Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
9. dub 2009

Ahoj všem.

Luzz, tak ono asi stačí každý lactobacillus, ne?

luzza
autor
9. dub 2009

jmis
dr. mi zdůrazňovala,že si mám pořídit pouze ten APO... a když mi budou cht!ít dát jiný,nemám si ho brát...
já tomu prd rozumím 😅 ,takže sem ji poslechla... 😉

jmisa
9. dub 2009

Jsem na to koukala a na netu jsem ho našla i za 235 nebo tak nějak, tedy ten APO.

luzza
autor
9. dub 2009

melíku
měla si manžu zaúkolovat,ať montuje sám! 😀 jako pracovní terapii 😅 ... do kdy bude na neschopence,nevíš?
hele melí a jak to trávěj u manži v práci?? 😨 Dneska je taková blbá doba... Jirku už by asi vyhodili ☹ Tam se moc marodění nenosí 😒 Ale tvůj chlap je myslím někde ve státním sektoru,viď? Jestli se nepletu...

luzza
autor
9. dub 2009

jmis
fáákt?? jo??? 😨 😨 😨 😨
no to jsem měla vědět 😠 🙄
no už jsem ho koupila 😠

jmisa
9. dub 2009

Luzz, aby ale pak po montáži nebyla na antidepresiva Mel 😀
Jen si představuju svého muže - už teď mám vyrážku z toho, až bude malovat v kuchyni. 😕

m.e.l
9. dub 2009

No po montáži bych určo byla na antidepresivech já. Teď pomáhá nosit části naší skříně do bytu. Má to taky pracovní terapii. 😀

luzza
autor
9. dub 2009

jmis
to je fakt 😀 😀 😀 to mě nenapadlo 😀 😀 😀
já to beru jinak - Jirka se živí rukama,takže by si neobjednal řemeslníka už z principu... a to i v případě,že se mu ta práce taky nedaří 😀 nechtěl by si prostě přiznat,že něco nedokáže 😀 😀 takže radši nadává,hází nářadím,potí se a kdyby měl být vzhůru do půlnoci,tak bude sestavovat 😀 😀 😀 😀
my už naštěstí máme vymalováno z minulého týdne... to mu docela jde 😉 (až na ten bordel kolem)

luzza
autor
9. dub 2009

melíku
jmis to napadlo hned 😀 😀

m.e.l
9. dub 2009

Mýmu manžovi jde skoro všechno, ale výsledek je né vždy ideální a vzteklej je u toho náramně, takže je lepší si na to někoho pozvat. 😀 😅

jmisa
9. dub 2009

Luzz, malování s bordelem není umění, to umí každej, ale vymalovat bez bordelu, to umí jen tak někdo a z chlapů se o to pokusí jen ten, kterýmu hrozí, že to pak bude muset i uklidit 😀 😀

U nás montuju skříňky já, protože na to mám trpělivost, muž mi dělá přidavače, tedy podrží, poponese apod. Na montáž šatních skříní jsme ale měli firmu. Nebylo to o tom, že bychom nevěděli jak na to, podle plánku to zmákne každý, ale nedokázali bychom to zvednout, máme skříně obr a bylo to fakt těžký. Stavěli to tři montážníci a bylo to tak akorát.

luzza
autor
9. dub 2009

melíku
máš pravdu 😉
můj táta si všechno dělá sám,ale nic neumí... 😒 takže maj všechno na prd,nebo jen provizorní... co by mamka dala za normálního řemeslníka...

zofik
9. dub 2009

ahoj holčinky, jdu vás pozdravit....zítra nastupuju na MD, takže konečně budu nepracující...

jinak mám nožky jak konve a na spodku se mi udělal varix(křečák), takže mě včera politoval i pan doktor.....

holky tak se držme....už se nám to blíží....

m.e.l
9. dub 2009

Luzz, a proto jsem se smířila s tím, že chci-li něco tak opatrně manžu na to připravím a časem dokopu k tomu, že si to necháme udělat. Chce to občas hodně trpělivosti, ale vyplatí se to. 😀

luzza
autor
9. dub 2009

jmis
tak to jsme měli malovat,až budu v porodnici 😅 to by se třeba víc snažil 😀
ty montuješ?? 😅 no ty jsi dobrá 😅 😅 😅

luzza
autor
9. dub 2009

mel
chápu a souhlasím 🙂

luzza
autor
9. dub 2009

zofiku
já nastupuju mateřskou až 27.dubna... 🙂

zofik
9. dub 2009

no vy dvojtěhulky se držte vůbec, nemáte to jednoduché 🙂

no jo LUzz já tím že nebyla na PN, tak by se mi nevyplatilo jít na 14 dní na PN teďka, pač je to pěkně pokrácený, tak jdu těch 8 týdnů před....

jmisa
9. dub 2009

Luzz, no jo, já jsem montér už od mala. V mlůádí jsem zatloukala hřebíky do cesty u domu, táta, když jel dom z práce, tak před vraty musel vystoupit, vytahat z cesty hřebíky a pak mohl zajet autem do garáže 😀 Tak mě pak naučil zatloukat do špalků 😀 Což se moc nelíbilo dědovi, protože jsem zatloukala do špalků, na kterých sekal dřevo 😀

luzza
autor
9. dub 2009

jmis
tak to je dobrý 😀 ty jsi jako náš Dominik 😀 😀 Jirka i můj táta z těch jeho hřebíků taky šílej 😀 😀

kay
9. dub 2009

ahoj holky,
tak pěkné ráno, to je hrozně fajn..

meliku prosím Tě Ty nic nemontuj..

holky tak u nás je teda m. spíš na vydělávání peněz než na nějaké manuální práce.. no co se dá dělat.. horší ale je, že když už něco chce udělat tak je megaloman a nedá si poradit.. to mě teda štve nejvíc.. ale na zahradě se snaží a baví ho to.

my chceme dneska omrknout porodku, tak doufám, že ty prohlídky budou, má se tam volat dvě hodiny předem..

kay
9. dub 2009

luzzi a kdy jdeš na to měření čípku?

luzza
autor
9. dub 2009

kay
byla jsem včera a kdy na další měření mi řekne moje mudra,takže zatím nevím...

kay
9. dub 2009

aha, proč já jsem si myslela že jdeš ještě dneska?? 😅 😨

luzza
autor
9. dub 2009

ne ne 😀 😀 včera bylo 29 mm,tak to prý ještě ujde...

jmisa
9. dub 2009

Tak jsem umyla i druhé okno, synátor se zase prokopává k protinožcům 😀
Někdo tu dělá na oběd lívance, tak slintám. Já budu mít zbytek žemlovky.

m.e.l
9. dub 2009

Tak skříň hotová, teď manža luxuje a já pak vytřu. Už konečně to tady začne vypadat jak v bytě. No a poslední věc - dvříka na šachtu už budou ve výrobě. Huráááááá............. Luky se skoro může narodit. 😀

hanulka3112
9. dub 2009

Ahojky holky konečně na koníku, včera nám nechtěl naskočit net až večer, ale to jsem byla už K.O. tak teda nakonec na ty pleny jsem koupila savo perex oxi, bílé jsou, tak je to dobrý zářit stejně nikdy už nebudou, bo jsou 25let staré 😀 ale ty 4svetříky pletené dupajdy a čepička se fakt úplně rozzářily až teda čumím 😅 🙂 jen teda koupím nové knoflíky, ty komunistické jsou takové žluté 😝 😀
Tak a teď vás snad dočtu, snad celé dopoledne jsem žehlila 😅

hanulka3112
9. dub 2009

Melíku, no super, že už to máte, no já pořád čekám na ty schody 😠 čeká se jen na mramor, hlavně, že půlka už jich je v garáži, no a pak vymalovat chodby a schodiště 😖 už jsem to chtěla mít za sebou, to že máme sundané zábradlí jsem si už zvykla 😅

m.e.l
9. dub 2009

Hanul, já už si zvykla na ty dvě díry do šachty, ale zjistila jsem, že se díky nim o dost víc práší na záchodě a v chodbě. Prostě k nám jde prach snad od všech sousedů. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru