Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
10. dub 2009

Holky nechte toho, nebo se tu budu červenat 😅 😅

To je všechno zásluha paní fotografky!! Kdybyste mě viděly live, tak byste mě ani nepoznaly 😅 😅

m.e.l
10. dub 2009

grej jen nekecej, jsi prostě kočka. 😉

kay
10. dub 2009

no jasně, prostě Ti to fakt mega sluší.. 🙂

se jdu schválně zvážit... mi to tak teď napadlo.. a pak jdu něco asi dělat..

grej
10. dub 2009

Kay - tak vážení já provozuju už jen před poradnou 😅 A rozhodně nalačno ráno, páč jinak je to děs 😀

hele jestli mě naštvete, tak si tady udělám foto v práci a to teprv budete čubrnět na ten rozdíl 😉 Budu jako ty, Mel, když tě vytočila ta slečna ohledně postavy 😀

kay
10. dub 2009

grej, no já občas, ale stejně jsem se nezvážila, raději jsem si dala smetanový jogurt 😀 a nalačno to je jasný.. já ještě nejedla.. 🙂haha, tak to bych chtěla vidět foto z práce 😀 a vůbec co tam děláš, když máš být v klidu 😠

jmisa
10. dub 2009

Já se taky vážím jen před poradnou. 😀

Teď jsem byla vyzvednout v čistírně manžovo bundu a jak si tak jdu po nákupáku, tak si říkám, proč na mě ten chlap s tím kočárem tak vejrá. No a po pár minutách mi to došlo, on to je můj gyndař 😀 😀 Já ho v civilu nepoznala, ikdyž povědomej mi tedy byl 😀

grej
10. dub 2009

Jestli najdu foťák, tak tě vezmu za slovo a vyfotím se 😉 A to se pak leknete 😀

Musím tu dodělat to, co jsem neudělala ve středu a ve čtvrtek, když jsem se válela doma. Ale mám tu klid, nikdo tu není, tak se rozhodně nehoním 😉

Mimochodem - právě jsem sežrala taky smetanovej dortík🙂 Ukradla jsem manžovi ten, co jsem mu dělala k svátku. Pěkně dělaný z 5 kysaných smetan, pudinku a tvarohu 😀 Takže kalorická bomba 🙂 Myslela jsem, že to vykompenzuju mandarinkama, co v tom jsou taky, ale pak mi došlo, že ty kompotovaný jsou taky sladký jak cecek 😀

jmisa
10. dub 2009

Na mě jde zase nechutenství. Jedla bych jen ovoce a zeleninu, teď jsem se dlouho přemlouvala, co vlastně chci k obědu. Je to se mnou špatný, už ani KFC nebo pizza mě nevzrušují. Takže si vařím nakonec čočku. Původně jsem chtěla rybu, ale je úplně zmrzlá a tak se mi nechtělo tak dlouho čekat, čočka bude fofrem.

m.e.l
10. dub 2009

grej, dneska se mě a ostatní holky ona slečna (nebudu práskat miláčka Myskyvu) opět snažila namluvit, že má pupek. Hm nevypadá na 22tt, asi nosí prcka v kabelce. 😀 😅

kay
10. dub 2009

jmis, tak to se nedivím, žes ho nepoznala 🙂 a rybu bych teda nedala.. ☹

grej, no tak aspoň tam máš klid, ale nohy nahoru.. 🙂 a s tím dortíkem mi fakt už nerozčiluj 😀 no kompotovaný mandarinky jsou určitě plné vitamínů 😀

mel, no to víš, ty hubeňourky se vidí jinak, my co jsme na pupek celoživotně zvyklé, nám to tak nepřijde 😀 bráchovs přítelka je cca ve 27tt a do 25tt "si stěžovala" že má malé břicho.. 😠

jdu něco dělat.. ☹

grej
10. dub 2009

tak se zasmějte holky:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

A uznejte, že mi musíte dát za pravdu, že má fotografka zlatý ruce 😉

m.e.l
10. dub 2009

grej no jo, ale jak se tady taky tváříš!!! Úplně jinak než na fotkách od fotografa, ale stejnak ti to sluší. 😉

kay
10. dub 2009

no jasně, tady se tváříš jako " tak tady to máte" 😀 a seš nenamalovaná... teda aspoň ne tak výrazně jako tam.. prostě Ti to moc sluší a tečka 😀

grej
10. dub 2009

Tvářím se normálkně, jako vždycky 😀
Uznávám, že hodně dělá to namalování... do práce to flinkám. Tam mě malovala vizážistka.

jmisa
10. dub 2009

Grej, no rozdíl tam je, ale tam bylo jiné pozadí, fotky jsou tmavší, navíc hodně záleží na úhlu, ze kterého se fotí. Ty Tvoje fotky jsou brané trochu z podhledu a tak to přidává na objemu 😀

m.e.l
10. dub 2009

A jmis to rozčísla. 😀 😅 😵

grej
10. dub 2009

Tak jo, Jmis, souhlasím🙂 Ale i tak je to šikulka, ta fotografka. To jí nikdo nemůže upřít 😉

jmisa
10. dub 2009

Grej, no to je, ale vždyť se tím taky živí, to by bylo smutné, kdyby nebyla 😀 😀

grej
10. dub 2009

To jo... NO dobře. Tak už mlčím 😀 😀 🤐

jmisa
10. dub 2009

Navíc máš fotogenický ksichtík, tak s tím se hezky pracuje.
Kdyby tam nastoupila osoba naprosto nefotogenická, jako například já - tak s ksichtem toho moc neudělá 😀

Jestli se koukáte na Přátele, tak jak byla ta epizoda, kdy se Chandler měl s Monikou fotit na oznámení o svatbě do novin, tak to jsem přesně já - namíří se foťák a naprosto neuvěřitelný ksicht 😀

kay
10. dub 2009

jmis no tak to jsme na tom stejně 😀 ale řekla jsi to pěkně 🙂

hanulka3112
10. dub 2009

Grej fakt krásné fotečky 😵 už se taky nemůžu dočkat, no kdyby zítra můj nemusel makat, tak jsme je mohli mít zítra, tak snad to domluví někdy přes týden ani tak moc společných fotek nemáme, bo jsme tu sami a nikdo nás nemůže vyfotit 😀 jen někde na oslavách nebo raz za uherský rok, když přijde návštěva a mě napadne vyndat foťák 😀

grej
10. dub 2009

Hanulko - proto jsem do toho taky šla, protože z doby těhotesntví mám asi tak všehovšudy 4 fotky. Když teda nepočítám ty, kdy se fotím sama u zrcadla 😀

m.e.l
10. dub 2009

No tak já z doby těhotenství nemám asi ani jednu fotku, no možná z doby kdy jsem byla tak 7tt. 😀

hanulka3112
10. dub 2009

Grej no právě, sice včera jsme se fotili z naším psikem, ale společnou žádnou nemáme a navíc od foťáka je to prostě od foťáka krásné 😉 snad budou co nejdřív.
Jo hodila jsem do alba můj pupík 😉 🙂

m.e.l
10. dub 2009

Hanul, hezkýho pupíka máš. 😉

kay
10. dub 2009

hanul, no Ty porodíš a budeš vypadat zase jako před porodem..

já právě zjistila, že s enevejdu do žádných krátkých gatí nebo sukní jak jsem si naivně myslela, tak musím zítra na nákupy.. ☹ 😠

jmisa
10. dub 2009

Kay, to zjištění mě čekalo před týdnem 😀 Taky jsem si myslela, že se vejdu, ale ten pupík začíná níž než jsem si myslela.

kay
10. dub 2009

jmis, no to je ono 😀 to je teda děs 😠

luzza
autor
10. dub 2009

čau kočky 🙂
tak o čem jste kecaly?? 😅 jdu vás dočíst... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru