikdybych chtěla, tak přece nemůžu vědět co je mu dobrý a co už malý, tak ať si to za včasu přebere než to bude pěkně zmuchlané a bude chodit jak hadrový panák, žehlit mu to rozhodně nebudu 😝

macous
30. bře 2009

Hanulko, to víš že jo, maminka ho rozmazlila, tak o to musíš být ty teď tvrdší, jinak bys doma brzy přišla o nervy, přece jen dvojčata budou pěkný nápor na výchovu, tak manžel musí už být vychovaný 😀 jen mu dej, ono mu to neuškodí, u nás když je zle, tak zvýším trochu hlas, manža na to není vůbec zvyklej, tak hned vyměkne, ale nedělám to často, tak jednou za půl roku, aby se mu to neokoukalo 😀 😀

hanulka3112
30. bře 2009

Maci jj, nejhorší je, že mu posluhovala aj jeho bývalka a ta si ještě ke všemu nechala sr..na hlavu a to byla o 6let starší 😖 to už jsem ho odnaučila dost věcí, aby si udělal sám a srovnala trochu do latě u ní si odcházel třeba kdy se mu zachtělo a ani nehlásil kam jde nebo kdy přijde, no když se s ním hold chtěla udržet za každou cenu 😖 musela čekat, že jednou se na ni vyflákne úplně, mě by teda taky nebavilo mít doma chlapa, kterému bych sr..na hlavu a nic by mi neřekl a jen seděl doma.Takže ze začátku, jak jsme začli spolu začli být bylo doma dost dusno, než jsem si ho srovnala 😀 ale když chce třeba na pivo neví, jak by mi to řekl, bo se už předem bojí reakce 😀 a když se zpozdí nebo zdrhne, tak pak neví jak to žehlit a seká jen dobrotu a s tím oblečením taky nepolevím, bo příště jak bych to udělala, tak by zas čekal, že to nakonec udělám já a na to mu fakt kašlu, kor, když se budu věnovat dvoum mimískům 😉 🙂

hanulka3112
30. bře 2009

Luzzi před chvíli hodila Sorbona na spol. termínu Dvojčátka jaro 2009 odkaz na jutube, je to takový sestřih, tak nějak podobně probíhal ten dokument, jdu zkusit pohledat jestli najdu v kolik to jde 😉 🙂

hanulka3112
30. bře 2009

Tak jsem to našla jmenu je se to V lůně, dnes to na programu už není,ale mrknu se jestli to dávaj zítra 😉

hanulka3112
30. bře 2009

Tak jsem se na to dívala, jde to až v sobotu v 9h večer a pak v neděli přes ned, ale už to určitě nebude o těch dvojčatech,3,4řčatech ☹ ale určitě to bude taky zajímavé, tak se mrkněte 😉

macous
30. bře 2009

pravda pravdoucí, jakmile je ženská jak trubka, tak si chlap dělá co chce a myslím, že to stopro platí i obráceně, taky jsem ze začátku manžu dost rovnala, bylo mu 30 když jsme se seznámili, takže už měl svoje návyky zaběhnutý, ale tchýně ho rozhodně nerozmazlila, mám ještě 2 švagrové, tak museli doma všichni něco dělat 😵

Já udělala k večeři těstoviny s kuřecím masem, smetanou, pórkem, paprikou a žampióny + sýr, no a trochu jsem to přehnala s kořením, tak to bylo dost pálivý, ale dobrý, takže jsem to jednoduše zbodla 😕 😅

m.e.l
30. bře 2009

No u nás byl manža docela dost rozmazlený, ale naštěstí nemá až tak tchánovu povahu, takže nezastává názor, že domácí práce jsou jen pro ženský a tudíž doma i pomůže. Sice né moc, ale pomůže.

macous
30. bře 2009

Mě pomůže všechno co si řeknu, ale když si neřeknu, tak teda nic moc, teď co jsem těhu, tak se naučil se komplet starat o pití, máme vždy v kůlně ve skříňce, on mi ho nosí do lednice a když v kůlně dochází, tak se staví automaticky v marketu pro další kartony, takže se s tím nemusím vůbec tahat 🙂
A odpadky dávám ke vchodu a on to nosí do popelnice automaticky, takže tyhle dvě věci se naučil, jinak když mu řeknu vyluxuj, tak jde a udělá to, ale musím říct 😀

macous
30. bře 2009

jo a ta hrací deka se mi zatím nejvíce líbí tahle

http://www.slune-cz.cz/hraci-deka-kruh-chicco/

m.e.l
30. bře 2009

Mací, o luxování můžu kolikrát mluvit i měsíc. Pak se to i ujme. . . A odpadky dávám za dveře a manža automaticky odnáší. 😅

m.e.l
30. bře 2009

Zajímavá deka. To je bez hrazdičky ne? 😲

m.e.l
30. bře 2009

Jo už jsem na to přišla, prcek se nemůže odtamtud jen tak vykulit, to je dobrý. Je hezká a barevná, to já ráda. 😀

luzza
autor
30. bře 2009

mací,melíku - taky věřím,že jsme v poho 😉 a taky mě trošku uklidňuje,že jsou holky docela "vyžraný" 😅 kdyby musely ven...
hanulko
mrknu teda k nám na dvojčátka a díky za info 😉

holky a k tomu úklidu...
máme navyklý režim 😅 😉 Jirka v sobotu vyluxuje barák a já vytřu a utřu prach a umyju záchod a koupelnu...
já se starám o vaření a žehlení,Jirka se stará o topení v krbu a věci kolem baráku...seká trávu,řeže dřevo...
Když je třeba,zvládne něco uvařit (knedlík ve vajíčku nebo špagety 😀 ),ale to musí být se mnou vážný 😀
já myju okna,on sundavá a navlíká na tyč záclony...
docela to s ním jde 🙂
když jsem byla ve špitále,tak dělal s Domčou úkoly,ale byla to hrůza 😝 chudák domíno 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru