Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
18. dub 2009

Luzz, ty máš zase docela výhodu - praxi co se týká dítěte, ale my vůbec. 😉

luzza
autor
18. dub 2009

do toho se za chvíli vpravíte 😉

jankatr
18. dub 2009

Luzz - s klukama zatím nic nového - tráví den mezi jídlem a spánkem 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
19. dub 2009

dobré ránko 🙂
tak dneska jsem trhla rekord v chození na WC...byla jsem snad každou hodinu 😝
večer jsme koukali na primu na Hru na schovávanou s Robertem de Nirem a málem jsem se u toho pos... strachy 😅
holky to určitě cítily,páč tam lítaly jak pominutý... takže fakt pěknej thriler 😎

luzza
autor
19. dub 2009

jani
hlavně že je s klukama všechno v pořádku 🙂 😵
a za jak dlouho se chodí k pediatrovi,od propuštění z porodky??

m.e.l
19. dub 2009

Dobré ranko,
tak já tuhle noc spala docela slušně - jako párkrát jsem vzhůru byla, ale záchod byl tuším jednou . . . 🙂

luzza
autor
19. dub 2009

melíku
tak to není možný,jak to vydržíš...
mě už po hodině braly úplně křeče,že než se jenom posadim,tak mám pocit,že mi praskne močák...

m.e.l
19. dub 2009

Luzz, to byla zázračná noc. Tu minulou jsem byla asi 4x! 😝

jmisa
19. dub 2009

Ahoj 🙂

Venku je mlha jak na blatech, ale krásně se dejchá, až na to, že psice je mokrá i na zádech. Je to totiž pes určený pro boj ve vysoké trávě 😀

m.e.l
19. dub 2009

No tady je mlha větší na jedné straně baráku a na druhé skoro žádná. Přitom sluníčko vylézá tam, kde je ta větší mlha.

luzza
autor
19. dub 2009

holky
u nás ještě nepršelo a svítí sluníčko 😅
jmis
máte jí dát nějakej neopren 😀

jmisa
19. dub 2009

Koukám Grej už má vozidlo u garáže 😀

m.e.l
19. dub 2009

jmis, no jo, Kačka už má vozidlo. 😀

hanulka3112
19. dub 2009

Ahojky Holky, tak vidím, že po nocích toho moc nenaspíte, já naštěstí spím dobře jen tak 2-3skočím na WC.Včera jsem dopoledne byla ve městě, koupila jsčem baterky do kolotoče a šroubky na připevnění k přebalováku, pak to vyfotím a hodím do alba 😉 🙂 ještě jsem koupila malým pěkné dupajdy jen za 89,- a asi osmery ponožečky u ťamanů jsou fakt za hubičku 😉 a pak jusem se šla podívat do dětské prodejny, že bych malým koupila nějaké pěkné dupajdy v 56. na cestu z porodky, ale usoudila jsem, že ťamani maj fakt hezčí věci žádné dupajdy jsem tam nevybrala, byly o ničem a ještě tak 3krát dražší a do Dary se mi už nechtělo, tam maj sice pěkné věci, ale z těch cen mi jde kolikrát hlava kolem 😅 tak jsem jim tam koupila jen takové ty látkové botičky a dnes v Tescu jsem ve slevě koupila 2bodyčka 😀 jsem hrozná furt bych něco kupovala.

hanulka3112
19. dub 2009

Tak jsem přidala nějaké fotkx do alb 😉

m.e.l
19. dub 2009

Hanul, hezkej nákup, jsi šikulka. 😉

hanulka3112
19. dub 2009

Mel spíš se neumím krotit při nákupech 😀 zase bych nerada, aby půlku věcí nevynosili 😅

hanulka3112
19. dub 2009

Zrovna jsem dovařila, měla jsem naloženou panenku, tak jsem udělala takovou minutku medajlonky a k tomu jsem do zapékací misky nakrájela brambory okořenila+dala pažitku a zalila smetanou-zapekla a nakonec jsem tam šoupla nastrouhaný sýr 🙂 oběd jsem měla ještě co mi včera mamka nabalila a můj dnes pracuje a přijede po 6h tak ať se pěkně nadlábne 😀

hanulka3112
19. dub 2009

Jo šoupla jsem i do alba bříško, jak jsem se fotila doma. 😉

m.e.l
19. dub 2009

Hanul, máš hezkýho pupíka. Takovýho decentního stejně jako Janky. 😉

macous
19. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem celý víkend byla s manžou doma a nosila mu čaje a suché rohlíky, snad to vypadá, že to bude už lepší, ale spadlo mu to na průdušky 😖

Hanulko, ty máš roztomilý pupík 😵 a úlovky taky parádní 😉

Holky, jakou kosmetiku jste si pro prcky nakoupily - myslím značku?

m.e.l
19. dub 2009

Mací koupila jsem Veledu či jak se to jmenuje, ale mám vlastně snad jenom na mytí a pak mám bepanthen na prdelku. Na ochranu před sluníčkem byť nebudu vystavovat Lukyho přímému slunci, tak mám nějaký Microsun baby má to ochranný faktor 30 a je to hypoalergenní.

luzza
autor
19. dub 2009

hanul
hezký pupído 😵
mací
z kosmetiky mám všehochuť...(v albu)

luzza
autor
19. dub 2009

tak my jdem dělat úkoly 😉
pa pa

hanulka3112
19. dub 2009

Díky za pochvaly 🙂
Mací, tak snad to manžu brzo přejde 😅 jinak já mám kosmetiku od johnsons baby pak bepanthen na prdelku nějaký krém i od batole, ještě musím koupit nějaký na sluníčko 😉

kay
19. dub 2009

ahoj holky,

tak já byla zase na zahrádce 🙂 ale už nic moc nedělám, apíš stojím a komanduju M., dneska už to nezvládl a trochu bouchl, tak jsem šla spát 😀

mací já koupila sebamed, ale taky toho nemám bůh ví kolik.. a na opalování daylong 25- prý se nevstřebává do pokožky..ale Stelinka taky nebude na slunčku..

hanulko, no jo, Ty máš postavičku jako lunt, Ty porodíš a do týdem z tebe bude modelka 🙂 a nedělej chutě se zapečenou panenkou 😠 bych si dala hned.. já měla na oběd dva skoro domácí hamburgříky 🙂

holky mě ta žáha asi spálí ze vnitř, už nevím co dělat.. a navíc mě vždycky večer tlačí žaludek, ani moc nemůžu jíst.. ☹ si dám rennie a za 10 minut je to zpátky.. a k tomu furt škytám, brkám nebo něco dohromady ☹

kay
19. dub 2009

jo a dneska jsem si dala první hrníček maliníku.. 🙂

luzza
autor
19. dub 2009

kay
mě z tý žáhy lezly oči z důlků a někdy šly i slzy!!!
zkus tu sodu!!! a dej si místo půl lžičky klidně celou!!!
vím,jak je to hnusný ☹

luzza
autor
19. dub 2009

kay
tak já si ho zítra koupím a začnu ho pít taky...
třikrát denně šálek??

luzza
autor
19. dub 2009

domíno se koupe,jirka ještě maká na zahradě a já sedím u zpráv a žeru 😝 😝
jsem celej den tak unavená... 😅 a z ničeho 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru