Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
4. dub 2009

Ahoj všem.
Jsem u rodičů, je vedro, takže jsem furt venku, akorát tedy jako jen kraťasy a triko a sandále a vedro je mi furt. Nevím, co budu dělat, až bude skutečný teplo 🙂

Vyprala jsem 3 pračky hadérků od ségry, tak uvidím až to uschne, kolik toho bude použitelného. Zatím se to bělí na sluníčku.

Jnako, moc gratulujem, klučíci jsou pořádní macci 😵

grej
4. dub 2009

Ahoj holky,

Janka - obr gratulace - to jsou fakt macci 😉 Jsi šikula!!

Já od rána gruntuju. Přivezli nám naší staro-novou sedačku (naši se zbavovai staré, tak nám jí dali), tak jsem rovnou vygruntovala obývák. Pak oběd a teď mě čeká jídelna a pracovna...
Chtěla jsem přesadit kytky, ale dnes už to nezvládnu, snad zítra.
Já vyprala dvě pračky, ale zatím jen manžovo do práce. To musí být připravený v pondělí, tak jsem si musela praní dětského odpusit. Myslela jsem, že hodím do pračky aspoň povlečení, ale nevím, jesti by to uschlo. Než se to vypere, to je skoro půl šestý, za chvíli zapadne sluníčko... Asi to nechám na zítra. Snad nebude pršet...
Venku je fakt nádherně - my měli už dvě kafíčka na sluníčku a nemá to chybu!!

Manža se pustil do zkracování stromů (miluje práci s motorovou pilou 😉 😀) a rovnou vzal takový hnusný velký tis co máme na předzahrádce, takže budu mít mnohem víc světla v pracovně. Tak jsem ráda... Teď to tam s tchánem uklízej... Pomohla bych ráda, ale stačí mi ta šichta uvnitř...

hanulka3112
4. dub 2009

Jééé ahojky holky, Janky moooooc gratuluji, jsou to fakt mamcci 😵 to si budu pamatovat jejich datum narození, bo včera měl narozeniny přítel 🙂

Dneska je teda parádička, dopoledne jsem něco poklidila a pak dorazila mamča, vytáhli jsme gril a grilovali masíčko a slunily se, můj má pracovní víkend, tak jsem tu aspoň nebyla sama, pak kávička a buchtička, no takový by mohl být každý den 😵 vy ostatní určitě taky užíváte sluníčko 😉 🙂

m.e.l
4. dub 2009

Anit, Janky to asi měla nějaký akutní či prostě asi kluci nespolupracovali. Protože původně bylo, že když se nic nestane do 9.4. tak se sejde s panem doktorem na sále a budou porod vyvolávat. Takže se asi něco "stalo".

macous
5. dub 2009

Ahoj holky,
teda kluci jsou slaďoučká miminka, úplní mazlíci 😵 😵 😵

taky jsem včera byla celý den venku, byli jsme na Kokořínsku na procházce, jsem se tam funěla do těch kopců, až jsem se musela sama smát, pes byl ze mě hotovej, jakej jsem šnek, tak mě pořád popoháněla 😀 jo a všude se tam pásly koníci, samozřejmě jsem si omylem sáhla na ohradník a dostala pecičku elektrikou, ale naštěstí byl málo puštěný, jen to tak cvrnklo, ale lekla jsem se parádně 😀 😀 😀 Dneska oběd u tchýňky, moc se těším a odpoledne zase procházka, taky bych měla něco dělat na zahrádce a uklidit doma, ale na to je v týdnu času dost - to je manža v práci a já mám klídeček 🙂

hanulka3112
5. dub 2009

Ahojky Holky, tak dnes zase nádherně, pro změnu jedu k mamči na oběd🙂 a pak se pojedem podívat k babičce, včera z toho sluníčka mi chytly trošku tvářičky do červena, ale hlavně nos 😀 jinak jsem to teda nijak nepřeháněla s tím sluníčkem, ono je to teď dost zrádné, ale to počasí je fakt balzám na duši 😵

hanulka3112
5. dub 2009

Mací, vidím, že jsis taky krásně užívala sluníčko 🙂 a příště pozor na ohradníky 😉 😀

m.e.l
5. dub 2009

Ahojda holky,
Mací on Ti nikdo nikdy nepovídal, že v ohradnících je elektrika??? 😀
Včera bylo opravdu úžasně, dneska je to takový zatím divný.
Jo a holky byli jsme dneska v myčce - a máme vyděláno. . . Urvali jsme anténu. 😠 Minule v myčce dobrý, sklopili jsme ji a nic. Teď byla asi sklopená méně či co, no a "sušák" nám ji urval. No a pak jak jsem ji měla v ruce, tak se mi ji poprvé podrařilo odšroubovat!!!!!!! Jsem myslela, že mě omejou. No na zítřek je P. objednaný s autíkem do servisu, tak snad nám to vymění. 😔

luzza
autor
5. dub 2009

ahoj kočky 🙂
tak už zase máme zprovozněný internet 😝 😝

m.e.l
5. dub 2009

No Luzz, už bylo na čase!!! 😵

luzza
autor
5. dub 2009

melíku
mám absťááák 😨

luzza
autor
5. dub 2009

mel
u janky se nic akutního nestalo,na ten pátek byli dohodnutí...bo si to janka přála z rodinných důvodů 😉 a pan doktor jí vyhověl 😉
jen to asi přirozeně nešlo ☹ nebo se to klukům nelíbilo 😀 tak to skončilo sekcí...aler nevadí...výsledek je ÚŽASNÝ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

m.e.l
5. dub 2009

No já bych taky měla. 😉 Asi se půjdu naložit do vany. Jsem si řekla, že s 36tt už se budu pak jen sprchovat. Takže mám cca posledních 10 dní, než budu 36+0. 😉

m.e.l
5. dub 2009

Luzz, já myslela, že právě Janky měla domluvený datum 9.4., že bych si to s něčím spletla? 😲

luzza
autor
5. dub 2009

já jsem dneska oteklá jak blázen ☹
do bot se nevejdu a rukama nerozdělám ani petku 😝 v noci mě mravenčej,jak jsou oteklý...
na kontrolu jdu v úterý...tak uvidím,co mi na to řekne...
břicho zase po večerech tvrdne 😒 ale není to nic šílenýho...

luzza
autor
5. dub 2009

ne ne melíku,nespletla,původně to bylo tak... ten pátek byl tak trochu tajnej 😉 ale teď už je to snad odtajněno 🙂

luzza
autor
5. dub 2009

jinak je tu kromě janky něco nového? 🙂

m.e.l
5. dub 2009

Luzz, já mám pocit, že mi otékají nohy - v botaskách mi připadají takový nafest a to je jen na zouvám, bez rozvazování tkaniček, takže není možný, že bych si je více utáhla. 😒

luzza
autor
5. dub 2009

melíku
u mě to není pocit ☹ mám je fakt hrozný i na pohled ☹

jana.cb
5. dub 2009

Ahojy kocky zdravim vas zase po delsi dobe vsechny 😉 melíku pic kočko 😉

m.e.l
5. dub 2009

Nového asi nic, jen jdu 20.4. na první poradnu do porodnice. Tak jsem zvědavá. 😕

m.e.l
5. dub 2009

Zdar Jani, už máš zabaleno do porodky? 😉

jana.cb
5. dub 2009

Luzziku kup si protitrombozovy podkolenky a nebudes otejkat 😉

jana.cb
5. dub 2009

Thy jo Meliku uz asi 4 mesice mam sbalino 😀 ja uz bych sla rodit hnedka covece 😉 😀

m.e.l
5. dub 2009

Jani, tak to já ještě ne. Chystám se na to, ale já strašně nerada balím. Tak to odkládám čím dál více. . . .
Luzz, jo a pak nevím zda jsi zkoukla https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... jedna holčina ze staré diskuze se snažila nám namluvit jak je robustnější postavy, tak jsem vyprovokována dala svůj pupek do alba. Aby věděla co je robustní postava. 😀

jana.cb
5. dub 2009

meliku me to taky nebavi ale jak jsem v lednu lezela v nemocnici ten tyden tak jako od ty doby jsem pripravena na vsechno a sbalena aby me nic neprekvapilo prave jinak bych na to taky prdela 😒

m.e.l
5. dub 2009

No taky to zkusím, přeci jen kdo ví co si Luky najednou usmyslí. I když CS bylo v pondělí 0.

jana.cb
5. dub 2009

mno ja pred tydnem taky mela CS O a ted ve stredu jdu zase na kontrolu tak uvidime ale presne jak pises nikdy nevis kdy si mimis rozhodne jit na svet 😒 neoddalovala bych to zas tak Melíku 😉 radsi at jses pripravena ..hele dyt je to stejne jen par veci kocko 😉

m.e.l
5. dub 2009

No podle toho seznamu co mám od Grej - bude jako já rodit na Bulovce, tak abych si vzala kufr - loďák. 😀

jana.cb
5. dub 2009

😀 😀 a co tam vsechno tahnes Meliku? 😀 2 pary lodicek a vecerni robu ne? 😀 Pak instantni polevky a nebo zimni svetr ci gauc z domova ne? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru